AWPMod - konfiguracja

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

01 sie 2012, 17:49

Mam tego patcha i dupa. Troche szkoda bo lubiłem wrzucać ludzi do wanny i ich tam ciachać. Jakoś szczególnie płakać nie będę, ale bardziej interesowało by mnie pierwsze pytanie. Czy jest i jak brzmi kod na to, by wszyscy atakowali siebie nawzajem.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 sie 2012, 15:31

Nie pamiętam by był taki kod
Nawet gdyby był, to i tak gra po jakimś czasie zaliczyłaby zwiechę w postaci GPF'a


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2012, 01:02

Plebs pisze:Jaki był kod (o ile w ogóle był) na to że wszyscy przechodnie są wrogo nastawieni względem siebie?
GoPostal to ten kod dodany w AWPMod, pierwotnie znany z KW2. A przy okazji, to jeszcze kod PlayaHata z AWP (czyli Playerhater w KW2) i jemu odwrotny Charismatic w AWP (a w KW2 Rescue).

Silver Dragon pisze:Nie mniej jednak zaciągnij patcha do najnowszej wersji jeśli go nie masz. Może pomoże ;)
To dobre miejsce, by zapodać, co ten patch daje. Co daje, bo sam nie sprawdzałem? ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

03 sie 2012, 09:47

W wersji bez patcha, zamiast Kolesia z AWP był Koleś z AW. Po wgraniu patcha problem zniknął. Nic więcej nie udało mi się wyhaczyć :P


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

03 sie 2012, 12:20

Tiquill pisze:GoPostal to ten kod dodany w AWPMod, pierwotnie znany z KW2. A przy okazji, to jeszcze kod PlayaHata z AWP (czyli Playerhater w KW2) i jemu odwrotny Charismatic w AWP (a w KW2 Rescue).
Nie działa, a pozostałe zmieniają stosunek do gracza, a nie do samych siebie.

Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. To okienko z listą sweet gdzie sobie można całą liste broni wygodnie poprzerzucać do kodu sweet z poziomu gry. To tak naprawde jest lista Iwantów? Bo niektóre listy z broniami nie dodają ich, jakby w grze nie było.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2012, 12:57

Plebs pisze:Nie działa
Działa, ale tylko na tych, którzy wcześniej mieli już broń. Choć inicjuje tylko w bystanderach mordercze skłonności, ale nie wymusza natychmiastowej strzelaniny wszystkich ze wszystkimi.
Plebs pisze:pozostałe zmieniają stosunek do gracza, a nie do samych siebie
I taka była moja intencja, by je tu przypomnieć.
Plebs pisze:To okienko z listą sweet gdzie sobie można całą liste broni wygodnie poprzerzucać do kodu sweet z poziomu gry. To tak naprawde jest lista Iwantów? Bo niektóre listy z broniami nie dodają ich, jakby w grze nie było.
Raczej lista sweetów. A mówisz o włączeniu kodu czyli dodaniu broni "w ręce gracza" czy też możliwości sortowania? Jeśli "do rąk" to jak każdy iwant czy sweet dostaniesz je, gdy pliki moda gra może odczytać, gdy są one w grze. Jeśli zaś o sortowanie, to możesz edytować tylko zawartość list po lewej stronie, czyli dla kodów Sweet i ArmednDangerous - albo coś usuwasz dwuklikając tam, albo dwuklikasz na liście po prawo, aby element z tej listy dodać na lewą listę. Samych list po prawo w grze nie możesz edytować. Możesz za to edytować je w pliku List.ini


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

03 sie 2012, 13:30

Jeśli "do rąk" to jak każdy iwant czy sweet dostaniesz je, gdy pliki moda gra może odczytać, gdy są one w grze.
Mam rozumieć, że skoro po dodaniu broni sweetem i nie pojawieniu się jej w rękach znaczy, że jej nie mam w plikach gry? To by oznaczało, że AWPMod nie dodaje plików broni, które ma w swojej liście po prawej stronie w zakładce General trzeba je samodzielnie ściągnąć i wdupyczyć do folderu z grą. Ehhh a już myślałem, że wszystko już będzie w tym AMPmodzie
Ostatnio zmieniony 03 sie 2012, 13:31 przez Plebs, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2012, 14:58

Plebs pisze:To by oznaczało, że AWPMod nie dodaje plików broni, które ma w swojej liście po prawej stronie w zakładce General trzeba je samodzielnie ściągnąć i wdupyczyć do folderu z grą. Ehhh a już myślałem, że wszystko już będzie w tym AMPmodzie
To dokładnie to oznacza! :D Czy oczekiwałeś, że bronie ze wszystkich dostępnych modów da AWPMod? Nie, on je tylko pozwala uruchomić w AWP. Sam ma tylko bronie z ED i częściowo z EAInventory plus parę własnych. Nazwy pozycji na tej liście powinny dawać podpowiedź, co i jak.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

03 sie 2012, 16:43

No dobra, ale to dopiero początek zabawy. Z tego co zauważyłem to żadna z broni AWPmoda nie nachodzi na siebie. Są wszystkie jak leci w przeciwieństwie do samego AWP gdzie problem bardziej szczegółowo opisałem tutaj https://forum.postalsite.info/c ... vt3020.html

To teraz skąd mam pewność, czy tego problemu nie będzie po wgraniu nowych broni, które nie daje AMPmod?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2012, 17:58

A może byś sobie takie problemy odpuścił, co? Są w grze większe. Wyrzuć broń, która blokuje, to zobaczysz tą zablokowaną. I jak zauważyłem, bronie DarkFire i DarkPS nie nachodzą na siebie. W przypadku innych modów - też instaluj śmiało. Gry to nie popsuje, a problem to marginalny. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

03 sie 2012, 18:23

Nie mam zamiaru rozwiązywać tego problemu, ale jestem ciekawy czy on w ogóle się pojawia w AWPModzie bo na pierwszy rzut oka nie. Jeśli np. tobie się to nie zdarzyło to moge śmiało instalować inne mody, ale jeśli nie jesteś pewny, albo nie wiesz to będę podchodził do tego z dystansu. Nie chcę sobie narobić brudu w postalu :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sie 2012, 19:16

Zdarzyło mi się i zdarza stale. I nie widzę problemu. Ale możesz mieć na ten temat inne zdanie, droga wolna. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

03 sie 2012, 19:32

Zdarzyło mi się i zdarza stale.
:( :cry:
W takim razie styknie to co mam. Dzięki za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 03 sie 2012, 19:33 przez Plebs, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

10 sie 2012, 15:00

Przed chwilą zbadałem sprawe i zauważyłem coś dziwnego. Rozpocząłem gre od nowa i postacie nie przenikały przez obiekty, testowo zapisałem gre i wczytałem. Działa dalej. Następnie wyszedłem z gry, wszedłem jeszcze raz, wczytałem save i co? Dupa wszystko zaczęło przenikać przez wanne, niektóre schody, itp. Ciekawe co jest przyczyną takiego buga


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 sie 2012, 19:11

Od niepamiętnych czasów mam tak samo. Nie mam jednak bladego pojęcia od czego to zależy


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ