Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Przesuni臋ty przez: Tiquill
2013-09-19, 20:07
Butcher Pete!
Autor Wiadomo艣膰
Radzik 
Administrator
:)

Pom贸g艂: 6 razy
Do艂膮czy艂: 13 Gru 2008
Sk膮d: Warszafka
Wys艂any: 2012-10-18, 15:36   

Patrz膮c na to, 偶e Tw贸rca tego projektu nie logowa艂 si臋 na forum od Lutego 2010 roku, oraz na to, 偶e na stronie do kt贸rej prowadzi link z Jego podpisu, mia艂a dodanego newsa ostatni raz w 2008 roku, to raczej prawdopodobie艅stwo tego, 偶e projekt b臋dzie kontynuowany jest znikome.

Mo偶esz spr贸bowa膰 Osobi艣cie spyta膰 Nikasa na GG, albo te偶 poprzez dane podane w kontakcie na stronce, ale nie s膮dz臋, 偶eby odpowied藕 nie b臋dzie inna ni偶 taka, 偶e projekt nie b臋dzie kontynuowany, oczywi艣cie gdyby by艂, to by艂oby mi艂o, ale po takim czasie, no c贸偶 osobi艣cie w膮tpi臋.

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: http://www.userbenchmark.com/UserRun/8841727
Specyfikacja PC3: https://valid.x86.fr/5hxgw8

Zimny Radeon to nie Radeon :D

postal III 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 08 Lip 2009
Sk膮d: Olsztyn
Wys艂any: 2012-10-18, 20:11   

C贸偶 jak odzyskam swoje GG to do niego napisze ^^

Lothar 
V.I.P.
Spanish Inqiusition

Pom贸g艂: 19 razy
Do艂膮czy艂: 30 Kwi 2007
Sk膮d: Gda艅sk
Wys艂any: 2012-10-20, 02:40   

S膮dz膮c po tym, co wykopa艂em na wszystkich znalezionych stronach i profilach autora - projekt raczej zagin膮艂 gdzie艣 w otch艂ani HDD, a jego miejsce zaj膮艂 Top Hat. Jak chcesz, mog臋 poda膰 linki, mo偶e uda Ci si臋 nawi膮za膰 jaki艣 kontakt. 8-)

Gry, recenzje, zapowiedzi, kody, poradniki, fora Skyrim

postal III 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 08 Lip 2009
Sk膮d: Olsztyn
Wys艂any: 2012-10-20, 07:58   

Sponio ^_^

Nikas 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 28 Lut 2007
Sk膮d: z postalowni
Wys艂any: 2013-05-21, 01:23   

Cze艣膰 drodzy forumowicze!
Troch臋 czasu min臋艂o, ale niedawno mi si臋 przypomnia艂o, 偶e pisa艂em tutaj na tym forum. No c贸偶, projekt niestety upad艂, brak艂o umiej臋tno艣ci. Ale wiecie, czasy si臋 zmieniaj膮, ludzie trenuj膮 i jest lepiej. Nie napisa艂bym tutaj, bo po co ci膮gn膮膰 temat, jednak widz臋, 偶e s膮 tu nawet posty z ko艅c贸wki 2012 roku i wzmianka o moim najnowszym projekcie, kt贸ry b臋dzie ju偶 moj膮 pierwsz膮 komercyjn膮 gr膮 - mowa o Top Hat. Wszystkich ch臋tnych zapraszam na pejsbukow膮 stron臋, gdzie znajdziecie wi臋cej informacji o projekcie ( chocia偶 nie jest on w chorych klimatach Postala :D ) oraz do najnowszego gameplay'u ( gameplay'a? ) na kt贸rym b臋dziecie mogli zobaczy膰 o co biega.

Ahhh, dawno mnie nie by艂o w miasteczku Paradise...

https://www.facebook.com/N94Games

http://www.youtube.com/watch?v=7yItsQtpT7w

PS. tym razem mog臋 przysi膮c wszystkim zainteresowanym, 偶e moj膮 obecn膮 produkcj臋 na pewno doci膮gn臋 do ko艅ca :)
PS2. je艣li kto艣 jest z warszawy, to zapraszam na Pixel Heaven 15 i 16 czerwca, gdzie b臋d臋 mia艂 w艂asne stanowisko, na kt贸rym b臋dzie mo偶na pogierzy膰 w najnowsz膮 wersj臋, kt贸rej jeszcze 艣wiat nie widzia艂 :D

Pozdrawiam, Nikas :)

Lothar 
V.I.P.
Spanish Inqiusition

Wys艂any: 2013-05-21, 05:36   

Nikas napisa艂/a:
Cze艣膰 drodzy forumowicze!

Szok, wreszcie si臋 odezwa艂e艣 :D

Nikas napisa艂/a:
chocia偶 nie jest on w chorych klimatach Postala :D

Ale i tak jest zajebisty 8-)

Nikas napisa艂/a:
PS. tym razem mog臋 przysi膮c wszystkim zainteresowanym, 偶e moj膮 obecn膮 produkcj臋 na pewno doci膮gn臋 do ko艅ca :)

No ja my艣l臋, bo osobi艣cie bardzo mi Top Hat przypad艂o do gustu. Pixelart pierwsza klasa, poziom trudno艣ci te偶 wydaje si臋 ostry, ale nie przesadzony (jak to mia艂o miejsce w Meatboy'u :P ). Og贸lnie trzymam kciuki i oby艣 sprzeda艂 kilka milion贸w kopii. 8-)

Swoj膮 drog膮 - dalej siedzisz na Game Maker'ach wszelkiej ma艣ci, czy jaki艣 autorski kodzik posk艂ada艂e艣? 8-)

Ostatnio zmieniony przez Lothar 2013-05-21, 05:37, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Nikas 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2013-05-21, 12:33   

U偶ywam Game Makera 8.0, a po wydaniu gry jak ju偶 zarobi臋 troch臋 kasy to zakupi臋 dodatkowo GM: Studio, 偶eby m贸c robi膰 gry na inne platformy ni偶 tylko windows. :)

Lothar 
V.I.P.
Spanish Inqiusition

Wys艂any: 2013-05-21, 17:34   

To ja zamawiam port na Android-a :D
A gdzie planujesz sprzeda偶? STEAM, Desura, jaki艣 w艂asny mini-sklepik w necie? Przez jakiego艣 po艣rednika, czy osobi艣cie? Tak wypytuj臋, bo w naszym pokracznym kraju zak艂adanie dzia艂alno艣ci gospodarczej to udr臋ka, samych papierk贸w do wype艂nienia jest tyle, 偶e nie mam ich gdzie w biurku pomie艣ci膰 i by艂bym wdzi臋czny za jak膮艣 alternatyw臋 (bo z tego co wiem, STEAM i Apple AppStore dzia艂aj膮 zasadzie, 偶e oni sprzedaj膮 produkty i Tobie odpalaj膮 nale偶n膮 dzia艂k臋, co mo偶na spokojnie podpi膮膰 jako przych贸d z innych 藕r贸de艂, a nie dzia艂alno艣膰 gospodarcz膮 jako tak膮). Google Play z kolei ka偶e ju偶 zak艂ada膰 dzia艂alno艣膰, bo oni tylko udost臋pniaj膮 platform臋 sprzeda偶y, wi臋c sprzedaj膮cym de facto jeste艣 Ty. Nie wiem jeszcze jak Desura ma si臋 do tego, ale je艣li tak samo jak AppStore i STEAM to chyba sam si臋 nimi zainteresuj臋). 8-)

Nikas 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2013-05-21, 17:39   

Na pocz膮tek wydaj臋 tylko na windowsa. W polsce mam ciekaw膮 opcj臋, ale jeszcze nie mog臋 pisa膰 o niej tak og贸lnie. Za granic膮 uderzam w greenlight, b臋d臋 mia艂 ma艂膮 pomoc ze strony polskich medi贸w. Jak si臋 nie uda to desura, ew. gog.com.

Lothar 
V.I.P.
Spanish Inqiusition

Wys艂any: 2013-06-08, 12:47   

My艣l臋, 偶e news mo偶e Ci si臋 spodoba膰: http://appygamer.mobilesr...ticleid=9872856

A tak z innej beczki - w czym robisz grafik臋? Bo aktualnie do pixelart-贸w u偶ywa艂em Grafx2, ale mo偶e masz jakie艣 lepsze/wydajniejsze rozwi膮zania? 8-)

Nikas 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Wys艂any: 2013-06-11, 01:04   

Paint.NET bo mog臋 sobie modyfikowa膰 palet臋 i od czasu do czasu u偶y膰 warstw :P

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w