Będą zastrzeżone fora dla twórców modów

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2008, 18:27

Już od początku powstania działu PostEd przewidywalismy subfora tam dla tworzonych wspólnych modów. Od pewnego czasu zaczynają zawiązywać się pierwsze wspólne projekty, które mają szansę stać się dużymi modami. Dla powstania takich potrzebny jest jednak panel wymiany idei, sugestii czy zwykłych rozmów. Subforum o ograniczonym dla postronnych dostępie:
MastaDJMax na sb pisze:Forum zamknięte tylko dla tych ludzi żeby nikt im nie przeszkadzał i informacje nie wychodziły na jaw, żeby niespodzianki były większe dla czekających graczy.
Póki nie ma takiej potrzeby, nie robię tego. Lecz gdy zgłosicie taką potrzebę, będzie to wyglądało tak:

1. Kilku robi moda Wspólny Mod, zgłasza więc potrzebę swojego subforum.
2. Tworzę w dziale PostEd subforum o tytule Wspólny Mod, czyli takim jaki ma mod. Subforum nie jest widoczne dla ogółu userów i gości, tym bardziej ogół nie ma do niego dostępu. Dostęp mają tylko osoby wybrane przez twórców moda, którym admin daje prawo dostępu tam.
3. Naturalnie, administracja i moderatorzy z racji przyznanych im uprawnień, będą mieli tam dostęp. Ale chyba władzy możecie zaufać, co? :P
4. Praca wre, tak jak wam się chce i móc możecie. ;)
5. W dziale PostEd pozostaje jeden temat "eksportowy", gdzie prezentujecie to co chcecie ze swojej produkcji i kontaktujecie się z resztą ludu.

Pytania? Wnioski? Sugestie?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 gru 2008, 18:29

Sugerowałem też, aby podzielić "PostEd" na dwie podkategorie:
1. Tematy związane z programem: tutoriale, pytania, sugestie
2. Tematy związane z modami oraz mapami: prezentacje, komentarze i rozmowy o nich.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

01 gru 2008, 18:36

MastaDJMax pisze:Sugerowałem też, aby podzielić "PostEd" na dwie podkategorie:
1. Tematy związane z programem: tutoriale, pytania, sugestie
2. Tematy związane z modami oraz mapami: prezentacje, komentarze i rozmowy o nich.
cóż moim zdaniem to się nie sprawdzi z prostej przyczyny często tematyka z 1. i 2. są przemieszane w różnych tematach co zrobiło by problem jak to wszystko podzielić


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2008, 18:37

W rozróżnieniu tematów odnośnie pomocy, działania edytora i innych narzędzi od tematów scricte prezentujących nasz dorobek, czyli modów i map pomaga system tagów. Lecz faktem jest, że ostatnio więcej tam nowych tematów z grupy
1. Tematy związane z programem: tutoriale, pytania, sugestie
a te drugie są na "spodzie", na kolejnych stronach działu PostEd. Tylko dlatego, że ostatnio odswieżane są tematy grupy pierwszej.

Nie widzę potrzeby, aby jedne od drugich oddzielać. Czy to nie jest nadmierne ułatwienie? Każdy, kto chce - i tak bez trudu odnajdzie to co szuka. Tytuły tematów są czytelne i adekwatne do treści, o co zawsze zabiegamy. Lecz jeśli taki podział będzie wam poręczny - powstanie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 gru 2008, 18:39

Cóż, masz rację, ja po prostu przedstawiłem swoją opinię. Osobiście uważam że byłoby klarowniej, ale jak wolicie tak jak jest, to ok.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2008, 20:04

MastaDJMax pisze:ja po prostu przedstawiłem swoją opinię.
Od tego jest to forum. Każdy ma prawo wygłaszać swoje zdanie (byle to robił z kulturą).


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

01 gru 2008, 22:20

Tez ostatnio myslałem o takich 2 podzielonych forach i ciagle chodzi mi to po głowie wielu nowych zapomina o tagach ( nie jest to ogolnie w internecie popularne) i takie rozwiazanie mogło by ułatwic wiele spraw. Może powstanie cos więcej hmm... zobaczymy ;p


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 gru 2008, 22:33

Wiecie panowie Tiquill i Iquid... dziwnie mi się patrzy na wasze dwa posty razem... coś jak dwie nauczycielki w jednej klasie...

Ale kontynuując wątek. Tagi... Moim zdaniem tylko bałagan powodują, ale w sumie to nie aż taki by od razu robić dwa fora...


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2008, 22:49

MastaDJMax pisze:coś jak dwie nauczycielki w jednej klasie...
Gdzie jest dyrektor szkoły? :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 gru 2008, 23:32

W siedzibie RWS.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
ODPOWIEDZ