Battlefield Heroes

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

26 kwie 2010, 21:26

Obrazek


Przedstawiam Wam tą oto strzelankę. Ciężko jest o niej cokolwiek napisać, bowiem sam dopiero zacząłem w nią grać, a poza tym to trzeba samemu zobaczyć. Opiszę pokrótce to i owo, zaś inne aspekty polecam sprawdzić samemu.

Grafika:

Nieco bajkowa, taka jakby komiksowa. Po prostu ciężko to opisać.


Klasy:
-Commando- chciałoby się powiedzieć rogal. Może stawać się (prawie) niewidzialny, zaś na wyposażeniu ma snajpę i nóż.
-Gunner- ciężkie ckmy i strzelby, a nawet bazooki
-Soldier- pistolety i karabiny maszynowe

Pojazdy:
-Terenówka- nie ma działka, ale za to jest najszybszym pojazdem naziemnym.
-Czołg- o wiele wolniejszy, ale posiada działo.
-Samolot- na wyposażeniu ma 2 ckmy. Ciężko latać tym ustrojstwem.

Map tak jak i trybów gry jest kilka. Zdobywanie flag, walka o rakiety to tylko niektóre z nich(wszystkie? xP).

Gram Niemcami(Ja! Natürlich). Mam 6 poziom Commando i 6 Gunnerem.

Zapraszam do gry:
https://www.battlefieldheroes.com/


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

26 kwie 2010, 21:32

Grałem kiedyś :P Ale mi się znudziło, skończyłem Soldierem na 9 levelu, i Gunnerem, oraz Commando na 5 levelu (wszyscy po stronie Royal). Cóż gra w porządku, ale szczere mówiąc, wolę podstawowe Battlefieldy (1942, 2 i BC2) ;]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2010, 21:33 przez RobertosSK1, łącznie zmieniany 1 raz.


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

26 kwie 2010, 22:39

Najlepsze co jest w tej grze? Gwizdałka, która jest motywem muzycznym :D. Gra sama w sobie jest średniawa, próbowałem tylko komandosem, wbiłem kilka leveli. Fajnie się irytuje ludzi atakując znienacka zatrutym nożem, tylko niestety klasa gunnera jest op. Prawie wszyscy nią grają i widać, że wyraźną przewagę mają. Największą wadą tej gry jest to, że szybko robi się nudna. Są ciekawsze pozycje w multi (chociaż niestety płatne)
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2010, 22:40 przez Kariko, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

26 kwie 2010, 22:51

Kariko pisze:Najlepsze co jest w tej grze? Gwizdałka, która jest motywem muzycznym :D . Gra sama w sobie jest średniawa, próbowałem tylko komandosem, wbiłem kilka leveli. Fajnie się irytuje ludzi atakując znienacka zatrutym nożem, tylko niestety klasa gunnera jest op. Prawie wszyscy nią grają i widać, że wyraźną przewagę mają. Największą wadą tej gry jest to, że szybko robi się nudna. Są ciekawsze pozycje w multi (chociaż niestety płatne)
Masz rację, najlepsza w tej grze jest muzyka, trochę przypomina motywy z innych Battlefield'ów :P. A co do dalszej części twojego posta, to mi i tak najlepiej szło Soldierem ;]


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

27 kwie 2010, 11:58

Grałem w to kiedyś i uważam,że ta gra jest spoko.Nie jest jakąś strzelaniną strasznie męczącą lecz bardziej zabawną.Tylko jak chcesz dodarkowe stroje dla żołnierza to niestety trzeba zapłacić np:przez paypala.Jest nawet dużo broni a pojazdy są moim zdaniem bardzo fajne.Gdybym był recenzentem gier to był tej grze dał 8/10 :)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 kwie 2010, 15:32

Kariko pisze:[...] niestety klasa gunnera jest op. Prawie wszyscy nią grają i widać, że wyraźną przewagę mają
Gunner jest opem w bezpośrednim starciu. Gdy zajdziesz go od tyłu i potniesz nożem, to nawet nie zdąży Cię zobaczyć.

Kariko pisze:Największą wadą tej gry jest to, że szybko robi się nudna. Są ciekawsze pozycje w multi (chociaż niestety płatne)
Czyli z darmowych jedna z najlepszych.
pajdus pisze:Tylko jak chcesz dodarkowe stroje dla żołnierza to niestety trzeba zapłacić np:przez paypala.
Dodam tylko, że są także darmowe(za pieniądze w grze) elementy ubrania oraz bronie.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 15:33 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

27 kwie 2010, 16:23

Mr Minio pisze:-Samolot- na wyposażeniu ma 2 ckmy. Ciężko latać tym ustrojstwem.
Nie zgadzam się, bardzo fajnie i łatwo mi się lata, a jeśli mam jeszcze ze 2 w miarę ogarniających gunnerów to przez całą rundę mogę latać jednym samolotem, oczywiście skutecznie zabijając po drodze wrogów...


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
ODPOWIEDZ