Autobiografia Garego Colemana

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

05 paź 2008, 21:51

Odkryłem sposób na zdobycie niezliczonej ilości, ale to czit... chceci sie o nim dowiedzieć?

A jak poszpanujecie PostEDem to nic nie znaczy


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

05 paź 2008, 22:11

Wystarczy wpisać kod, że wszyscy przechodnie to Gary i możemy mieć tyle książek ile chcemy. :roll:


Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

05 paź 2008, 22:20

Właśnie :), ale bez tego to chyba wciąż niewiadomo ile ich jest


Obrazek
Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

22 cze 2010, 16:47

Eh, znów odświeżam stary temat.
A więc przed chwilą odkryłem coś ciekawego, niestety w AWP, lecz sadzę, że w zwykłym też tak jest: Po zdobyciu autobiografii, naturalnie do akcji wkroczyła policja. Ja oddaliłem się na odpowiednią odległośc, po czym wyeliminowałem wszystkie "pieski" z daleka. Pomarudziłem jeszcze chwię w innych sklepach i wróciłem do garego, który pochodził sobie dookoła "tronu", po czym stanął przy typ czerwonym biurku. Ko memu zdziwieniu, gdy podszedłem do niego, Gary dał mi jeszcze jedną książkę. Oddaliłem się nieco, po czym wróciłem. Gary ZNÓW dał mi autobiografię! I tak w kółko. Zatem mogę nieśmiało stwierdzić, że problem jest rozwiązany - nie ma określonej ilość biografii, skoro sam Gary tak chojnie nimi nas obdarowywuje. ;)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 cze 2010, 09:03

A to nowina! To poczciwy Gary ma jakąś sklerozę, że nie pamięta, że już dał komuś autobiografię? ;)

Jeśli chodzi w ogóle o tą misję, to jest nieźle zbugowana. Samo stanie w kolejce. O ile w banku działa jako tako, to u Garrego wiele razy gdy ustawiałem się w kolejce, grając jako pacyfista, gdy dochodziła moja kolej, Garry mówił, abym znowu poszedł na koniec kolejki. No nic, w końcu gram tak, aby nikogo nie zabić. Następna próba- znowu to samo, kolejna- znowu. Nie wytrzymałem. :evilbat:




*I to nie mówił, bo w moim Postalu on w tym czasie nie wypowiada żadnych słów, tylko rusza ręką, a jak mówi coś do ludzi dając im autograf w oryginale, to u mnie ryczy niczym ten z AW. Ech...za dużo modów poinstalowałem i za dużo mixów i się wszystko zmieszało. Pewnie dlatego mam też tyle tych książek w AW.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 cze 2010, 15:15

Ja nigdy nie miałem takich problemów. Wtedy czasami pomaga... przykucnięcie i przysunięcie się do Gary'ego :) Ja tak robiłem i było dobrze.


ODPOWIEDZ