LEGO WORLDS to zapewne upadek minecrafta

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
siemagrucha
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 02 mar 2017, 11:15

21 mar 2017, 14:12

Siema
Wiem że nie powinno się wspominać o takiej grze na tym forum, ale przyznam się że już to lubię i pewnie kupię.
Gra bije sympatią już od pierwszych minut.
Usłyszałem reklamę w TV i przypominał mi się ten tytuł ... obejrzałem gameplay ..
Jeszcze nie grałem ale i tak postawiłbym ocenę 9/10
Wymienię tylko ważne cechy gry LEGO WORLDS:
- piękność świata (antyaliasing, cienie, błyski, shadery i słoneczko - jest tak jak trzeba jakość )
- nie ma kwadratowych gór (wszystkie kształty klocków Lego jakie znamy się pojawiają)
- środki transportu (nie idziemy jak debil pół godziny do celu mamy Kucyka lub pojazdy może nas również teleportować jednym kliknięciem w wybrane miejsce )
- ekspresowe budowanie i dostosowanie terenu
(magiczny przedmiot w ręku pozwala kopać kształtować teren i stawiać gotowe budowle z edytora , oczywiście samemu też zbieramy surowce)

- na starcie wybieramy dowolny świat teren (różne klimaty lawa, śnieg , dżungla )
- na starcie wybieramy wygląd postaci (potem również ją zmieniamy np zdejmujemy czapkę, okulary ..)

- oczywiście nie gramy bez celu są misje polegające na odkrywaniu klocków minerałów przedmiotów i zwierzaków
pomagamy mieszkańcom np. zbieranie monet

- gra jest po polsku dubbing narrator znany głos
- otwarty świat
- brak nudy
- niska cena gdy poniżej 90 zł dla wersji PC
- NISKIE WYMAGANIA
Rekomendowane:
Quad Core 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1.5 GB GeForce GTX 480/1 GB Radeon HD 5850 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows XP(SP3)/7

Teraz nie będzie wstydu w grać w taki typ rozgrywki bo to jest dobre i mimo niskiego PEGI +7 przyciągnie każdego i na wiele miesięcy.
Dopiero zamierzam kupić.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 mar 2017, 14:13 przez siemagrucha, łącznie zmieniany 1 raz.


:respekt:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

21 mar 2017, 14:23

Gry LEGO mi się już praktycznie przejadły, ze względu na te ciągłe niszczenie różnych obiektów i zbieranie z nich monet i wykonywanie różnych questów. Ostatnio z tego co widziałem zmienił się co nieco LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy, ggdzie można było nawet strzelać :mgun:
Ale z tego co widzę to LEGO Worlds wygląda zupełnie inaczej niż inne wcześniejsze gry LEGO.
Raczej nie gram już w takie dziecinne gry, ale nawet gra wygląda ciekawie. Mógłbym pooglądać jakieś filmy na YT.


ODPOWIEDZ