15 Urodziny Forum!

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

14 paź 2021, 00:00

Siema

Jeśli wbiłeś nie czytając tytułu tematu to przypominam, że od dziś Forum ma 15 lat!


Chcesz przeczytać przemowę, która porywa tłumy? Proponuję szukać gdzie indziej :D

Skoro wiesz, że nie trafiłeś na mistrza wypowiedzi dam Ci info, które może nie wywróci twojego życia do góry nogami, ale przynajmniej dowiesz się jaka jest kondycja Forum i Portalu oraz jaka przyszłość je czeka.

Forum jest zrobione choć może posiadać drobne błędy. Jeżeli komuś coś przeszkadza niech zgłasza je do mnie.

Czasy się zmieniły dlatego, nie mam zamiaru nikogo oszukiwać, że będzie tu wysoka aktywność pomimo powstawania Postala 4 i lepiej ocenianego Brain Damage.

Nie oczekuje jej i nie zabraniam, jeżeli ktoś ma ochotę to śmiało niech korzysta.
Jeżeli ktoś widzi w tym winę Discorda to polecam trochę zejść na ziemię i przyjrzeć się temu jaka jest rzeczywistość.

Miejsce te jest dużą skarbnicą wiedzy zarówno dla graczy jak i tych, którzy zajmują się modderką.
To dla nich czyli was planuję to trzymać aktywne tak długo, jak tylko będzie to możliwe.

Nie planuję żadnego odpustu zbiorowego, bo nie ma sensu skoro niektórzy założyli sobie nowe konta i myślą, że ktoś tu jest ślepy. Może i mam wadę wzroku, ale szkoda mi życia na przepychanki, które do niczego nie prowadzą.

Jeżeli chodzi o Portal, to jest on w trakcie odbudowy. Jak ktoś się zastanawia dlaczego trwa to tak długo? To odpowiadam, że wszystko jest robione ręcznie. Na całe szczęście mam pliki downloadu i zostaną one udostępnione. Nie deklaruję żadnej daty, kiedy będzie miało to miejsce, ale spróbuję zrobić jak najszybciej.

Strona główna również jest ogromną skarbnicą wiedzy często niedostępnej nigdzie indziej, dlatego chce by była ona dla was dostępna.

Możliwe też, że na PSI było najwięcej wszelakiej maści modyfikacji do klasycznych wersji Postala pozbawionych DRM.
To chyba oczywiste, że nie chcę by to wszystko przepadło :)




:fala:


Niepoważny admin
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

14 paź 2021, 00:04

100 lat w kamieniołomach wszystkim życzę z tej okazji. Dziękuję wierchuszce i pozostałym użytkownikom, że chcą trzymać tę społeczność przy życiu, obojętnie czy na forum czy na Discordzie :)


Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

14 paź 2021, 00:21

Jako osoba, która siedzi z wami od roku, przez co nie byłem świadkiem tych wszystkich wydarzeń, które przyczyniły się do ukształtowania forum muszę napisać, że w pewien sposób zżyłem się z wami... oczywiście na Discordzie, bo jakie forum jest to każdy widzi. Tak czy inaczej szukając nowych społeczności, biorąc pod uwagę napiętą sytuację (która najpewniej trwa nadal - nie wiem, bo tego nie śledzę) z polską społecznością Stalkera miałem pewien związany z tym kryzys i szukałem czy jest jakaś społeczność mojej innej lubianej serii, czyli Postala. Trafiłem tutaj. O ile na początku to wszystko wydawało mi się dziwne to potem przywykłem do tego i zaznaczę, że jest to społeczność nietypowa (czy jak wolicie: jebnięta), to jednak chodzi mi tu o pozytywne znaczenie tego słowa. Nie jestem pewnie jedyny, który sądzi, że sporo obecnych społeczności jest po prostu żenujących, głównie przez "dzieci Fortnite". Gadałem z wami, używając danych komórkowych, cudzego neta i - od niedawno - darmowego, ograniczonego neta. Spoko ogółem gadało się z wami przez ten rok i mam nadzieję, że się to nie zmieni na gorsze. Życzę wam zdrowia i po prostu żebyście spędzali czas jak najlepiej możecie (nawet w domu). A forum życzę, by... miałem pisać, by stało jeszcze dłużej, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy jest to odpowiednie. Niech będzie, że życzę, by ono nie wpadło w jakieś mroczniejsze łapy.

PS.: Ryuq powiedział, żebym to napisał, więc napiszę: pęto


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 paź 2021, 10:00

Cieszę się, że forum nadal istnieje, nawet mimo bardzo niskiej aktywności fajnie jest czasem poczytać stare tematy. A że jest skarbnicą modów i wiedzy wszelakiej to też wiadoma rzecz od lat. Zdaje się, że 10 urodziny były jakby wczoraj, a tu już 15te... Czas zapierdala na skróty i nie ma litości dla nikogo i niczego. Fajnie, że nadal (choć głównie na discordzie, na forum bardziej symbolicznie) jest tych kilkunastu ludków którzy wciąż interesują się w jakiś sposób serią bądź zżyli sie ze społecznością. Postal 4 jaki jest każdy widzi, ale zawsze jest nadzieja na udostępnienie narzędzi ludziom zdolniejszym od amatorów toaletowego poczucia humoru z Arizony, oby taka sytuacja miala miejsce to być może doczekamy się chociaż sensownych modów. Ze swojej strony nadal planuję tu zostać, dobrze się tu czuje i znam Was od lat, więc niczego w tej materii nie będę zmieniał. Wiadomo, że kto chce ten zawsze może w jakiś sposób tutaj też wrócić, byle normalnie się zachowywał. Pozdrawiam więc wszystkich i oby jak najwięcej kolejnych lat żywego martwego forum było przed nami. :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 paź 2021, 10:50

A gdzie są ciasteczka? Pisało że strona zawiera ciasteczka, a ja tu bufetu nie widzę. I dlaczego jestem jeszcze trzeźwy?
Co można życzyć stronie internetowej? hmm :drapanie:
A więc PSI, życzę ci mało wirusów, dużo postów, nowych tematów, zabawnych userów, szybkich serwerów i kolejnych 15 lat spierdolenia.
A teraz czekam na ciasteczka. :D


8=======D
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 paź 2021, 23:16

Obrazek

Kiedy myślałem, że wszystko na dobre padło, nagle forum powstało jak Feniks z popiołów
Ze swojej strony mogę życzyć jedynie większej żywotności. Mało realne ale jeśli jest choć cień szansy to szansa jest


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodLogin93
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2021, 00:20

10 lis 2021, 00:28

no i spoko , pozdrawiam


oo forum znowu działa :szok: :szok:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 lis 2021, 11:44

Również pozdrawiam was ciule.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 gru 2021, 01:00

Oby dzieci naszych użytkowników stały się naszymi użytkownikami.

Oby postęp technologiczny nie wymuszał update ani konwersji Forum na długie długie lata.

Oby hosting był za złotówkę na rok.

Obym tu był częściej obecny.

Oby nasza społeczność wykupiła prawa do serii Postal.

I oby wszystkie psy z całej Arizony wyruchały pewnego Vince'a. ;>

Ave! 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ