Strona Główna Postal Site

Postal Forum Strona Główna
Największe na świecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Ogłoszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania się na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat użyj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Następny temat
[Steam Port] A Week In Paradise Forever
Autor Wiadomość
Tiquill 
Senior Admin
Krawiec Żył

Wysłany: 2018-01-01, 11:41   
   Preferencje MP: Śr. ping: 23. Optymalne godziny 22-2, czasem 18-20. Nick: TakiTaki

Na non-Steamowych Postalach tworzę sobie dodatkowy folder System, czysty, z wcześniej zrobionego backupu - i działam na nim do woli, zmieniając ile wlezie. Próbował ktoś tak na P2C, odpalić exe z takiego \SystemTest\ (oczywiście edytując w ini ścieżkę dla tego folderu dla plików.u)? Ciekawe, czy wyzeruje na Steamie achievmenty itp. Jak nie: Dziwne że tak właśnie nie tworzycie sobie własnego środowiska pracy. ;)

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Wysłany: 2018-01-01, 16:22   
   Preferencje MP: Wole SP

Aczików nie wyzeruje. One są zapisane na Steam. Ewentualnie mógłbyś stracić dostęp do Holidays, choć do końca nie wiem.

Tiquill napisał/a:
Dziwne że tak właśnie nie tworzycie sobie własnego środowiska pracy.

Ja z drugiej strony polecam wgrywać wszystko jak leci do skopiowanego folderu z całym Postalem, a potem jak już zrobi się za duży śmietnik to usunąć i zrobić nową kopię całej gry. xD

Co do tamtego rozwalania bystków na kawałki, to już po problemie.
Najwyraźniej to przez AWPF jednak. :D Ale jak zwykle - usunięcie Postal2.ini i User.ini wszystko naprawia, po prostu. :) Dev, może wywal ini'acze i wtedy będzie Ci wszystko chodzić? xD

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Wysłany: 2018-01-01, 18:35   
   Preferencje MP: Śr. ping: 50. Godziny 18-22, Nick: Allahu_Akbar

seebeek17 napisał/a:
Najwyraźniej to przez AWPF jednak. Ale jak zwykle - usunięcie Postal2.ini i User.ini wszystko naprawia, po prostu. Dev, może wywal ini'acze i wtedy będzie Ci wszystko chodzić?

To by było zbyt proste, gdyby usunięcie iniaczy pomogło załatwić problem. Fakt, że bysków mi dawno nie rozwalało, ale fov jest nieobliczalny i notorycznie się zmienia po cutscenkach po przejściu na następny level. Widać, że mimo że postala się nie odpala "parowo" to nadal czuję, że jest on w jakiś ukryty sposób z nim powiązany.

seebeek17 napisał/a:
Ja z drugiej strony polecam wgrywać wszystko jak leci do skopiowanego folderu z całym Postalem, a potem jak już zrobi się za duży śmietnik to usunąć i zrobić nową kopię całej gry.

Też tak kiedyś robiłem z modami, że wgrywałem je do nowego folderu z P2C. Tylko minusem tego jest to, że jest niemiłosierny burdel w plikach, oraz w przypadku przyszłych aktualizacji postala, wszystkie pliki są chamsko podmieniane na "nowsze" i jest to szybki sposób na utratę całego postępu edycji oryginalnych plików gry ;)

Mój PC: http://www.userbenchmark.com/UserRun/6574030

Odpowiedz do tematu