Klan(y) Postal Site

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

31 maja 2008, 01:13

Po pojawieniu się darmowego multi do p2 i jak gra w necie się rozkręciła dostawałem pytanie czy powstanie jakiś klan na Postal Site. Na początku miałem zamiar rozkręcić takie coś ale doszedłem do wniosku że nie chce nazrzucać jakiegoś jednego oficjalnego klanu na Postal Site! Dlatego Apeluje do wszystkich chętnych gracz żeby sami organizowali się w ekipy! turniejowa ekipa to 4 osoby (takie przynajmniej informacje otrzymałem). Nasza strona może zapewnić tym ekipą serwer do treningów! Jednak to nie wszystko, możecie się śmiało organizować na naszym forum w tym dziale powstał on między innymi dla takich akcji! Tak więc z niecierpliwością czekam na powstanie pierwszego Polskiego klanu a także kolejnych ;).

ps.
proszę w nazwie klanu nie wykorzystywać nazwy naszej strony ani skrótów z nią związanych dziękuje!


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 maja 2008, 02:32

Pierwszą propozycją było, owszem, aby utworzyć nasz klan sygnowany naszą stroną (tu), ale nie róbmy nic na siłę. Każdy niech do woli tworzy swoje klany, bez wspierania się naszą nazwą. Oferujemy nasze forum dla organizacji takiej zabawy.

Lecz idea naszego własnego klanu, sygnowanego naszą nazwą, jest nadal aktualna. Poczekajmy z tym tylko. Polscy gracze nigdy nie byli zwarci i zorganizowani. Dużą winę ma za tym sam wydawca gry, który polską wersję zrobił niezgodną z oryginalną. Użytkownicy polskiej wersji nie mogli grać na zagranicznych serwerach, sami zaś jakoś nie umieli się zorganizować na dłużej. Ot, każdy stawiał swojego domowego hosta i tyle. Skutkiem czego, polscy gracze stali się wybitnie... singlowi. Czego przykładem jest też dotychczasowa treść naszego forum. Czy teraz, gdy multi jest za free będzie inaczej?

Oby! Wszystko sprawdzi się w praniu. Serwery gry rosną jak grzyby po deszczu, przybywa ich coraz więcej. Owszem, większość to chwilowe ustawki. Od Was zależy, czy polscy gracze w końcu się zorganizują na dłużej. Jeśli nabierzemy sił, doświadczenia i mobilizacji - to nasz własny postalsajtowy klan powstanie! Pora pokazać, że nie jesteśmy tylko singlowym narodem. ;)

Do utworzenia na naszej stronie specjalnego klanowego modułu/rozszerzenia powziąłem już stosowne przygotowania. Ale final zależy od Was. :faja:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

31 maja 2008, 15:24

PSI pewnie powstanie to ja zrobie konkurencje i przerzóce chlopaków z Tribes na Postala :lol:


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

31 maja 2008, 16:06

PSI odpada, trzeba jakąś nową nazwę, dla naszej grupy wymyślić. Do regularnego klanu jeszcze trochę nam brakuje, ale sojusz na obecnych zasadach jest bardzo dobry. Pozostaje nam tylko nazwa i tag do nicku w grze. Piszcie swoje propozycje.
Ja proponuję: Polish Postal Army a tag [PPA], lub po prostu [PL] :polska:


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

31 maja 2008, 16:08

PPA kiepsko brzmi ;p


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

31 maja 2008, 19:23

Ja proponuję: Polish Postal League, a tag [PPL].


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

31 maja 2008, 19:32

a co chcesz tworzyć polską lige postala?
tutaj chodzi o nazwe klanu ;p


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

31 maja 2008, 19:39

[RCP]

Really crazy players


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

31 maja 2008, 19:58

Klan, jego wspólne treningi i misje kopania obcych zadków. Nieźle. Może robię sie nudny, ale ciągle jestem za tym by nasze "wojsko" zwyczajowo przywdziewało skórę "Millitary" [co już w większości przypadków się udało :D]. Poza tym - jaka liczba byłaby wymagana do robienia wypadów na DM i TDM? Czy ona była by stała czy z "pospolitego ruszenia"? Ciężko byłoby utrzymywać stały klan, ale jeżeli jest ktoś kto mógłby podjąć się tego zadania - proszę bardzo.

Kiedyś wspomniałem, by utrzymywać 4 osobową drużynę szybkiego reagowania, mogącą podąć się każdej misji, a składającej się z ochotników. 4 chętnych obecnych na forum i jazda. Większe ustawki klanu trzeba zgrywać czasowo i mieć odpowiednia liczbę żołnierzy pod dowództwem co ogranicza mobilność, manewrowość i częstotliwość takich misji.

Mógłbym się podjąć dowodzenia taką 4 osobową DSR, ale chciałbym by znaleźli się też inni chętni dowodzenia, bym Was nie ograniczał, ze względu na czas, a raczej jego brak.

Moja propozycja co do nazwy: Postalowy Związek Kombatantów Polskich [PZKP]


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

31 maja 2008, 20:01

zielAK pisze: Postalowy Związek Kombatantów Polskich [PZKP]
Trochę pokręcone, ale niezłe!


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

31 maja 2008, 20:03

Nie, gracze z zagranicy muszą rozumieć nazwę klanu. To im nic nie powie, powinno być po ang.


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

31 maja 2008, 20:08

[PPP] Postal Poland Player


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

31 maja 2008, 20:09

Za dużo używamy P... może coś bez tego?

[CW]? Crazy Warriors?


Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

31 maja 2008, 20:11

Robsessed pisze:Nie, gracze z zagranicy muszą rozumieć nazwę klanu. To im nic nie powie, powinno być po ang.
Racja.

[NP] Noob Pwners? :D


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

31 maja 2008, 20:14

Robsessed pisze:Nie, gracze z zagranicy muszą rozumieć nazwę klanu. To im nic nie powie, powinno być po ang.
W końcu tyle lat przed monitorem, młócąc w Postala. Zastanawiałem się jeszcze nad weteranami zamiast kombatantami, ale... sami oceńcie co wam się podoba:

Postalowy Związek Weteranów Polskich [PZWP]

Postal's Association of Polish Veterans [PAOPV]


czy

Postalowy Związek Kombatantów Polskich [PZKP]

Postal's Polish Veterans Association [PPVA]


Obrazek
ODPOWIEDZ