Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Przesuni臋ty przez: Tiquill
2012-03-25, 17:10
W oczekiwaniu na Postal 4
Autor Wiadomo艣膰
Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2008-09-08, 14:26   

Silver Dragon napisa艂/a:
Ciekawe czy mapy P3 b臋dzie mo偶na konwertn膮膰 do P2?
Na pewno, byleby uda艂o si臋 wyeksportowa膰 je do *.t3d lub tym podobnego formatu, kt贸ry obs艂uguje PostEd z P2. No i trzeba wzi膮膰 pod uwag臋, 偶e mapy P3 b臋d膮 bogatsze w szczeg贸艂y i zapewne wi臋ksze na tyle, 偶e trzeba je b臋dzie sporo okroi膰, aby P2 mog艂o z tak膮 map膮 ruszy膰.
O ile w og贸le te mapy z P3 b臋d膮 na tyle warto艣ciowe, by by艂y godne konwersji do zacnego P2... :faja: ;)

Wysz艂a dobra gra Postal 2, nie ogl膮daj膮ca si臋 na publik臋, b臋d膮ca sob膮, maj膮ca w艂asny i niepowtarzalny charakter. RWS zgarn膮艂 s艂usznie mu nale偶n膮 kas臋. Wysz艂y mody, bezp艂atne, kt贸re jak偶e wzbogaci艂y P2.
A teraz? Wyjdzie mierna mas贸wka, za kt贸r膮 RWS i Akella zgarn膮 kas臋. Przyjd膮 fani, zrobi膮 mody, kt贸re uczyni膮 z P3 rzecz godn膮 uwagi. RWS zrobi gniota i na tym zarobi. I b臋dzie oczekiwa膰, 偶e ich b艂臋dy i nieprzemy艣lane decyzje (przekl臋ta Akella) naprawi膮 fani. Za darmo. Jakie to ohydne... :zdziw:

Kto mi wska偶e dobr膮 gr臋, kt贸r膮 wyda艂a Akella? Kto mi wska偶e dobry film, kt贸ry nakr臋ci艂 Uwe Boll? No bo Postal Movie te偶, no... utkn膮艂 w kanale... RWS nie ma szcz臋艣cia do wsp贸艂partner贸w. Szcz臋艣cia i rozumu. :|

Ramesses 
V.I.P.
Bloody Pharaoh

Do艂膮czy艂: 30 Kwi 2008
Sk膮d: Parczew
Wys艂any: 2008-09-09, 09:45   

Tiquill napisa艂/a:
Kto mi wska偶e dobr膮 gr臋, kt贸r膮 wyda艂a Akella? Kto mi wska偶e dobry film, kt贸ry nakr臋ci艂 Uwe Boll? No bo Postal Movie te偶, no... utkn膮艂 w kanale... RWS nie ma szcz臋艣cia do wsp贸艂partner贸w. Szcz臋艣cia i rozumu. :|

trendy s膮 takie a nie inne...zastanawiam si臋 jak zatem by teoretycznie wygl膮da艂 Postal 4...czy RWS posz艂o by za ciosem fan贸w (kt贸rzy ju偶 si臋 skar偶膮) czy pieni臋sy?

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2008-09-10, 19:03   

Je艣li w og贸le P4 wyjdzie kiedykolwiek, co zale偶y od pomy艣lnej sprzeda偶y i przyj臋cia P3, to... b臋dzie pewno takie jak P3. Je艣li bowiem P3 osi膮gnie sukces, to... RWS p贸jdzie za ciosem i zrobi rzecz podobn膮. A je艣li P3 b臋dzie klap膮, to RWS nie sta膰 b臋dzie (przecie偶 to ma艂a firma) lub nie b臋d膮 chcieli robi膰 kolejnej cz臋艣ci. Cho膰by nawet tylko po to, by zrehabilitowa膰 si臋 przed fanami P2.

No, chyba 偶e "trendyzm" wywietrzeje im z g艂贸w i zn贸w b臋d膮 sob膮...

W poszukiwaniu utraconego raj... nie. W poszukiwaniu utraconego RWS?

prawdziwy 666 
Master of Dead & Hell

Do艂膮czy艂: 30 Sie 2007
Sk膮d: Apocalyptic City
Wys艂any: 2008-09-11, 19:33   

http://forums.gopostal.co...60&#entry673236

coraz wi臋cej os贸b opowiada si臋 za FPS w P3

a Bio po kolejnej osobie prosz膮cej o FPS napisa艂
biohazardous_snark napisa艂/a:

"OH OK WE WILL CHANGE THE GAMEPLAY OF OUR GAME COMPLETELY, IN ORDER TO ACCOMMODATE FOR EVERY SINGLE ONE OF OUR FANS, BECAUSE IT SEEMS THEY ALL HATE THIRD PERSON."
Ugh.

偶eby jeszcze do tych idiot贸w z RWS to do tar艂o (wiem 偶e Bio u偶y艂 sarkazmu ale co tam)
Ostatnio zmieniony przez prawdziwy 666 2008-09-11, 19:34, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Robse脽ed 
V.I.P.
Der abgefuckte

Do艂膮czy艂: 14 Pa藕 2006
Sk膮d: Lodsch
Wys艂any: 2008-09-11, 19:44   

Odpisa艂em.

prawdziwy 666 
Master of Dead & Hell

Wys艂any: 2008-09-11, 20:08   

艂adnie napisa艂e艣 Kmieciu a偶 Marvin (jeden z admin贸w) ci odpisa艂

tak mnie zastanawia czy nie poda膰 w tym temacie liknu do naszej ankiety o widoku 偶eby zobaczyli co my o tym my艣limy co wy na to???

eddie
Wytrenowany morderca

Do艂膮czy艂: 19 Kwi 2007
Sk膮d: Breslau
Wys艂any: 2008-09-11, 21:11   

Jasne 偶e daj. Polacy bardzo si臋 licz膮 je偶eli chodzi o Postala

Robse脽ed 
V.I.P.
Der abgefuckte

Wys艂any: 2008-09-11, 22:02   

prawdziwy 666, jasne, 偶e daj.

To, co napisa艂 Marvin, bardzo mi si臋 spodoba艂o. Odpowiedni cz艂owiek na odpowiednim miejscu.

prawdziwy 666 
Master of Dead & Hell

Wys艂any: 2008-09-11, 22:13   

mo偶e co do TPP to szczerze m贸wi膮c nie widz臋 偶eby to mia艂o by膰 na dobre w P3

gram sobie ostatnio w GTA SA (jazda motorem po ca艂ym stanie to jest to i ten klimat eh) i u偶ywanie broni w TPP jest badziewne a oto chodzi w postalu prawda???

wiec jako艣 jego s艂owa mnie nie przekonuj膮

o m贸g艂 by mi kto艣 to przet艂umaczy膰 bo nie jestem pewien czy dobrze to rozumiem
Cytat:
Unlike a lot of the "big" developers, RWS does listen to its fans

Robse脽ed 
V.I.P.
Der abgefuckte

Wys艂any: 2008-09-11, 22:32   

Moje t艂umaczenie jest zazwyczaj inne ni偶 wszystkich. xD 'W przeciwie艅stwie do 'wielkich' deweloper贸w, RWS s艂ucha [g艂osu] fan贸w'.

prawdziwy 666 
Master of Dead & Hell

Wys艂any: 2008-09-12, 02:18   

w SB mieli艣my tak膮 rozmow臋 o BioS i P3 stwierdzi艂em 偶e szkoda aby z nikn臋艂a w SB wi臋c baje j膮 tu (niestety ma艂y fragment zosta艂 pomini臋ty (przerwa po mi臋dzy pierwsz膮 a drug膮 notk膮 ale nic a偶 tak wa偶nego tam nie by艂o)
Cytat:
e [Dzisiaj 0:17] prawdziwy 666: mo偶e kto艣 kopn膮膰 tego biohazardous_snark w ty艂ek bo nie wytrzymam "Games are primarily made for profit, not fans."

[Dzisiaj 1:09] ALCRD: 艂ee ju偶 my艣la艂em 偶e bana dosta艂 :P
[Dzisiaj 1:10] Tiquill: rozumiem, broni stanowiska RWS, chc臋 wierzy膰, 偶e te偶 swojego. ale jako艣 nie wierz臋...
[Dzisiaj 1:11] Tiquill: no nie, taki us艂u偶ny user bana nie zarobi ;)
[Dzisiaj 1:13] Tiquill: nie mam si艂y tam pia膰, r臋ce opadaj膮. czy tak im trudno zrozumie膰, 偶e TPP jest dla konsol i wmuszanie TPP pecetowcom w strzelankach to zbrodnia? :|
[Dzisiaj 1:15] prawdziwy 666: tyle 偶e on nie broni stanowiska RWS tylko pisz臋 jakie艣 g艂upoty o tym 偶e gry nie s膮 dla fan贸w tylko dla mas podczas kiedy jeden z Adminuw Marvin napisa艂 to "Unlike a lot of the "big" developers, RWS does listen to its fans."
[Dzisiaj 1:17] ALCRD: parodia
[Dzisiaj 1:18] Tiquill: napisa艂 偶e przede wszystkim dla dochodu a nie dla fan贸w
[Dzisiaj 1:19] Tiquill: a to jest stanowisko RWS, niestety
[Dzisiaj 1:20] Tiquill: i tylko s艂owa Marvina dodaj膮 otuchy
[Dzisiaj 1:20] prawdziwy 666: [Dzisiaj 1:18] Tiquill: napisa艂 偶e przede wszystkim dla dochodu a nie dla fan贸w ||| to te偶 ale wcze艣niej napisa艂 "RWS aren't making this game only for fans. RWS are making this game for mass retail"
[Dzisiaj 1:23] prawdziwy 666: [Dzisiaj 1:19] Tiquill: a to jest stanowisko RWS, niestety |||| przepraszam czy BS na gdzie艣 napisane RWS team??? nie on jest zwyk艂ym userem i to debilem kt贸ry nie rozumie 偶e komu艣 mo偶e si臋 nie podoba膰 z艂a gra
[Dzisiaj 1:30] Tiquill: [Dzisiaj 1:20] prawdziwy 666: "RWS are making this game for mass retail" ||| fakt, nie zauwa偶y艂em
[Dzisiaj 1:30] prawdziwy 666: natomiast Marvin jest z RWS i to on przedstawia tu stanowisko RWS
[Dzisiaj 1:32] Tiquill: lecz przyznasz chyba, 偶e to co pisze jest bardzo pod sanowisko RWS. taki uprzejmy beton. dzi臋kujemy ale i tak zrobimy po swojemu. on chce by膰 chyba ich rzecznikiem
[Dzisiaj 1:32] ALCRD: on chyba rozumie bo jemu to akurat sie wszystko nie podoba od ED zaczynaj膮膰 :D w kt贸rego tworzeniu bra艂 te偶 udzia艂 .. na opini fan贸w co do P3 ko艅cz膮c
Ostatnio zmieniony przez prawdziwy 666 2008-09-12, 02:20, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

little_psycho 
Zab贸jca na sterydach
Stary twojej starej

Do艂膮czy艂: 23 Lut 2008
Sk膮d: Z odbyta
Wys艂any: 2008-09-12, 12:03   

prawdziwy 666 napisa艂/a:
mo偶e co do TPP to szczerze m贸wi膮c nie widz臋 偶eby to mia艂o by膰 na dobre w P3

gram sobie ostatnio w GTA SA (jazda motorem po ca艂ym stanie to jest to i ten klimat eh) i u偶ywanie broni w TPP jest badziewne a oto chodzi w postalu prawda???

wiec jako艣 jego s艂owa mnie nie przekonuj膮

o m贸g艂 by mi kto艣 to przet艂umaczy膰 bo nie jestem pewien czy dobrze to rozumiem
Cytat:
Unlike a lot of the "big" developers, RWS does listen to its fans

Najlepiej jak s膮 robione i fpp i tpp.Tylko zeby fpp by艂o dobrze zrobione of korz

pingo216 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂: 16 Lip 2009
Wys艂any: 2009-07-16, 22:52   

Sam jestem zagorza艂ym fanem postala.Nie mia艂em okazji zagra膰 w pierwsz膮 cz臋艣膰,ale zamierzam to nadrobi膰 :bolek:
Co do trzeciej cz臋sci to wog贸le mi si臋 niepodoba.Gra w pewnym stopniu straci艂a klimat,nie podoba mi si臋 grafika kt贸ra jest wzorowana na gta 4(bynajmniej jest do niej podobna),postacie w grze gdy dostaj膮 par臋 razy z pistoletu to od razu padaj膮 jak muchy.To psuje ca艂膮 zabaw臋.Drodzy FANI!!!Je艣li nie podoba wam si臋 trzecia cz臋艣膰 postala to grajcie w kolejne modyfikacje dw贸jki.Licz臋 na to,偶e powstanie jeszcze sporo fajnych modyfikacji w kt贸re b臋dziemy mieli okazj臋 zagra膰 :diabe艂: Wydaje mi si臋 偶e gdy nie b臋dzie kolejnych modyfikacji to za robienie dodatk贸w do postala 2 wezm膮 si臋 fani.Przyk艂ad:mod dicurric do gothica 1 stworzony ca艂kowicie przez fan贸w. :D

eddie
Wytrenowany morderca

Do艂膮czy艂: 19 Kwi 2007
Sk膮d: Breslau
Wys艂any: 2009-07-17, 13:31   

To 偶e przeci臋tni ludzie padaj膮 po kilku strza艂ach jest realistyczne, to akurat dobrze. Nie gra艂e艣 w P1. Tam jest co艣 takiego jak strzelba, tylko wali seri臋 jak z maszynowego. Wtedy dopiero ludzie szybko gin臋li. M贸wisz 偶e P2 ma du偶o mod贸w, i ci膮gle ich przybywa. Z P3 b臋dzie podobnie, tym bardziej 偶e Kamek pracuje teraz z RWS i wie o tej grze najwi臋cej ze wszystkich moder贸w. Pewnie ca艂a ekipa z RS we藕mie si臋 za to, i dopiero b臋dzie w ch** zabawy

pingo216 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂: 16 Lip 2009
Wys艂any: 2009-07-17, 13:50   

Ciekawe jak b臋dzie si臋 prezentowa膰 pod wzgl臋dem fabularnym.Jak b臋d膮 wygl膮da膰 misje?W postalu 2 misje by艂y wr臋cz absurdalne!np.p贸j艣c po mleko.Ciekawe czy w trzeciej cz臋sci te偶 b臋d膮 tego typu misje czy ca艂a fabu艂a bedzie si臋 sprowadza膰 wy艂膮cznie do strzelania.Zagram,to si臋 przekonam. :kijek:

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo偶liwo艣ci zmiany post贸w lub pisania odpowiedzi
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Nie mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮cznik贸w na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: