[Mod] ALCRD's Anti-Riot Weapons (Riot Mod) skonczony!

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 lis 2007, 23:04

Kurczę, widocznie coś u mnie jest nie tak...

Wpisuję kod Iwant RiodMod.Stunbatonweapon i już trzymam w ręce jedną z broni Alucarda.
Jednak gdy wpisuję pozostałe dwa kody, nie otrzymuję w zamian broni.


Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

02 lis 2007, 23:28

Kmieciu pisze:Kurczę, widocznie coś u mnie jest nie tak...

Wpisuję kod Iwant RiodMod.Stunbatonweapon i już trzymam w ręce jedną z broni Alucarda.
Jednak gdy wpisuję pozostałe dwa kody, nie otrzymuję w zamian broni.
A mapke moją załadowałeś?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 lis 2007, 00:27

Dobra, już nie musicie męczyć się z Rapidem. Moda dałem w downloadzie: https://www.postalsite.info/downloads.ph ... nfo_id=117

I znowu rzeź po nowemu, hehe! :diabel:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

03 lis 2007, 01:42

Ekstra ! :D



PS: tylko pamietajcie wszelkie błędy związane z modem mi zgłaszać niezwłocznie :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 lis 2007, 02:07

Przetestowałem, pograłem... U mnie nie ma żadnych błędów. Ani z wczytaniem przez goto ani przez zwykłe przejście do innej mapy. Innych błędów też nie dostrzegam. :)

Ogromne brawa za animacje!!! :spoko: Znakomita robota!

Chcąc jednak dać rzetelną ocenę muszę wspomnieć pewne rzeczy, gdybyś chciał moda kiedy aktualizować. ;)
1. Wydłużona pałka oraz przede wszystkim tonfa mają smutne tekstury. Jakby były to grafiki testowej wersji broni a nie ukończone.
2. Gliny nie postrzegają tych broni jako... broni.
3. Elektrycznej pałce przydałyby się licznik poziomu baterii oraz iskry.
4. Dźwięki towarzyszące wyjmowaniu broni nazbyt są podobne do świstów-rykoszetów kul i to trochę dekoncentruje.

I to tyle. Chyba zbyt nie marudziłem. :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

03 lis 2007, 02:19

Tiquill pisze:Przetestowałem, pograłem... U mnie nie ma żadnych błędów. Ani z wczytaniem przez goto ani przez zwykłe przejście do innej mapy. Innych błędów też nie dostrzegam. :)

Ogromne brawa za animacje!!! :spoko: Znakomita robota!

Chcąc jednak dać rzetelną ocenę muszę wspomnieć pewne rzeczy, gdybyś chciał moda kiedy aktualizować. ;)
1. Wydłużona pałka oraz przede wszystkim tonfa mają smutne tekstury. Jakby były to grafiki testowej wersji broni a nie ukończone.
2. Gliny nie postrzegają tych broni jako... broni.
3. Elektrycznej pałce przydałyby się licznik poziomu baterii oraz iskry.
4. Dźwięki towarzyszące wyjmowaniu broni nazbyt są podobne do świstów-rykoszetów kul i to trochę dekoncentruje.

I to tyle. Chyba zbyt nie marudziłem. :)
Dzieki wielkie ! :D

i wiem wiem jestem kiepski w teksturach i skryptach :(
:)

zaś co do świszczących kul <lol2> to która broń ?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 lis 2007, 02:33

ALCRD pisze:zaś co do świszczących kul <lol2> to która broń ?
Śmiej się. :P Senność mię zmyliła. Dźwięk szurania o spodnie, czyli towarzyszący tonfie i wydłużanej pałce kojarzy mi się z odgłosem dalekiego strzału. Dalekiego strzału, a nie świstu, jak napisałem. :bolek:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

03 lis 2007, 09:49

Tiquill pisze:ALCRD napisał/a:
zaś co do świszczących kul <lol2> to która broń ?
Śmiej się. :P Senność mię zmyliła. Dźwięk szurania o spodnie, czyli towarzyszący tonfie i wydłużanej pałce kojarzy mi się z odgłosem dalekiego strzału. Dalekiego strzału, a nie świstu, jak napisałem. :bolek:
xD hehehe, za dużo grasz w strzelaninki xD


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 lis 2007, 12:54

Alixo pisze:
Tiquill pisze:ALCRD napisał/a:
zaś co do świszczących kul <lol2> to która broń ?
Śmiej się. :P Senność mię zmyliła. Dźwięk szurania o spodnie, czyli towarzyszący tonfie i wydłużanej pałce kojarzy mi się z odgłosem dalekiego strzału. Dalekiego strzału, a nie świstu, jak napisałem. :bolek:
xD hehehe, za dużo grasz w strzelaninki xD
A, może jakiś taki jestem rozstrzelany. :):
ALCRD pisze:i wiem wiem jestem kiepski w teksturach
Chm... A ja sądziłem, że jesteś w tym dobry, kurczę. :drapanie: W każdym razie te grafy prezentacji wychodzą Ci bardzo udane. Czym je robisz?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

03 lis 2007, 15:06

Tiquill pisze:
Alixo pisze:
Tiquill pisze:ALCRD napisał/a:
zaś co do świszczących kul <lol2> to która broń ?
Śmiej się. :P Senność mię zmyliła. Dźwięk szurania o spodnie, czyli towarzyszący tonfie i wydłużanej pałce kojarzy mi się z odgłosem dalekiego strzału. Dalekiego strzału, a nie świstu, jak napisałem. :bolek:
xD hehehe, za dużo grasz w strzelaninki xD
A, może jakiś taki jestem rozstrzelany. :):
ALCRD pisze:i wiem wiem jestem kiepski w teksturach
Chm... A ja sądziłem, że jesteś w tym dobry, kurczę. :drapanie: W każdym razie te grafy prezentacji wychodzą Ci bardzo udane. Czym je robisz?
Kiedyś byłem dobry w teksturowaniu systemem Red Faction ED tam własnoręcznie mozna było ustawiać tekstury na każdym elemencie :( a nie na pokreconych szablonach UV

A prezentacje robie w photoshopie :)
Ostatnio zmieniony 03 lis 2007, 15:06 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

23 lut 2008, 19:32

Sorry że odswieżam tak stary temat , ale po prostu musze ze wzgledu na sprawy osobiste :> , a więc : ej ! Alucardzie ! a gdzie jest kabar i łuk ?!! dobra juz trudno z tym łukiem ale mówiłeś że skończyłes kabar-a , więc mogłeś go dać !!
ps : sorrki za duzo wykrzyknikow ale Alu mnie wkur**ł :diabel: :D :(


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 lut 2008, 20:24

little_psycho pisze:Sorry że odswieżam tak stary temat , ale po prostu musze ze wzgledu na sprawy osobiste :> , a więc : ej ! Alucardzie ! a gdzie jest kabar i łuk ?!! dobra juz trudno z tym łukiem ale mówiłeś że skończyłes kabar-a , więc mogłeś go dać !!
ps : sorrki za duzo wykrzyknikow ale Alu mnie wkur**ł :diabel: :D :(
A co to za rozkazy i osobiste pretensje? :/ Autor zrobił co chciał i zamiast wdzięczności za to co masz, naciskasz niemalże grubiańsko?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShadowIceFIre
Początkujący morderca
Posty: 73
Rejestracja: 03 lut 2008, 09:41
Lokalizacja: z BuCZaCzonej 12

23 lut 2008, 20:36

eee Temat widze pierwszy raz :D a moda już dawno zdziwiłem się że rozmawiamy o tym jak mod już jest :/ brakuje mi łuku ;(


Jestem Najmłodszym użytkownikiem Forum ale to nie oznacza że jestem inny :) i nawet daje sobię radę :)
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

23 lut 2008, 20:36

No bo <usuniete> :506: dobra sorry ale tak mnie tym kabarem zarazil ze zaczynam czytac te poradniki ktore podawal w swoich postach , no i jak sie naucze to mam pytanie jak wyszedl by mi (bez skojarzen) ten kabar to moge go wydac?

[ Dodano: 2008-02-23, 20:40 ]
Tiquill pisze:
little_psycho pisze:Sorry że odswieżam tak stary temat , ale po prostu musze ze wzgledu na sprawy osobiste :> , a więc : ej ! Alucardzie ! a gdzie jest kabar i łuk ?!! dobra juz trudno z tym łukiem ale mówiłeś że skończyłes kabar-a , więc mogłeś go dać !!
ps : sorrki za duzo wykrzyknikow ale Alu mnie wkur**ł :diabel: :D :(
A co to za rozkazy i osobiste pretensje? :/ Autor zrobił co chciał i zamiast wdzięczności za to co masz, naciskasz niemalże grubiańsko?
Nie bede wyrazal swojej wdziecznosci bo by sie podziekowania na stronie nie zmiescily xD

[ Dodano: 2008-02-23, 21:36 ]
Łożesz kurna ja sie starzeje , :bolek: juz chyba nie mam na co narzekac skoro narzekam na prace najlepszego polskiego ...zaraz jak to sie zwalo ... moddera czy jakos tak :P
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, 20:38 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ShadowIceFIre
Początkujący morderca
Posty: 73
Rejestracja: 03 lut 2008, 09:41
Lokalizacja: z BuCZaCzonej 12

23 lut 2008, 23:00

xD no to by zajęło całą stronę ale... by były :D

[ Dodano: 2008-02-24, 09:24 ]
sorry Administracjo ale mam prywatną wiadomość do litlle psycho ale on wyłączył PW ;/ to co mam zrobić??


Jestem Najmłodszym użytkownikiem Forum ale to nie oznacza że jestem inny :) i nawet daje sobię radę :)
ODPOWIEDZ