Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc0000007b)

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Hatapon
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, 16:34

25 sty 2015, 16:46

Witam, otóż 23 stycznia dostałem od bardzo bliskiego znajomego postala 2 complete na steam. Pobrałem grę, i co się okazało? Wyświetlił mi się taki komunikat:
"Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc0000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację." Poszperałem trochę w internecie na temat tego problemu, i w pewnej grupie na facebooku, uzyskałem pomoc. Mniej więcej chodziło o wklejeniu plików do folderu z grą. Podziałało. Po jakichś 2 dniach postanowiłem wgrać sobie AWP, bo w mojej wersji postala jest zawarty AW. Po zainstalowaniu pojawiły się crashe przy próbie rozpoczęcia nowej gry. Przeinstalowałem Postala, i ponownie zaczął wyskakiwać ten problem. Tyle, że teraz ten sposób z podmianą plików nie zadziałał. Przeinstalowywałem już wszystkie vcr, oraz dx, ale nic nie pomaga.
Myśle, że ktokolwiek postara mi sie pomóc, pozdrawiam Hatapon.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 sty 2015, 17:24

Witaj, Hatapon.

Podaj bliższe parametry. Jaki system operacyjny, czy domyślny folder na grę, w jakiej wersji i skąd AWP itp.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Hatapon
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, 16:34

25 sty 2015, 18:07

Posiadam Windows 7 64 bity, procesor AMD Phenom(tm) 8450 Triple Core 2,10 ghz
4GB Ramu oraz kartę graficzną GT 630. Folder jest raczej domyślny, oraz AWP posiadam z tej strony https://postalsite.info/infusions/pro_do ... php?did=80 Wersji raczej nie podam, bo nie wiem gdzie jest to napisane, a gdy próbuje uruchomić grę wyskakuje mi właśnie tamten komunikat.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 sty 2015, 22:22

Trochę się nie zgadza to wszystko. A więc:

1. Postal 2 Complete to teraz na Steam nazywa się po prostu Postal 2.
2. Jeśli dostałeś od kolegi grę razem z kluczem, to po prostu pobierz ze Steama ponownie lub zaktualizuj do najnowszej wersji.
3. Jeśli dostałeś od kolegi same pliki, to trudno ci pomóc będzie. Bez własnego klucza taka gra nie jest legalna. Nabądź klucz (nie jest drogo) i zastosuj się do rady z punktu 2.
4. AWP jest już wbudowane w Postal 2 Complete. Po co więc je pobierać, skoro masz.
5. Chyba że masz P2C bez AWP. Czyli kolega dał niepełną wersję P2C.

Tyle z tego na teraz...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Hatapon
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, 16:34

26 sty 2015, 07:09

No to rzeczywiście, musiałem coś namieszać. Grę posiadam oryginalną, ponieważ jest ona w Mojejbibliotece steam. Zaktualizowałem grę, lecz błąd dalej wyskakuje. Przeinstalowałem tym razem nic nie instalowałem, nawet spolszczenia ( na steam nie ma polskiej wersji językowej ) lecz błąd dalej wyskakuje.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

26 sty 2015, 15:06

Hatapon pisze:Po jakichś 2 dniach postanowiłem wgrać sobie AWP, bo w mojej wersji postala jest zawarty AW.
Reinstall gry, P2 ze Steama nie przyjmuje żadnych modów do „klasycznego” Postala ze względu na niezgodność paczek. P2 to taka swoista mieszanka StP, AW, AWP z kilkoma broniami z AWPModa, jednak albo niepoprawionymi (vide Glock, który wciąż strzela za wolno), albo całkiem schrzanionymi (vide M79 strzelające… normalnymi granatami, w dodatku po kompletnie nierealistycznym torze lotu).


Awatar użytkownika
Hatapon
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, 16:34

26 sty 2015, 15:49

Już reinstalowałem postala, i nic :/


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

26 sty 2015, 20:10

Skoro masz kupionego Postala to pisz do supportu Steam'a. Powinni pomóc.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

27 sty 2015, 16:52

W dupie mu pomogą. Dwa miesiące pisałem odnośnie problemów z L4D2, to ostatecznie przez czysty przypadek sam rozwiązałem kłopot, bo okazało się, że w tle musi być włączony menadżer Realteka, i to tylko na Win7 – na WinXP nie, a na WinXP x64 w ogóle się gra zawieszała. Support mi tylko doradzał reinstalowanie wszystkiego po kolei i po jakimś miesiącu zapętlił porady i wrócił do punktu wyjścia, czyli reinstallu gry. Tyle samo mogłem w Google znaleźć.


Awatar użytkownika
Hatapon
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2015, 16:34

27 sty 2015, 17:14

Problem sam rozwiązałem, okazało się, że proces "AQQ" mi blokował postala, dlatego radzę używać samego GG bez rozszerzenia AQQ, ale jest jeszcze jedna sprawa, jakoż, że nie chcę zakładać nowego tematu, czy poda ktoś link do PEŁNEGO spolszczenia? Bo u mnie jest tak, że na cutscenkach nie ma głosu, od czasu do czasu postacie mówią po angielsku, i to trochę irytuje.


Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

27 sty 2015, 18:13

Nie ma pełnego spolszczenia, P2 Complete zawiera nowe wstawki tekstowe, które niestety nie mogą być spolszczone, bo właścicielem polskiej lokalizacji jest bodajże CD Projekt.


ODPOWIEDZ