11 Rok Forum. Nowe propozycje

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

29 paź 2016, 01:13

hmm.. Skoro forum ma już 10 lat, to może z tej okazji czas rozpocząć czystkę nigdy nie zalogowanych kont oraz dodać możliwość sortowania tematów wg. czasu ich założenia? :drapanie: Co Admini na ten temat będą sądzić? :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 paź 2016, 01:27

Wydzieliłem powyższy post z tematu 10-ych Urodzin. Czas życzeń i dobrych eventów niech pozostanie tam, nowe propozycje lepiej w nowym temacie. Na nasz 11 rok życia.

Bartosz pisze:może z tej okazji czas rozpocząć czystkę nigdy nie zalogowanych kont
Jakoś teraz nie mam takiej woli je czyścić.
Bartosz pisze:dodać możliwość sortowania tematów wg. czasu ich założenia?
Na bieżącym forum nie ma takiej możliwości a to już nie czas szukania modyfikacji na przema. I nie wiem, czy jest taka możliwość na naszym przyszłym forum. Sprawdzę.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

29 paź 2016, 09:18

Ja proponuję dodać dodatkową skórkę forum z ~2010.
Obrazek


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

29 paź 2016, 11:21

Pan Szatan pisze:Ja proponuję dodać dodatkową skórkę forum z ~2010.
Pamiętam ją. Była zajebista. Też jestem za.

Co do tematu - można by zrobić nowy konkurs. Tylko nie wiem jeszcze jaki. :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 sty 2017, 20:46

Ja proponowałbym dodanie możliwości oznaczenia posta jako "Pomógł" nawet, jeżeli danego tematu nie założyła osoba, która prosiła o pomoc/odpowiedź (pod warunkiem, że byłaby to rzeczywista odpowiedź na pytanie/prośbę osoby, która je/ją zadała) ;)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

17 sty 2017, 20:49

Bartosz pisze:Ja proponowałbym dodanie możliwości oznaczenia posta jako "Pomógł" nawet, jeżeli danego tematu nie założyła osoba, która prosiła o pomoc/odpowiedź (pod warunkiem, że byłaby to rzeczywista odpowiedź na pytanie/prośbę osoby, która je/ją zadała)
Dobry pomysł, tylko nie wiadomo czy przemo umożliwia ustawienie tego w ten sposób.


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

15 lut 2017, 22:52

Bartosz pisze:Ja proponowałbym dodanie możliwości oznaczenia posta jako "Pomógł" nawet
Popieram. :ok: Przydałoby się takie coś, bo czasami jakiś post pomoże użytkownikowi, który nie jest właśnie autorem tematu


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lut 2017, 11:25

Dzienis pisze:
Bartosz pisze:Ja proponowałbym dodanie możliwości oznaczenia posta jako "Pomógł" nawet, jeżeli danego tematu nie założyła osoba, która prosiła o pomoc/odpowiedź (pod warunkiem, że byłaby to rzeczywista odpowiedź na pytanie/prośbę osoby, która je/ją zadała)
Dobry pomysł, tylko nie wiadomo czy przemo umożliwia ustawienie tego w ten sposób.
Bardzo by się przydało. Ale teraz to niemożliwe. I chyba na większości forów tylko autor tematu może dać Pomógł...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

05 mar 2017, 00:01

Proponowałbym odświeżenie licznika "Pomógł". Niektórzy użytkownicy mają zawyżony licznik (mają na liczniku np: 10) a jak się wejdzie w szczegóły, które posty są oznaczone jako "Pomógł", to okazuje się, że tylko np: 2 posty są prawdziwe a reszta to takie "puste pomógł" ;)


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 mar 2017, 09:46

Bartosz pisze:okazuje się, że tylko np: 2 posty są prawdziwe a reszta to takie "puste pomógł" ;)
Nie masz uprawnień do tematu w którym było dane, lub temat już nie istnieje.
Skoro ktoś dostał pomógł, to dlaczego chcesz mu to odebrać ?


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

05 mar 2017, 10:33

Bartosz pisze:Proponowałbym odświeżenie licznika "Pomógł". Niektórzy użytkownicy mają zawyżony licznik (mają na liczniku np: 10) a jak się wejdzie w szczegóły, które posty są oznaczone jako "Pomógł", to okazuje się, że tylko np: 2 posty są prawdziwe a reszta to takie "puste pomógł"
A niech sobie mają.
Czasem można być pomocnym w inny sposób, nawet w SB.
Ale nie zawsze da się wtedy wystawić te "Pomógł".
Moim zdaniem niektórzy mają wręcz zaniżony ten licznik.
Zresztą to chyba nie jest takie ważne. Skoro nikomu to nie przeszkadza, to po co to redukować?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

05 mar 2017, 12:07

Bartosz pisze:Proponowałbym odświeżenie licznika "Pomógł". Niektórzy użytkownicy mają zawyżony licznik (mają na liczniku np: 10) a jak się wejdzie w szczegóły, które posty są oznaczone jako "Pomógł", to okazuje się, że tylko np: 2 posty są prawdziwe a reszta to takie "puste pomógł"
Pozornie puste pomógł wynika niejednokrotnie z niedoskonałości tej właśnie funkcji.
"Pomógł" dać może tylko i wyłącznie założyciel tematu. Nie raz zdarza się, że na udzielonej pomocy dla twórcy tematu, korzystają też inne Osoby, lub w stworzonym przez Niego temacie, ktoś inny uzyska pomoc w podobnej sprawie, i Oni nie mogą dać "pomógł".

Dlatego też dochodzić mogło do sytuacji gdzie Ktoś otrzymywał pomógł w innym temacie, w poście zupełnie do tego nie pasującym, na zasadzie czysto "umownej" dania zaległego pomógł za udzieloną pomoc. Ponieważ nie jesteśmy wstanie dokładnie zweryfikować, co było tym prawdziwym pomógł, a co nie proponowałbym zostawić sprawę "tak jak jest" bo choć część Osób może mieć ich za dużo, to część innych Osób może mieć ich za mało. Jeżeli Użytkownicy są "pogodzeni" z tym tak jest, to uważam że nie powinno się tego rozgrzebywać, bo możemy doprowadzić do sytuacji gdzie Ktoś nie będzie zadowolony.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

05 mar 2017, 13:18

Ja bym proponował dodanie możliwości usuwania swoich potów we wszystkich działach, czasami to wkurza jak zdubluje ci posty, bo net zamula i musisz czekać, aż ktoś z adminów usunie jednego posta, gdzie po którymś razie pewnie ich też to wkurza i se pewnie myślą "co on internet z biedronki ma?", czy coś w tym stylu, albo jak napiszesz coś w złym temacie bo masz 20 kart otwartych


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

05 mar 2017, 14:01

Rycho3D pisze:Nie masz uprawnień do tematu w którym było dane, lub temat już nie istnieje.
Skoro ktoś dostał pomógł, to dlaczego chcesz mu to odebrać ?
Jakiś czas temu był temat na cmentarzu, gdzie dawało się "pomógł" za spam, czyli takie sztuczne nabijanie sobie licznika, a ta funkcja chyba do czego innego służy (a jeżeli nie, to jest niewiarygodna i nie ma co na nią zwracać uwagi) ;)
Dzienis pisze:Zresztą to chyba nie jest takie ważne. Skoro nikomu to nie przeszkadza, to po co to redukować?
Jeżeli nie jest ważne, to ta funkcja nie ma większego sensu, ponieważ jest z deczka przekłamana :czytaj:

W sumie jeżeli nikomu to nie przeszkadza, to ja wtedy też nie będe zwracał na to uwagi :)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

05 mar 2017, 14:06

Ja bym chciał opcje zmiany nicka w ustawieniach profilu.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ