Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Czego oczekiwali艣cie od Postala III, a czego nie dostali艣cie
Autor Wiadomo艣膰
Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2018-09-11, 12:16   

Co za odkop tematu. ;) EmmetSid, prezentujesz odmienne zdanie od wi臋kszo艣ci fan贸w i od zdania... samego RWS. Jak dla mnie, emocje na bok - i mo偶na gra膰. Postal III zawsze pozostanie z pi臋tnem b臋karta. Ale czy to znaczy, 偶e trzeba si臋 od niego odwraca膰? S膮dz臋, 偶e nie, warto by膰 bezstronnym. Wi臋cej takiego podej艣cia.

Radzik 
Administrator
:)

Pom贸g艂: 7 razy
Do艂膮czy艂: 13 Gru 2008
Sk膮d: Warszafka
Wys艂any: 2018-09-11, 21:29   

Gdyby nie by艂 przyk艂adem tego jak bardzo mo偶na spartoli膰 mechanik臋 gry na silniku Source i dzia艂a艂 by poprawnie, czyli nie crashowa艂by co chwil臋, mia艂 odpowiedni膮 optymalizacj臋, normalne AI i mechanik臋 to ludzie w zasadzie mogliby si臋 czepia膰 g艂贸wnie tego, 偶e fabu艂a jest skierowana swoim poziomem dojrza艂o艣ci do niewy偶ytych gimnazjalist贸w z uwzgl臋dnieniem kraju ich pochodzenia.
Gdyby ciule z Akelli dali SDK to znalaz艂a by si臋 grupa zapale艅c贸w, kt贸ra doprowadzi艂aby to do stanu grywalnego, a tak to 艣wiadomie zamordowali w艂asny produkt, tak jakby po sprzeda偶y na rodzimym rynku przesta艂 ich interesowa膰.

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: http://www.userbenchmark.com/UserRun/8841727
Specyfikacja PC3: https://valid.x86.fr/5hxgw8

Zimny Radeon to nie Radeon :D

EmmetSid 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 11 Maj 2010
Wys艂any: 2018-09-11, 22:04   

Tiquill napisa艂/a:
Co za odkop tematu. ;) EmmetSid, prezentujesz odmienne zdanie od wi臋kszo艣ci fan贸w i od zdania... samego RWS. Jak dla mnie, emocje na bok - i mo偶na gra膰. Postal III zawsze pozostanie z pi臋tnem b臋karta. Ale czy to znaczy, 偶e trzeba si臋 od niego odwraca膰? S膮dz臋, 偶e nie, warto by膰 bezstronnym. Wi臋cej takiego podej艣cia.

No odkop, bo dopiero zagralem:) moje pierwsze doznanie to byla Rosyjska wersja u kolegi w akademiku w 2011 gdzie gra ledwo chodzila:)

Nie zrozumcie mnie zle ja doskonale zdaje sobie sprawy ze jest to gra niskich lotow, zchrzaniona przez Akelle, spieprzona na wielu poziomach, najgorsza czesc serii. Ale do serii Postal mam duzy sentyment i ma swoje miejsce w moim sercu - jestem z nia... Prawie ze od poczatku:) w P3 nie mialem nigdy zamiaru wiecej grac, a co dopiero kupic - jednak bolala mnie ta luka. Nie chcac dalej czekac na Postal 3 - U, postanowilem dac grze szanse. Oczywiscie, jest kiepska. Ale nie jest Az tak zle jak pisza, i sa duzo gorsze gry:)

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 25 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2018-09-11, 22:33   

Prawda jest taka, 偶e gdyby ta gra mia艂a edytor sytuacja by艂aby z go艂a inna. Brak mo偶liwo艣ci edycji zabi艂o t膮 produkcj臋 zanim si臋 jeszcze pojawi艂a

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2018-09-12, 00:30   

EmmetSid napisa艂/a:
Ale do serii Postal mam duzy sentyment i ma swoje miejsce w moim sercu - jestem z nia... Prawie ze od poczatku:) w P3 nie mialem nigdy zamiaru wiecej grac, a co dopiero kupic - jednak bolala mnie ta luka. Nie chcac dalej czekac na Postal 3 - U, postanowilem dac grze szanse.
S艂owa wiernego fana serii Postal. :spoko:

Radzik napisa艂/a:
Gdyby ciule z Akelli dali SDK
To by P3 by艂 uratowany. Czyta艂em sw贸j stary post w tym temacie, haha, jaki by艂 naiwny. Wiara, 偶e da si臋 poprawi膰. No, gdyby by艂 edytor, gdyby by艂. W艂a艣ciwie to przede wszystkim za to Akella zas艂u偶y艂a na wieczn膮 infami臋. To jest tak g艂upie, 偶e t艂umaczy膰 to mo偶na tym, 偶e cho膰 robili to pasjonaci, to za ca艂o艣膰 produkcji P3 odpowiada艂a osoba ZUPE艁NIE oboj臋tna na to, co od jej woli zale偶y. Cz艂owiek ca艂kiem nie na miejscu.

Jak dla nas, lepiej mie膰 Tr贸jk臋 na silniku Dw贸jki. Wszystko w jednym. Cho膰 godz膮c si臋 na ograniczenia leciwego silnika.

EDIT: Zaraz. Edytor. A czy s膮 藕r贸d艂a umo偶liwiaj膮ce zrobienie czegokolwiek?
Ostatnio zmieniony przez Tiquill 2018-09-12, 00:36, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

Pan Szatan 
Joker
Czerwony Kapturek ale LEPSZY

Pom贸g艂: 26 razy
Do艂膮czy艂: 05 Gru 2013
Sk膮d: Lost Paradise
Wys艂any: 2018-09-14, 09:16   

Ekhm, a mod Catharsis Reborn to co? Jest tam jaki艣 SDK ale pono膰 mocno ograniczony.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Nie mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮cznik贸w na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: