Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Postal 2: Corkscrew Rules - Spolszczenie
Autor Wiadomo艣膰
SzynkaczPL 
Seryjny zab贸jca

Do艂膮czy艂: 22 Maj 2017
Sk膮d: 51N,20E
Ostrze偶e艅:
 2/3/4
Wys艂any: 2017-07-25, 15:49   
   Preferencje MP: Wole Singla ;)

Spolszczenie 10/10 - nawet przet艂umaczy艂e艣 dialogi w sklepach! :ok:
Sama gra 7/10 - c贸偶, fabu艂a fajna i ciekawa, pomys艂 z babskim Sztoporem nawet fajny, szkoda, 偶e nie mo偶na by艂o robi膰 zada艅 jak chcesz, (we wtorek zabi艂em tego pseudo Kolesia w hawajskiej koszuli i po 3 zadaniach do domu xD ). Nowe bronie ca艂kiem cienkie poza ka艂achem. By艂 fajny. Proca i patelnia nie wiem po co. Sama ko艅c贸wka troch臋 g艂upia, ale spoko. Nagrania z telewizora zajebiste (szczeg贸lnie z puszkami ( 汀掳 蜏蕱 汀掳) ). Zrobilem im milion screen贸w :D S艂abe by艂o zdobywanie broni. Na pocz膮tku P2 od razu mia艂e艣 艂opat臋. W CR musia艂e艣 troch臋 poszuka膰, ale da si臋 prze偶y膰
Good Job Satan :ok:
Ps. Jeszcze raz ShaQ co艣 powie o gazetach i ty te偶 to dzwoni臋 po Tiq'a i si臋 sko艅czy rumakowanie ;>

Devi90 
Junior Modder
ReVTeam

Pom贸g艂: 5 razy
Do艂膮czy艂: 22 Cze 2014
Sk膮d: Galaktyka Kurvix
Ostrze偶e艅:
 2/3/4
Wys艂any: 2017-07-25, 16:01   
   Preferencje MP: Skill: Bardzo Wysoki, Ping: ~60 i tak dalej

Pan Szatan napisa艂/a:
Wcale 偶e nie, ty zrobi艂e艣 2 mapy

3* a teraz robi臋 4-t膮. A w艂a艣nie Ty i Bartkov tylko po jednej xD

Pan Szatan napisa艂/a:
nie m贸wi艂em nigdy 偶e nic nie robisz :bolek:

M贸wi艂e艣, ale te偶 da艂e艣 opis o mnie w Creditsach: "Devi - Gdzie ta J* mapa?" zmie艅 to w ko艅cu ;P

[!KONIEC OFF-TOP!]

SzynkaczPL napisa艂/a:
Spolszczenie 10/10

Dok艂adnie

SzynkaczPL napisa艂/a:
Proca i patelnia nie wiem po co

I chyba skarpeta jeszcze by艂a.

[ Komentarz dodany przez: Pan Szatan: 2017-07-25, 18:49 ]
Cytat:
M贸wi艂e艣, ale te偶 da艂e艣 opis o mnie w Creditsach: "Devi - Gdzie ta J* mapa?" zmie艅 to w ko艅cu ;P

Bo to by艂o zanim da艂e艣 te map臋 :P

Pan Szatan 
Joker

Pom贸g艂: 26 razy
Do艂膮czy艂: 05 Gru 2013
Sk膮d: Muchosra艅sk
Wys艂any: 2017-10-28, 18:46   
   Preferencje MP: gram tylko w coop

Prawie 150 pobra艅, najs :)

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 54 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2017-11-01, 00:52   
   Preferencje MP: 艢r. ping: 23. Optymalne godziny 22-2, czasem 18-20. Nick: TakiTaki

Zagra膰 w Sztopora ze Steam to ja zagram... Nie wiem kiedy. Pr臋dzej sobie przejrz臋 twoje spolszczenie zagl膮daj膮c do plik贸w. ;) Nie by艂o okazji, wi臋c teraz:

Gratuluj臋 tak wytrwa艂ej pracy. :spoko: Gratuluj臋 woli uko艅czenia tego (bo ch臋ci to za ma艂o). Gratuluj臋 pasji. I gratuluj臋 charakteru. To inny Pan Szatan ni偶 w codziennych postach. Wytrwa艂y jak... zegarmistrz. :winko:

Pan Szatan 
Joker

Pom贸g艂: 26 razy
Do艂膮czy艂: 05 Gru 2013
Sk膮d: Muchosra艅sk
Wys艂any: 2017-11-01, 08:32   
   Preferencje MP: gram tylko w coop

Tiquill napisa艂/a:
Gratuluj臋 tak wytrwa艂ej pracy. :spoko: Gratuluj臋 woli uko艅czenia tego (bo ch臋ci to za ma艂o). Gratuluj臋 pasji. I gratuluj臋 charakteru. To inny Pan Szatan ni偶 w codziennych postach. Wytrwa艂y jak... zegarmistrz. :winko:

Dzi臋ki za mi艂e s艂owa ale prawda jest taka, 偶e jestem typem leniwego cz艂owieka i zwykle co艣 robi臋 do po艂owy i odk艂adam na p贸藕niej ale to tylko przy wi臋kszych projektach cho膰 spolszczenie do P2C by艂o chyba wyj膮tkiem mia艂em ma艂膮 przerw臋 w jego tworzeniu ale si臋 w ko艅cu uda艂o :)
W t艂umaczeniu Sztopora najtrudniej by艂o prze艂ama膰 barier臋 j臋zykow膮 na szcz臋艣cie znalaz艂y si臋 pomocne osoby z Rosji kt贸re mi w tym pomaga艂y byli to m. in. Night Slasher kt贸ry tu najwi臋cej zdzia艂a艂 bo on w艂a艣nie zapisywa艂 wszystkie dialogi, KeshaFilm (go ju偶 raczej kojarzycie, tw贸rca chocia偶by moda Postal Girl) nie raz pom贸g艂 mi zrozumie膰 sens i znaczenie trudniejszych zda艅 oraz jeszcze Evil i A-Mod te偶 mi odrobin臋 pomogli z kilkoma s艂owami ale w creditsach ich nie wymienia艂em cho膰 tak w艂a艣ciwie powienienem co艣 wspomnie膰 o Evil'u .... chyba zrobi艂em to w pliku ReadMe, pomaga艂 mi troch臋 od strony technicznej o czym nale偶y chyba wspomnie膰.

PS. O lol ale murek tekstu xD

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2017-11-20, 01:11   
   Preferencje MP: 艢r. ping: 23. Optymalne godziny 22-2, czasem 18-20. Nick: TakiTaki

Pan Szatan napisa艂/a:
W t艂umaczeniu Sztopora najtrudniej by艂o prze艂ama膰 barier臋 j臋zykow膮 na szcz臋艣cie znalaz艂y si臋 pomocne osoby z Rosji kt贸re mi w tym pomaga艂y byli to m. in. Night Slasher kt贸ry tu najwi臋cej zdzia艂a艂 bo on w艂a艣nie zapisywa艂 wszystkie dialogi, KeshaFilm (go ju偶 raczej kojarzycie, tw贸rca chocia偶by moda Postal Girl) nie raz pom贸g艂 mi zrozumie膰 sens i znaczenie trudniejszych zda艅 oraz jeszcze Evil i A-Mod
I w艂a艣ciwie gdyby nie ich wsparcie to i woli uko艅czenia by nie by艂o. Przyk艂ad 艣wietnej bezinteresownej wsp贸艂pracy. :spoko:

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Pom贸g艂: 50 razy
Do艂膮czy艂: 10 Cze 2013
Sk膮d: Z Zewn膮trz
Wys艂any: 2017-11-20, 02:58   
   Preferencje MP: Wole SP

Fajna sprawa. Pogra艂em troch臋 ze spolszczeniem, jest zajebiste, jednak musia艂em ju偶 odinstalowa膰, poniewa偶 paczki si臋 w siusiaku coop nie zgadza艂y. ;) Dobra robota. :ok:

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2017-11-20, 03:01   

seebeek17 napisa艂/a:
poniewa偶 paczki si臋 w siusiaku coop nie zgadza艂y
Ten mismatch co pisa艂e艣 w temacie o serwerze?

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Pom贸g艂: 50 razy
Do艂膮czy艂: 10 Cze 2013
Sk膮d: Z Zewn膮trz
Wys艂any: 2017-11-25, 21:37   
   Preferencje MP: Wole SP

Ee... chyba ta. :drapanie: Na naszym PSI servers. Chcia艂em pogra膰 z kumplem w Sztopora w coopa ale paczki si臋 nie zgadza艂y po instalacji spolszczenia. Na servie pewnie oryginalna wersja.

Radzik 
Administrator
CoOp&MP Servers Admin

Pom贸g艂: 6 razy
Do艂膮czy艂: 13 Gru 2008
Sk膮d: Warszafka
Wys艂any: 2017-11-25, 22:14   
   Preferencje MP: 22, Kiedy najbli偶sza ustawka :D ?

seebeek17 napisa艂/a:
Ee... chyba ta. :drapanie: Na naszym PSI servers. Chcia艂em pogra膰 z kumplem w Sztopora w coopa ale paczki si臋 nie zgadza艂y po instalacji spolszczenia. Na servie pewnie oryginalna wersja.

Sprawa jest o wiele bardziej pogmatwana, ale podstawow膮 odpowiedzi膮 jest to, 偶e przez instalacj臋 spolszczenia nie mo偶ecie gra膰.

EDIT1: Dobra wszystko jasne, nie mo偶ecie podmienia膰 innych plik贸w pr贸cz tych z rozszerzeniem .int bo inaczej b臋dzie Mismatch.

EDIT2: Musz臋 to jeszcze rozkmini膰, dzi艣 nie za bardzo mam na to si艂臋, wi臋c jak nie jutro to najp贸藕niej w poniedzia艂ek powiniene艣 co艣 w tej sprawie ogarn膮膰.

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: https://valid.x86.fr/3nq4iu

Zimny Radeon to nie Radeon :D
Ostatnio zmieniony przez Radzik 2017-11-25, 22:30, w ca艂o艣ci zmieniany 4 razy  

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum