[Steam Port] A Week In Paradise Forever

Tutaj rozmawiamy i prezentujemy mody dla gry Postal 2 w wersji na Steam, u nas dla rozróżnienia zwanej skrótem P2C.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

09 lut 2018, 23:47

Radzik pisze:Jeżeli dasz krótką instrukcję jak należy postępować z modem to ludzie Ci, którzy będą chcieli nie powinni mieć problemów z jej ogarnięciem
Dam, dam nawet zawarłem ją w readme, więc problemu nie będzie. Wiem że instalacja poprzez kliknięcie jednego przycisku jest wygodna, ale manualna chyba nie spowoduje niechęci do moda, przecież jak nie było Steama, ludzie bez problemów odpalali AWP (jak i zresztą miliony innych modów) i w przypadku AWP trzeba było się postarać by coś zjebać przy procesie instalacji. Poza tym te subskrybowanie nie jest tak do końca idealne, bo ile osób narzekało na HN, z którym było pełno problemów przy działaniu, albo choćby AVPC, który był podzielony na party, aż w końcu twórcy HN postanowili dać cały gotowy folder z modem do pobrania i wklejenia do P2C. Nie wiem czy to ja jestem jakiś dziwny, ale to naprawdę nie jest trudne wkleić gotowy folder z modem do folderu P2C i w folderze system znaleźć launcher i zrobić skrót na pulpicie. Kopiowanie folderów to są podstawy jak 2+2, każdy powinien je znać. Choć wydaje mi się, że niektórzy ludzie są zbyt leniwi, by poświęcić 5, a nawet mniej minut na wykonanie banalnej wręcz czynności :bolek:
seebeek17 pisze:Obawiam się, że AWPF pobierze bardzo dużo osób, ale zagra tylko garstka, bowiem, proces instalacji jest zbyt skomplikowany.

Heh.
Jest tak skomplikowany jak budowa cepa xD
Ostatnio zmieniony 09 lut 2018, 23:52 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 lut 2018, 09:33

No i gdzie to AWPF, już mamy 10? ;>


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

10 lut 2018, 18:52

Dzienis pisze:No i gdzie to AWPF, już mamy 10?
Download już jest dostępny, były małe problemy z 'profesjonalnym systemem pobierania' xD

Link do pobrania: https://postalsite.info/infusions/pro_do ... hp?did=315

Wszelkie uwagi, opinie mile widziane. Tak więc Have fun :) :mgun:

EDIT: Premiera na Steam WS będzie niebawem :)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2018, 19:01 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

10 lut 2018, 21:42

No i gitarka. Szanuję za dotrzymanie terminu, choć ja i tak czekam na wersję ze Steam Workshop. :)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 lut 2018, 21:45

Pobran'd. ;)
Przetestuję jak wytrzeźwieję. :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2018, 22:09

Gratuluję ciężkiej pracy


8=======D
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

10 lut 2018, 22:33

seebeek17 pisze:No i gitarka. Szanuję za dotrzymanie terminu, choć ja i tak czekam na wersję ze Steam Workshop.
To będzie ta sama wersja jak coś ;)
Dzienis pisze:Pobran'd.
Przetestuję jak wytrzeźwieję.
Zrób drunk play'a xD
Rycho3D pisze:Gratuluję ciężkiej pracy
Dzięki wielkie, prawie rok czasu siedzenia nad nim nie mogło pójść na marne :diabeł:


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

10 lut 2018, 22:39

Dev4ever pisze:To będzie ta sama wersja jak coś
Wiem, tylko teraz nie mam czasu w nic grać (a nie chcę tego przejść na odwal), a grając w AWPF na spokojnie bym sobie nabił kilka dodatkowych godzin na Postal 2 Complete (wiem, że to dziwne, ale lubię nabijać czas grania w ulubionych grach).


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

11 lut 2018, 15:54

Ale zajebiścieeeee!!! :D
Świetna robota :ok: :brawo2:
Zasługujesz według mnie na Master Moddera :)
Teraz mogę zrobić Badass Multikillera :D


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

11 lut 2018, 22:33

Granie w Postala znowu nabrało sensu. :ok:


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

11 lut 2018, 23:29

Pan Szatan pisze:Granie w Postala znowu nabrało sensu.
Ciesze się, że pomogłem znudzonym graczom P2C :)

Mam ogólnie w planach przenieść mody powstałe do AWP takie jak Titan mod beta, czy FreedyVsJasonbeta1, więc oczekujcie za dniach jeszcze większego contentu :) Jak znajdziecie jakieś poważniejsze lub mniej poważniejsze błędy możecie śmiało pisać, na pewno gdzieś o czymś zapomniałem :P


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

11 lut 2018, 23:39

Dev4ever pisze:Jak znajdziecie jakieś poważniejsze lub mniej poważniejsze błędy możecie śmiało pisać, na pewno gdzieś o czymś zapomniałem :P
Ja tam żadnych poważniejszych błędów nie zauważyłem, ale pewien mniej poważny tak :trollface:
Dev4ever pisze:Mam ogólnie w planach przenieść mody powstałe do AWP takie jak Titan mod beta, czy FreedyVsJasonbeta1, więc oczekujcie za dniach jeszcze większego contentu :)
Chętnie pomogę w testach jbc :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

11 lut 2018, 23:51

Radzik pisze:Ja tam żadnych poważniejszych błędów nie zauważyłem, ale pewien mniej poważny tak
Ogólnie to po wydaniu moda, sam przetestowałem moda chwilę i zauważyłem 2 mało szkodliwe błędy, mianowicie brak muzyki w banku w tej głównej części oraz błąd z krzakami w okolicach kopalni na które nie działało światło :P Oba błędy załatałem i zaktualizowałem link :)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

12 lut 2018, 10:24

Dev4ever pisze:Jak znajdziecie jakieś poważniejsze lub mniej poważniejsze błędy możecie śmiało pisać, na pewno gdzieś o czymś zapomniałem
Czasem zdarza mi się, że karabin maszynowy się zacina i nie mogę zmienić broni ani z niego strzelać, po prostu nic. Muszę wtedy wczytywać grę do wcześniejszego stanu, bo nic nie pomaga. ;>


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

12 lut 2018, 10:38

Dzienis pisze:Czasem zdarza mi się, że karabin maszynowy się zacina i nie mogę zmienić broni ani z niego strzelać, po prostu nic. Muszę wtedy wczytywać grę do wcześniejszego stanu, bo nic nie pomaga.
Ta... Jest to znany i lubiany błąd w P2C, który objawia się przy bardzo niskiej ilości fps lub przy bardzo gwałtownych ich dropach xD Jedyny lek na to obecnie jest wyrzucenie broni i jej podniesienie, jest to błąd samej gry więc w tej kwestii nie wiele mogę zrobić, RWS musi w końcu ruszyć dupę i wydać obiecanego patcha :P


ODPOWIEDZ