Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Ukoncz tydzien w paradise na poziomie kopni臋ty
Autor Wiadomo艣膰
Szynkacz 
Seryjny zab贸jca
DOOM SLAYER

Do艂膮czy艂: 23 Maj 2017
Sk膮d: Midgard
Ostrze偶e艅:
 1/3/4
Wys艂any: 2017-08-13, 21:24   
   Preferencje MP: Nicks Coop: 18 - 21

Dzines, moje parametry:
Win 10, 64 bit
DirectX 12
6GB Ram
Monitor 1366 x 768
NVIDIA GeForce 920MX
1 Tera wolnej pami臋ci (teraz tylko 500 gb xD )
:bolek:
Sam nie kapuj臋 czemu mi krashuje. Zazwyczaj jak mam akcesoria to mi krasznie co 4 艣mier膰. Tyle 偶e w POSTAL 2 umieram raz na... nie wiem xD A w AW pr贸buj臋 przej艣膰 po b艂臋dach.
Dzines, wiem 偶e to si臋 nie liczy, to o tym nie pisa艂em ;)
Lol, tera se odpali艂em baz臋 w P2C i mi idzie nawet nawet xDDDDDD

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Pom贸g艂: 7 razy
Do艂膮czy艂: 27 Lis 2010
Sk膮d: Gdynia
Wys艂any: 2017-08-13, 21:29   
   Preferencje MP: 艢r. ping: 50. Godziny 18-22, Nick: Allahu_Akbar

SzynkaczPL napisa艂/a:
Co do P2C, no nie wiem jak por贸wna膰 z AW. No ale nie korzysta艂em z buga na niesko艅czone faje zdrowia. Mo偶e dlatego.

Jest jaki艣 bug na niesko艅czone faje? :zdziw:

Co do AW w P2C, to jest ca艂kiem "izi" do przej艣cia, zw艂aszcza, jak w nasze r臋ce wpada niemal niesko艅czona dwururka, bowiem potrafi ona rozwali膰 5 os贸b naraz po oddaniu jednego strza艂u i jeszcze amunicji mamy w nadmiarze w stosunku do mocy tej broni, a na dodatek porozstawiane s膮 po ka偶dych k膮tach apteczki w bazie i nie tylko, oraz zmniejszony licznik贸w zab贸jstw zombie i s艂oni. Jeszcze jak si臋 wliczy mo偶liwo艣膰 odzyskania dos艂ownie wszystkich broni i przedmiot贸w lecz膮cych w szpitalu i w bazie, to robi si臋 z tego gra casualowa :czytaj:

M贸j PC: http://www.userbenchmark.com/UserRun/7655688

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Sk膮d: P艂aska Ziemia
Wys艂any: 2017-08-13, 21:30   

Pan Szatan napisa艂/a:
AW mo偶e nie mia艂o otwartego 艣wiata ale nadrabia艂o klimatem i zmienn膮 pogod膮 oraz noc膮 czy burz膮 i deszczem kt贸rych w podstawce nie ma.

AW jest fajne jak przechodzisz pierwszy raz, mo偶e jeszcze drugi. Potem jest wt贸rne i musisz poczeka膰 par臋 lat by zn贸w zagra膰. :D
Deszcz i noc jakiego艣 ogromnego wra偶enia na mnie nie zrobi艂y. Ot mi艂y dodatek.
Pan Szatan napisa艂/a:
Mi jako艣 PLka nie przypad艂a do gustu przeszed艂em z 3 razy, nic nowego nie wprowadza z 3 mapy reszta stare 艣mieci w przerobionym wydaniu

No ka偶dy by chcia艂 nowe miasto itp. (oby ju偶 w Postalu 4 by艂o), ale w PL jest masa easter egg贸w, por膮banych misji, nowe postaci, kilka zajebistych nowych funkcji, nowe bronie, wrogowie. Epickie zako艅czenie. No ale jedni polubi膮, a inni nie.

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Pom贸g艂: 7 razy
Do艂膮czy艂: 27 Lis 2010
Sk膮d: Gdynia
Wys艂any: 2017-08-13, 23:35   
   Preferencje MP: 艢r. ping: 50. Godziny 18-22, Nick: Allahu_Akbar

Dzienis napisa艂/a:
No ale jedni polubi膮, a inni nie.

Ja bym w PL gra艂 du偶o cz臋艣ciej i ch臋tniej, ale jest 艣ci艣le uzale偶niony od P2C i bazuje na jego skopanych mechanikach (niestety)

SzynkaczPL napisa艂/a:
Sam nie kapuj臋 czemu mi krashuje. Zazwyczaj jak mam akcesoria to mi krasznie co 4 艣mier膰. Tyle 偶e w POSTAL 2 umieram raz na... nie wiem A w AW pr贸buj臋 przej艣膰 po b艂臋dach.

Mia艂em to samo graj膮c w P2C na poziomie Impossible, crashowa艂o mi gr臋 co oko艂o 5 minut i raczej nie jest to przyczyna kompa, tylko najprawdopodobniej limitu karma actor贸w, a na to ju偶 nie ma si臋 wp艂ywu (niestety) RWS powinien podwy偶szy膰 ten limit o co najmniej 10 razy, zaktualizowa膰 silnik gry by wspiera艂 directx 11 oraz 偶eby gra wykorzystywa艂a chocia偶 4 rdzenie procesora, bo P2C optymalizacj膮 nie powala, wr臋cz jest fatalna i nie wa偶ne jak dobrego gtxa, czy radka posiadamy.

M贸j PC: http://www.userbenchmark.com/UserRun/7655688

Szynkacz 
Seryjny zab贸jca
DOOM SLAYER

Do艂膮czy艂: 23 Maj 2017
Sk膮d: Midgard
Ostrze偶e艅:
 1/3/4
Wys艂any: 2017-08-13, 23:42   
   Preferencje MP: Nicks Coop: 18 - 21

Mi Saints Row 3 艣miga na 艣rednich/ultra (ju偶 nie pami臋tam) na 60 FPS-ach. Je艣li w miar臋 nowsza gra dzia艂a lepiej ni偶 starsza, to co艣 tu jest nie tak. Rzeczywi艣cie, powinni da膰 nowego DirectX-a i 4 rdzeniowy procesor. To by za艂atwi艂oby problem, szczeg贸lnie, 偶e technologia na to pozwala. No bo ta optymalizacja... :/

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: