Eternal Damnation: Remaster

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 paź 2016, 23:14

Ta gra/mod swoje już chyba dni miała i trzeba by sporo zmienić, aby zachęcić do powrotu tam. Argumenty za tym, by to robić, są:

1. Steam to społeczność całkiem nowych fanów, którzy poza Steamem Postala nie znają, i nawet bez zmian, jako darmowe DLC zostanie zassane przez wielu jako... jako nowość.
2. ED na Steamie musi być.
3. Jak autorów, czyli Resurrection-Studios, zasilą panowie z Rosji, których źródeł energii i potencjału granic nie widać, tyle wszystkiego robią - to jest szansa na dużo nowości.
4. Paradise Lost też swoje oferuje. Użyte zasoby PL-ki a może nawet rozwinięcie możliwości PL - to nie mały pikuś.


To jest chyba pierwsza rzecz z postalowego świata, za którą nie tęsknię w wydaniu non-steam.


Pan Szatan pisze:na głównej PSI nie mam uprawnień (chyba xd)
Służę. :D

A news dałem tutaj.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

25 paź 2016, 23:36

Tiquill pisze:To jest chyba pierwsza rzecz z postalowego świata, za którą nie tęsknię w wydaniu non-steam.
Masz na myśli ED? Dla mnie to jeden z najlepszych modyfikacji do postala 2, która zmienia praktycznie całą grę. Jedyne co mi się w ED nie podoba to zbyt duży wysyp zombiaków w niektórych misjach (muzeum, wesołe miasteczko i parę innych...) oraz glitche w misji z pociągiem.


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

26 paź 2016, 00:18

Mnie zastanawia jak oni to robią, jak na to znajdują tyle czasu?! Nowa wersja HN, nowa wersja ED i nowa wersja Sztopora... To dobry czas dla P2. Do szczęscia brakowałoby mi tylko nieodżałowanego P3 Unreal.


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

26 paź 2016, 00:23

Reality Master pisze:To dobry czas dla P2.
Niestety tylko dla steamowych konsumentów (nie licząc HN)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 paź 2016, 00:27

Bartosz pisze:Masz na myśli ED?
Nie, mam na myśli ED: Remaster. To już będzie tak bardzo "wtopione" w P2C i PL, że nie widzę szans, by miało się kiedy jako non-Steam ukazać. Za dużo, za bardzo powiązane, by po prostu mądrą robotą było to rozdzielać. W pewnym miejscu po prostu nie warto tęsknić za non-Steam. To jest właśnie ten mój pierwszy raz. ;)

Choć wcale nie mówię, że nawet zagram. Więc tym bardziej nie będę tęsknił. xD

Reality Master pisze:Mnie zastanawia jak oni to robią, jak na to znajdują tyle czasu?! Nowa wersja HN, nowa wersja ED i nowa wersja Sztopora... To dobry czas dla P2. Do szczęscia brakowałoby mi tylko nieodżałowanego P3 Unreal
Nie mam pojęcia. To jest po prostu ponad możliwości kilku ludzi. Przerasta moje wyobrażenia ich pasja twórcza i potencjał. Chyba Putin wspomaga ich po cichu jakąś armią modderów. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

26 paź 2016, 00:40

Tiquill pisze:Za dużo, za bardzo powiązane, by po prostu mądrą robotą było to rozdzielać.
Pewnie by się jakoś dało, tylko zajęło by to z dobre pół roku, więc raczej się nie opłaca. Największy ból, że gra, którą jestem jej wiernym fanem ogranicza się teraz tylko do steamowej wersji i brak wsparcia dla non-steamowców :/


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

26 paź 2016, 09:45

Bartosz pisze:
Tiquill pisze:Za dużo, za bardzo powiązane, by po prostu mądrą robotą było to rozdzielać.
Pewnie by się jakoś dało, tylko zajęło by to z dobre pół roku, więc raczej się nie opłaca. Największy ból, że gra, którą jestem jej wiernym fanem ogranicza się teraz tylko do steamowej wersji i brak wsparcia dla non-steamowców :/
Oj nie rozpaczaj tak, przecież masz P2C na steam więc niec nie stoi ci na przeszkodzie aby zagrać. Co prawda może i źle ,że nowe dodatki tworzą teraz tylko pod steamową wersję ale gdyby martwil się tym co jest już za nimi to zrobienie takiej universalnej wersji zajęło by o wiele więcej czasu i jednocześnie by ich ograniczało aby nie mogli wykorzystać w pełni nowych możliwości v5020. To tak jak kiedyś było z v1337 i 1409... no prawie bo był Free Multiplayer v1409 dzięki któremu można było odpalić mody gdy posiadało się i v1337 i Free STP.

Wracając do ED:R ciekawe czy ożywią Multiplaier... :D
No i nie wiem czy pisałem ale będzie zupełnie nowe zakończenie oraz trochę deobnych zmian w fabule! :diabeł:


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

26 paź 2016, 14:35

Pan Szatan pisze:przecież masz P2C na steam więc niec nie stoi ci na przeszkodzie aby zagrać
Mam, ale nie wiem jak długo wytrzymam z tymi wszystkimi dodatkami i zmianami, które wg. mnie znacząco zepsuły postala.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

26 paź 2016, 15:40

Bartosz pisze:
Pan Szatan pisze:przecież masz P2C na steam więc niec nie stoi ci na przeszkodzie aby zagrać
Mam, ale nie wiem jak długo wytrzymam z tymi wszystkimi dodatkami i zmianami, które wg. mnie znacząco zepsuły postala.
A kto ci każe w niego grać.. bo mowa teraz o EDR a nie P2C.
Jak ci tak bardzo przeszkadzają bronie z ED w P2 to polecam xMod (To taki AWPMod tylko dla P2C)
Masz tam opcję podmieniania broni. Możesz te z ED zastąpić np. M@D Mod's.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

26 paź 2016, 18:52

Jak znajdę chwilę wolnego czasu to na pewno obadam temacik. ;)
Nie wiem co wam szkodzi, kliknąć pobieranie i sprawdzić co nowego, lub nic nowego dodali.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 paź 2016, 00:04

BakenS pisze:Nie wiem co wam szkodzi, kliknąć pobieranie i sprawdzić co nowego, lub nic nowego dodali.
Trochę jest on duży i trochę długo potrwa sprawdzanie, co tego nowego dali. Sporo trochę.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

27 paź 2016, 17:32

Nowe screeny

Obrazek
Obrazek


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
EvilT-ModZ
Modder
Modder
Posty: 159
Rejestracja: 16 sie 2010, 17:30

27 paź 2016, 17:39

Bartkov pisze:Nowe screeny
Do you have a VK account? Or you're just checking the page every time?
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016, 17:39 przez EvilT-ModZ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

27 paź 2016, 17:42

EvilT-ModZ pisze:
Bartkov pisze:Nowe screeny
Do you have a VK account? Or you're just checking the page every time?
I have a vk account + im checking the site every time.


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 paź 2016, 17:59

Bartkov pisze:I have a vk account + im checking the site every time.
:ok: :)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ