Postal 2: Teksty kolesia do POBRANIA

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Snake
Początkujący morderca
Posty: 91
Rejestracja: 06 wrz 2010, 13:48
Lokalizacja: Paradise, AZ

06 wrz 2010, 17:10

Siemanko,
W poprzednim temacie pytałem się jak wyciągnąć dźwięki z P2.
Po szybkiej odp zacząłem wyciągać i chce się teraz z wami podzielić.
Nie ma tam wszystkich dźwięków i jeśli ktoś potrzebowałby jakiś to niech napiszę:

Download:
Link: PL Postal Dudes Dialogs
Mirror1: PL Postal Dude Dialogs

Enjoy! C:


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

06 wrz 2010, 17:13

Mogłeś napisać w moim temacie. Moje linki już dawno wygasły, więc mógłbyś dać tam swoje. Mimo to i tak jestem zdania, że każdy może je sobie sam wyekstraktować. Potrzebna jest tylko gra i trochę czasu(kto by chciał teksty z Postala, a sam by go nie miał?).
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010, 17:14 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Snake
Początkujący morderca
Posty: 91
Rejestracja: 06 wrz 2010, 13:48
Lokalizacja: Paradise, AZ

02 wrz 2012, 10:56

Witam.
Zauważyłem, że linki nie działają, więc robię refresh linków.

1. Mediafire: Przejdź >>
2. Chomikuj: Przejdź >>

Wszystko jest na prywatnym, więc trochę poleży.
Upload specjalnie dla Postalsite.info


12 Lat z wami!!
06.09.10 - 06.09.22
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 wrz 2012, 19:12

B3zk93 pisze:Wszystko jest na prywatnym, więc trochę poleży.
Takie są najlepsze.

I PSI dziękuje za upload. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Collina
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 06 sie 2016, 22:22

27 lip 2017, 23:29

Sorki za wykop ale wiecie gdzie można zdobyć coś takiego ale z polskimi tekstami przechodniów? Nie bardzo się na tym znam więc tak pytam


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

28 lip 2017, 09:05

Collina pisze:Sorki za wykop ale wiecie gdzie można zdobyć coś takiego ale z polskimi tekstami przechodniów? Nie bardzo się na tym znam więc tak pytam
Nie wydaje mi się żeby gdzieś była paczka z wszystkimi tekstami z gry ale można je łatwo wyciągnąć.
W folderze gry w system, jest UnrealED.exe to edytor gry, za jego pomocą możesz modyfikować i przeglądać pliki gry. Wystarczy znaleźć i wyeksportować dźwięki które cię interesują.

Jak już uruchomisz PostED masz takie mniejsze okienko z texturami, zmieniasz zakładkę na Sounds, otwierasz paczki np. MaleDialog, FemaleDialog, DudeDialog i potem exportujesz klikając File > Export gdzieś w lewym górnym rogu.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

28 lip 2017, 11:47

Jak tylko masz Postala, to możesz sobie sam to łatwo wyeksportować.


0. Pobierasz to.


1. Wypakowujesz i włączasz UTPT.

2. Files->Options->Extracting i zmieniasz w tym polu, gdzie chcesz, aby wyekstraktowane dźwięki się pojawiły. Np. D:\dźwięki.

3. Dajesz File, potem Open i wybierasz folder z dźwiękami, gdzie masz Postala.

Postal 2 STP/Sounds, albo Postal 2 STP/Apocalypse Weekend/Sounds(jeśli masz inne wydanie Postala możesz mieć inną nazwę folderów itp., ale powinieneś znaleźć).

4. Wybierasz jakąś paczkę z folderu Sounds. Najlepiej taką, gdzie jest dużo tekstów. Np. WMaleSounds, WFemaleSounds, albo DudeDialog. Wszystkie te pliki mają rozszerzenie .uax.

5. Otwórz któryś z tych plików. Ja otworzyłem Dude Dialog.

6. Po lewej masz dźwięki. Klikasz na jakiegoś prawym, potem Play, aby usłyszeć, co to za tekst. Gdy chcesz go wyeksportować dajesz prawym, a potem Extract as WAV.

7. Jak chcesz od razu, hurtem wyeksportować sobie wszystkie dźwięki, zaznacz 1 z nich, wciśnij Ctrl, a następnie cały czas go przytrzymując zjedź suwakiem na sam dół i zaznacz ostatni z nich i wciśnij na raz Ctrl i Shift. Teraz tylko prawym i Extract as WAV.

8. Wchodzisz do folderu, który wcześniej wybrałeś. W moim przypadku jest to D:\dźwięki i cieszysz się tekstami Kolesia w formacie .wav
Oczywiście musisz wybrać inną paczkę dla innych dialogów (np. DudeDialog-Dude, WMaleSounds-mężczyźni itd.)
Chyba, że nie masz Postala... To masz problem :/
Link do UTPT: https://www.postalsite.info/infusions/pr ... hp?did=123
Ps. Szatan ciekawy miałeś avatar xD
Ostatnio zmieniony 28 lip 2017, 11:49 przez Szynkacz, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Collina
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 06 sie 2016, 22:22

29 lip 2017, 01:58

Dziekuję wam obu, to bardzo pomogło i obie opcje przydatne! :diabeł:


Awatar użytkownika
pepeh
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2018, 20:19

21 kwie 2018, 20:34

miałby ktoś reuploadnąć?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 kwie 2018, 23:46

Same teksty Kolesia spakowałem swego czasu i opracowałem na potrzeby projektu, który zainicjował autor tego tematu, B3zk93. Projekt rozszedł się w niebyt, mojej paczki na forum też jakoś nie znajduję. Ale.

Jest to specyficzna paczka pozwalająca użyć ale także złożyć z sampli własne próbki. Jeśli Tobie lub komuś się to przyda - w załączniku daję do pobrania. (To jest co innego niż linki w pierwszym poście, ale zawartość w obu to polskie teksty Kolesia).


Aha. I zdejmuję zawarty w tej paczce zakaz używania poza tamtym projektem. :D Jest dla wszystkich którym się przyda. ;)
Załączniki
P2_KolesDialogiNaSample.7z
Paczka zawiera dialogi z gry Postal 2 i AW. Wypakowane tylko dialogi Kolesia (czyli wersja PL), nazwane tak, jak brzmią same dialogi. Czyli jeśli Koleś mówi "Wal się na ryj!" to plik nazywa się: dude_fuckyou__wal się na ryj.wav itd.
(59.05 MiB) Pobrany 152 razy
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ