Adventure Quest

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 mar 2009, 14:36

Tutaj jest strona główna tej wspaniałej gry!
Jest to przeglądarkowa gra MMO zrobiona we flashu. Na starcie robimy konto. Podczas tej procedury oprócz podawania hasła i loginu wybieramy też profesję. Bez obaw. Jeżeli wybrana profesja Ci się nie spodoba, wystarczy udać się do odpowiedniego sklepu, aby zakupić nową. Broń posiada obrażenia, ale co ciekawe zbroje nie posiadają żadnej klasy pancerza, ani czegoś takiego. Każda zbroja jest tak samo dobra, a więc możemy ubrać naszego flashowego wojaka(lub maga, healera, czy też rogue'a- bo takie są profesje) według naszego upodobania.
Questy są ciekawe i bardzo zróżnicowane. Grę zaś można odpalić przez przeglądarkę na każdym prawie komputerze, co jest niejako plusem.
Sprzedałem swoją klasę licząc, że dostanę za nią dużo kasy. Dostałem bardzo mało, a teraz jeszcze muszę nabijać rangę innej, wykupionej klasy(Ninja). Tym samym warto zauważyć, że wymienione wyżej 4 klasy są dostępne tylko na poczatku gry, podczas niej można zakupić kilka innych, takich jak: Pirat, fryzjer i inne.
Są też klasy tylko dla premium. No właśnie premium. Tylko premium membersi mogą mieć peta, lepsze bronie i zbroje, oraz nowe klasy. No ale tak już jest w większości MMORPG. Płacisz- jesteś lepszy.
A teraz najlepsze- nie wiem czy gra ma PVP bo jeszcze takiego nie odkryłem :lol2:

Plusy:
-przeglądarkowa, a mimo to dobra grafika
-niezły dźwięk
-wciąga

Minusy:
-za duża różnica między premium, a "nie-premium"
-nie za duża- jak na MMORPG liczba bronii i pancerzy(łącznie niewiele ponad 100)
-tylko 20 lvli

Na koniec link, gdzie możecie zobaczyć mojego chara(19/20 lvl, bije teraz 20 :) )
https://www.aq.com/aw-character.asp?id=Mr%20Minio


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

10 mar 2009, 15:14

kiedyś dużo w to grałem ale kolejki (nawet o 5 rano czy o 22 w nocy) mnie dobijały, szybko się nudziła ponieważ praktycznie cały czas to samo robimy. W sumie ta gra bez premium jest bez sensu ale cóż po prostu chcą natrzepać kasy i tyle xD


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 mar 2009, 15:35

Od czasu, kiedy Ty grałeś dużo się zmieniło. Dodano więcej serverów, dzięki czemu nie ma już żadnych kolejek. Gra przypomina inne MMORPG. Nudzi się jak każda taka gra, która sprowadza się do tego samego. Ta gracz jest jednak wyjątkowa. O wiele lepsza od Runescape(moim skromnym zdaniem) i prężnie się rozwijająca.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

10 mar 2009, 17:59

Nie ma kolejek !?!?!?!?!? Chyba zacznę grać z powrotem !


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 mar 2009, 20:49

Wspaniale! Który masz lvl i jaką profesję? jeżeli masz wysoki lvl mogli byśmy chodzić razem rank/exp nabijać, bo expa już nie mam (max. 20 lvl), ale rank mam i do tego tylko 4 xD


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

10 mar 2009, 22:01

Nie no muszę nowe konto założyć bo do tamtego nie pamiętam passów xD. Ale najpierw pokombinuję ze starymi. jak tylko odzyskam/zrobię nowe konto to dam znać !xD


EDIT.
Nie pamiętam starego ale mam już nowe xD ThePunisherPL mój nick teraz muszę sobie wszystko przypomnieć...Peeeeełeeeen Luuuuz xD
Ostatnio zmieniony 10 mar 2009, 22:30 przez Punisher, łącznie zmieniany 1 raz.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
ODPOWIEDZ