Postal 3 Unreal

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 paź 2015, 17:06

  • To wszystko jest tak nieprawdopodobnie piękne, że aż - już legendarne. Paru młodych fanów naprawia to, co spieprzyło paru idiotów. Wszystko tak, jak POWINNO być. Jak rasowy fan Postala 2 oczekiwał bądź jak jest w stanie zaakceptować. Wspaniałe! Jeśli wydadzą - to jeszcze nasi wnukowie będą mieli o czym opowiadać. ;)
Ryuq pisze:Zauważcie że taki lekki kreskówkowo-komiksowy styl nieźle odmłodził samą grę - bo to w końcu ciągle Postal.
Potwierdzam.
EvilYeah pisze:jeśli udostępnia to tylko prze Steam to jakby popełnili samobójstwo
Jeśli robią to na wersji Steamowej, to zapomnijmy o wersji non-steam. A że robią to głównie z myślą o platformie Steam (no bo robią, wątpi ktoś?), to nie po to robiliby to na zwykłym P2:StP/AWP, żeby potem to mozolnie konwertować do P2C. Takie przedsięwzięcie to wyzwanie dla naprawdę ambitnych osób i jako tacy myślą o swojej przyszłości konstruktywnie. Konstruktywnie i przyszłościowo. A więc siłą rzeczy: Wiążą na stałe swoją pracę z medium, które zapewni im najlepszy rozwój. Dlatego też:

Nie mam żadnych złudzeń: to NIE wyjdzie jako non-steam. To im się po prostu WARSZTATOWO nie kalkuluje. Sam gdybym robił tak wielką konwersję, nie urywałbym sobie rąk równorzędną pracą na dwie platformy. Wybrałbym tą, która daje więcej. Na bok sentymenty, kiedy roboty czeka ogrom!

Zdrada? Nie. Rozsądek. I nie biadolcie, że non-steam staje się niekochany. Nie, on po prostu na tak wielkie rzeczy jest niepraktyczny.

Samobójstwo? Nie żartuj. Obie strony, P3U i P2C tylko zyskują na mariażu ze sobą. Obie zapewnią sobie siłę i dłuższy czas dostatniej egzystencji. Wzajemnie móc moc wzmóc. Reszta albo z nimi albo poza nimi. Reszta...

Reszta pozostaje sobą i robi swoje. A dlaczego? A to już jest moją słodką tajemnicą, dlaczego warto reszcie pozostać mimo wszystko sobą. 8-)

Po prostu. Trzeba będzie polubić Steama. Bo to już będą dwa powody do tego. P2:PL i P3U. Z pogardą, ale będziemy uruchamiali tego cholernego Steama. Jako mniejsze zło.
Dzienis pisze:Moim zdaniem dyskryminuje to osoby które nie mają Internetu, bądź mają kiepskie łącze z nim.
No i co z tego? Myślisz, że ktoś zapłacze nad takimi osobami? :/

Dzienis pisze:właśnie te "osiągnięcia" wyróżniają najbardziej P2Complete od zwykłego Postala
Gówniany dodatek, który tylko irytuje. Brzydki i nakazuje cieszyć się z byle czego. Najgłupsza rzecz, jaka w P2C/Steam się pojawiła. Ale to tak na marginesie. :P


Ciekawi mnie tylko, ile to będzie kosztowało?

Acha, i módlcie się, żeby RWS na sam koniec prac nie położył na tym swojej łapy. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 7 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

16 paź 2015, 19:04

Tiquill pisze:Nie mam żadnych złudzeń: to NIE wyjdzie jako non-steam. To im się po prostu WARSZTATOWO nie kalkuluje. Sam gdybym robił tak wielką konwersję, nie urywałbym sobie rąk równorzędną pracą na dwie platformy. Wybrałbym tą, która daje więcej. Na bok sentymenty, kiedy roboty czeka ogrom!
Zostałem pozbawiony złudzeń. :cry:
Tiquill pisze:
No i co z tego? Myślisz, że ktoś zapłacze nad takimi osobami? :/
Nie. Nie jestem aż tak naiwny. :|
Tiquill pisze:Po prostu. Trzeba będzie polubić Steama. Bo to już będą dwa powody do tego. P2:PL i P2U. Z pogardą, ale będziemy uruchamiali tego cholernego Steama. Jako mniejsze zło.
Chyba będzie trzeba przemóc wstręt i założyć konto. GabeN - zacieraj ręce. ;>
Tiquill pisze: Ciekawi mnie tylko, ile to będzie kosztowało?
Nie sądzę by miało być ekstremalnie drogie. ;)
Tiquill pisze: Acha, i módlcie się, żeby RWS na sam koniec prac nie położył na tym swojej łapy. 8-)
No ba! :D :biskup:


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

16 paź 2015, 19:57

Tiquill pisze:Acha, i módlcie się, żeby RWS na sam koniec prac nie położył na tym swojej łapy.
Przecież ich nie było nawet stać na misję z gołębiami, to co dopiero na coś takiego? xD


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

16 paź 2015, 20:32

Jeżeli wyjdzie tylko i wyłącznie na Steamowego postala to chyba sobię odpuszczę jednak, chociaż będzie mi na pewno żal że nie zagram w tego remake'a ale jakoś to przeboleję.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

16 paź 2015, 22:53

Tiquill pisze:Nie mam żadnych złudzeń: to NIE wyjdzie jako non-steam.
Ale czy port na samą wersję STP byłby aż tak pracochłonny? Zawsze można zrobić tą przysługę non-steamowiczom. ;)

Zresztą, jeśli ten dodatek będzie równie wielki jak Paradise Lost, to nie wątpię, że zagości na torrentach.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2015, 22:54 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 paź 2015, 23:17

seebeek17 pisze:Ale czy port na samą wersję STP byłby aż tak pracochłonny? Zawsze można zrobić tą przysługę non-steamowiczom. ;)
I na to liczę! Od czego są fani! :ok: Jedni robią coś. Drudzy robią coś - dalej. ;)

Dzienis pisze:Nie sądzę by miało być ekstremalnie drogie. ;)
Ale na cenę jak PL mogą się pokusić. Jej, co ja mówię. Jeszcze to przeczytają. Nie, chłopaki, za darmo, za darmo! xD
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

18 paź 2015, 15:37

jak nie wyjdzie poza Steam, to wtedy nie zagram(i wtedy pożałują xD )
nie mogą to wydać jako własną grę? sami by ją rozprowadzili albo nawet za darmo do pobrania np. z ich strony czy coś


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

18 paź 2015, 16:37

Nie rozumiem. Dlaczego większość gier, które powstają (lub powstały) muszą wymagać tego zasranego Steama. Wydaje mi się że za parę/paręnaście lat nie będzie już wogóle wersji pudełkowych gier, tylko wszystko będzie wymagało tego gniota Steama. Nie mam zamiaru karmić Gabena pieniędzmi na kolejne pączki.

Koniec off-topu.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2015, 16:38 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

29 lis 2015, 21:02

Widzieliście nowy trailer ?
[youtube][/youtube]


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 gru 2015, 21:21

Na poprzedniej stronie dawałem to samo ;)

Dwa nowe screeny (Dawno nie było aktualki na MadDB):
Obrazek

Obrazek


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

02 gru 2015, 21:22

Grafika ogólnie jak by piękniejsza, ale i tak widać tą "ułomność" ograniczeń Unreal Engine 2


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 gru 2015, 21:28

Jak dla mnie jest lepsza niż w oryginale


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

02 gru 2015, 21:39

Silver Dragon pisze:Jak dla mnie jest lepsza niż w oryginale
Też tak sądzę. A jak poprawią jeszcze jakimś cudem cienie i światła (w P2:HN jakoś to wyszło) to już po prostu bajka. Nie będę musiał ogrywać całej "trójki". :D


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

02 gru 2015, 21:43

Ten 2gi skrin to strasznie czerstwo wygląda. Toż to nawet Quake w '96 miał cienie rzucane przez postaci i przedmioty. Kwestia jest tego, żeby tak przykryć ten poważny brak, żeby nie był rażący – a tu jest.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

03 gru 2015, 20:50

Mogli by już dać jakieś demko :/ Z tego co widać na trailerze to już 35-50% gotowe
Ostatnio zmieniony 03 gru 2015, 20:50 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ