18-ste urodziny Postala(za rok)

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Koleś z Postala
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2014, 19:05

13 maja 2014, 21:44

możemy jechać kiedys na painta ja mam promocje, kto ze mną przyjedzie ma cały zestaw z mundurem za 50 zł
Ostatnio zmieniony 13 maja 2014, 21:54 przez Koleś z Postala, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

13 maja 2014, 22:18

ale jak na razie nie off-top'ujmy i rozmawiajmy o 18 urodzinach postala


Awatar użytkownika
Koleś z Postala
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2014, 19:05

13 maja 2014, 22:32

Oczywiście. Ja proponuje żeby zbiórka była rano tak 10-11 i żeby pograć 2-3 w painta i potem iść do mac"donaldu coś jeszcze ale żeby ostatnie 2-3 godzi spędzić na pizzy i świętować polewając kielichy


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

13 maja 2014, 23:42

ZAJEBIŚCIE! ...wait ale gdzie tu Postal ?


Awatar użytkownika
Koleś z Postala
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2014, 19:05

14 maja 2014, 06:38

tylko nie widadomo ile osób bedzie


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

14 maja 2014, 10:27

Koleś z Postala pisze:tylko nie widadomo ile osób bedzie
to zdanie jest do dupy XD
skoro zapraszalibyśmy ludzi na jeden z większych polskich konwentów, gdyby przyszła mniejsza liczba osób to nie zabrali byśmy ich na ok. 3h na paintballa a potem na piwko tylko konwent by trwał :D


Awatar użytkownika
Koleś z Postala
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2014, 19:05

14 maja 2014, 16:37

wiec opis co ty byś zrobił i gdzie


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 maja 2014, 19:15

Koleś z Postala pisze:to jest strona na facebooku
No i było tak od początku zacząć. Z marszu tu zacząłeś, jakby każdy wiedział o co chodzi, ale - niestety, jeszcze nie wszyscy siedzą na Fejsie. Są tacy co nie lubią lub nie mają czasu. Dobra, znam, kojarzę, wiem - wszystko jasne! :)

Rojo kojarzę, gościu od filmików, mój błąd. Ale rock to ten Rock z telewizji od jakichś tańców? :):
ZigHor pisze:gdy wszystko wyjdzie [i nie mówię tutaj o żadnych pierdołach tylko o sprawę na własną rękę], uda się urządzić zlot w L.A. Convention Center :ok:
Co wy braliście, optymiści? :): Nauczony doświadczeniem naszych poprzednich spotkań, gdzie za (prawie) udane można uznać tylko jedno podczas Poznań Game Arena, cieszyłbym się na spotkanie w grupie do 10 osób. Ile czasu? Te 4 godziny dojazdu i 4 przyjazdu nawet trzeba uwzględnić. Dwa dni zabawy, gdy z każdego po 4 godziny podróży odjęte - to już się opłaca. Nocleg trzeba zapewnić. Posiłek - żaden problem, wszędzie jakieś fast-foody starczą, zamówić z dostawą też można. Miasto? Warszawa, Łódź - bo środek kraju, dobry dojazd i duża baza ewentualnych imprez. Jeśli zaś większość będzie z miejsca bliskiego sobie - to i do takiego Jaworzna reszta też może dojechać.

Sponsor? Żadne CDA czy podobny serwis. Nie ma co liczyć. Wsparcie od samego RWS? A kto ich wesprze, by mogli nas wesprzeć? To nie są tuzy, mogą nam tylko bardzo chętnie przesłać postalowe pozdrowienie. Trzeba liczyć na samych siebie. Goście specjalni? I tu już, panie i panowie, wchodzimy w strefę żartów. :):

Co robić? Paintball jak najbardziej! A więc miejsce spotkania już zawężone do takich imprez. Zawęźmy je bardziej: gdzieś musi być jakiś camping/motel albo... dom pielgrzyma. ;) Mamy już nocleg, posiłek, miejsce i jeden sposób na zabawę. Co poza paintballem? Tanie sposoby to dziki najazd na piwny ogródek lub spontan w hipermarkecie. I tu kończą mi się pomysły na tani sposób spędzenia wspólnie czasu.
Ryuq666 pisze:Postal ma taką reputacje jaką ma (nie ma jej)
Ma. Złą. To robi różnicę. I można to dobrze wykorzystać. xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Koleś z Postala
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2014, 19:05

14 maja 2014, 19:23

cza znałeś osobę co załatwi motel na noc i ogarnie wszystko jak przyjedziemy bo jak przyjedzie np 50 osób to niech wiec co i jak można tez w Krakowie zrobić ale ci znad morza maja problem wiec zostaje warszawa


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 maja 2014, 19:30

Każda osoba. Starczy zarezerwować miejsca na określony czas. Może być trudno na tylko dwa dni. Ale to nie jest niemożliwe. A 50 osób? Cóż, przed rezerwacją trzeba ustalić ścisłą liczbę chętnych. I nie ma, że nie będę. Bo wcześniej wpłacisz kasę, to szkoda, byś jej nie spożytkował zgodnie z przeznaczeniem.

I właśnie przedpłata to najlepszy sposób weryfikujący ludzi, którzy zechcą wziąć w tym udział. Żadne może, żadne gdyby, żadne "łeee, no nie wiem" - bulisz kasę, to i odpowiedzialność za słowa wzrasta.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Koleś z Postala
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2014, 19:05

14 maja 2014, 20:02

na 2 dni to nocleg tez a co do zaliczki nikt nie da bo nikt was nie zna


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 maja 2014, 20:23

O jakim "nikt" piszesz?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

14 maja 2014, 20:25

Jak kupujesz coś na allegro to też nie znasz a kase na przedwpłacie wysyłasz...
Bez zaliczki nie ma imprezy. Tyle.
To powinien być warunek numer 2, 1 i 0 jeszcze żeby programistycznie poprawnie było.


Awatar użytkownika
Koleś z Postala
Niedorobiony bandzior
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2014, 19:05

14 maja 2014, 20:28

ale u allegro masz gwarancje a tu nie wiec sami wiecie


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

14 maja 2014, 20:46

Od kiedy allegro to osoba (u allegro o.o)

Jak nie chcesz "z zaliczką" no to ja sie też wypisuje z góry, bo z zaliczką bym miał pewność chociaż że ktokolwiek zamierza przyjechać. Bo takie "ja będę" to więcej warte od tego piksela na ekranie nie jest.


ODPOWIEDZ