Postal 2: Paradise Lost - DLC

Rozmowy o Postal 2: Paradise Lost.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 kwie 2015, 20:07

Wygląda to... hmm... dziwnie

1. Co u licha Champ robi w Paradise, że trzeba go odnaleźć?
2. Gary na pedale wygląda ohydnie
3. Przejście z SB-3 do mapy z Lucky Ganesh niedaleko przyczepy wyparowało. Jakby go nigdy nie było :zdziw:
4. Dziwny wskaźnik policyjny. Wolałem poprzedni - mniejszy
5. Dziwaczne duble broni, z animacjami włącznie
6. Śmieszny muzzle flash M16
7. 1:23 >> Co to jest??

Co mnie najbardziej ciekawi?
1. Kopalnia >> Pozwiedzałbym, klimatycznie wygląda
2. 1:26 >> Interesujący stworek


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

14 kwie 2015, 20:38

Można już dokonywać zakupu. 8 euro - normalna cena. Obecnie jest na przecenie -15% (6,79 euro). Dziwne, miało wyjść 17 o.O

Mogę chyba bezpiecznie powiedzieć, że jestem pierwszym posiadaczem Paradise Lost na PSI xD Ściągnąć się jednak chyba jeszcze nie da albo to u mnie coś nie chce wystartować...
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 20:48 przez Reality Master, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

14 kwie 2015, 20:50

O kurde, rewolwer przeładowywany jak w spaghetti. Sawn-offy zaś w iście Terminatorowskim stylu. Do want.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

14 kwie 2015, 22:09

Na forum Steamowym pojawiła się wiadomość od Kameka, iż Paradise Lost zostało dzisiaj "wypuszczone" przez pomyłkę, więc nawet jeśli się grę kupiło trzeba czekać do piątku. Cóż, przynajmniej znamy już cenę...
Silver Dragon pisze:4. Dziwny wskaźnik policyjny. Wolałem poprzedni - mniejszy
Ja tam widzę taki sam jaki był w podstawowej wersji.
Silver Dragon pisze:6. Śmieszny muzzle flash M16
Tak się dzieje nawet w zwykłej wersji jak się gra na wysokiej rozdzielczości.
Silver Dragon pisze:3. Przejście z SB-3 do mapy z Lucky Ganesh niedaleko przyczepy wyparowało. Jakby go nigdy nie było :zdziw:
Puściłem filmik w spowolnieniu i wydaje mi się, że przejście tam jest. A jeśli nie ma to jest ono pewnie zasypane śniegiem.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2015, 23:50 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 kwie 2015, 10:15

Ja tam widzę taki sam jaki był w podstawowej wersji.
Nie grałem w wersję Steamową P2 więc nie wiem. Nie zmienia to faktu że wolę ten stary ;)
Puściłem filmik w spowolnieniu i wydaje mi się, że przejście tam jest. A jeśli nie ma to jest ono pewnie zasypane śniegiem.
Ja tam widzę jednolitą górkę, a jeśli to jest śnieg, to ja jestem święty turecki :P
Dla porównania załączniki

I zastanawia mnie jeszcze jedno. O co u licha chodzi z tym kubeczkiem w ręku. Czyżby Koleś przyjechał do Paradise żebrać?
Załączniki
Shot1.jpg
Shot1.jpg (55.2 KiB) Przejrzano 3420 razy
Shot00002.jpg
Shot00002.jpg (227.93 KiB) Przejrzano 3420 razy
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 10:18 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

15 kwie 2015, 13:56

Ale nie rozumiem o co Ci chodzi Silver z tym wskaźnikiem ścigania xD Jest identyczny w każdej wersji, na trailerze jest ten sam. Ten duży wskaźnik który jest na trailerze gdy Koleś strzela z rewolweru do policji to nie jest wskaźnik ścigania, pewnie to do jakiejś misji potrzebne. Na innym ujęciu wskaźnik jest normalny. I tak, trzeba będzie wyżebrać 3000$ wnioskując po screenshocie.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 kwie 2015, 14:37

Sprawa wyjaśniona
Jeżeli jest to jedynie częścią misji, to jest OK ;)
Reality Master pisze:I tak, trzeba będzie wyżebrać 3000$ wnioskując po screenshocie
Sym Homeless? xD
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 14:40 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 3 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

15 kwie 2015, 16:13

Reality Master pisze:trzeba będzie wyżebrać 3000$ wnioskując po screenshocie.
To się nie trzyma kupy.
W stylu Kolesia to by było samemu odebrać należne, aniżeli żebrać o to. :kosa:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 kwie 2015, 18:18

Jest już na naszej stronie Galeria z obrazkami. I news.

Rycho3D pisze:
Pan Szatan pisze:Czy ktoś wie kto jest na tym obrazku ? Kompletnie nikogo mi nie przypomina.
Tańczący pijany Bums w Hełmie ;)
To po raz pierwszy postać, która ma zarys osoby... nieletniej. Dzieci w Postalu? Przecież RWS się od tego wzdraga na kilometry.

Silver Dragon pisze:O co u licha chodzi z tym kubeczkiem w ręku. Czyżby Koleś przyjechał do Paradise żebrać?
Dla mnie oczywiście jest to zdobywanie akceptacji pośród tubylców. I zdobywanie informacji. Dosiadamy się do kogoś, stawiamy mu kolejkę (ten kubek) i nabywamy jego sympatię lub niechęć. Mnie takie coś się bardzo podoba. Coś jak misja z petycją, tylko dająca satysfakcję. Taki ludzki wymiar gry. Jeśli dobrze ten obrazek odczytuję - będę z tej misji bardzo kontent. Ale jeśli:
Reality Master pisze:trzeba będzie wyżebrać 3000$ wnioskując po screenshocie.
No to mi się to wcale nie podoba. :/
seebeek17 pisze:W stylu Kolesia to by było samemu odebrać należne, aniżeli żebrać o to. :kosa:
Nie róbcie z Kolesia dziada!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

15 kwie 2015, 18:45

Tiquill pisze:To po raz pierwszy postać, która ma zarys osoby... nieletniej. Dzieci w Postalu? Przecież RWS się od tego wzdraga na kilometry.
Spieszę z odpowiedzią: postać z obrazku The Bully to Zack Ward. Zack zadebiutował w filmie "A Christmas Story" i grał tam niejakiego Scuta Farkusa. Postać ta pojawiła się w trailerze:
Obrazek

Ciekawi mnie w jakim kontekście pojawi się Corey Cruise (głos Kolesia z P3).

Obrazek
Najbardziej wkurzający widok - masz tą grę, ale jeszcze nie możesz w nią zagrać. Kurna, nie miałem takiego ciśnienia na grę od czasów DNF. xD
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 22:58 przez Reality Master, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 kwie 2015, 18:17

Obrazek
Postal Dude [a.k.a. Koleś] pisze:Proszę mi pomóc. Mój najlepszy kumpel - "Champ" - zniknął, zaginął, a ja naprawdę chciałbym, żeby wrócił do domu. Dokładnie przeszukałem wszystkie nasze ulubione miejsca spacerów i zabaw ale niestety nigdzie go nie ma. Nie ma żadnych śladów łap, kałuż śliny, rozlazłych psich odchodów, tak jakby nigdy nie istniał. Zniknął bez śladu, jak kłąb dymu na wietrze. Gdzie on mógł pójść?

Ten mały typek jest nieco słaby i potrzebuje kogoś, kto się nim będzie opiekować. Wszystko co mam, aby pokazać, że jest mój, to jego zdjęcie. Jest dla mnie całym światem i bardzo martwię się o jego zdrowie i dobre samopoczucie. Jeżeli mieliście własne zwierzęta, wiecie jak bardzo taka strata na was wpływa. Proszę pomóżcie mi go znaleźć? Jeśli go nie spotkaliście, popytajcie się przyjaciół, sąsiadów czy nie widzieli małego zagubionego pieska w okolicy. Proszę, miej serce i pomóż. Champ, wróć do domu.

Proszę tweetnij, wyślij, zalajkuj, przekaż dalej tego posta, by pomóc znaleźć naszego zaginionego pieska
https://runningwithscissors.com/main/ind ... topic=2211
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2015, 18:38 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

16 kwie 2015, 18:38

Tiquill pisze:
Silver Dragon pisze:O co u licha chodzi z tym kubeczkiem w ręku. Czyżby Koleś przyjechał do Paradise żebrać?
Dla mnie oczywiście jest to zdobywanie akceptacji pośród tubylców. I zdobywanie informacji. Dosiadamy się do kogoś, stawiamy mu kolejkę (ten kubek) i nabywamy jego sympatię lub niechęć. Mnie takie coś się bardzo podoba. Coś jak misja z petycją, tylko dająca satysfakcję. Taki ludzki wymiar gry. Jeśli dobrze ten obrazek odczytuję - będę z tej misji bardzo kontent. Ale jeśli:
Reality Master pisze:trzeba będzie wyżebrać 3000$ wnioskując po screenshocie.
No to mi się to wcale nie podoba. :/
seebeek17 pisze:W stylu Kolesia to by było samemu odebrać należne, aniżeli żebrać o to. :kosa:
Nie róbcie z Kolesia dziada!
Obrazek Z prawej pod ikoną broni jest napis - trzeba wyżulić 3000 więc...słabo, znowu będzie trzeba latać jak z petycją.
Swoją drogą mogli odświeżyć jakoś bronie, bo nawet akimbo M4 nie wygląda za fajnie.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

16 kwie 2015, 21:07

To przez roździelczość. W P2C jest tak samo ale jak się ustawi orginalną to jest normalnie ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

16 kwie 2015, 21:41

Ta, ten słaby piesek potrafił roznieść w pizdu całą watahę sado-maso psów w AW xD


Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Seryjny zabójca
Posty: 461
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:30
Lokalizacja: Przemyśl

16 kwie 2015, 21:55

Czekam niecierpliwie, mam nadzieje że ktoś kupi dodatek i podzieli się nim tutaj na forum. W sensie że udostępni link do pobrania z innej strony niż steam.


Umieram i powstaje z popiołów jak Phoenix, już od stuleci.
ODPOWIEDZ