10th Anniversary PL Wasze wrażenia!

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

26 maja 2009, 15:03

Mr Minio pisze:Jakby w Postal X była nowa wersja ED, już leciałbym do sklepu, ale skoro jest to stara wersja do pobrania z neta... Opłacalniej byłoby kupić Postal, Postal 2 stp i AW za 20 zł z archiwalnych playow(w 1 byl postal w 2 stp+aw).
Powodzenia.


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

26 maja 2009, 16:10

dobrze że się wstrzymałem z zakupem...chciałem wspomóc ludzi którzy robią dobre gry :diabel:

ale skoro tak...no cóż..lepiej już poczekać na remake'a...nie ma to jak chcieć, żeby zapłacić za coś, co można mieć za darmo..uroki gotówkowego myślenia :/


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

26 maja 2009, 17:44

Mr Minio kupienie obecnie tego archiwalnego numeru play jest niemożliwe (nakład im się już dawno skończył co prawda jest jeszcze alegro ale..)

Mr Minio Ramesses chce zwrócić uwagę że to co jest na płycie w P-X to ED po Polsku


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 maja 2009, 18:58

No, bez przesady. ;> Ot, nasza cecha, dostajemy pretekst tylko, i huzia! wszystko co najgorsze na wydawcę. Ludzie... Przecież rozszerzona część ED to tylko jedna z kilku rzeczy w tym zestawie, i to nie najważniejsza. Źle, że nie dali, ale to tylko nie dostaliśmy swoistej formy prezentu od Jona M, tylko. A cała reszta się nie liczy? :| Wielu z nas ma szansę z posiadaczy pirackiej wersji Postali stać się wreszcie ich legalnymi posiadaczami. Jeszcze więcej z nas ma okazję posiadać w jednym, jakby nie było, kolekcjonerskim, pudełku wszystkie wydania Postali jakie się ukazały. Wszystko w jednym, ozdoba na półce. I w dodatku kolejne części po polsku. To nic, że spolszczone nowości to darmowe mody. One darmowe są tylko w wersji oryginalnej, nikt dotąd za friko ich nie spolszczył. Była u nas inicjatywa spolszczenia, ale się rozlazła. Spolszczyli ci, którzy spolszczyli, a że chcą za to kasę - ich prawo, kudy wam do tego? Tyle rzeczy w tym pudełku, a raptem wszystko pod psa dlatego, że nie ma nowości w jednym z modów.

Fani z takim podejściem przez żadnego dystrybutora nie będą brani poważnie. Nie, to nie. I czekajta se na spolszczenie P3 ruski miesiąc, może wam na dłoni wyrośnie. Rzeczowa krytyka, rzeczowa. Zjebać za to, za co się należy, pochwalić za całą większą resztę. I docenić, że to dostaliśmy, że ktoś chciał to zebrać, spolszczyć i wydać. Dla nas, koffani malkontenci. :P

A na gremialną zjebę CDP przyjdzie jeszcze czas. Gdy zechcą wydać to ponownie, za nowe pieniążki...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 maja 2009, 21:06

Po pierwsze: Nie mam zamiaru nabijać kabz wydawcom, którzy sobie w kulki lecą. Skoro mam wydawać 59.90 za coś, co mam w oryginale na półce (poza STP >> połamało się :P) to chcę, by to było zrobione perfekcyjnie. Płacić jedynie za spolszczenie nie mam ochoty. Wolę za tą kasę pojechać na jednodniową wycieczkę w góry.

Po drugie: Jak już wypowiadałem się w innym temacie, spolszczenie ED w ogóle nie przypadło mi do gustu. Wg mnie głos Kolesia pasuje do Johna jak pięść do nosa.

Po trzecie: Zarówno w ED jak i w AVPC praktycznie nie ma różnic. Ponadto ED zostało jeszcze okrojone

Ot, szkoda kasy
Ostatnio zmieniony 26 maja 2009, 21:07 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

26 maja 2009, 21:18

Silver Dragon pisze:Ponadto ED zostało jeszcze okrojone
a dokładniej??? co takiego zostało okrojone???


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 maja 2009, 21:28

Heh :P
Troszkę się pospieszyłem z tym stwierdzeniem. Widziałem bowiem jedynie pierwszą mapę w całości w której mi cosik brakuje. Tak jakby wycięli cały kawałek planszy:P

Nie mniej jednak, czekam na darmowy angielski remake ED. Nie dam złamanego grosza za coś takiego


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 maja 2009, 22:27

Silver Dragon, spodziewam się, że gdyby CDP wydało to teraz wraz rozszerzeniem ED, to i tak byś tego nie kupił, szkoda kasy. Nadal byłoby za mało dla Ciebie w ofercie. :diabel:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 maja 2009, 22:32

Tiquill pisze:Fani z takim podejściem przez żadnego dystrybutora nie będą brani poważnie.
Dystrybutor zbija na tym kasę i to on powinien się z nami liczyć najbardziej. Niby CDP jest jedynym dystrybutorem i ma wyłączność do serii Postal?
prawdziwy 666 pisze:Vince w AW napisał/a:
ze względu na niesamowity brak jakichkolwiek kompetencji postanowiliśmy zerwać umowę z naszym pierdzielonym wydawcą
:|
O! Właśnie! Takiego wała!


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 maja 2009, 22:38

Tiquill pisze:Silver Dragon, spodziewam się, że gdyby CDP wydało to teraz wraz rozszerzeniem ED, to i tak byś tego nie kupił, szkoda kasy. Nadal byłoby za mało dla Ciebie w ofercie. :diabel:
Gdybym miał pewność, że są jakieś nowości, których niema w darmowych aktualnych wersjach (postacie, tereny etc.), to bym na pewno zakupił.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2009, 22:39 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 maja 2009, 22:54

Silver Dragon, ok, wyjaśnione. :)
zielAK pisze:
Tiquill pisze:Fani z takim podejściem przez żadnego dystrybutora nie będą brani poważnie.
Dystrybutor zbija na tym kasę i to on powinien się z nami liczyć najbardziej. Niby CDP jest jedynym dystrybutorem i ma wyłączność do serii Postal?
Mniemam, że nie mają wyłączności. Krytyka jest sędzią najlepszym, tylko wtedy, gdy jest konkretna. Ostatnie opinie tutaj ganią zaś w czambuł całe wydawnictwo. Bo nie ma jednego elementu. Ups... Owszem, zawód, emocje, święta rzecz, wydawca musi to szanować. Ale odwracanie się do tego plecami, tylko za taki brak, to już z deka dziwne.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

26 maja 2009, 23:11

Nie przesadzajcie. Fajnie jest dostać to wszystko w jednym pudełku. A że nie ta wersja... cóż, nikt się nie burzył, dopóki z Prawdziwym tego nie wyciągnęliśmy na wierzch. Teraz wszyscy wielce oburzeni.

Pewnie, że kicha. Ale trudno, nie żałuję, że kupiłem Postala X. Jakbym miał czekać jeszcze 2 miesiące, to pewnie bym na co innego wydał kasę. A tak, stoi sobie elegancko pudełeczko, trochę nawet znowu pograłem. Niedługo planuję od nowa przechodzenie chociażby AWP.

Mr Minio - niedawno pisałeś mi, że nie żałujesz 120 zeta na Crysisa, chociaż szybko Ci się znudził. 'Niedługo znowu pogram'. W takiej sytuacji to ja byłbym wściekły, ale nie, zapłacić 2x mniej za kilka DOBRZE wydanych gier po polsku to już coś strasznego. Uff, na szczęście nie kupiłeś tego Postala! Ale byś żałował...


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

26 maja 2009, 23:26

Robsessed pisze:cóż, nikt się nie burzył, dopóki z Prawdziwym tego nie wyciągnęliśmy na wierzch.
nikt się nie burzył bo wszyscy łącznie z Jonem M myśleli że w polskim P-X jest nowe ED


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

26 maja 2009, 23:28

prawdziwy 666 pisze:
Robsessed pisze:cóż, nikt się nie burzył, dopóki z Prawdziwym tego nie wyciągnęliśmy na wierzch.
nikt się nie burzył bo wszyscy łącznie z Jonem M myśleli że w polskim P-X jest nowe ED
Und...? Jakoś graliśmy w to ED i nie wychwyciliśmy nieporozumienia.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

26 maja 2009, 23:39

Robsessed pisze:
prawdziwy 666 pisze:
Robsessed pisze:cóż, nikt się nie burzył, dopóki z Prawdziwym tego nie wyciągnęliśmy na wierzch.
nikt się nie burzył bo wszyscy łącznie z Jonem M myśleli że w polskim P-X jest nowe ED
Und...? Jakoś graliśmy w to ED i nie wychwyciliśmy nieporozumienia.
poczytaj posty Mrocza
https://forum.postalsite.info/po ... 788,30.html

ja swoje P-X nabyłem dzień przed wyjściem tej afery

trochę pograłem

obejrzałem mapy w edytorze w poszukiwaniu zmian

a potem zastanawiałem się co jest grane bo nie widzie żadnych zmian a Jon mówił że dostaliśmy wersje ED Remake w stadium w jakim był miesiąc przed premierą P-X


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
ODPOWIEDZ