10th Anniversary PL Wasze wrażenia!

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 maja 2009, 23:43

Ja szczerze mówiąc już po filmiku ciucia miałem wątpliwości co do zakupu. Głównie zależało mi właśnie na nowym ED. Z początku myślałem, że RS zawaliło sprawę. Tyle zapowiedzi, tyle nowości a tu kicha... Jak cała prawda wyszła na jaw, całkiem się zniechęciłem

Nie dziwię się, że PX zbiera takie kiepskie recenzje


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

27 maja 2009, 00:29

chce stwierdzić jeszcze że w tej całej sytuacji to my fani serii łamane przez potencjalni klienci i twórcy (Jon M i RS) zostaliśmy oszukani przez wydawcę


a jeżeli ktoś ma STP AW oraz angielskie ED i resztę modów i chce to kupić tylko dla obiecanej nowej wersji ED niech nie marnuje forsy

jeśli natomiast ktoś nie posiada żadnego postala to ten zestaw jest dla niego


ja osobiście kupiłem P-X tylko dla właśnie ten nowej wersji ED i spolszczenia

dostałem tylko spolszczenie i nie wiem czy było wartę tych 60 zeta :|


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 maja 2009, 02:19

Silver Dragon pisze:Nie dziwię się, że PX zbiera takie kiepskie recenzje
Weź wszak jedną poprawkę na to. Bo jeśli pisząc o tych recenzjach masz na myśli nie te nasze, ale "branżowe" to cała seria Postal zbiera kiepskie recenzje. Nie kumaju ludu, to i pisaju, coby im było miło i wesoło. Przyznam, że bardzo lubię czytać te kiepskie recenzje, wręcz uwielbiam. Niby Postal to taki chłopiec do bicia "we branży", ale - co wyłazi z autorów takich recenzji, tak między wierszami tychże, to czysty miód. Kocham ich za to. :faja:

Ale tamci to nie my. Oni mają swoje, my zaś swoje. I pomimo emocji, racji takich, racji sprzecznych, to dla nas to zostało wydane. Znów możemy, po kilku latach posuchy, iść do sklepu i kupić Postala. Tak normalnie kupić. Jeszcze parę miesięcy temu taka opcja byłaby marzeniem. Dziś jest faktem. I co? Nie doceniamy tego.

A że boli, że nie ma EDR? Przypomnę:
zielAK pisze:Miejmy nadzieje, że ktoś mądry znajdzie sposób jak połączyć EDR i polski sub w sposób automatyczny za pomocą kilku kliknięć. Wtedy wystarczy, że wrzucimy to do downloadu i na głównej stronie CDP pojawi się info o tym. Zresztą nie od picu na pudle jest adres postalsite ;)
Właśnie. Głowa do góry. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

27 maja 2009, 07:02

Tiq mam wrażenie że pisząc swego posta trochę pominąłeś to co napisałem post wyżej



a co do tego cytatu zielAKa nie podoba mi się w nim jeden fragment
zielAK pisze:Wtedy wystarczy, że wrzucimy to do downloadu i na głównej stronie CDP pojawi się info o tym.
nie podoba mi się ten fragment o cdp

oni odwalili furzwerke ktoś ma to naprawoć a potem unich reklama tego??? o nie nie nie

moim zdanie cdp powinno wydać to jeszcze raz, tym razem z właściwą wersją a każdemu kto zakupił to wcześniej za darmo zamienić płytę (na zasadzie wysyłasz do nich P-x a oni na adres zwrotny odsyłają poprawna wersje)

btw, nie jestem pewien ale czy to co cdp zrobiło to nie jest przypadkiem złamanie umowy z twórcami???


no i jak już pisałem
chce stwierdzić jeszcze że w tej całej sytuacji to my fani serii łamane przez potencjalni klienci i twórcy (Jon M i RS) zostaliśmy oszukani przez wydawcę
btw2 mam nadzieje że Jon M zrobi im awanturę z tego powodu


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 cze 2009, 18:21

prawdziwy 666 pisze:chce stwierdzić jeszcze że w tej całej sytuacji to my fani serii łamane przez potencjalni klienci i twórcy (Jon M i RS) zostaliśmy oszukani przez wydawcę
Twórcy z cała pewnością, ich zamiar został olany. Lecz co do fanów, to:
prawdziwy 666 pisze:ja osobiście kupiłem P-X tylko dla właśnie ten nowej wersji ED i spolszczenia

dostałem tylko spolszczenie i nie wiem czy było wartę tych 60 zeta :|
Tak, można czuć się zawiedzionym, gdy takie oczekiwanie nie zostało spełnione. Ale takie podejście mnie trochę zaskakuje, dla mnie ważniejsze jest możliwość posiadania wszystkiego w jednym pudełku. Każdy jednak widzi to po swojemu.

Chęć finansowego wsparcia twórców moda, o którejś ktoś tu pisał, poprzez zakup płytki też nie jest zbyt trafiona, wszak lwią część kasy za płytkę weźmie CDP, twórcy ED otrzymają z tego niewiele (jeśli otrzymają). Już lepiej przelać określoną kwotę na konto twórców moda - kasa wtedy w całości wpłynie tam, gdzie nasze intencje, bez pośredników.
prawdziwy 666 pisze:moim zdanie cdp powinno wydać to jeszcze raz, tym razem z właściwą wersją a każdemu kto zakupił to wcześniej za darmo zamienić płytę (na zasadzie wysyłasz do nich P-x a oni na adres zwrotny odsyłają poprawna wersje)
Byłoby to uczciwe z ich strony. Lecz mało w to wierzę. Już lepiej polegać na samym Jonie M, ma sam spolszczyć nową wersję ED. Bez zawodnych pośredników. :ok:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2009, 18:33 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 cze 2009, 18:46

Tiquill pisze:Chęć finansowego wsparcia twórców moda, o którejś ktoś tu pisał, poprzez zakup płytki też nie jest zbyt trafiona, wszak lwią część kasy za płytkę weźmie CDP, twórcy ED otrzymają z tego niewiele (jeśli otrzymają). Już lepiej przelać określoną kwotę na konto twórców moda - kasa wtedy w całości wpłynie tam, gdzie nasze intencje, bez pośredników.
tak przy P-X pomagał Jon M (pomoc przy spolszczeniu decyzja co spolszczyć a co nie i takie tam...) i tu nie jestem pewien ale chyba robił to za friko, nie wiem musze się go chyba zapytać
Tiquill pisze:
prawdziwy 666 pisze:moim zdanie cdp powinno wydać to jeszcze raz, tym razem z właściwą wersją a każdemu kto zakupił to wcześniej za darmo zamienić płytę (na zasadzie wysyłasz do nich P-x a oni na adres zwrotny odsyłają poprawna wersje)
Byłoby to uczciwe z ich strony. Lecz mało w to wierzę. Już lepiej polegać na samym Jonie M, ma sam spolszczyć nową wersję ED. Bez zawodnych pośredników. :ok:
Jon M pisze:Anyway.. you will not be changed for a new one, I will work to patch this version with all the new updates when the English one is released, so fear not :) JUst means you don't get an 'update preview' but the full list of updates when they are ready.

Maybe it's for the best, you can really enjoy the experience all at once. We are starting to go full speed with it now.
:D


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 cze 2009, 20:25

prawdziwy 666 pisze:
Jon M pisze:Anyway.. you will not be changed for a new one, I will work to patch this version with all the new updates when the English one is released, so fear not :) JUst means you don't get an 'update preview' but the full list of updates when they are ready.

Maybe it's for the best, you can really enjoy the experience all at once. We are starting to go full speed with it now.
:D
I to jest bardzo dobre. Zwłaszcza ostatnie zdanie Jona. Będziemy mieli większą przyjemność z nowego i polskiego EDR, wszyscy. Za free. Bez łap pośredników. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
fefes
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2007, 19:04
Lokalizacja: Ciechocinek

09 cze 2009, 20:22

Gdyby jakimś cudem w polskiej wersji dali Sztopora PL to bym kupił , a tak to raczej nie kupie.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

09 cze 2009, 20:42

Sztopora nawet w Polsce nie dostaniesz więc o tym możesz zapomnieć...


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 cze 2009, 00:39

Ale to całkiem niegłupi pomysł z tym Sztoporem. Nawet za wyższą cenę. Akella miałaby okazję udostepnić szerzej swoje dzieło. Szerzej, bo nie tylko w Polsce. Być może na następne okazjonalne wydanie Postala skuszą się na to i dadzą to całemu światu. Ba, nawet choćby jako bonus do Postal 3. Świetne zawiązanie początku (Sztopor) z finałem (Postal III) współpracy RWS z Akellą. :idea:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

25 cze 2009, 01:36

Dobra, moja opinia:

Kupiłem te wydanie i... żałuję... żałuję bo w modach są te same, czyli nie poprawione błędy, które były poza wydaniem, nie ma co się okłamywać... przecież powinni je naprawić i przygotować je staranniej. W dodatku spolszczenie mocno kuleje, chodzi również o mody, w AWP (pomijając fakt że często sie crashuje) nie wszystko jest spolszczone, a raczej 30% gry. Nie powinno tak być, powinni bardziej się postarać. Dobrze im wyszło spolszczenie ED, choć też są błędy, ale za to spolszczenie na duży +. AVPC: jakaś paranoja, mnóstwo błędów, pokaz slajdów i nawet dialogi nie "pochodzą" od Kolesia, a są jakby odtwarzane w innych miejscach. Postal Plus wyłączyłem po 2 minutach, bo mi sie nie podobał... ale to już mój gust po prostu.

Podsumowując to te wydanie nie zostało zbyt dobrze przygotowane. Zdecydowanie nie wart jest 60 zł :zdziw: :cry:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2009, 01:38 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackMagicPL2
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2009, 12:46

28 cze 2009, 21:06

nie dziwie sie i dlatego proponuje wam coś za co nie zaplacicie







nie zapłacicie za bana u Robsesseda.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2009, 22:01 przez BlackMagicPL2, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróciłem z pąpą!!
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

22 lip 2009, 17:10

Ja kupiłem, jeszcze nie odpaliłem. Zobaczymy, co z tego będzie.

Ale kiepsko spolszczone ;/ "Podniosłeś torebkę z fastfudem."?
"Wszystko to, czego potrzebuje twoja pikawa."? Lepiej byłoby powiedzieć "serce"
Ostatnio zmieniony 23 lip 2009, 09:08 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 lip 2009, 01:09

Kiepsko? Tak właśnie jest w starym dobrym STP PL, dokładnie takie teksty z pikawą i fasfudem. I dotąd nikomu to nie przeszkadzało. Bo jest dobrze spolszczone - to głos większości, nie tylko mój. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

30 lip 2009, 11:32

Poza tym jak idziesz do Tora Bora rurą za przyczepą Kolesia, to na znaku jest "Forest" i "Cmentarz". Tamto po arabsku to może być. A, i jak są rury do lasu i na cmentarz, to wszędzie jest tam po angielsku. Ale jak to mówią, jak się szuka, to zawsze się znajdzie powód do narzekań.


ODPOWIEDZ