Szukam gier PCtowych o naprawde dojrzałej fabule

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 paź 2016, 19:51

Silver Dragon pisze:Obscure 2
Wygląda ciekawie przypomina mi jakąś grę, resident evil ?
Silver Dragon pisze:Death to Spies
Raczej jakieś kiczowate :D


8=======D
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

18 paź 2016, 20:04

Rycho3D pisze:Raczej jakieś kiczowate :D
Też tak myślałem po zainstalowaniu
Z czasem mnie jednak wciągnęło


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

18 paź 2016, 23:30

Dzienis pisze: Polecam Morrowinda. I Postala 2. xD
Oby dwa znam xD
Dzienis pisze: A na serio... Jak lubisz oryginalne RTSy z fajną fabułą to Original War (tak, będę to reklamował do porzygu :D )
Kojarzę tą grę, grałem chyba nawet w to trochę ale niestety płyta już się nie nadaje do użytku :( xD
Dzienis pisze: ze zręcznościowych polecam Tony Hawk's Pro Skater 4 (świetny soundtrack)
Zgaduję że to napewno nie o skakaniu na desce xD
Dzienis pisze:serię GTA raczej znasz,
A kto nie zna :P
Chociaż patrząc na to że (napewno wszystkim znany klasyg) film "Powrót do przeszłości" obejrzałem dopiero kilka dni temu to nie wiem xD
Dzienis pisze: Z przygodówek może Najdłuższa Podróż czy Broken Sword II (The Longest Journey to zresztą klasyk przygodówek lepszy od Syberii).
Najdłuższa Podróż/The Longest Journey polecił mi jakiś czas temu Tiszer (przypadek?) kupiłbym na steamie lub gog czy innym tego typu cośu ale nie ma polskiej wersji (na steme, gug itd) spolszczenia też nie znalazłem. Może znajdę na Alledrogo polską wersję i kupię. Albo nie :):

Co do syberii to była moją pierwszą grą przygodową w jaką grałem :)
Dzienis pisze:Pierwsza Mafia ci pójdzie na starym lapku, także Medal of Honor: Allied Assault.
W mafię nie grałem a MofH... miałem kiedyś demo jakiejś części ale nie pamiętam nazwy a chętnie bym dokończył :/ [/quote]
Dzienis pisze: Tak samo wszystkie Heroesy do 4 włącznie. Poleciłbym coś jeszcze, ale same RPGi mi do głowy przychodzą. :D
Pamiętam tą grę! Kupiłem sobie w sklepie "wszystko po 2,50"
Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy xD
I przeszedłem 2 kampanie czy co to tam było potem się wk******m przy 3 z tymi dżinami i innymi małpami. Głupia Grta! Spie****am od tego jak najdalej XDD
Dzienis pisze: O, już wiem! Zagraj koniecznie w Hostile Waters: Antaeus Rising! Stara (2001 r.) i niedoceniona gra, będąca połączeniem strategii ze zręcznościówką. Świetna fabuła, nienajgorsza grafa jak na tamte czasy. Jeden z ulubionych tytułów mojego dzieciństwa, aż sam bym teraz zagrał
Brzmi zachęcająco :P
BloodLogin pisze: Saints Row już nie ?
To może Postal 2 ? Znasz ? xD dobra serio mam kilka przykladów z CD-Action.
Święty Rów? Mam 2 i 3 kilka dni temu dostałem na Steamie jako prezęt, od przyjaciela (Pozdrawiam, pewnie to czyta :P )
BloodLogin pisze: # Serious Sam 2 cuukierkowa oprawa graficzna , zmienne środowiska raz kosmos, a raz Tokio, a raz pustynia.
14h grania , mnostwo pozionów i bossow nie bedzie nudy.
Ta gra ma komediowy charakter sam wyglad postaci hehe...[...]
Loc to ma, udostępnił mi bibliotekę. Grałem chwilę ale odinstalowałem nie wiem czemu chyba miejsca potrzebowałem :P
BloodLogin pisze:#Painkiller bez komentarza nasze polskie 10/10
Grałem i w dodatki też :devilfire:
Silver Dragon pisze:Z mojej strony mogę polecić:
Obscure 2
Death to Spies
Euro Truck Simulator 2 + Dodatki
Obscure 2 - Trochę jak... Resident Evil :P
Death to Spices - jakaś gra wojenna? pewnie lepsze to od tej szajszowej gry na UE2 której tytułu nie pamiętam w której nawalało się do żułtków, postacie nie ruszały ustami i misje się bugowały :P
Truck Simulator 2 - O! Mam to, miałem ograć ale zapomniałem xD


Edit: A jakieś logiczne FPP znacie? Portal 1 i 2 jest zajebisty ale chciałbym zagrać w coś podobnego... jeśli jest xD
Lubię rozwiązywać zagadki ale i się przy tym bawić również ciekawa fabuła mile widziana.
Dlatego tak uwielbiam serię Portal (nie POSTAL) serdecznie polecam grę nie ma wysokich wymagań bo na source i jest świetnym polączeniem gry logicnej + FPS + Akcja + Humor (Ale to w 2'ce, 1'ka jest poważna. Widzicie podobieństwo do Postala? koledzy z Valve biorą przykład z RWS... Nie wiem czy to dobrze, chyba nie :P )
Ostatnio zmieniony 18 paź 2016, 23:44 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

19 paź 2016, 00:54

SZΛTΛN pisze:
Dzienis pisze: ze zręcznościowych polecam Tony Hawk's Pro Skater 4 (świetny soundtrack)
Zgaduję że to napewno nie o skakaniu na desce xD
Musiałem się odezwać
Ja bym już prędzej polecał Tony Hawk"s American Wasterland

Oprócz standardowej dechy mamy do wyboru BMX"a oraz Parkour - tak od tej części możemy z chodzić na nogach i biegać i już sobie nie wyobrażam braku tej opcji więc nie powróce do THPS4.
Mało tego w THAW mamy jeszcze kilka innowacji.. dostosujemy wlasny wygląf odwiedzajądz skateshop, fryzjera, studio tatuażu.
Story Mode jest ciekawy i długi i nie koniecznie liniowy.
Dobra opcja jest brak paska ładowania więc mamy naprawdę spory teren do wykorzystania i zawsze gdzieś będzie stał żul który da nam zarobić 10$ xD za wykonywanie trików, jest również Ziom co Sprejuje możemy mu pomagać oraz wymyślać własny wzór graffiti w kreatorze i możemy bazgrać tym w każdej chwili gdzie chcemy.
I to jest coś !! To jest Przygoda
Do tego tryb multiplayer kilka typów zabaw + kreator skateparku na którym poskaczemy i również ustawimy go jako poziom multi.
Miałem tutaj swój pierwszy klan 70 osób w 2 miesiące :D
Odkryłem do THAW modyfikacje hacki kolorowy nick nielimitowany czas nielimitowane scalowanie , dodatkowe przedmioty.
Umiałem to wprowadzić do plików ale nic samemu nie robiłem.
Kusząca pozycja, prawdziwy Szatan by się nie zastanawiał :)

Dzienis pisze: Z przygodówek może Najdłuższa Podróż czy Broken Sword II (The Longest Journey to zresztą klasyk przygodówek lepszy od Syberii).
A kto zna Zegarmistrza ? to dopiero było coś !! Kryminalna zagatka to odgadnięcia.

BloodLogin pisze: # Serious Sam 2 cuukierkowa oprawa graficzna , zmienne środowiska raz kosmos, a raz Tokio, a raz pustynia.
14h grania , mnostwo pozionów i bossow nie bedzie nudy.
Grałem chwilę ale odinstalowałem nie wiem czemu chyba miejsca potrzebowałem :P
[/quote]
No to najwyższy czas...zainstaluj ponownie i Gameplayuj.
SZΛTΛN pisze:
Lubię rozwiązywać zagadki ale i się przy tym bawić również ciekawa fabuła mile widziana.
#Jolly Rover..Zegarmistrz..ja wymieniłem wcześniej kilka sprawdzaj opisy i trailery :P nie po to sie rozpisuje.
# Mother Russia Bleeds [PC]
Właśnie to poznałem nowość, coś jak Postal Redux tylko lepsze

"Brutalna, chodzona bijatyka w odlskulowej, pixelartowej oprawie, nawiązującej do złotej ery gier beat ‘em up. Akcja przenosi nas do alternatywnej rzeczywistości lat 80-tych, do byłego Związku Radzieckiego. Przejmujemy kontrolę nad niesłusznie skazanym, uzależnionym od narkotyków byłym bokserem.."
Obijamy wszystkim mordy zobacz jakie screeny :D


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

19 paź 2016, 14:40

SZΛTΛN pisze:Lubię rozwiązywać zagadki ale i się przy tym bawić również ciekawa fabuła mile widziana.
Może nie do końca w tym stylu, ale na pewno poleciłbym World of Goo.


I regret nothing
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

19 paź 2016, 15:16

Hotline Miami i Hotline Miami 2 Wrong Number. Świetne pozycje, z ciekawą fabułą, w oprawie z lat 80-tych. Na pewno ktoś słyszał.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

19 paź 2016, 16:23

BakenS pisze:Hotline Miami i Hotline Miami 2 Wrong Number. Świetne pozycje, z ciekawą fabułą, w oprawie z lat 80-tych. Na pewno ktoś słyszał.
Mam 1 i 2. Również polecam ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

19 paź 2016, 20:59

A i oczywiście Fallout. Choć te starsze części są raczej dla starych wyjadaczy, bo jest tam wszechobecna anarchiczność rozgrywki, to Fallout New Vegas też jest dobrą pozycją.


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

20 paź 2016, 18:00

Posiadacze PS3 bądź X360 polecam grę Red Dead Redemption. Gra Rockstara warta polecenia (w sumie jak wszystkie inne). Piękna fabuła, dziki zachód. No, miód malina :D

A z serii GTA polecam GTA IV wraz z "Episodes from Liberty City" (The Lost of Damned najlepsze) mają niesamowita fabułę i świetny system zniszczeń, ale optymalizacja trochę taka... No powalona, więc mogą być problemy.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

20 paź 2016, 20:41

Dzienis pisze:
SZΛTΛN pisze:Lubię rozwiązywać zagadki ale i się przy tym bawić również ciekawa fabuła mile widziana.
Może nie do końca w tym stylu, ale na pewno poleciłbym World of Goo.
No nie do końca ale fajna gierka na androida. Jak mi się nudzi i nie mam kompa to sobie gram. Dzięki :D
Ostatnio zmieniony 20 paź 2016, 20:41 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

20 paź 2016, 21:05

$haq pisze:A z serii GTA polecam GTA IV
A z seri GTA polecam GTA V , otwartość świata , wolność rozmach..można więcej robić ! i też jest klimat i ONLINE i też dodatki do misji.
Nie widziałem nagrywanych czwórek .. teraz rządzi V i stundy i rabunki i wyścigi..
Już od jakiegoś pół roku mamy info o GTA6 na GTASite będzie to podobno wielka aktualizacja bez wersji na pudełka.

Ja i tak kupie dwie części :D by porównać i by mieć.

SZΛTΛN pisze:
Dzienis pisze:na pewno poleciłbym World of Goo.
No nie do końca ale fajna gierka na androida. Jak mi się nudzi i nie mam kompa to sobie gram. Dzięki :D
Przeportowano z PC"ta lepszy klimat na dużym ekranie.
Zrób z tej pozycji Let's Play .. niby gra dziecinna, a nie raz to przeklniesz z poziomu trudności i skomplikowania - ale da sięvprzejść :)
No to jak taki styl to ja bym jeszcze zaproponował Max and the Magic Marker dzieciak o imieniu Max o wybujanej wyobrażni wymyśla sobie poziomy w zeszycie które stają się prawdziwę w jego głowie.
Mamy do użytku Marker nim rysujemy sobie schody , różne podstawki jeśli jest dziura lub woda robimy sobie sami przejście..jak to wciąga, a najlepsze to że działa tam fizyka :)
Ostatnio zmieniony 20 paź 2016, 21:07 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

21 paź 2016, 18:57

BloodLogin pisze:Już od jakiegoś pół roku mamy info o GTA6 na GTASite będzie to podobno wielka aktualizacja bez wersji na pudełka.
Eee... aha... jak już to ma wyjsć Red Dead Redemption 2, a GTA 6 nie ma sensu teraz robić, bo i tak dużo ludzi gra w GTA Online, i trzepią kasę na mikropłatnosciach. W ogóle to wyszło DLC do Online "Motocyklisci" co bardzo mi się spodobało bo w pewnym stopniu nawiązuje do dodatku z GTA IV (The Lost of Damned) , a nawet jest tam Malc z 4-ki :D
BloodLogin pisze:A z seri GTA polecam GTA V , otwartość świata , wolność rozmach..można więcej robić ! i też jest klimat i ONLINE i też dodatki do misji.
W IV też jest otwartosć swiata (no, mapa na pewno mniejsza niż w V, ale chyba nie robi to wielkiej różnicy), rozmach też jest, wolnosć, klimat (wg. mnie lepszy niż w V) i Online i dodatkowe misje.

Obie częsci lubię ale GTA IV nic nie przebije. A z V-ki nie lubię Trevora, bo [SPOILER ALERT] w misji "Pan Phillips" zabija Johnny'ego Klebitza i zarówno robi z Lostów jakis idiotów i bezmózgów, oraz całkowicie likwiduje ich gang.[SPOILER ALERT] Cholerny Rockstar :(

A żeby nie offtopować, to polecę jeszcze od siebię serię gier Sniper: Ghost Warrior (od CI Games [Kiedys City interactive]) Dużo przegrałem w tą serię i bardzo mi się podoba.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2016, 18:58 przez ShaQ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

21 paź 2016, 19:23

Chyba w każdej części jest otwartość świata, panowie no, W końcu to sandbox, nie dobijajcie starego weterana GTA.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

21 paź 2016, 20:35

$haq pisze:a GTA 6 nie ma sensu teraz robić, bo i tak dużo ludzi gra w GTA Online

- https://m.gtasite.net/news/2159/pierwsze ... ta-vi.html
- https://m.gtasite.net/news/3002/gta-vi-w ... a-vr_.html
$haq pisze:
Obie częsci lubię ale GTA IV nic nie przebije. A z V-ki nie lubię Trevora, bo...Cholerny Rockstar :(
I tak tego nie zapamiętam, Trevor jest świtem psycholem pijakiem i tak to miało być !
Moja ulubiona misja
-

-
[/quote]
BakenS pisze:Chyba w każdej części jest otwartość świata, panowie no, W końcu to sandbox, nie dobijajcie starego weterana GTA.
W GTA SA trochę to trwa zanim podbijemy dzielnice, nie ma odrazu Los Santos
W GTA III most potem przeskakujemy...sandbox z oganiczeniami to nie SANDBOX to w takim razie Postal2 podstawka jest Sandboxem tylko jest Day Blocker ;).

Bardzo jestem pod wrażeniem Dead Red Redepion 2 oby tylko nie było downgrade :(


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

22 paź 2016, 09:24

BloodLogin pisze:W GTA SA trochę to trwa zanim podbijemy dzielnice, nie ma odrazu Los Santos
W GTA SA pierwsze miasto, w którym się znajdujemy to Los Santos. XD
Kolejne miasta są odblokowywane wraz z postępem fabuły, a zamknięcie dróg jest wytłumaczone w logiczny sposób, można o tym usłyszeć w jednej z audycji w radiu. Samolotem spokojnie można sobie polecieć do innego miasta, więc nie ma mowy o niewidzialnej ścianie, czy sztucznym ograniczaniu świata.
BloodLogin pisze:W GTA III most potem przeskakujemy...sandbox z oganiczeniami to nie SANDBOX to w takim razie Postal2 podstawka jest Sandboxem tylko jest Day Blocker
To samo co wyżej, zniszczony most wytłumaczony, tym razem fabularnie, a dla sprytnych jest do przejścia zaraz po zakończeniu "Welcome in Liberty City".
Po za tym most ten się przeskakuję w handheldzie, GTA Liberty City Stories. Jak ty chcesz dyskutować ze mną na temat Grand Theft Auto, jak ty chyba nigdy w to nie grałeś, albo pewnie zacząłeś od GTA V.

Postal 2 niestety to nie sandbox bo ma ekrany ładowania.

Teraz szybka definicja, bo nie znasz chyba.
Otwarty świat, piaskownica lub sandbox – jeden z typów projektowania gier komputerowych, opartych na piaskownicy. Termin ten służy też do określania gier, w których graczowi jest dostarczany świat, będący do odkrycia w stosunkowo dowolny sposób, bez sztucznych ograniczeń środowiska gry, z możliwością integracji z tym światem i bez liniowości rozgrywki
No to tyle ode mnie, ciężko uświadamiać ludzi z znikomą wiedzą, na temat gier komputerowych, którzy mówią, że to ich specjalność. :)
Plotki i ploteczki, domysły graczy wzięte z wypowiedzi Lesliego Benziesa, nie należy się na tym opierać, a tym bardziej podawać jako argument w czymkolwiek. Takie same, a nawet identyczne artykuły powstawały zanim R* ogłosił w ogóle GTA V, kto śledzi poczynania producentów ten bardzo dobrze wie. Oficjalnie GTA VI to wielka niewiadoma, choć dla mnie 100%, że ta gra powstanie. Nawet myślę, że po RDR2 możemy oczekiwać już, jakiejś pierwszej wzmianki od dyrektorów operacyjnych studia R*. Aktualnie RDR2, nic więcej nie wiemy.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2016, 09:34 przez BakenS, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ