[Prop] Archiwum Załączników

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy takie wydzielone miejsce było by pomocne ?

Tak
4
57%
Nie
2
29%
Nie mam zdania
1
14%
 
Liczba głosów: 7
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 lip 2014, 19:04

No to wyjaśnione :)


8=======D
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

23 lip 2014, 21:31

Kombinuje jak mogę by do was trafić i się powtarzam.
Archiwum załączników na forum skróty w menu do edycji i prywatne ukryta dla niezalogowanych i nie uprawnionych.
Oraz załączniki skróty z forum w dziale d/l tylko te najnowsze sprawdzone testowane i filmowane.
seebeek17 pisze:ajlepiej jak by mówić Adminowi.. "-chcę uaktualnić treść w pierwszym poście w moim modzie"
Admin Tiquill siedzi po nocach...
Pangia pisze:No to od początku to mówiłem. Moderator też może edytować stare posty,
Aktualizujesz wszystko i tych najważniejszych tych nowych nie bd widać bo być może zejdą na sam dół.
To trudniejsze niż myślałem


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 lip 2014, 22:53

Ale co za problem, żeby autor moda napisał posta w swoim temacie w stylu „Nowa wersja moda już dostępna”, dał linka, a moderator/administrator go wrzuci dodatkowo do pierwszego postu tak, jak to się robi na każdym innym forum o jakiejkolwiek grze?


Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

23 lip 2014, 22:57

Lub po prostu niech napisze na PW do moderatora/administratora, że wypuszcza nową wersję i chce zmienić pierwszy post. Cytuje tam jak ma on wyglądać a moderator/administrator tak go edytuje.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

23 lip 2014, 23:32

Admin mam nadzieje to przeanalizuje , jeszcze raz przeczyta wszystkie posty.

Jeśli nic z tego , nasza twórczość nadal będzie siedzieć głęboko na forum w tematach aż do wer. finalnej
i znajdzie się nie jeden z proszeniem o link :/ mimo poprawki moderatora.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 lip 2014, 23:40

Jak będzie za leniwy do spojrzenia w pierwszy post, to będzie również za leniwy na szukanie jakiejś specjalnej listy załączników. Blood, trochę siedzę już na forach, to wiem jak ludzie potrafią uprzykrzyć się swoją niechęcią do wykazywania inicjatywy z własnej strony. Jak ktoś poprosi, to jeszcze pół bidy, ale raz koleś przyszedł do mnie na forum Stalkera, żebym mu moda naprawił na zasadzie „zrób mi”, ani proszę, ani ch♥j ci w dupę, tylko postawa roszczeniowa. Zastanawiałem się, co mu odpowiedzieć, ale po drodze zdążył zarobić bana za głupie posty :>

Tak więc puenta z tego mojego gadania to taka, że taka lista by zadziała tylko wtedy, gdyby zastąpiła stronę główną forum.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

24 lip 2014, 00:08

Moderatorzy będziecie mieli więcej pracy.
Czekam jeszcze na zdanie Tiq i zamkniemy temat.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2014, 00:10 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2014, 02:59

Pangia pisze:Ale co za problem, żeby autor moda napisał posta w swoim temacie w stylu „Nowa wersja moda już dostępna”
Wydaje mi się, że każdy rozgarnięty user na każdym forum z programami czy grami oraz ich dodatkami nowości szuka w dwóch miejscach. W pierwszym poście i - w ostatnim poście autora. Względnie paru ostatnich postach autora. Które nie tak trudno odnaleźć...

Jak dotąd edycja postów nadal bezterminowo dostępna. I wydaje mi się, że tak zostanie. Każdy ceni sobie swoje wypowiedzi, więc psuć ich nie będzie. Ograniczona czasowo edycja postów została wprowadzona właściwie z powodu jednego przypadku użytkownika, który edytował masowo swoje posty. Nie sądzę, by komuś z nas nagle się zachciało znów to robić. Świadomość niemiłych konsekwencji powinna od tego odwieść. A w zamian mamy wygodę dla wszystkich. Na razie więc edycja postów nadal bez terminu.
mika90 pisze:Lub po prostu niech napisze na PW do moderatora/administratora, że wypuszcza nową wersję i chce zmienić pierwszy post.
To najlepsze wyjście - ale tylko w sytuacji, gdy znajdzie się jełop, który będzie masowo edytował swoje stare posty, bez potrzeby, celem zafałszowania itp. I który wszystkim innym zaszkodzi. Czy więc lepiej autorom tematów dać wolną rękę w publikacji nowych wersji w pierwszym poście i uzupełnić regulamin o stosowną wzmiankę każącą bezmyślną edycję? Czy po staremu, edycja dostępna na krótko - a potem angażujemy adminów/moderatorów? Odpowiedź chyba znana...
BloodLogin93 pisze:Archiwum załączników na forum skróty w menu do edycji i prywatne ukryta dla niezalogowanych i nie uprawnionych.
Zrobione poprzez stworzenie tematu z takimi. Najbliższa do zrobienia, tylko - przez kogo? Ktoś bardzo pracowity do tego potrzebny.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ