Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Przesuni臋ty przez: Tiquill
2009-03-23, 02:35
Jakie macie czy mieli艣cie konsole?
Autor Wiadomo艣膰
Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 24 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2014-10-08, 17:59   

Nigdy nie zrozumiem wsp贸艂czesnych graczy dla kt贸rych grafika to jedyny wyznacznik miodno艣ci gry
Dla mnie, je偶eli gra ma wci膮gaj膮c膮 fabu艂臋, to grafika schodzi na dalszy plan (mo偶e jej nawet nie by膰 - gra tekstowa)

No ale nie o tym jest temat

BloodLogin 
Chwast
Bannowany Modder :/

Pom贸g艂: 6 razy
Do艂膮czy艂: 09 Gru 2013
Sk膮d: Rzadkochowa ?
Ostrze偶e艅:
 55/3/4
Wys艂any: 2014-10-08, 18:08   

Silver Dragon napisa艂/a:
Nigdy nie zrozumiem wsp贸艂czesnych graczy dla kt贸rych grafika to jedyny wyznacznik miodno艣ci gry

To wi臋c ja gram na 艣rednich 800x600 i nie p艂akam :P
Miodne jest GTAV wiadomo co ma - rozmaito艣膰 !

A teraz na temat
serio chce wam sie dokupywa膰 pad (dla kolegi)
a potem 艂adowa膰 baterie godzinami ?

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Pom贸g艂: 44 razy
Do艂膮czy艂: 10 Cze 2013
Sk膮d: Z Zewn膮trz
Wys艂any: 2014-10-08, 21:24   

Silver Dragon napisa艂/a:

Jak w grze potrafi przyku膰 co艣 innego, ni偶 grafika, to jasne.
Np. w Gothica 1 mog臋 lajtowo gra膰 z pe艂n膮 przyjemno艣ci膮, bo ma fajn膮 IMHO mechanik臋. ;)
(oczywi艣cie ustawienia max, bo minimum razi za bardzo w oczy xd ).

Cytat:
serio chce wam sie dokupywa膰 pad

Nigdy nie lubi艂em bezprzewodowych pad贸w. xd
G艂贸wnie przez to, 偶e trzeba co chwil臋 艂adowa膰.

W sumie... nie lubi臋 wi臋kszo艣ci rzeczy na BT czy co艣 podobnego. Myszy, klawiatur itd.

TheSider 
Chwast

Do艂膮czy艂: 31 Sty 2014
Sk膮d: z Podw贸rka
Ostrze偶e艅:
 50/3/4
Wys艂any: 2014-10-08, 22:54   

Powiem tak. Niech gra ma wystarczaj膮c膮 grafik臋 jak na dzisiejsze czasy to i tak jest bardzo dobra.
Tylko niech fabu艂a b臋dzie przekozacka, zawi艂a i wci膮gaj膮ca! :D
Nie rozumiem ludzi kt贸rzy m贸wi膮:
- Gra X jest s艂aba!
- Ale dlaczego?
- Ma s艂ab膮 graf臋....

Krew mnie zalewa jak to s艂ysz臋 -.-

Wracaj膮c do tematu moja jedyna konsola to Playstation 1 :lol: :lol: :lol:
Gra艂 kto艣? :)

| __RG CREW__ |
|___FUCK PAGE___ |

Loc 
Chwast
Katatonik

Do艂膮czy艂: 20 Sie 2008
Sk膮d: Outer-Outer Heaven
Ostrze偶e艅:
 116/3/4
Wys艂any: 2014-10-09, 12:13   

TheSiderPL napisa艂/a:
Powiem tak. Niech gra ma wystarczaj膮c膮 grafik臋 jak na dzisiejsze czasy to i tak jest bardzo dobra.
Tylko niech fabu艂a b臋dzie przekozacka, zawi艂a i wci膮gaj膮ca! :D

Fabu艂a to nie wszystko, dobry gameplay jest IMO nawet wa偶niejszy od fabu艂y. Popatrz na np. Shadow of the Colossus. Wszyscy zachwycaj膮 si臋 fabu艂膮 tej gry, ale ona wed艂ug mnie nie ma fabu艂y, ale podoba mi si臋 bardzo gameplay i wykonanie lokacji, s膮 po prostu prze艣liczne (i dobra - jak na tamte czasy - grafika bardzo dobrze to podkre艣la).
Kolejnym dobrym przyk艂adem jest Shadow of Rome - przeci臋tna fabu艂a lu藕no oparta na faktach historycznych, kt贸ra w 90% jest w og贸le nieprawdziwa, ale za to jaki gameplay! Wed艂ug mnie jest to jedna z najlepszych pere艂ek na PS2!
TheSiderPL napisa艂/a:
Krew mnie zalewa jak to s艂ysz臋 -.-

Mnie te偶. Tw贸rcy si臋 rozleniwiaj膮 i odgrzewaj膮 gotowe kotlety. Zamiast by膰 innowacyjnym wol膮 korzysta膰 ze sprawdzonych sposob贸w, kt贸re po prostu po jakim艣 czasie staj膮 si臋 nudne i wt贸rne. Ile razy mo偶na wydawa膰 Call of Duty czy Battlefielda, skoro i tak wszystko ostatecznie sprowadza si臋 do multiplayera z identycznymi mechanizmami?

TheSiderPL napisa艂/a:
Wracaj膮c do tematu moja jedyna konsola to Playstation 1 :lol: :lol: :lol:
Gra艂 kto艣? :)

Ja.
Metal Gear Solid (mimo i偶 nie rozumia艂em ani s艂owa), Legacy of Kain: Soul Reaver (ta ruska polonizacja), Driver 2 (kolejna ruska polonizacja, do dzisiaj mam pomp臋 z niekt贸rych tekst贸w), Spider-Man, Bugs Bunny: Lost in Time, Gekido, Syphon Filter, Medal of Honor... by艂o tego du偶o wi臋cej, ale tylko te gry pami臋tam.
M贸j ojciec zbiera艂 te偶 p艂ytki z demami. Du偶o tego by艂o, ale gdzie艣 niestety przepad艂o.

PlayStation 1 si臋 rozwali艂o (ojciec uwielbia艂 grzeba膰 w tej konsoli i po jakim艣 czasie wej艣cie od pada siad艂o i nie reagowa艂o na 偶adne pady), wi臋c par臋 lat by艂em bez konsolki. Ale w 2002 roku dosta艂em komputer, wi臋c by艂o te偶 ca艂kiem fajnie. To uczucie gdy pierwszy raz u偶ywa艂em komputera jest bezcenne. To ju偶 nie wr贸ci. Czu艂em si臋 jak w NASA, jak w jakim艣 kosmosie, jakbym mia艂 odkry膰 inny 艣wiat. I nawet internetu wtedy jeszcze nie mia艂em. Mistycyzm tego uczucia gas艂 w miar臋, jak dowiadywa艂em si臋 coraz wi臋cej o komputerach i nie by艂y dla mnie "magicznymi blaszanymi pude艂kami", lecz zaczyna艂em rozumie膰, co to jest p艂yta g艂贸wna, procesor, socket, RAM, dysk twardy itd. Szkoda. Ta ignorancja by艂a naprawd臋 fajna.

P贸藕niej mia艂em PlayStation 2. O ludzie. Gran Turismo 3, Gran Turismo 4 (z 1000 godzin w to przegra艂em!), MGS2 i 3 (RIP MGO1), Crash Bandicoot: Wrath of Cortex, Crash Twinsanity, Shadow of Rome (jedna z najlepszych gier na t臋 konsol臋 IMO), Devil May Cry 3, Soul Calibur 2 i 3, Fight Night Round 2 i 3 (2 IMO lepsza, szybsza i dynamiczniejsza), Driver: Parallel Lines... poddaj臋 si臋, za du偶o tych gier by je wymienia膰.

PS2, wraz ze wszystkimi grami, odda艂em komu艣 w zamian za PS3 z pakietem kilku gier: Gran Turismo 5, CoD: Black Ops II, Battlefield 3 oraz Mortal Kombat. Jak nietrudno si臋 domy艣li膰, prawie wszystkie te gry posprzedawa艂em (zostawi艂em sobie tylko Mortal Kombat, Gran Turismo 5 sprzeda艂em, bo zamkn臋li serwery w maju tego roku, a szkoda... granie w t臋 gr臋 mia艂o taki niepowtarzalny klimat, mo偶e nawet bardzo podobny do tego uczucia "kosmosu" przy pierwszym korzystaniu z komputera). Mortal Kombat odda艂em bratu by mia艂 w co gra膰 (on bardziej lubi t臋 gr臋 ni偶 ja), a ja sobie kupi艂em Metal Gear Solid 4 (6 lat po premierze!), Metal Gear Solid HD Collection (by m贸c powr贸ci膰 do MGS2 i MGS3) oraz Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes. I tak oto zosta艂em z PS3 z samymi MGSami.

ShaQ 
Moderator
Suse艂 偶y艂

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 25 Mar 2016
Sk膮d: Zabrze
Wys艂any: 2017-04-24, 19:38   

Posiadam:
- PS3
- PSVITA
- PS2
- PSX
(Wielki fanboy PlayStation :D )
My艣l臋 nad kupnem Retro Freak, kt贸ry umo偶liwia odtwarzanie i emulowanie gier z kilku konsol. M贸g艂bym wtedy popyka膰 w Pokemon Fire Red z GBA :)

Devi90 
Junior Modder
Tak, jestem rakiem.

Pom贸g艂: 5 razy
Do艂膮czy艂: 22 Cze 2014
Sk膮d: Galaktyka Kurvix
Wys艂any: 2017-04-24, 20:57   

A ja za to mam:

- PS3
- Xboxa 360
- JXD (podr贸ba ps vity z androidem xD )
- i jak膮 chi艅sk膮 zabawk臋 za 30 z艂, ale nawet fajnie si臋 gra xD

Jeszcze planuj臋 kupi膰 PS4 i Xboxa One i mo偶e t膮 PSVite

Dzienis 
V.I.P.
Kronikarz

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Sk膮d: Polska/Niemcy
Wys艂any: 2017-04-24, 21:47   

A ja nic nie mam, ino laptopy. xD

A tak na serio to naprawd臋 nigdy nie mia艂em konsoli, zawsze gra艂em na komputerze, mia艂em kiedy艣 co najwy偶ej tak膮 "gierk臋" w sensie takie urz膮dzonko na baterie na kt贸rym mo偶na by艂o gra膰 w bardzo proste gry jak w膮偶, tetris czy wy艣cigi samochodzik贸w, grafika to by艂y takie pikselowe kwadraciki tylko, ale nie pami臋tam jak ten dinks w og贸le si臋 nazywa艂, p贸藕niej brat mi kupi艂 w prezencie drugi mniejszy, ale za to wyposa偶ony w radio tzw. "gierka z radiem". xD

Yossarian 
Grabarz
Ekstremalny gimbus

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂: 06 Sie 2008
Sk膮d: bra膰 towar?
Wys艂any: 2017-04-24, 21:52   

PSP Fat (w kolorze sperm white xD ) - gra艂o si臋 w gimbazie na przerwach w wrestling i 艣ciga艂ki :)
PS2 Slim - mia艂em przerobion膮, ale wymieni艂em za orygina艂 + kilka gierek oryginalnych i 50z艂 dop艂aty xD
PSX - kupione od kolegi za 20z艂 jakie艣 kilka lat temu :):

"Cheese has to be earned Sweet, just like memes." - Melvin "Big Smoke" Harris
"At a funeral?" - Carl "CJ" Johnson

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum