Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Jakie zmiany wam si臋 podobaj膮 a jakie nie w P2 Complete?

Przeczytaj co pisze pod ankiet膮 zanim wy艣lesz g艂osy ;)
[+] Bronie palne z Eternal Damnation
3%
 3%  [ 4 ]
[-] Bronie palne z Eternal Damnation
3%
 3%  [ 4 ]
[?] Bronie palne z Eternal Damnation
0%
 0%  [ 1 ]
[+] Bro艅 bia艂a z ED
5%
 5%  [ 6 ]
[-] Bro艅 bia艂a z ED
2%
 2%  [ 3 ]
[?] Bro艅 bia艂a z ED
0%
 0%  [ 0 ]
[+] Zmniejszenie ilo艣ci zombie w Domu Vince'a
1%
 1%  [ 2 ]
[-] Zmniejszenie ilo艣ci zombie w Domu Vince'a
5%
 5%  [ 6 ]
[?] Zmniejszenie ilo艣ci zombie w Domu Vince'a
1%
 1%  [ 2 ]
[+] Mo偶liwo艣膰 odzyskania broni w Szpitalu i Bazie Wojskowej
2%
 2%  [ 3 ]
[-] Mo偶liwo艣膰 odzyskania broni w Szpitalu i Bazie Wojskowej
3%
 3%  [ 4 ]
[?] Mo偶liwo艣膰 odzyskania broni w Szpitalu i Bazie Wojskowej
2%
 2%  [ 3 ]
[+] Nowe Easter Egg'i
8%
 8%  [ 9 ]
[-] Nowe Easter Egg'i
0%
 0%  [ 1 ]
[?] Nowe Easter Egg'i
0%
 0%  [ 0 ]
[+] Nowe modele/animacje broni
6%
 6%  [ 7 ]
[-] Nowe modele/animacje broni
1%
 1%  [ 2 ]
[?] Nowe modele/animacje broni
1%
 1%  [ 2 ]
[+] Nowe animacje postaci (Taniec, palenie papieros贸w, 艂apanie si臋 za jaja po kopni臋ciu xD itd.)
8%
 8%  [ 9 ]
[-] Nowe animacje postaci (Taniec, palenie papieros贸w, 艂apanie si臋 za jaja po kopni臋ciu xD itd.)
0%
 0%  [ 1 ]
[?] Nowe animacje postaci (Taniec, palenie papieros贸w, 艂apanie si臋 za jaja po kopni臋ciu xD itd.)
0%
 0%  [ 0 ]
[+] Zmiany w Enhanced Mode/Tryb Ulepszony (Dodano m.in. latanie 艂opat膮, podnoszenie przedmiot贸w jak Karmagunem, nowe "tryby" sikania, itd.)
6%
 6%  [ 7 ]
[-] Zmiany w Enhanced Mode/Tryb Ulepszony (Dodano m.in. latanie 艂opat膮, podnoszenie przedmiot贸w jak Karmagunem, nowe "tryby" sikania, itd.)
0%
 0%  [ 1 ]
[?] Zmiany w Enhanced Mode/Tryb Ulepszony (Dodano m.in. latanie 艂opat膮, podnoszenie przedmiot贸w jak Karmagunem, nowe "tryby" sikania, itd.)
1%
 1%  [ 2 ]
[+] Po艂膮czenie P2 z AW w jedn膮 gr臋.
8%
 8%  [ 9 ]
[-] Po艂膮czenie P2 z AW w jedn膮 gr臋.
0%
 0%  [ 1 ]
[?] Po艂膮czenie P2 z AW w jedn膮 gr臋.
0%
 0%  [ 0 ]
[+] Nowe skrypty dzia艂aj膮ce tylko z Workshop Launcher'em ale u艂atwiaj膮ce granie na modach przez wy艂膮czanie i w艂膮czanie mod贸w.
1%
 1%  [ 2 ]
[-] Nowe skrypty dzia艂aj膮ce tylko z Workshop Launcher'em ale u艂atwiaj膮ce granie na modach przez wy艂膮czanie i w艂膮czanie mod贸w.
1%
 1%  [ 2 ]
[?] Nowe skrypty dzia艂aj膮ce tylko z Workshop Launcher'em ale u艂atwiaj膮ce granie na modach przez wy艂膮czanie i w艂膮czanie mod贸w.
4%
 4%  [ 5 ]
[+] Zombie z ED
3%
 3%  [ 4 ]
[-] Zombie z ED
2%
 2%  [ 3 ]
[?] Zombie z ED
2%
 2%  [ 3 ]
[+] Osi膮gni臋cia/Achievementy
1%
 1%  [ 2 ]
[-] Osi膮gni臋cia/Achievementy
0%
 0%  [ 0 ]
[?] Osi膮gni臋cia/Achievementy
0%
 0%  [ 0 ]
[+] Wi臋ksza ilo艣c Save'贸w
1%
 1%  [ 2 ]
[-] Wi臋ksza ilo艣c Save'贸w.
0%
 0%  [ 0 ]
[?] Wi臋ksza ilo艣c Save'贸w.
0%
 0%  [ 0 ]
G艂osowa艅: 10
Wszystkich G艂os贸w: 112

Autor Wiadomo艣膰
Pan Szatan 
Joker
Stalker

Pom贸g艂: 26 razy
Do艂膮czy艂: 05 Gru 2013
Sk膮d: Metro
Wys艂any: 2016-10-26, 18:52   Jakie zmiany wam si臋 podobaj膮 a jakie nie w P2 Complete?

[+] - Opcje z tym symbolem wybieramy gdy dana rzecz nam si臋 podoba
[-] - Tu na odwr贸t (czyli co艣 co nam si臋nie podoba)
[?] - To wybieramy gdy co艣 co jest nam to oboj臋tne lub podoba nam si臋 tylko troch臋 (np. Gdy podoba ci si臋 tylko cz臋艣膰 nowych animacji broni lub innej rzeczy.)

Wiele razy Bartosz pisa艂 jak to nienawidzi broni z ED w P2C co zainspirowa艂o mnie do napisania tego tematu.
Mo偶ecie odda膰 g艂os w ankiecie oraz opisa膰 dlaczego wam si臋 co艣 nie podoba b膮d藕 podoba.
Je艣li macie propozycje dodania nowej opcji do ankiety piszcie 艣mia艂o ;)

Dodatkowo ta ankieta i wasze opinie pomog膮 mi w tworzeniu pewnego moda dla P2C :)
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2016-10-27, 10:47, w ca艂o艣ci zmieniany 3 razy  

Bartkov 
Junior Modder

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 02 Gru 2012
Sk膮d: Wielkopolska
Wys艂any: 2016-10-26, 19:04   
   Preferencje MP: Ping - 50, kiedy jestem online, nick - bartkov

Zrobi艂esz ma艂y b艂膮d przy punkcie z Po艂膮czenie P2 z AW w jedn膮 gr臋, masz 2 symbole minus贸w.

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wys艂any: 2016-10-26, 19:07   

Bartkov napisa艂/a:
Zrobi艂esz ma艂y b艂膮d przy punkcie z Po艂膮czenie P2 z AW w jedn膮 gr臋, masz 2 symbole minus贸w.

Ok, poprawione ;)

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Pom贸g艂: 7 razy
Do艂膮czy艂: 27 Lis 2010
Sk膮d: Gdynia
Wys艂any: 2016-10-26, 19:21   
   Preferencje MP: 艢r. ping: 50. Godziny 18-22, Nick: Allahu_Akbar

Wi臋kszo艣膰 na minus zaznaczy艂em :P To, co mi si臋 podoba w P2C to te Easter eggi, nowe animacje bystk贸w i po艂膮czenie STP z AW ;)

M贸j PC: http://www.userbenchmark.com/UserRun/7655688

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wys艂any: 2016-10-26, 19:45   

No to teraz ja.
-Bro艅 palna z ED mi si臋 nie podoba zw艂aszcza granatnik ale w sume to MP5 nawet si臋 przydaje bo nie samym M16 cz艂owiek zabija... cho膰 mogli doda膰 np. AK47 i by by艂o ciekawiej ;>

-Bro艅 bia艂a z ED jak najbardziej na tak bo zabijanie sam膮 maczet膮, kos膮 i m艂otem szybko by si臋 znudzi艂o ale kilka broni bym wyrzuci艂 a doda艂 tasak.

-Po co zmniejszono ilo艣c zombie to ja nie wiem... skr贸cono t膮 zacn膮 misj臋 i rado艣膰 z rozwalania 艂b贸w "zara偶onym walni臋t膮 krow膮 szmatom" :P

-Odzyskiwanie broni... kolejne zb臋dne u艂atwienie.

-Easter Eggi jak najbardziej :ok:

-Nowe modele s膮 dok艂adniejsze jednak nowe po艂o偶enie M16 i Snajperki mi si臋 nie podoba. Mimo to wybra艂em +

-Nowe animacje :ok:

-Nowo艣ci w trybie ulepszonym s膮 git a co do 艂opaty to nie trzeba na niej lata膰 jak si臋 nie chce (ja nie chc臋) :P

-AW i P2 w jednym... mo偶e by膰.

-Nowe skrypty u艂atwiaj膮 granie n modach mo偶naje wy艂膮cza膰 i w艂膮cza膰 kiedy si臋 chce niestety nie mo偶na zagra膰 na nich w AWP/AW/STP :/ jednak wybra艂em [?]

-Te z ED s膮 lepiej wykonane ale nie pasuj膮 do klimatu AW. Wybra艂em [?]

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Wys艂any: 2016-10-26, 20:26   

Pan Szatan napisa艂/a:
-Bro艅 palna z ED mi si臋 nie podoba zw艂aszcza granatnik ale w sume to MP5 nawet si臋 przydaje bo nie samym M16 cz艂owiek zabija... cho膰 mogli doda膰 np. AK47 i by by艂o ciekawiej

:ok:

Pan Szatan napisa艂/a:
-Bro艅 bia艂a z ED jak najbardziej na tak bo zabijanie sam膮 maczet膮, kos膮 i m艂otem szybko by si臋 znudzi艂o ale kilka broni bym wyrzuci艂 a doda艂 tasak.

Tylko kij bejsbolowy i kastety mi si臋 podobaj膮 (bo s膮 偶ywco wzi臋te z AWP, tylko tekstura kija zosta艂a zmieniona na drewniany)

Pan Szatan napisa艂/a:
-Po co zmniejszono ilo艣c zombie to ja nie wiem... skr贸cono t膮 zacn膮 misj臋 i rado艣膰 z rozwalania 艂b贸w "zara偶onym walni臋t膮 krow膮 szmatom"

To samo zrobili z misj膮 ze s艂oniami, co bardzo ukr贸ca zabaw臋 i czas przechodzenia owych misji.

Pan Szatan napisa艂/a:
-Odzyskiwanie broni... kolejne zb臋dne u艂atwienie.

Casual na 200% Nie do艣膰 偶e masakrycznie u艂atwia to przechodzenie AW, to jeszcze odbiera przyjemno艣膰 poszukiwania nowych broni i przedmiot贸w lecz膮cych w LP. I te durne u艂atwienie przechodzenia bazy wojskowej. Kompletnie zabi艂o to trudno艣膰 tej misji, kt贸r膮 bardzo lubi艂em ;>

Pan Szatan napisa艂/a:
-Easter Eggi jak najbardziej

Pan Szatan napisa艂/a:
-Nowe modele s膮 dok艂adniejsze jednak nowe po艂o偶enie M16 i Snajperki mi si臋 nie podoba. Mimo to wybra艂em +

Pozycje wi臋kszo艣ci broni zosta艂a mega skopana na rozdzia艂ce 1920x1080 (nie wiem jak jest na innych)

Pan Szatan napisa艂/a:
-Nowe animacje

Pan Szatan napisa艂/a:
-Nowo艣ci w trybie ulepszonym s膮 git a co do 艂opaty to nie trzeba na niej lata膰 jak si臋 nie chce (ja nie chc臋)

Z lataj膮c膮 艂otat膮 przesadzili :bolek:

Pan Szatan napisa艂/a:
-AW i P2 w jednym... mo偶e by膰.

Pan Szatan napisa艂/a:
-Nowe skrypty u艂atwiaj膮 granie n modach mo偶naje wy艂膮cza膰 i w艂膮cza膰 kiedy si臋 chce niestety nie mo偶na zagra膰 na nich w AWP/AW/STP jednak wybra艂em [?]

Do艣膰 przyjemny i wygodny panel z wyborem mod贸w :)

Pan Szatan napisa艂/a:
-Te z ED s膮 lepiej wykonane ale nie pasuj膮 do klimatu AW. Wybra艂em [?]

Dobrze, 偶e chocia偶 to przywr贸cili z AWP, gdy偶 ma艂o jest teksturek zombie w AW.

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka

Wys艂any: 2016-10-26, 22:57   
   Preferencje MP: 艢r. ping: 23. Optymalne godziny 22-2, czasem 18-20. Nick: TakiTaki

Kolejny temat do wa艂kowania o tym samym? Oj, nie... Ale - nie! Fajnie podane, dobry pomys艂 na ankiet臋. :ok:

Ale widz臋 偶e sam cz臋艣ci nie zna艂em. Na razie nie g艂osuj臋, bo mam par臋 propozycji. Ale po kolei:

Cytat:
Nowe modele/animacje broni
Nowe tak, ale je艣li zawieraj膮 si臋 w pytaniu te偶 ulepszenia, kt贸re ju偶 nie s膮 takie bardzo, to - odpowied藕 jednoznaczna trudna.

Cytat:
Nowe skrypty dzia艂aj膮ce tylko z Workshop Launcher'em
O偶 kur... :zdziw: S膮 takie?? Mia艂o nie by膰. :/ Mia艂o zawsze by膰 wolne od Steama! :uzi:

Brakuje mi opcji:
- P2GameMod, nowy mutator, czyli fantastyczny spos贸b na dodawanie broni i edycj臋 map bez zmiany ich pliku, a tylko kodem, mutator spawnuje i podmienia wszystko. Powiesz: Ale to tylko dla graczy ta ankieta a nie dla modder贸w. A ja odpowiem: Gracz korzysta ca艂膮 pe艂n膮 z tego co modder zrobi.
- Mo偶liwo艣膰 odpalenia gry bez zainstalowanego Steama - bo jeszcze pomimo tych skrypt贸w chyba mo偶na...
- Ograniczone GPF.
- Cheaty po nowemu.
- Niemo偶no艣膰 odpalenia mod贸w z P2C na poprzednich P2.
- Achievementy.
- Brak respektowania cudzych praw. Ka偶dy gracz mo偶e cudzego moda wrzuci膰 do Workshopu i zostanie jego autorem.

Dodaj co chcesz. ;)

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wys艂any: 2016-10-26, 23:11   

Tiquill napisa艂/a:

- Mo偶liwo艣膰 odpalenia gry bez zainstalowanego Steama - bo jeszcze pomimo tych skrypt贸w chyba mo偶na...

To przecie偶 jeat zalet膮 i chyba nikt nie zag艂osowa艂by, 偶e to wada xD
Cytat:
- Ograniczone GPF.

A mji sje podobaly gypyfy w awypy... xD (to co poprzednio)
Cytat:
- Cheaty po nowemu.

Mi nie dzia艂aj膮 niekt贸re kody (np. Ghost i setday) ale nie pisze "nieznana komenda" :drapanie: te偶 tak macie?
Cytat:
- Niemo偶no艣膰 odpalenia mod贸w z P2C na poprzednich P2.

O tym ju偶 jest (nowe skrypty workshop launchera)
Cytat:
- Achievementy.

O w艂a艣nie! Zapomnia艂em, zaraz dodam ;)
Cytat:
- Brak respektowania cudzych praw. Ka偶dy gracz mo偶e cudzego moda wrzuci膰 do Workshopu i zostanie jego autorem.

A to ju偶 o steamie a nie grze.

Edit: Je艣li kto艣 si臋 dziwi czemu nie ma [?] Osi膮gni臋cia to tu ma odpowied藕 xD
Cytat:
Poda艂e艣 zbyt wiele opcji dla ankiety
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2016-10-26, 23:17, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka

Wys艂any: 2016-10-26, 23:40   
   Preferencje MP: 艢r. ping: 23. Optymalne godziny 22-2, czasem 18-20. Nick: TakiTaki

Pan Szatan napisa艂/a:
to co poprzednio
Dobra, niech b臋dzie, tylko nieoczywiste.

Pan Szatan napisa艂/a:
A to ju偶 o steamie a nie grze.
S艂usznie.

Pan Szatan napisa艂/a:
No to ci臋 藕le zrozumia艂em. 呕e potrzebny Steam do tego. A co masz na my艣li, m贸wi膮c "workshop launcher"? Sam膮 gr臋 P2C, czy te偶 powi膮zanie z EXE Steama?

Cytat:
By艂o 35, zwi臋kszy艂em do 50. Mo偶esz dawa膰 dalej! ;)

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wys艂any: 2016-10-27, 08:07   

Tiquill napisa艂/a:
Pan Szatan napisa艂/a:
No to ci臋 藕le zrozumia艂em. 呕e potrzebny Steam do tego. A co masz na my艣li, m贸wi膮c "workshop launcher"? Sam膮 gr臋 P2C, czy te偶 powi膮zanie z EXE Steama?

Workshop Launcher albo raczej Browser to jest to menu kt贸re masz w menu gry.
(New Game > Workshop) i pisz膮c "nowe skrypty" mam na my艣li to 偶e mody do P2C (nie licz膮c tych wymagaj膮cej r臋cznej instalacji) nie zadzia艂aj膮 na 1409 poniewa偶 maj膮 specialny skrypt aby wy艣wietla艂y si臋 w menu mod贸w.

Jeszcze dok艂adniej t艂umacz膮c: np. Mamy mod na podmian臋 jaki艣 textur to w 1409 trzeba podmieni膰 paczk臋 textur (.utx) na now膮. W P2C mamy w modzie paczk臋 .utx w kt贸rej znajduj膮 si臋 tylko nowe textury a sam plik nazywa si臋 inaczej ni偶 plik w kt贸rym podmienia textur臋. Mod ma specialnego skrypta kt贸ry m贸wi grze jak膮 textur臋 w folderze moda ma podmieni膰 na jak膮 textur臋 w grze. (Jest ma艂o takich mod贸w bo takie "pidmiany textur" robi膮 pocz膮tkuj膮cy i zazwyczaj robi膮 to tak jak do 1409 czyli r臋czna podmiana pliku. ale to przyk艂ad i na takiej/pidobnej zasadzie dzia艂aj膮 inne mody)

Tiquill napisa艂/a:
Cytat:
By艂o 35, zwi臋kszy艂em do 50. Mo偶esz dawa膰 dalej! ;)

No i fajnie :)
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2016-10-27, 08:09, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

BakenS 
Mi艂o艣nik broni

Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂: 20 Sty 2015
Sk膮d: Koszalin
Wys艂any: 2016-10-27, 09:40   

Dodaj jeszcze mo偶liwo艣膰 szybkiego i 艂atwego zainstalowania mod贸w, bez grzebania w plikach.

Ja og贸lnie zaznaczy艂em wi臋kszo艣膰 na plus, ma艂o tutaj takich os贸b, ale mi si臋 P2C podoba, dobra opcja.
A i tak mia艂em go za darmo, kole偶ka mi kupi艂, bo nie mia艂 na co wyda膰 5 ojro. xd

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wys艂any: 2016-10-27, 10:48   

BakenS napisa艂/a:
Dodaj jeszcze mo偶liwo艣膰 szybkiego i 艂atwego zainstalowania mod贸w, bez grzebania w plikach.

Przecie偶 jest (Workshop Launcher)

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Pom贸g艂: 50 razy
Do艂膮czy艂: 10 Cze 2013
Sk膮d: Z Zewn膮trz
Wys艂any: 2016-10-27, 15:18   
   Preferencje MP: Wole SP

Mi si臋 podoba w P2C 艂atwo艣膰 instalacji i usuwania mod贸w, gdzie w zwyk艂ym Postalu 2 trzeba by艂o szuka膰 wszystkich plik贸w moda 偶eby go w pe艂ni usun膮膰

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Wys艂any: 2016-10-27, 15:24   

Im wi臋cej opcji w ankiecie, tym lepiej :ok: Jest tylko ma艂e "ale", gdy偶 ci, co zag艂osowali wcze艣niej, nie mog膮 zag艂osowa膰 na nowe dodane opcje w ankiecie, przez co nie b臋dzie ona wiarygodna ;)

Pan Szatan 
Joker
Stalker

Wys艂any: 2016-10-27, 15:24   

seebeek17 napisa艂/a:
[...] gdzie w zwyk艂ym Postalu 2 trzeba by艂o szuka膰 wszystkich plik贸w moda 偶eby go w pe艂ni usun膮膰

W艂a艣ciwie to nie trzeba bo mo偶na zrobi膰 sobie folder "mody" i dopisa膰 do .ini zobacz tutorial Tiquilla jak chcesz: http://forum.postalsite.i...-gry-vt3161.htm
Ostatnio zmieniony przez Pan Szatan 2016-10-27, 15:25, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: