Akcja Letnia

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

17 cze 2009, 16:03

little_psycho pisze:Jak będziecie zróbcie zdjęcie zielAKa, muszę dodać do bazy danych psychopatów xd
Odnośnie powyższego nie wyrażam zgody. Kto przyjedzie na zlot, ten raczy poznać me prawdziwe oblicze i nic poza tym.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 cze 2009, 16:06

Ten pierwszy domek podany przez kazika jest świetny. 6 osób zapłaciłoby 150 złotych, czyli niecałe 3 dychy na osobę wychodzi. Miodzio.


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

17 cze 2009, 17:45

zielAK pisze:
little_psycho pisze:Jak będziecie zróbcie zdjęcie zielAKa, muszę dodać do bazy danych psychopatów xd
Odnośnie powyższego nie wyrażam zgody. Kto przyjedzie na zlot, ten raczy poznać me prawdziwe oblicze i nic poza tym.
Więc rozumiem że jesteś tą mangą a Twojego avataru :lol:
Pierwszy kto zrobi zdjęcie zielAKowi dostanie 2...dychy :lol2: potem podwyższę cenę..


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 cze 2009, 17:53

a pierwsza osoba, która znów o to poprosi dostanie bana! :lol2: Potem podwyższę cenę. 8-)


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

17 cze 2009, 19:12

Robsessed pisze:6 osób zapłaciłoby 150 złotych, czyli niecałe 3 dychy na osobę wychodzi
150 jest liczone od jednej osoby.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2009, 20:24

kazik pisze:Skoro w atrakcyjnych turystycznie terenach ceny tak wyglądają, to na jakimś zacisznym zadupiu pewnie dostalibyśmy jeszcze taniej.
A na ch**a nam atrakcyjne turystycznie tereny? :D Liczy się zabawa i kawałek terenu. ;) Ze wskazanych przez ciebie domków, ten z pierwszego linka wydaje się idealny. Domek, to świetna rzecz.

A co do paintballa. Jak to jest z odzieżą, bo nigdy nie grałem? Da się ją odzyskać w dobrym stanie? Nie chcę wracać ze szmatami ufajdanymi farbą. :D
little_psycho pisze:Jak będziecie zróbcie zdjęcie zielAKa, muszę dodać do bazy danych psychopatów xd
Prześlę ci je telepatycznie, nasz mały psychopato. :P
Elvis Scatter pisze:150 jest liczone od jednej osoby.
kazik pisze:https://www.jeziora.idara.pl/tuchom/ 150zł/doba (5-6 osób)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

17 cze 2009, 20:50

Tiquill pisze:
kazik pisze:Skoro w atrakcyjnych turystycznie terenach ceny tak wyglądają, to na jakimś zacisznym zadupiu pewnie dostalibyśmy jeszcze taniej.
A na ch**a nam atrakcyjne turystycznie tereny? :D Liczy się zabawa i kawałek terenu. ;) Ze wskazanych przez ciebie domków, ten z pierwszego linka wydaje się idealny. Domek, to świetna rzecz.

A co do paintballa. Jak to jest z odzieżą, bo nigdy nie grałem? Da się ją odzyskać w dobrym stanie? Nie chcę wracać ze szmatami ufajdanymi farbą. :D
little_psycho pisze:Jak będziecie zróbcie zdjęcie zielAKa, muszę dodać do bazy danych psychopatów xd
Prześlę ci je telepatycznie, nasz mały psychopato. :P
Elvis Scatter pisze:150 jest liczone od jednej osoby.
kazik pisze:https://www.jeziora.idara.pl/tuchom/ 150zł/doba (5-6 osób)
Omg nie no lofciam ciem Tiquś :*
:lol2:

[ Komentarz dodany przez: Tiquill: 2009-06-17, 21:01 ]
za cały ten cytat? tak nagle? :bolek:


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

17 cze 2009, 20:52

Tiquill pisze:A co do paintballa. Jak to jest z odzieżą, bo nigdy nie grałem? Da się ją odzyskać w dobrym stanie? Nie chcę wracać ze szmatami ufajdanymi farbą. :D
Są firmy zajmujące się tym profesjonalnie. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie i o nic się nie martwić.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 cze 2009, 21:32

zielAK pisze:
Tiquill pisze:A co do paintballa. Jak to jest z odzieżą, bo nigdy nie grałem? Da się ją odzyskać w dobrym stanie? Nie chcę wracać ze szmatami ufajdanymi farbą. :D
Są firmy zajmujące się tym profesjonalnie. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie i o nic się nie martwić.
Dokładnie. Ten koleś, który obsługuje te nasze imprezki ma kombinezony (dwa kolory - dla dwóch drużyn) i maski. Problemem mogły być jedynie włosy ufajdane, bo kombinezony były bez kaptura.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2009, 21:35

Ok, czyli kombinezony kryją całość (prócz włosów). To chciałem wiedzieć, dzięki. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

17 cze 2009, 21:36

kazik pisze:
zielAK pisze:
Tiquill pisze:A co do paintballa. Jak to jest z odzieżą, bo nigdy nie grałem? Da się ją odzyskać w dobrym stanie? Nie chcę wracać ze szmatami ufajdanymi farbą. :D
Są firmy zajmujące się tym profesjonalnie. Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie i o nic się nie martwić.
Dokładnie. Ten koleś, który obsługuje te nasze imprezki ma kombinezony (dwa kolory - dla dwóch drużyn) i maski. Problemem mogły być jedynie włosy ufajdane, bo kombinezony były bez kaptura.
zważywszy jesli ktoś ma długie :P

co do weekendu na Mazurach to pomysł wygląda nieźle...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

17 cze 2009, 22:15

Heh... To taka lepsza wersja Kolesiowej przyczepy. Jutro zapodam tym cennikiem amunicji do strzelnicy k. Bełchatowa, może to was skusi. A taką imprezkę na weekend to naprawdę można pod gołym niebem spędzić, a wrażenia będą niezapomniane ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 cze 2009, 22:28

Ja też nie mam nic przeciwko imprezce pod chmurką, ale pogada może nam nie dopisać.


Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

17 cze 2009, 22:31

Tiquill pisze:To męska impreza

Proszę proszę, istna dyskryminacja ! :diabel: :P
ja już chciałam się wprosić, ale skoro tak.... :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2009, 22:38

To chata na Mazurach, a strzelanie pod Bełchatowem. A kto się rozkraczy po drodze, temu pozostanie pozostać w szczerym polu i w szczerym deszczu...
zielAK pisze:pod gołym niebem (...) wrażenia będą niezapomniane
:lol:

A może tak lista chętnych? Jeszcze nie zobowiązująca, można się wycofać. Ale kto na 50% daje, że będzie, to może ankieta i zaznacza odpowiednią opcję. Czemu? Żeby wiedzieć, ilu nas będzie maksymalnie, a ilu minimalnie. I by być gotowym na każdą ewentualność. zielAK, Chief of PSI Summer Action Squad niech się wypowie.
Linka pisze:
Tiquill pisze:To męska impreza

Proszę proszę, istna dyskryminacja ! :diabel: :P
ja już chciałam się wprosić, ale skoro tak.... :P
Dziewczyna! Toż o Tobie myślałem, pisząc:
Tiquill pisze:zainteresowane tematem jak najbardziej
Furtkę zostawiłem dla naszych panien. Może się wpuści. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ