Dźwięki z gry

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
pepeh
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2018, 20:19

21 kwie 2018, 00:33

Witam.

Posiada ktoś może wszystkie teksty z postala 2?

Lub program którym będę mógł je sobie odtworzyć?


Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

21 kwie 2018, 00:54

Wszystkie dźwięki są zawarte w Postal Development Kit. znajdziesz go na Steamie w zakładce 'narzędzia' (uprzednio trzeba mieć zakupioną grę). Pobierasz go, otwierasz i będziesz miał takie małe okno z zakładkami Textures, Music itd.. Szukasz zakładki Sounds, klikasz w nią i otwierasz interesującą cię paczkę z dźwiękami. Jak chcesz wyodrębnić jakiś dźwięk, klikasz w niego, u góry wchodzisz w 'file', 'export' i wypakowujesz plik na pulpicie. Mam nadzieję, że pomogłem :)


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

21 kwie 2018, 09:54

Mr Minio pisze:Jak tylko masz Postala, to możesz sobie sam to łatwo wyeksportować.


0. Pobierasz to.


1. Wypakowujesz i włączasz UTPT.

2. Files->Options->Extracting i zmieniasz w tym polu, gdzie chcesz, aby wyekstraktowane dźwięki się pojawiły. Np. D:\dźwięki.

3. Dajesz File, potem Open i wybierasz folder z dźwiękami, gdzie masz Postala.

Postal 2 STP/Sounds, albo Postal 2 STP/Apocalypse Weekend/Sounds(jeśli masz inne wydanie Postala możesz mieć inną nazwę folderów itp., ale powinieneś znaleźć).

4. Wybierasz jakąś paczkę z folderu Sounds. Najlepiej taką, gdzie jest dużo tekstów. Np. WMaleSounds, WFemaleSounds, albo DudeDialog. Wszystkie te pliki mają rozszerzenie .uax.

5. Otwórz któryś z tych plików. Ja otworzyłem Dude Dialog.

6. Po lewej masz dźwięki. Klikasz na jakiegoś prawym, potem Play, aby usłyszeć, co to za tekst. Gdy chcesz go wyeksportować dajesz prawym, a potem Extract as WAV.

7. Jak chcesz od razu, hurtem wyeksportować sobie wszystkie dźwięki, zaznacz 1 z nich, wciśnij Ctrl, a następnie cały czas go przytrzymując zjedź suwakiem na sam dół i zaznacz ostatni z nich i wciśnij na raz Ctrl i Shift. Teraz tylko prawym i Extract as WAV.

8. Wchodzisz do folderu, który wcześniej wybrałeś. W moim przypadku jest to D:\dźwięki i cieszysz się tekstami Kolesia w formacie .wav
Link do UTPT: https://www.postalsite.info/infusions/pr ... hp?did=123
Mam nadzieję, że pomogłem. :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 kwie 2018, 18:39

Witaj, pepeh. Poza powyższymi, masz jeszcze jeden sposób, program Dragon UnPACKer, działający podobnie.

Możesz zerknąć jeszcze tutaj. Albo dopisać się do tematu Postal 2: Teksty kolesia do POBRANIA, jeśli ktoś ma tamtą paczkę, to może ją reuploaduje.


A do odsłuchiwania dźwięków, które chcesz wybrać (jeśli nie wszystkie) wygodny jest sam edytor PostEd.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ