Nowi wrogowie i nowi sprzymierzeńcy w Paradise Lost

Rozmowy o Postal 2: Paradise Lost.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 kwie 2015, 23:58

Z kim warto się bratać i a kogo unikać? Ludzie, zwierzęta, organizacje. Standardowy temacik, ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

30 maja 2015, 22:35

Ja, idąc ulicą, ludzie patrzą jak by mnie już znali, broń wyjmują, chętnie kulkę w mordę by mi dali, pewnie przeszkadza komuś, że ja żyje.
Takim oto skutkiem jest rozwalanie wszystkich bystków po drodze do celu. :diabel:
Jakoś nie patrzę czy ktoś mi w walce pomaga, ale chyba nigdy nie zabiłem pieseła, który pomagał mi w walce, ale nie lubiłem jak potem za mną chodził wszędzie, bo miałem poczucie odpowiedzialności za niego, co mnie denerwowało.

Ale przyjaznego psa z zasady nie ruszałem, i gości z RWS'u (czy czegoś tam) - to chyba tylko kobity są z tego.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

26 sty 2017, 23:03

Najbardziej wkurzający standardowi przeciwnicy to ci kolesie w maskach i żółtych kombinezonach, bodajże "Survivors".
Reszta tych niby wrogów (nie licząc bossów) jest łatwiutka do rozwalenia.

Ostatni boss dosyć trudny. Nie bardzo wiedziałem z czego go rozwalać, ogólnie chyba maszynówką najlepiej ją tłuc (bo to chyba żonka przepoczwarzona była?) aż skończy się ammo.
Mike-J był najzabawniejszy (ten jego głos... xD ) i odmienieni talibowie też wymiatali (końcówka z nimi wypas :): ).

Sprzymierzeńcy? Standardowo RWSowcy, pieski po daniu im żarcia, wujek Dave.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 sty 2017, 23:17

Dzienis pisze:Najbardziej wkurzający standardowi przeciwnicy to ci kolesie w maskach i żółtych kombinezonach, bodajże "Survivors".
Ale design tych 'żółtych worków na toksyczne odpady' jest naprawdę fajny
Fajna postać do multi by była...


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 sty 2017, 00:41

Fajny był by taki Paradise Lost multiplayer... może kiedyś ktoś zrobi takiego moda ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 lip 2018, 18:16

Protestanci w CCCP, ludzie od Zacka Warda, Game Dev'si, ludzie w kombinezonach po odwiedzinach w ich obozowisku, rzeźnicy, bandyci oraz standardowo wsióry. Co ciekawe w przypadku rzeźników i ludzi od Zacka niekoniecznie muszą być wrogami. Wszystko zależy od tego czy w cock asian kupimy grzecznie żarcie i czy pójdziemy do siedziby aktora filmu Postal żebrać od niego hajs ;)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

17 lip 2018, 22:50

Taki Playerspack do free MP byłby bardzo odświeżający :)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
EmmetSid
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:46

23 wrz 2021, 20:16

Dev4ever pisze:
17 lip 2018, 18:16
Protestanci w CCCP, ludzie od Zacka Warda, Game Dev'si, ludzie w kombinezonach po odwiedzinach w ich obozowisku, rzeźnicy, bandyci oraz standardowo wsióry. Co ciekawe w przypadku rzeźników i ludzi od Zacka niekoniecznie muszą być wrogami. Wszystko zależy od tego czy w cock asian kupimy grzecznie żarcie i czy pójdziemy do siedziby aktora filmu Postal żebrać od niego hajs ;)

Z Zackiem to prawda, sam wolałem zbierac do puchy majac w pamięci podpisywanie petycji - Postal Babes, Bandyci, ludzie z VD Clan zawsze daja ściepe, i w brew pozoru wcale tak dlugo sie tego nie zbiera. Co do rzeznikow, nawet jak kupilem u nich grzecznie zestaw, i tak byli zapisani na mapie jakk wrogowie. Ale w ten sposob przechodzilem tuz po premierze,mozliwe ze cos zostalo zaaktualizowane


ODPOWIEDZ