Autobiografia Garego Colemana

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

28 wrz 2008, 18:54

Chodzi o liczbę książek - Ile udało wam się zdobyć podczas gry?

Mi osobiście 9 dzięki niesłychanemu szczęściu:
Stałem se w kolejce, i nagle słysze strzały a ludzie zwiewają patrze a w sklepie z książkami jakiś grubas tłucze sie z protestantami... leją sie i leją całe paradise mall sie dołącza do rozróby oprócz garego, on siedzi i patrzy na zdarzenie. Nagle pojawia się to, co było naprawde mega szczęśliwe. Jakiś zj*b genetyczny rzuca mołotową w sam środek strzelaniny.
Jak już wcześniej wspomniałem całe paradise mall sie spala w płomieniach i wylatuje z 7 książek z ludzi. A zauważyłem takie coś że jak minimum 3 zwłoki "na sobie" sie palą to poprostu to nigdy nie gaśnie. i tam sie to ciągle paliło i leżało mega dużo kasy. Wtedy łysego kurdupla coś ruszyło i biegał mega szybko i zbierał co sie dało. Niestety jego IQ było takie jak wzrost i wbiegł w ogień. On umie sie ugaszać ale zamiast uciec z tego ognia to on ugaszał sie ciągle i ciągle aż w końcu niezdążył i zdechł. Pozbierałem loot. Następnie korzystając z okazji braku ludzi wchodziłem se wszędzie na różne zaplecza itp. Znalazłem jeszcze 2 książki. Ja sądze że w grze można zdobyć tylko 10 egzemplarzy, bo można dostać bonusową jeszcze za stanie w kolejce.


A ile udało sie wam znaleźć? Piszcie! Tylko ze screenami bo jak powiecie ze 50 macie no to nikt nie uwierzy

ObrazekObrazek


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

28 wrz 2008, 19:29

Ah , jak takie sytuacje cieszą :D
Ja zebrałem z 5-6 ale screena nie mam.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 wrz 2008, 19:41

Virian pisze: Ja sądze że w grze można zdobyć tylko 10 egzemplarzy, bo można dostać bonusową jeszcze za stanie w kolejce.
Ojj więcej.... W kolejce stoi z 10 ludzi jak wszystkich zabijesz z dala od Garrego, a potem weźmiesz od niego książkę, będzie już 11. Poza tym pamiętam, że gdzieś była książka Garrego, na jakiejś mapie, więc liczba wzrasta do 12.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 wrz 2008, 19:46

Nie wydaje mi się, by była jakaś maksymalna liczba możliwych do posiadania książek. Ja też miałem ich dużo - można zarówno kupić, jak i zabrać.


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

28 wrz 2008, 19:46

Biografia Garego była w siedzibie wsiurów , aczkolwiek w tej misji zabierają Ci oni wszystkie Twoje rzeczy.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 wrz 2008, 19:57

little_psycho pisze:Biografia Garego była w siedzibie wsiurów , aczkolwiek w tej misji zabierają Ci oni wszystkie Twoje rzeczy.
Jednak można je wszystkie zostawić, w restauracji do której się trafia tuz po wyjściu z kryjówki! Ja tak robiłem. Nie chce marnować mojego cennego czasu na przechodzenie Postala(wolę robić masakrę- a jak!) albo zagrać meczyk w pewnej innej grze...

nie ma ograniczenie liczbowego co do ilości posiadania książek możesz ich mieć 9999, za pomocą np. edytora. Jednak ograniczenie istnieje w przypadku "czystego" przechodzenia gry!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

28 wrz 2008, 19:58

Robsessed pisze:Nie wydaje mi się, by była jakaś maksymalna liczba możliwych do posiadania książek. Ja też miałem ich dużo - można zarówno kupić, jak i zabrać.
Nie widziałem nigdy że można kupić to gdzieś


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 wrz 2008, 19:59

Virian pisze:
Robsessed pisze:Nie wydaje mi się, by była jakaś maksymalna liczba możliwych do posiadania książek. Ja też miałem ich dużo - można zarówno kupić, jak i zabrać.
Nie widziałem nigdy że można kupić to gdzieś
W Paradise Mall jest sklep.


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

28 wrz 2008, 20:09

Mr Minio pisze:
little_psycho pisze:Biografia Garego była w siedzibie wsiurów , aczkolwiek w tej misji zabierają Ci oni wszystkie Twoje rzeczy.
Jednak można je wszystkie zostawić, w restauracji do której się trafia tuz po wyjściu z kryjówki! Ja tak robiłem. Nie chce marnować mojego cennego czasu na przechodzenie Postala(wolę robić masakrę- a jak!) albo zagrać meczyk w pewnej innej grze...

nie ma ograniczenie liczbowego co do ilości posiadania książek możesz ich mieć 9999, za pomocą np. edytora. Jednak ograniczenie istnieje w przypadku "czystego" przechodzenia gry!
Wiem o tym.Ale o ile się nie mylę działa to tylko w AWP , w czystym postalu zaś po przechodzeniu na inną mapę znikają rzeczy które pozostawiłeś na innej.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

28 wrz 2008, 20:12

Nawet kiedyś założyłem taki temat, gdzie pytałem, czy dałoby się schować te rzeczy...


Obrazek
Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

28 wrz 2008, 21:06

w paradise mall sprzedają książki fakt, ale tylko te co trzeba oddać do biblioteki


Obrazek
Awatar użytkownika
mikizmiki
Miłośnik broni
Posty: 125
Rejestracja: 08 mar 2008, 20:19
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

28 wrz 2008, 22:51

ja zebrałem z 4 czy 6


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

29 wrz 2008, 16:08

little_psycho pisze:
Mr Minio pisze:
little_psycho pisze:Biografia Garego była w siedzibie wsiurów , aczkolwiek w tej misji zabierają Ci oni wszystkie Twoje rzeczy.
Jednak można je wszystkie zostawić, w restauracji do której się trafia tuz po wyjściu z kryjówki! Ja tak robiłem. Nie chce marnować mojego cennego czasu na przechodzenie Postala(wolę robić masakrę- a jak!) albo zagrać meczyk w pewnej innej grze...

nie ma ograniczenie liczbowego co do ilości posiadania książek możesz ich mieć 9999, za pomocą np. edytora. Jednak ograniczenie istnieje w przypadku "czystego" przechodzenia gry!
Wiem o tym.Ale o ile się nie mylę działa to tylko w AWP , w czystym postalu zaś po przechodzeniu na inną mapę znikają rzeczy które pozostawiłeś na innej.
Nic nie znika! Wiem, bo pamiętam jak to robiłem, jeszcze na czystym STP. Przeszedłem wtedy grę bez zabójstwa i to lepiej niż Kamek bo bez kotów!!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

03 paź 2008, 18:45

@up

Racja, ja też zostawiłem pałke policyjną w jednym domu a później za jakieś 4 godziny poprostu se wróciłem i była. Więc rzeczy nie znikają, chyba tylko następnego dnia.


Awatar użytkownika
mikizmiki
Miłośnik broni
Posty: 125
Rejestracja: 08 mar 2008, 20:19
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

05 paź 2008, 21:43

ja kiedyś zostawiłem broń w starym domku koło sklepu habiba ta buda zabita deskami i jak wrociłem to ona jeszcze tam była nawet przez całą gre ;D
:mgun2: :rifle:


Obrazek
ODPOWIEDZ