[PATCH]AWP Teen Sniper Fix

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

27 paź 2009, 17:31

Zapewne paru nowych użytkowników może nie wiedzieć, że do AW7 była dołączona gierka o nazwie Teen Sniper. Dostęp do niej uzyskiwało się poprzez wrzucenie żetonu do odpowiedniego automatu w salonie gier na suburbs 3 po wykonaniu misji u Kameka (mapa Estates bodajże)

Ten fix autorstwa Wolve'a daje nam również owe możliwości w AWP >> D/L
Wszystkie pliki wypakowujemy do folderu Maps w AWP

Na RSS link dawno padł, tak więc odświeżam
Ostatnio zmieniony 27 paź 2009, 17:35 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 paź 2009, 18:17

Wrzucam tutaj, na wszelki wypadek. ;)
Załączniki
[AWP]TeenSniperFix.rar
(4.73 MiB) Pobrany 380 razy


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

27 paź 2009, 18:20

Świetna robota Silver Dragon, przyda się dla tych których o tym nie wiedzieli. Mi zresztą też, bo odpalanie tej mapy przez goto było troszkę męczące.
Gut dżop, gratz :one:


Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

01 lut 2010, 19:42

Sam o tym nie wiedziałem
Thx :D


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Awatar użytkownika
VladKindorgo
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:36
Lokalizacja: Kraków

14 mar 2012, 21:47

Bracia i Siostry w krwawym szaleństwie!
Podpowedzcie mi proszę, czy w "Teen sniper" są jakieś zasady, cel gry, ludzi przybywa, a amunicja do snajperki się wyczerpała, mimo iż z prawie każdego strzału starałem się ubić 2-3 osoby, czasami było pudło, wystrzelałem koty i krowy, jednym słowem: o co tu chodzi, w pozostałych grach wiadomo: zabić 40 rozbójników, wyeliminować 20 pedziów, przepraszam gejów, choć według moich kryteriów - transów, ale do cholery komputer nie wskazuje mi celu gry w snajpera, mało tego nie wiem jaka będzie nagroda, bo z lokacji nie wolno mi wyjść, mimo, że widzę pyszności (tfu! osobiście nie cierpię hamburgerów i tym podobnego syfu!), a może mam strzelać tyko do ludzi, albo tylko do zwierząt, ale czy wszystkich. Szukałem podpowiedzi w sieci, ale nic nie znalazłem. :zdziw:
Pomocy, pozdrawiam.


Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft.
J. W. von Goethe
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

14 mar 2012, 21:55

Wydaje mi się, że jest to niedokończony poziom. Możliwe też, że po prostu takie były jego założenia. Masz snajperkę i stosunkowo dużo nabojów i możesz sobie postrzelać. Próbowałem za pomocą kodu na latanie kiedyś wylecieć z więziennej wieżyczki, ale tam dalej nic nie ma. Nic co by się wiązało z misją. Tak już chyba jest. Chyba, że coś przegapiłem. Może jednak można jakoś tę misję przejść. Jeśli tak to niech ktoś tutaj napisze i mnie(nas) oświeci.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
VladKindorgo
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:36
Lokalizacja: Kraków

16 mar 2012, 13:21

Ja za to się zaciąłem (nie, nie moją ukochaną maczetą) i przeniosło mnie poza wieżyczkę, połaziłem po placu, skoczyłem do basenu, pobiegałem po terenie itd, nowi ludzie ciągle się pojawiali, że tylko kosić, ale nic poza tym. Szkoda, że ta gra jest niedopracowana. A może ktoś ze szlachetnych uczonych w piśmie Postalowiczów by tak łaskawie dopisał jakiegoś moda np. "zabij 100 osób nie uszkadzając zwierząt - nagroda 2 kotniki", albo "zabij krowy, nie tykając ludzi i kotów - w nagrodę możesz opuścić wieżę i pozbierać fanty, może na dnie basenu umieścić coś extra, jest tak wiele możliwości. Ja niestety nie potrafię programować, więc takie zadanie przekracza moje możliwości.
Gdyby kogoś oświeciło i podjął się tego dzieła niech się pochwali na forum, wypalę za niego faję.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2012, 21:58 przez VladKindorgo, łącznie zmieniany 1 raz.


Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft.
J. W. von Goethe
ODPOWIEDZ