1nsane

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Pirus

02 paź 2007, 15:15

Wygrałem mistrzostwa i... nadal nie mam dostępu do zawodów :(
Jaki kod należy wprowadzić??


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 paź 2007, 13:08

Ta ukryta głębiej opcja Zawody nie zostaje niestety w żaden sposób odblokowana przez ukończenie całych Mistrzostw. Sam nie wiem, co ona daje i kiedy się kończy. :?: Polega na ściganiu się z jednym przeciwnikiem, wyścig po wyścigu. Ścigałem się i ścigałem, aby końca tego doczekać. Aż mi się znudziło - i nie wiem ile to trwa i jak się kończy. :bolek: Jedyna chyba rzecz w tej grze, której nie wiem...
No i trzeba to odblokować. Każdy kod wpisujemy w menu głównym, ten zaś w samym menu Zawodów:
cactaceae

Jest też inny kod niezbędny w grze. Żaden sposób nie pozwala odblokować w menu gry dodatkowych map. Wózki dodatkowe gra widzi, map zaś nie. Żadne ukończenie mistrzostw itp - nie ma że boli. Gra żąda kodu
ineedmoremaps

Podobny kod ineedmorecars odblokowuje dodatkowe pojazdy. Ale nie jest potrzebny, gdy ukończymy mistrzostwa. No i oba są przydatne, gdy tych mistrzostw nie ukończymy - mapy i wózki mamy wszystkie. Są kody na wielkie koła, duże głowy, śliskie lub przylepne drogi... A wszystkie kody, parametry etc. są tu: https://www.quickiespatch.com/insanecodes.html


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Pirus

04 paź 2007, 16:16

Wpisałem cactaceae - i udało się :)

Tyle, że ustawienia zawodów to była kompletna kopia aktualnych ustawień pojedynczego wyścigu. Kiedy tam zmieniłem mapę to w zawodach też się zmieniła.

Wygrałem wyścig i na dole był kod CRC - jak go wpisałem w miejsce na kod to cheat przestał działać :/

A po wygraniu wybrałem następny wyścig - ale był na tych samych ustawieniach co pierwszy :/

Zastanawia mnie po co robili opcję, z której nikt nie wie jak skorzystać??

Dostępne tryby dostarczają wystarczająco dużo zabawy :) :evil:
Ale nie daje mi spokoju po co sa te zawody.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 16:29

To prawda, ustawy Zawodów zależą od tego, co mamy normalnie. Czemu to dali? Może to był pomysł na jakąś opcję, której pełen rozwój zaniechali - i zostało to co jest. Gdyby to był jakiś LAN czy net do pojedynków 1-on-1 z rejestrowaniem wyników...

Może i jest jakiś finał tych Zawodów. Ale mnie zabrakło cierpliwości. :): Lubię ścigać się z max ilością przeciwników, a nie tylko z jednym. :autko:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Pirus

04 paź 2007, 18:51

Ja mialem 3 przeciwników :P

A w ogóle za pierwszym razem tryb rozgrywki to byla... wolna jazda :D
Ale wyszedlem do menu i jak wrocilem to bylo już Jamboree.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 paź 2007, 21:39

Ustaw Zawodów w znacznej mierze zależy, jak sprawdziłem, od aktualnego ustawu Wyścigów. Ale dość o tym, pora na coś przyjemniejszego. ;)

Wybór dodatków w tej wielkiej masie jest b. trudny, może więc zaprezentuję moje ulubione i najciekawsze:

Pojazdy. Dodge Charger - moja ulubiona zabaweczka (na zdjęciu real a nie wózek z gry), Toyota Punisher - jeden z lepszych "wariatów", Peugeot Hoggar - brać nie pytać, najlepszy wózek FAT-Alfie'go, Spider - jak tu nie lubić pajączka! ;) , Emperor - dobry w każdych warunkach, Jimco - wystarczy popatrzeć na tego "owada", 8WF - zawodnik ciężkiej wagi, idealny do rozwalania (a jak się rozpędzi to...), Post Nuclear McLaren - wygląda atrakcyjnie, ale za łatwo gubi koła w zwarciach, Komatsu - coś olbrzymiego, Carmageddon Eagle - Carma w 1nsane, Boss Mustang - szybki ale trudny do jazdy, Outlaw dirt track car - najstabilniejszy z najszybszych (archiwum ma 2 wózki KingCobry, wolę pierwszy), KingCobra's Hammer (jako KC's H1 stage2 beta, sam plik to kch1a.idf) - największy świr, o klasę przewyższa inne wózki, tak dobry, że jako bot... długo w grze nie zagrzeje, bo denerwuje, Sniper Crawler - najlepszy crawler oraz wybrane rajdówki: Mitsubishi Pajero Evo by Fat-Alfie i Toyota RSC (więcej podobnych tu).

Ferrari Enzo i Ferrari F1 - prędkość!, Prowler oraz Speeder Bike i Mantis Speeder - coś latającego, Anakins Podracer - trochę Gwiezdnych Wojen (jako ciekawostka, bo leci to... za szybko), Madmax Truck i KC's Madmax Railbuggy - trochę MadMaxa w 1nsane, VC Patriot - wiadoma gra, HF Warthog - kolejny gość z innej gry, Skullcrusher - znowu Carma, GI Joe ORV - trochę GI, K.I.T.T. - inny znany serial, IRC Cruiser - do pewnych map - najlepszy, DAF Dakar truck i K100 Semi - większe, Baja Ranger NemesiS oraz Baja F150 Dominator i Predator - efektowne pickupy, Jeep Hurricane racer - dobrze śmiga, Bigfoot - wiadomo, Digger - efektowny, ale trudny w sterowaniu wielkokołowiec, Monster Fastback - łatwy w sterowaniu i szybki wielkokołowiec, Monster Camper - fajnie się nim jeździ, Ford Bronco - nie za szybki ale daje sobie radę, Fiat 126p Offroad- coś naszego!, chopper - wiadomo, Super Fly - samolot (ale z tym sterowaniem to...) oraz Yamaha Kodiak 450 - jeden z paru quadów i tankup - czołg taki sobie.

I jeszcze trochę szaleństw: Greenhill Bicycle - rowerek, Sk8r-Dude - deskorolka, Wheelchair - wózek inwalidzki, Speedy Orange - mechaniczna pomarańcza, Litter - łóżko szpitalne, hehe i Broom - miotła! Chyba starczy. :drive:


Mapy. Redneck Run - moja najlepsza o morderczo długich okrążeniach Wyścigu i znakomitym terenie do innych gonitw, Kilauea - najlepsza mapa FAT-Alfie'go - idealna do pościgów, bo nic nie przeszkadza, Hillside - staranna i ładna, wyróżnia się na tle innych, US Off Road 2 - fajne skoki Wyścigu i znakomita do pogoni z urozmaiconym terenem, Grizly - ładny i staranny wyścig, ale zgubna dla pogoni przez masę drzew - trud ukończenia jednak się opłaca, zwłaszcza rankiem!, Austria - bardzo ładna i bogata - trasa Wyścigu jednak "śliska" - i bardzo dobrze! (mapa FAT-Alfie'go, więcej tu), CORR 3 - tylko tu osiągniesz największe prędkości!, Football Insane - to jest... mecz! ;) , Morganville - wyjątkowa mapa, bo możemy rozwalić ludków jak w Carmageddonie, Kalahari i Chiroko II - świetne pustynne mapy, Zns Desert Paradise - kolejna pustynna, tu z efektownym miasteczkiem, BlacksBack - dobry zwykły wyścig i normalny teren dla gry, Banglades - mokro, mokro i pochmurnie i miejscami gęstwina drzew, Baja California - szeroka trasa wprost do szalonych wyścigów!

Viper Trails oraz Python Trails i The Falls V3 fixed - trzy mapy do górskiej wspinaczki, Shock Wave - to są skoki zapierające dech!, JumpsPT - również do skakania!, Glacier - znakomita zimowa mapa, Zns Super Cross 2 - super wyścig, Zzness Star Gate - ma klimat (mapa nawiązuje do filmu), Zzness Mars Canyon 2 oraz Zzness Volcano Moon 1 to kosmiczne mapy Zznessa, Zns Mountain Race 1 i Black4 - dwie dobre i bogate mapy, PooyDay - wyścig i skoki na bogatej wyspie, Farm Map - ciekawa mapa do pogoni, Camp Ground - nieco odmienna kolorystycznie i bogata mapa do pościgów, San Francisco - ścigamy się po mieście!, Phillip Island Raceway - wyjątkowa - to inna gra (znana), Metal's Torture Chamber - baaardzo wyjątkowa, Thargania 1000 - warto sprawdzić to dziwactwo, Fortress - walczymy w fortecy (to nic, że beta), IDT Wrecking Arena Beta 1 - tylko do rozwałki, Thargs RipORR 2 bogata z normalnym krajobrazem (inne z tej serii - a jest ich 10 chyba - są bardziej pustynne i zbyt śliskie na szybkie pojazdy), Midland Offroad Raceway - jedna z wcześniejszych, ale warta, Samedi Island - bardzo dobra wyspa, Thargs Nunshle Pass - jedna z wcześniejszych map Tharga - skaczemy i latamy w nieralnym świecie, Hell - trudne dziwne piekło i na koniec Me - twarz i kładki w góóórę.

Mam nadzieję, że zachęciłem do gry i ułatwiłem wybór dodatków! :autko:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

18 sty 2008, 08:55

Jak ja w to dawno nie grałem ale teraz chce mi się grać tylko w NFS Carbon i Maple Story i nic innego xD


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
VikinQ
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2009, 08:01
Lokalizacja: Będzin

22 lis 2009, 12:58

eddie pisze:Zawsze marzyłem o tym żeby zostać operatorem koparki
To ściągnij sobie grę pt : Construction Destruction

Info tu :

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=3120


Tam masz koparkę , dźwig , kulę do burzenia , spycharkę , wywrotkę

:P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 wrz 2014, 12:42

>>REFRESH<<

Skoro jest nas trzech, których tutaj się spotkało, to czemu nie w temacie, co? :)
EvilYeah pisze:i też gram po dziś dzień w 1nsane, Tiq
Dobrze wiedzieć. Może kiedy mała partyjka multi? ;)
Mozal pisze:1nsane to gra mojego dzieciństwa, aczkolwiek ja mam wersje pudełkową nie z playa.
Mozal pisze:Dziwne, ale multi w Insane mi się zawsze pie*doliło :D Ale jak gracie to chętnie was zjade w jakimś wyścigu :D
Cóż, ja nigdy nie pograłem w multi. Tak jakoś wyszło. Gdy chciałem, to nikogo nie było, albo coś nie działało. GameSpy już nie ma, a na nim gra chodziła, InsaneHeat.com już chyba całkiem zmarło (tego nigdy nie jestem pewien, bo to znika to się pojawia) i tylko na FB coś się dzieje. Trzeba by było ustalić tą samą wersję gry, zaaplikować Total Randoms Mod, bo chyba stał się podstawą. Jest nawet w pełni legalna wersja free.

Kurczę, trzeba by było trochę to poogarniać. Bo stale ciupię sobie tylko offline, bez troski o zgodność z czymkolwiek i kimkolwiek. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

28 wrz 2014, 15:55

ja tylko pykałęm na singlu

tylko od czasu do czasu żeby się wyluzować po męczącym dniu
nigdy nie grałem w multi

jak już to rywalizowałem w różnych konkurencjach z botami lub w wolnej jeździe śmigałem pojazdami po mapach i byłem wielce rozbawiony nierealistycznym, ale nawet ciekawym modelem zniszczeń pojazdów :D
polecam do tego mapę Motocross (czy jakoś tak)

teraz raczej w to nie gram (wole se pojeździć w GTA SA), ale chyba mam to jeszcze na dysku


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 wrz 2014, 16:00

EvilYeah, a testowałeś jakieś mapki i auta z sąsiedniej strony? Linki już martwe, ale nazwy zostały. Dużo można pobrać stąd: ftp://hsw.hu/hsw/Insane/Tracks/ No i na samym Facebooku też fajne rzeczy ludzie dają: https://www.facebook.com/groups/423381674411457/


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

29 wrz 2014, 16:22

Grałem w to kiedyś, bardzo fajna giera ale i tak wolałem Carmageddon.


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

29 wrz 2014, 17:02

Caramgeddon to jest inna bajka, całkowicie inny typ gry, mimo że w obu się jeździ samochodami :D

Ja jestem chętny na multi, tylko nie mam pojęcia jak teraz się do tego zabrać.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

29 wrz 2014, 22:07

Carmageddon to mieszanka wyścigów i Postala :D


ODPOWIEDZ