Ustawa 447. Amerykańscy Żydzi chcą skroić Polskę na miliardy

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 maja 2018, 15:53

Jeszcze tylko podpis Donalda Trumpa dzieli Polskę od tarapatów, w jakie popaść może. Dla przedstawienia rzeczy tym razem tworząc temat posłużę się cytatami.

Stanisław Michalkiewicz o ustawie 447 (źródło): "9 maja 2018 roku Polska ostatecznie przegrała II Wojnę Światową. Ustawa 447 oznacza bowiem, że Polacy będą musieli zapłacić Żydom 300 mld dolarów za to, że w czasie II Wojny Światowej Niemcy ich mordowali". Jego zdaniem kwestią czasu pozostaje, kiedy środowiska żydowskie pod osłoną amerykańskiej dyplomacji zgłoszą się po 300 mld dolarów. "Przez cały okres prac nad ustawą 447 polskie władze i największe ośrodki opiniotwórcze milczały w tej sprawie. Jest to najlepsza ilustracja dziadostwa, w jakie Polska popada" – przyznał Michalkiewicz, który już wcześniej wskazywał, że polscy politycy zupełnie bagatelizują sprawę, lub też, co grosza, w jakiś sposób dogadali się z amerykańskimi Żydami.

I dalej, tamże. Ewa Kurek, historyk domagająca się ekshumacji ofiar w Jedwabnem: "Państwo polskie powinno zatrudnić najlepszych prawników, przygotować księgi strat dla każdego centymetra kwadratowego naszej Ojczyzny i pokazywać światu, jakie ponieśliśmy straty. Bez tego będziemy skazani na żydowskie krzyki i kolejne roszczenia, do spłacenia których być może już niedługo będą nas wzywać kolejne kraje". Kurek podała również przykład, w jaki sposób Żydzi przy pomocy amerykańskiej dyplomacji wywalczyli pieniądze od suwerennego państwa: "Kiedy szwajcarski rząd nie chciał ujawnić tzw. martwych kont, to wówczas Stany Zjednoczone zagroziły, że zamrożą wszystkie aktywa szwajcarskie na terenie USA i na terenie państw sojuszniczych. Rząd szwajcarski ugiął się pod tymi naciskami". I dalej ona: "Musimy przygotować jak najszybciej raport strat z II Wojny Światowej. To nie my burzyliśmy żydowskie domy, to nie my podpalaliśmy żydowskie kamienice, to nie my zagrabiliśmy ich majątek. Każdy jednak widzi, jak nasza władza zachowuje się w sprawach żydowskich i naprawdę bardzo trudno powiedzieć, jakie kroki zostaną podjęte i co zostanie zrobione".

A co na to polski rząd? A choćby to (tutaj): Ustawa 447 nie grozi żadnymi konsekwencjami: "Ta ustawa wcale nie mówi o tym, że mają być wyciągane jakieś konsekwencje, nie mówi o relacjach z innymi krajami" – zapewnił w radiowej Jedynce Piotr Wawrzyk. Wiceszef MSZ przypomniał o umowie między Polską a USA, na mocy której obywatele amerykańscy otrzymali rekompensaty. "Ustawa mówi wyłącznie o tym, że Departament Stanu ma monitorować sytuację i informować Kongres o tym, co się dzieje w tej sprawie i tyle" (...) Jego zdaniem Departament Stanu „będzie określał, jak sprawa wygląda i na tej podstawie Kongres będzie ewentualnie wtedy mógł coś robić”. Nieco wcześniej (cytat też stamtąd): "Nie przywiązywałbym do tej ustawy zbytniej wagi, gdyż Polska nie jest w niej wymieniona ani w nazwie, ani w treści" – mówił Czaputowicz jeszcze przed jej uchwaleniem przez Izbę Reprezentantów.


No ja pierdylę! :facepalm: Co za padół bezwolny, co za trzoda chlewna przeżuwaczy byle czego... (E, od teraz już moje słowa :P jakby co). Ale to jest już stan mentalny od tygodni, całkowita beztroska. Wujaszek Trump ma Polskę i Izrael jako największych sojuszników w Europie i nie pozwoli, by się poróżnili między sobą obaj jego przyjaciele. I nie da Polski skrzywdzić, o nie! Owszem, brzmi to tak kuriozalnie, że tylko z tego żartować. Ale przytoczę znów inny cytat, zaczęty tutaj a rozwinięty w bieżącym wydaniu pisma Do Rzeczy:

Rafał Ziemkiewicz: "Gdyby jakiś polski milioner umarł bezpotomnie w Nowym Jorku, nie pozostawiając testamentu, i po spadek po nim zgłosiłaby się fundacja z Warszawy, argumentując, że ma w statucie opiekowanie się bezpańskim mieniem po Polakach zmarłych w szerokim świecie, Amerykanie (jak zresztą i każdy inny kraj) skwitowaliby jej roszczenia gromkim śmiechem. W odwrotną stronę jednak tak to nie działa. (...) Można oczywiście wskazać pewne aberracje amerykańskiego systemu, ale ustaw z zasady pozbawionych praktycznego znaczenia tam się nie proceduje".

I znów ja. Sam pamiętam, tuż po tzw. obaleniu komunizmu (haha!), jak do Polski zaczęli masowo przyjeżdżać tajemniczy Żydzi i spotykać się z wówczas rządzącymi. Czego oni chcą?? No dobra, reparacje mienia, dialog żydowski z wolną Polską itp. Mają tyle do ustaleń. Ale to już wtedy, zaczęli realizować właśnie to, co teraz przybrało formę zwaną Ustawą 447. Rok po roku, krok po kroku. Cała nagonka na Polskę i PiŚ za ustawę o IPN (karanie za stwierdzenia "polskie obozy śmierci", zarzucanie Polsce że neguje holocaust i że wybiela rzekome zbrodnie Polski przeciw Żydom, stek przeróżnych innych epitetów, kłamstw i pomówień, które tylko czekały na przycisk "Ruszaj!", a którym to przyciskiem była ta ustawa). Wszystkie wyolbrzymione i zmyślone żale Żydów do Polski. Każdy pretekst. Po każdy pieniądz. Wszystko służy oczernieniu Polski przed światem i osłabieniu jej pozycji w obronie własnych interesów. Przed?

Przed zakusami pazernych Żydów, którzy wymyślili tą absurdalną ustawę, aby wyciągnąć z Polski wcale nie absurdalne pieniądze. I to tych Żydów, którzy, spośród narodu żydowskiego, mają do tego najmniejsze prawo. Bo to za ich pieniądze niejaki malarz doszedł do władzy w Niemczech. Którzy nie ruszyli palcem, aby ratować swych rodaków z opresji. No, chyba że prawem jednym: Pieniądz lubi pieniądz. Zbierajmy jeden do drugiego. Ile można. 8-)


Tylko podpis Donalda Trumpa. No, prezydencie USA, chwila próby... :jason:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 maja 2018, 17:19

Polska to zwykły nic nie znaczący dupoliz Ameryczki, którą USA ma gdzieś i żadne głodne gadki tego nie zmienią.
Natomiast Izrael to wytwór Ameryki, zwłaszcza, że Żydzi mają w USA bardzo silne lobby i Ameryka nic nie zrobi na przekór Izraelowi.
Jeśli zdecydują by nas skroić to to zrobią i nic ich nie powstrzyma. Będą nas ruchać do woli.
Polska zawsze była, jest i będzie pionkiem.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 maja 2018, 00:54

Dzienis pisze:Będą nas ruchać do woli.
Polska zawsze była, jest i będzie pionkiem.
Nie zawsze. Był czas, gdy Polska była imperium, samodzielnym. Choć zawsze nie potrafiła wykorzystać swojego potencjału. Co dla wrażych sił jest słabością kraju - a docelowo prowadzi, że pionkiem się staje.

No ale Trump podpisał. Jebany Trampek, zawiódł, olał! - taka gorzka refleksja i złość mnie ogarnęła. Poczucie zdrady. Czy ja liczyłem, że nie podpisze? Miałem nadzieję.


Jest jeszcze szansa się z tego wykręcić. Jakaś deklaracja Terezińska, podpisana przez Polskę i inne kraje w Czechach w 2009 roku. Wuj o niej wcześniej słyszał! Ona była takim preludium do tej 447. Ile jeszcze takich wyjętych z dupy deklaracji i umów korzystnych dla Żydów podpisano? I kiedy się o nich dowiemy, co? Nie chce mi się jej czytać, łatwo wygooglać jej treść. Ale jest to akt prawny takiego rzędu, że jak można się było pod nim podpisać, to można się z niego wypisać. Nie wiąże rąk, nie zobowiązuje do niczego.

No to wypisać się z tego w huk!


Zastanawia mnie, że - poza nielicznymi przypadkami - media sprzyjające obecnie rządzącym nie podnoszą rabanu. Jakoś to idzie cicho, pokątnie, wytłumione. :zdziw: Przyznam, że czuję się, jako Polak, zwyczajnie wychujany. I nawet nie wiem, skąd brać jakąś pozytywną alternatywę.

Polska w potrzasku?

Mówią, że Polska nie wypisze się z tej deklaracji Terezińskiej. Bo co to by był za skandal! Jaki złowrogi pomruk nad Polską... :>

Mówią też, że Izrael szanuje tylko silnych. Mnie się zawsze wydawało, że Izrael nigdy nie uszanuje gojów. Pogarda do gojów wyssana z mlekiem matki. A tu miałby nas szanować? A, pardon, my nie jesteśmy silni. :/


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ