Akcja Letnia

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 lip 2009, 20:16

Tiquill pisze:A nawet znalazłem coś bardzo blisko mojego miasta... Nie przeżyłbym, gdybyście bawili się beze mnie w moich stronach :viking2: ale zapodaję linka, tak dla rozeznania w cenach: https://paintball.wyszkow.net/ :)
Jak dla mnie oferta dobra. Myślę, że cała impreza z dojazdami zamknie się w granicach 200 zł. Tylko Tiq - jak tam to zorganizujemy to niema wymówki - musisz być (:

Co wy na to (?):
Oferta cenowa dla osób bez sprzętu:
Wstęp: w cenie zestawu
Doładowanie butli ze sprężonym gazem: darmowe
Wypożyczenie zestawu do gry i 350 kulek: 69 zł
Wypożyczenie zestawu do gry i 500 kulek: 85 zł

W skład zestawu do gry wchodzi:
- Marker Tippman 98
- Butla na sprężone powietrze
- Maska chroniąca twarz
- Mundur

Doładowanie kolejnych 100 kul: 15 zł
Doładowanie kolejnych 500 kul: 50 zł

W ofercie mamy 40 zestawów


Oferta cenowa dla osób z własnym sprzętem:
Wstęp: 30 zł
Doładowanie butli ze sprężonym gazem: darmowe

Na polu możliwość kupienia kul w atrakcyjnych cenach.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 lip 2009, 22:56

Hm, więc tak...

Rodzina mi się wali, prawdopodobnie - rozwód. Do Chorwacji za tydzień pojadę chyba tylko z matką, więc nie wiem, jak to będzie z Akcją Letnią. Na dniach dam Wam odpowiedź.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2009, 19:42

zielAK pisze:Tylko Tiq - jak tam to zorganizujemy to niema wymówki - musisz być (:
Serdecznie zapraszam! Wyszków wita gości! :) Nawet gdy mnie nie będzie. Choć, nie wykluczam, że wpadnę. Bo dnia mojego jeszcze nie znam. ;) Traktujcie mnie jak ewentualność, mało prawdopodobną.

Jeśli mogę pomóc w rozeznaniu się w terenie, organizacji itp, to jestem gotowy.


EDIT: Ale jedno mnie zastanawia. Tam nie ma żadnego lokum. Oprócz pola paintballa nie ma domków itp. Wypadają więc namioty? A nawet nie wiem, czy dałoby się tam namioty. Trzeba gdzieś spać. A nocleg w miejskim motelu nie wypada już tak tanio. Akcja ograniczona do paintalla, noclegu pod namiotami i... grzybobrania w pobliskiej puszczy? Nie za mało?

Owszem, są też loty paralotnią, spływ Bugiem - ale to podnosi koszty. Jakie atrakcje po takiej Akcji?
Ostatnio zmieniony 28 lip 2009, 19:56 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

28 lip 2009, 20:18

Panowie, wypowiadać się na temat Wyszkowa i paintballa. Jeżeli chcemy zrobić jakąś jebankę to minimum 4 osoby - mniej niema sensu i wracamy do koncepcji ze strzelaniami w Kamieńsku.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

29 lip 2009, 11:47

Jak dla mnie paintball + ognisko + nocleg pod namiotem wystarczyłoby. To nie są zakładowe kolonie wakacyjne z mnóstwem atrakcji, a spotkanie kilku popaprańców, których łączy zamiłowanie do pewnej gry i pewne forum internetowe. Tu nie chodzi o atrakcje, a o spotkanie i możliwość poznania się. I nie będę ukrywał, że dla mnie, im taniej, tym lepiej, bo nie stać mnie, na wydanie 500 zł w jeden łikend. :(


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

29 lip 2009, 15:42

kazik pisze:Jak dla mnie paintball + ognisko + nocleg pod namiotem wystarczyłoby. To nie są zakładowe kolonie wakacyjne z mnóstwem atrakcji, a spotkanie kilku popaprańców, których łączy zamiłowanie do pewnej gry i pewne forum internetowe. Tu nie chodzi o atrakcje, a o spotkanie i możliwość poznania się. I nie będę ukrywał, że dla mnie, im taniej, tym lepiej, bo nie stać mnie, na wydanie 500 zł w jeden łikend. :(
popieram...chociaż może u mnie obyło by się bez paintballa...ale za ogniskiem, namiotami i zapewne trunkami jestem na tak :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 lip 2009, 15:44

Właśnie, musi być ten paintball?


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

29 lip 2009, 16:04

Jeśli o mnie chodzi, to obejdzie się i bez strzelania, przynajmniej zaoszczędzę. :P


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 lip 2009, 16:09

kazik pisze:Jeśli o mnie chodzi, to obejdzie się i bez strzelania, przynajmniej zaoszczędzę. :P
Mi już tu nawet o tą kasę nie chodzi, tylko to, że większość z nas (jak nie wszyscy) będzie grała po raz pierwszy w paintballa. Nie będzie zbyt wiele radochy, na początku będziemy się uczyć. Coś pojmiemy i... koniec czasu.


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

29 lip 2009, 22:46

Robsessed pisze:
kazik pisze:Jeśli o mnie chodzi, to obejdzie się i bez strzelania, przynajmniej zaoszczędzę. :P
Mi już tu nawet o tą kasę nie chodzi, tylko to, że większość z nas (jak nie wszyscy) będzie grała po raz pierwszy w paintballa. Nie będzie zbyt wiele radochy, na początku będziemy się uczyć. Coś pojmiemy i... koniec czasu.
poza tym jak już strzelać to lepiej w grach...przynajmniej zadaje się "ból" programowi bez uczuć :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2009, 23:02

Robsessed pisze:większość z nas (jak nie wszyscy) będzie grała po raz pierwszy w paintballa. Nie będzie zbyt wiele radochy, na początku będziemy się uczyć. Coś pojmiemy i... koniec czasu.
Ale jest okazja zacząć. A celować nie jest trudne.
Ramesses pisze:przynajmniej zadaje się "ból" programowi bez uczuć :P
parę realnych siniaków też daje radochę. :P

Nie chcę niczego sugerować, bo samego pewno mnie nie będzie, ale chyba jest tendencja, by z tej Akcji Letniej zrobić spotkanie przy piwku i ognisku. Może być, ale trochę z dużej chmury...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

29 lip 2009, 23:17

Tiquill pisze:Ale jest okazja zacząć. A celować nie jest trudne.
Tak się mówi :P

https://nasza-klasa.pl/profile/27286926/gallery/4

A tak wyglądają "siniaki" :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2009, 23:42

Nie zobaczę, bo muszę być zalogowany, a na NK konta nie mam. Siniaki jednak nikogo jeszcze nie zabiły chyba, co? xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

30 lip 2009, 08:10

Tiquill pisze:Nie zobaczę, bo muszę być zalogowany, a na NK konta nie mam. Siniaki jednak nikogo jeszcze nie zabiły chyba, co? xD
no nie wiem...znam osobę, u której ze stłuczenia zrobił się rak kości...niedawno jej amputowali...

mam nadzieję, że jednak Wam przy nadmiernej ilości siniaków nic nie będzie...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

30 lip 2009, 15:48

Perspektywa siniaków + większa presja przed tym by nie zostać trafionym = adrenalina.

Jak chcecie to w ogóle możemy się nie zjeżdżać. Czyli mam rozumieć, że jakiekolwiek strzelania odpadają?


Obrazek
ODPOWIEDZ