Tiger Energy Drink i afera 1 sierpnia

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

17 sie 2017, 15:38

seebeek17 pisze:A ten urywek z TVP - brakuje tylko swag okularów i jointa.
Rachoń odbiera nam smak Tigera xD


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

17 sie 2017, 17:50

Tiquill pisze:Powiedz to obywatelom Ameryki czczącym swych bohaterów, każde zwycięstwo i każdą porażkę. Każdy dzień z ich krótkiej historii. Dla których flaga, armia i patriotyzm to nie są tylko słowa, czy nawet symbole. Wiesz jak będziesz się przy nich czuł? Wiesz jak cię potraktują? Jak nisko trzymasz głowę pośród nich? Typowa postawa Polaka-cebulaka, który już zrzucił stare skórki i chce być nowoczesny. Normalnie cool. Wywiało wszystko, tak piździ wiatr zmian. Bez kraju. Bez imienia. Bez ducha. I bez jaj.
Nie porównywałbym Polski z Ameryką. Zresztą dla mnie patriotyzm w obu wydaniach (polskim i amerykańskim) jest farsą. Ciekawe jak się czują patrioci którym urwało nogi w Wietnamie, albo 200 tys. ofiar powstania warszawskiego.
Ginąć za tych kretynów polityków u władzy? Za interesy elit i obcych mocarstw? Niech robią to najemnicy skoro to lubią i im za to płacą.
Powstanie oczywiście było głupie, ale do tych młodych ludzi kierowanych na rzeź nic nie mam. Jestem w stanie ich zrozumieć. Natomiast dowódcy tego zrywu powinni być rozstrzelani.
Nie jestem patriotą. Nie jestem dumny z bycia Polakiem. Za granicą zdarza mi się to czasem wręcz zatajać. Mamy chujową famę w świecie. Nienawidzę większości swoich rodaków za granicą i vice versa. Uważam, że ten naród nie zasługuje na wolność, czego dowodzi historia. Nie czuję tożsamości narodowej, może czasem jedynie podczas meczów piłki nożnej reprezentacji, ale to też w dzisiejszych czasach się zaciera. Tak samo jednak nie fascynuję się innymi nacjami i nie uważam żadnej za wyjątkową. W historii świata było już tyle narodów, państw i różnych tworów, że nie ma to większego znaczenia. Teraz też się to zaciera przez Unię, NATO i inne tego typu organizacje.
A Polska zawsze będzie marginalnym niewiele znaczącym krajem, choćby się zesrała. Dostarczyciel taniej siły roboczej, murzyni Europy, tymczasowy przystanek do lepszych państw dla takich Ukraińców czy Wietnamców. O ile w ogóle zdoła zachować niepodległość.
Prawda jest taka, że obecnie na świecie liczy się tylko kilka państw. USA, Rosja, Chiny, Izrael, Indie, Niemcy, Japonia, Arabia Saudyjska, może jeszcze Francja i Korea Południowa. Reszta niewiele znaczy i nie ma nic do gadania.

A co do tego dziennikarza, to nie znam go, ale głupio zrobił. Dlaczego głupio?
Bo najpierw KUPIŁ napój, a POTEM go wylał. Jak już go kupił, to żaden jego gest nie miał znaczenia. Mógł go sobie nawet wsadzić w rzyć, producentowi to wisi, bo i tak już na nim zarobił. :P


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

17 sie 2017, 21:27

Gdyby media tak nie rozdmuchały tej sprawy nie wiedziałbym w ogóle, że takowa kampania reklamowa była

W Stanach taka kontrowersyjna forma zwrócenia uwagi na produkt by się mogła udać, Polska jest jednak zbyt doświadczona historycznie i granica kontrowersji została przekroczona. Trudno się mówi i żyje się dalej


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2017, 20:36

Rycho3D pisze:

Kod: Zaznacz cały

if(LifeInfo(government==Idiot))
A co w przypadku:

Kod: Zaznacz cały

if(LifeInfo(government==Ideal))
Dzienis pisze:Nie porównywałbym Polski z Ameryką. Zresztą dla mnie patriotyzm w obu wydaniach (polskim i amerykańskim) jest farsą. Ciekawe jak się czują patrioci którym urwało nogi w Wietnamie, albo 200 tys. ofiar powstania warszawskiego.
Ginąć za tych kretynów polityków u władzy? Za interesy elit i obcych mocarstw? Niech robią to najemnicy skoro to lubią i im za to płacą.
No wiesz, musisz wziąć pod uwagę, że większość społeczeństwa nie myśli samodzielnie i jest tylko masą do użycia. Takiej masie musisz nalać coś, czego sam byś nie wypił. Stąd w patriotyzmie MUSI być hurra-optymizm, hurra-zryw, hurra-hurra-hurra! Jeśli nie weźmiesz pod uwagę technik oddziaływania na masy, aby strzec te masy - każda władza będzie ci zła i każdy patriotyzm będzie głupi. To samo mówię też do Rycha.
Dzienis pisze:Nie jestem patriotą. Nie jestem dumny z bycia Polakiem. Za granicą zdarza mi się to czasem wręcz zatajać. Mamy chujową famę w świecie. Nienawidzę większości swoich rodaków za granicą i vice versa. Uważam, że ten naród nie zasługuje na wolność, czego dowodzi historia. Nie czuję tożsamości narodowej, może czasem jedynie podczas meczów piłki nożnej reprezentacji, ale to też w dzisiejszych czasach się zaciera. Tak samo jednak nie fascynuję się innymi nacjami i nie uważam żadnej za wyjątkową. W historii świata było już tyle narodów, państw i różnych tworów, że nie ma to większego znaczenia. Teraz też się to zaciera przez Unię, NATO i inne tego typu organizacje.
NATO i inne organizacje? Hehe! :lol: Zapomniałeś o Niemcach, Rosji, USA, Chinach. Oni NIE SĄ organizacjami i niczego nie zacierają u siebie. Bo są nastawione na przetrwanie SWOJEGO kraju. Są kraje pożerające, i kraje pożerane. Organizacje tylko są narzędziem tych pierwszych. No i kto ci każe utożsamiać się z krajem idiotów, których się wstydzisz? Może są jakieś inne wartości w tym kraju, poza żenującymi współobywatelami? Potrafisz jakieś wymienić?
Dzienis pisze:A Polska zawsze będzie marginalnym niewiele znaczącym krajem, choćby się zesrała. Dostarczyciel taniej siły roboczej, murzyni Europy, tymczasowy przystanek do lepszych państw dla takich Ukraińców czy Wietnamców. O ile w ogóle zdoła zachować niepodległość.
Prawda jest taka, że obecnie na świecie liczy się tylko kilka państw. USA, Rosja, Chiny, Izrael, Indie, Niemcy, Japonia, Arabia Saudyjska, może jeszcze Francja i Korea Południowa. Reszta niewiele znaczy i nie ma nic do gadania.
Jeśli taki "racjonalizm" weźmiesz za swój sposób postrzegania świata, nie dopuszczając myśli, że może pojawić się zmiana, nowa siła itd - to faktycznie, nie warto być patriotą. UE zaciera wszystko, Niemcy i Rosja zyskują masy poddanej tłuszczy. A gdzieś na marginesie świata dogorywa "realista", który wie, jakie jest miejsce w szeregu każdego kraju i każdego obywatela. Co ci po tym? Co ci po tym, że ograniczysz sobie radość ze... Współbycia?

Dzienis pisze:Powstanie oczywiście było głupie, ale do tych młodych ludzi kierowanych na rzeź nic nie mam. Jestem w stanie ich zrozumieć. Natomiast dowódcy tego zrywu powinni być rozstrzelani.
Wziąwszy pod uwagę różne skrywane fakty - trudno się nie zgodzić... :roll:
Dzienis pisze:A co do tego dziennikarza, to nie znam go, ale głupio zrobił. Dlaczego głupio?
Bo najpierw KUPIŁ napój, a POTEM go wylał. Jak już go kupił, to żaden jego gest nie miał znaczenia. Mógł go sobie nawet wsadzić w rzyć, producentowi to wisi, bo i tak już na nim zarobił. :P
Też to zauważyłem, taka wada takich wystąpień. Ale żeby coś wylać, trzeba wpierw coś nalać. Z pustego i Salomon... Jeden kupił i wylał. Co inni zapamiętają? Że kupił? To robią wszyscy. Zapamiętają to, że WYLAŁ. I po to właśnie kupił. Panie Dzienis! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2017, 20:40

Tiquill pisze:A co w przypadku:
Kod:
if(LifeInfo(government==Ideal))
No to by zmieniało postać rzeczy. Jeśli państwo dba o mnie, to i ja dbam o nie.


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

20 sie 2017, 20:54

Tiquill pisze:Co ci po tym? Co ci po tym, że ograniczysz sobie radość ze... Współbycia?
No po prostu taki typ ze mnie. Lubię być postronnym obserwatorem, za to nie przepadam w uczestnictwie w czymś. Tacy też są światu potrzebni. Chyba. :D
Rycho3D pisze:No to by zmieniało postać rzeczy. Jeśli państwo dba o mnie, to i ja dbam o nie.
Czasem wystarczy, że państwo po prostu nie przeszkadza obywatelowi. A niestety często tak jest.


I regret nothing
ODPOWIEDZ