Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Czat GaduGadu + Python?
Autor Wiadomo艣膰
Ryuq 
V.I.P.

Pom贸g艂: 17 razy
Do艂膮czy艂: 03 Pa藕 2010
Sk膮d: Galicja
Ostrze偶e艅:
 4/3/4
Wys艂any: 2013-10-15, 21:02   Czat GaduGadu + Python?

Witam. Ostatnio w ramach nauki Pytona robie sobie takie proste g艂upoty, na Backtracku zrobi艂em sobie taki weso艂y "flooder" ktorym kilka razy pozbawilem moja Sale Informatyczna internetu, i takie tam glupoty.
Jakos tam w miare ogarniam ten jezyk, podoba mi sie, ale zachcialo mi sie czegos innego.
Ot贸偶 CzatGG. Ogolnie opiera sie na jakims BotAPI od Gadu Gadu http://boty.gg.pl/pobierz/
no i wyglada to tak [nie wiem jak instalacja itp] ze pisze sie na numer XXXXXX no i tak czat nas zapisuje, i mozemy gadac z innymi ludzmi ktorzy tez do tego czatu napisali, sa Pokoje [nie, to nie wyglada jak Konferencja] i inne tego typu rzeczy, rozne komendy jak /losuj [losowanie kanalu, albo na innych Dowcipu]

No tylko, jest sie uzale偶nionym od BotMaster'a, ktory to przekazuje informacje od skryptu do u偶ytkownik贸w czy jako艣 tak. Ale nie chce rejestrowa膰 mojego Czatu, nie chce go uzale偶nia膰 od platformy Gadu Gadu.

I tak my艣la艂em aby u偶y膰 jakiej艣 biblioteki Gadu Gadu, tylko nie wiem kt贸ra by w og贸le nie gryz艂a si臋 z Pythonem? I ogolnie, od czego mialbym to wszystko zaczac?
Bo taki flooder to latwo, robie Socket, potem Pakiet, i bum -> prowadze na adres IP.

Wie kto艣 mo偶e, pisa艂 kto艣, wie jak zaczac cos takiego? Albo jaki艣 gotowy skrypt w Pythonie w internecie ktory moglbym podpatrze膰 co i jak?

Edit: Ysz ysz. Dobra Znalaz艂em jakas biblioteke do pythona z poradnikiem, ale nawet nie wiem jak i z reszta biblioteke ktora niezbyt chce 艂aczy膰 ale okej.
Fascism is back and the Left can't stand it.
Ostatnio zmieniony przez Ryuq 2013-10-16, 22:27, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku