AWP mod - jak to włączyć?

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

11 cze 2011, 14:14

Może to i głupie pytanie, ale nie umiem włączyć AWP moda. Znalazłam go na tym forum, obejrzałam obrazki i chciałam zainstalować. To się ładnie ściągnęło, i patch też, nacisnęłam plik 'Setup' i mod 'doinstalował' się do plików z gry tej podstawowej. I wyskoczyła taka ikonka na pulpicie 'Play AWP', ale pojawił się komunikat, że system nie może znaleźć pliku Postal2.exe. To mu znalazłam ten plik, ale Postal chodzi tak jak wcześniej. Co mam zrobić, żeby zadziałało i czy coś zrobiłam źle?


Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

11 cze 2011, 14:18

awp zainstalowałaś na zwykłego postala 2 ?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 14:21 przez BLOOD M@DNESS, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

11 cze 2011, 15:37

AWP wymaga dodatku "Apocalypse Weekend" i bez niego nie ruszy na zwykłym p2.Nie jestem pewien czy samo Apocalypse Weekend nie wymaga czasem Postal 2 Share The Pain, czyli postala 2 z multiplayer.Zawsze możesz ściągnąć darmowy Multiplayer, spróbować "zmiksować" go ze zwykłm p2 i doinstalować Apocalypse Weekend, jeżeli go masz.Na to potem wrzucić AWP.Jednak nie wiem, czy to zadziała.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

11 cze 2011, 16:12

Dzięki, nie pomyślałam o Apocalipse Weekend, zaraz to zainstaluję. Mam nadzieję, że nie będzie on wymagał StP.


Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

12 cze 2011, 20:03

AWP Mod, jak sama nazwa wskazuję jest modyfikacją do Gry Postal 2 A weeken in Paradise (AWP). Nie mam pojęcia o co chodzi w poprzednich postach, STP, AW i te inne, po co to ? AWP i AWP Mod I to wszystko czego potrzeba do gry w AWP Moda


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

12 cze 2011, 20:13

Tak, ale żeby zainstalować AWP potrzeba STP i AW.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 cze 2011, 20:19

Eh, wyjaśnienia, wyjaśnienia...
Arax205 pisze:STP, AW i te inne, po co to ? AWP i AWP Mod I to wszystko czego potrzeba do gry w AWP Moda
Nie. AWP samodzielnie ci nie ruszy, pleciesz głupoty. Jeśli mowa o wszystkim, tylko nie o Postal X, to zależność jest taka:

Postal 2 STP ruszy samo, bo jest bazą samą w sobie
Apocalypse Weekend nie ruszy samo, wymaga STP
AWP nie ruszy samo, wymaga AW oraz STP
AWPMod nie ruszy sam, wymaga AWP, AW oraz STP

Wyjątkiem od tej reguły jest:
Koloses pisze:Postal 2 Share The Pain, czyli postala 2 z multiplayer.Zawsze możesz ściągnąć darmowy Multiplayer, spróbować "zmiksować" go ze zwykłm p2 i doinstalować Apocalypse Weekend
Owszem, można zamiast płatnego STP dać bezpłatną wersję MP i AW ruszy, ale - to jest zadanie dla rozeznanych w temacie, nie zalecam amatorom takiej zabawy.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Arax205
Miłośnik broni
Posty: 163
Rejestracja: 22 mar 2011, 16:17
Lokalizacja: Dolny Śląsk

12 cze 2011, 20:29

Mr Minio pisze:Tak, ale żeby zainstalować AWP potrzeba STP i AW.
Nie wiedziałem, korzystam tylko z Postal X i nie zauważyłem tego szczegółu.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

15 cze 2011, 13:08

Mam jeszcze 3 pytania:
bo ja mam sam Postal 2 i AWP, ale że nie chce działać, to muszę mieć AW. Czy kiedy AWP jest zainstalowane, ale nie działa, to może się zepsuć po zainstalowaniu AW? I czy może być AW na zwykłym Postalu, a nie razem z StP.

Czy można w ogóle ściągnąć AW poza formatem .iso, bo mój komputer go nie rozumie, jak jest na płycie na taty kompie to jest że płyta pełna, a u mnie, że pusta. Chodzi mi o taki, że masz format .zip, apotem rozpakowywujesz i masz grę a nie to .iso.

I czy jest taki mod, że możesz robić z ludzi 'sałatkę' i odkrajać kończyny itd., ale który ten mod nie wymaga AW? (przepraszam za gramatykę, ale piszę na szybko)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 cze 2011, 13:12

1. Byś musiała pokombinować. Jak już wcześniej pisano, AWP odpali pod AW i P2, ale to nie jest dla początkujących, bo trzeba trochę pokombinować.
2. AW jest płatnym dodatkiem i ściąganie go to piractwo.
3. Jest, Severance(klik)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

15 cze 2011, 13:22

2. Minio - ogólnie ściąganie to piractwo i oszukiwanie, tylko że moi rodzice jakbym kupowała gry to by zobaczyli sobie te 'śliczne' klasyfikacje na Postalu :) A tak to im przynajmniej kit wciśniesz, że w PEGI nie ma szybko się nie zorientują.
3. Dobra dzięki.

[ Dodano: 2011-06-15, 13:24 ]
Ej mam do ciebie jeszcze jedno pytanie - czy masz tam flaki i te różne ciekawe bronie, jak w AWP


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 cze 2011, 13:28

Olga pisze:Czy kiedy AWP jest zainstalowane, ale nie działa, to może się zepsuć po zainstalowaniu AW?
Nie powinno popsuć.
Olga pisze:Czy można w ogóle ściągnąć AW poza formatem .iso
Ściągniesz piracką wersję tej gry. A rozmowa o takiej i otwarte przyznanie się do używania takiej to - wyrzucenie z tego forum. Możesz tylko używać kopi tak sporządzonej z legalnie zakupionej przez siebie lub twojego tatę płyty CD.

A czy twój tata wie, że grasz w Postala? Nie jesteś na to za mała? 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

15 cze 2011, 13:37

Owszem wie, mamusia też :) Staram się zawsze tłumaczyć tak, żeby nie kłamać (bo to fe!), ale w mało krwawej wersji i pomijając pewne szczegóły (jak tłumik z kota [ale go nie używam] czy ta krowa w mielarce w fabryce mięsa). Dopiero jak przejdę grę, zagłębiam mamę w szczegóły, ale się już przyzwyczaiła, bo to nie jest moja pierwsza taka gra :) A w ogóle to jednak już nie chcę AW - bo w zasadzie to mi nie na tym zależy, tylko na flakach i robieniu "sałatki".


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 cze 2011, 13:42

Jakie w modzie Severance są zniszczenia i flaki to widać na jednym ze screenów w temacie, do którego linka podałem w poprzednim poście. Ten mod jak sama nazwa wskazuje pozwala tylko przecinać ludzi na kawałki. Nowych broni nie uświadczysz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

15 cze 2011, 13:55

Dobra, to i tak dobrze. Minio może inaczej rozumiemy słowo flaki - mnie chodziło o te, z jednego obrazka w temacie 'Skriny zwariowane i nietypowe!' - to był ten obrazek, powiększ w dolnym prawym rogu: https://img17.imageshack.us/img17/222/48 ... dzieze.jpg. Albo coś przeoczyłam.


ODPOWIEDZ