Bad Day LA

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kolesiowy
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 09 paź 2008, 12:31

11 paź 2008, 18:38

Ω BAD DAY L.A Ω (Zły dzień Los Angeles) :mgun:

Bad Day L.A. to przygodowa gra akcji, której twórcą jest American McGee - znany graczom na całym świecie, w szczególności dzięki takim produkcjom, jak: Alice i Scrapland.

Akcja Bad Day L.A. toczy się we współczesnym Los Angeles, a gracz wciela się w rolę Anthony’ego Williamsa - bezdomnego bohatera, kloszarda, który zarzucił uprzywilejowane życie wziętego agenta Hollywood, po tym jak zgubił poczucie własnej godności. Anthony utrzymuje się przy życiu w swoim kokonie biedy i izolacji do momentu, kiedy to Los Angeles zostaje zaatakowane przez zombie, terrorystów oraz falę trzęsień ziemi i inne nieopisane katastrofy – naturalne i nienaturalne. Stając wobec tego zagrożenia, Anthony - choć niechętnie - jest zmuszony do podjęcia walki o własne przetrwanie i przeżycie oraz walki o ocalenie miasta i jego mieszkańców.

Podczas rozgrywki gracz przemierza prawdziwe dzielnice Los Angeles (w sumie 10 poziomów), m.in. Hollywood Boulevard, Venice Beach i Beverly Hills, a do skutecznej eksterminacji wrogów i likwidacji zagrożeń służy mu cały arsenał broni (często bardzo dziwacznej), składający się m.in. z przedmiotów codziennego użytku. Bad Day L.A. oferuje dużą dawkę humoru, wyśmiewającego i wyszydzającego panującą obecnie w Stanach Zjednoczonych „kulturę strachu”. Pokazuje również w krzywym zwierciadle samo Los Angeles oraz katastroficzne filmy.

Ponadto gra została wyposażona w zaawansowany system sztucznej inteligencji (AI), dzięki któremu postacie niezależne (NPC) zaopatrzone zostały w szereg emocji takich, jak: gniew, cierpienie, rozpacz, czy przerażenie.

Wszystko to zostało ukazane w komiksowej grafice (cel-shading), stworzonej przez amerykański, małżeński duet Kozyndan, a nadającej grze unikalny wygląd.

Gra zaje**sta Polecam :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Plusy:
+Dużo humoru
+Bronie
+Można sie zrelaksować
+AI przechodniów
+Komiksowa grafika :>
+Nie jesteś sam xD (Chodzi mi o to że z tobą będzie chodzić Meksykaniec z piłą (Juan) Chory dzieciak, żołnierz i Beverly
Minusy:
-Krótka :<
-Czasami wkurza ciągłe ratowanie ludzi
Ostatnio zmieniony 12 paź 2008, 08:23 przez Kolesiowy, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
damiano10
Wnerwiony urzędas
Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2008, 17:56

11 paź 2008, 19:03

Grafika anonimowana, nie jest zachecająca.

ale te emocje NPC, hmmm

albo walka ;p


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 paź 2008, 19:20

Kolesiowy, napisz coś więcej od siebie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

11 paź 2008, 20:37

A ja na to - gierka jest naprawdę niezła, może nie do grania w nią non-stop, ale można sobie odpalić i przejść (super długa nie jest :P) jak ma się zły dzień. Doskonały odstresywacz (tak to się pisze? :P). Nigdy nie zapomnę walki z bossem-alfonsem xD Naprawdę warto zagrać, kupa śmiechu i poprawa humoru gwarantowane 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 paź 2008, 20:39

Lothar pisze:Naprawdę warto zagrać, kupa śmiechu i poprawa humoru gwarantowane 8-)
O tak, humor jest wielkim atutem Bad Day. :): Wręcz absurdalny... (nie zapomnę cut-scenki, w której ratujemy przechodnia, jednocześnie upuszcząjąc drzewo na lekarza). xD


Obrazek
Awatar użytkownika
Kolesiowy
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 09 paź 2008, 12:31

12 paź 2008, 08:16

Robsessed pisze:
Lothar pisze:Naprawdę warto zagrać, kupa śmiechu i poprawa humoru gwarantowane 8-)
O tak, humor jest wielkim atutem Bad Day. :): Wręcz absurdalny... (nie zapomnę cut-scenki, w której ratujemy przechodnia, jednocześnie upuszcząjąc drzewo na lekarza). xD
Haha xD to było niezłe

Główny bohater bardzo śmieszne texty gada :D Jak w postalu :P


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

12 paź 2008, 11:02

Mam z CDA , czarny humor mnie normalnie rozwalił :P Gierka bardzo fajna btw.


Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

14 paź 2008, 19:27

Mam gre z CD Action, jest średnia, komiksowa grafika jest ok, humor świetny, ale denerwuje wtórnością i jest często nudna :P .


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

04 sie 2010, 16:25

Też mam z CD-Action, według mnie jest zaj....sta przeszedłem 10 razy. Humor był najlepszy i grafa też zła nie była.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
ODPOWIEDZ