Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
WO艢P
Autor Wiadomo艣膰
Dzienis 
Grabarz

Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Wys艂any: 2017-01-17, 19:59   WO艢P

Co s膮dzicie o Wielkiej Orkiestrze?
Dajecie co艣 na ni膮?
Ja wys艂a艂em 10 z艂 smsem, bo po wiosce nie zbieraj膮. :)
Og贸lnie popieram WO艢P, a to 偶e Owsiak na tym zarabia to normalne, bo z czego艣 偶y膰 trzeba.
Faktem jest, 偶e ta inicjatywa realnie pomaga ludziom, dlatego dziwi mnie niech臋膰 r贸偶nych PiSowc贸w czy ko艣cielnych hierarch贸w do niej.
Zawsze warto popiera膰 takie inicjatywy, warto pomaga膰 chorym i cierpi膮cym.

Piroziom 
ServerΑdmin
Emerytowany pirotechnik

Do艂膮czy艂: 23 Mar 2012
Sk膮d: Pomorskie
Wys艂any: 2017-01-17, 21:14   

Mi akurat jest to oboj臋tne. S膮 te偶 inne akcje charytatywne np. szlachetna paczka. Sam nie daj臋 lub daj臋 niewiel臋 bo jestem bardziej na utrzymaniu rodzic贸w.

Niestety imprezy troch臋 kosztuj膮. "艣wiate艂ko do nieba" jest dosy膰 kosztowne, bo to koszt ot kilku do kilkudziesi臋ciu tys. z艂., te wszystkie sza艂owe imprezy, pob贸r pr膮du itd. to wszystko s膮 koszty

Dzienis napisa艂/a:

Ja wys艂a艂em 10 z艂 smsem, bo po wiosce nie zbieraj膮. :)

o czym zapomnia艂em, rzadko kiedy dzwoni臋, utrzymuj臋 tylko konto 偶eby by艂o aktywne no i si臋 uzbiera艂a dw贸ja z dwoma zerami :D Wy艣l臋 nast臋pnym razem. :)

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Do艂膮czy艂: 10 Cze 2013
Sk膮d: Z Zewn膮trz
Wys艂any: 2017-02-01, 19:41   

Ciekawa inicjatywa ( o ile serio wi臋kszo艣膰 kasy wpada do portfeli organizacji charytatywnych).

Da膰 te 2, 5, 10z艂 to bardzo ma艂o, a mo偶na pom贸c.

A tu taki cytat :D

"Nie dam nic, poza tym jak jedna osoba nie da, to si臋 nic nie stanie" - pomy艣la艂o milion polak贸w

Osobi艣cie si臋 dok艂adam jak spotkam grup臋 zbieraj膮c膮.

A tu filmik na temat (hajs z wy艣wietle艅 idzie na WO艢P; organizator - Play)

Devi90 
Junior Modder
ReVTeam

Do艂膮czy艂: 22 Cze 2014
Sk膮d: Galaktyka Kurvix
Ostrze偶e艅:
 2/3/4
Wys艂any: 2017-02-01, 19:46   

Te偶, czasem daje, g艂贸wnie dla naklejek xD Nie no 偶art, tak po prostu, jak s膮 "zbieracze" to dam tam 2, czy 5 z艂 i tyle :)

seebeek17 napisa艂/a:
Ciekawa inicjatywa ( o ile serio wi臋kszo艣膰 kasy wpada do portfeli organizacji charytatywnych)

Raczej dziwne jak by tak nie by艂o, ale wszystko jest mo偶liwe

Dzienis 
Grabarz

Wys艂any: 2018-01-12, 18:56   

W niedziel臋 rusza kolejna edycja.
Ciekawe ile tym razem zbior膮.
Mam nadziej臋, 偶e Owsiak wie co robi z pieni臋dzmi. ;>

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2018-03-06, 20:38   

Dzienis napisa艂/a:
Co s膮dzicie o Wielkiej Orkiestrze?
Og贸lnie s膮dzi艂em to samo co ty w pierwszym po艣cie. Ka偶da inicjatywa dobra. Ta ma o tyle dobr膮 si艂臋, 偶e jest zorganizowana inaczej, od innych ludzi, m艂odziej, nowocze艣niej, z jajem. I charyzma Owsiaka dzia艂a czary, przyci膮ga, fascynuje. A same fina艂y daj膮 wi臋cej rumie艅c贸w ni偶 telewizyjne sylwestry czy pi艂karskie mecze. Super ogl膮dalno艣膰 i super cel. I te偶 dziwi艂a mnie niech臋膰 tych smutnych katolikus贸w, wszystkie te ich pomys艂y takie jakie艣 bez 偶ycia, nudne, capi膮 krucht膮. Nawet krypt膮. Owsiak g贸r膮, i odwalcie si臋 od niego smutne dzioby. Og贸lnie tak w艂a艣nie s膮dzi艂em.

Do czasu zesz艂orocznego Woodstocka. Na kt贸rym oferowali m艂odym: nauk臋 wi膮zania hid偶abu, warsztaty kultury arabskiej, zaplatania makramy itp. Organizator warsztat贸w Wioska Wielu Kultur pokazywa艂 tam, czego powinny si臋 uczy膰 nowoczesne kobiety. Ta Wioska, to ludzie kt贸rzy chc膮 w Polsce islamskich imigrant贸w. Polacy maj膮 by膰 gotowi na przyj臋cie muzu艂man贸w. No i... Czar prys艂! Owsiak straci艂 w moich oczach dos艂ownie wszystko. Ja wiem, sponsorzy, k艂opoty finansowe, zobowi膮zania, ust臋pstwa. Ale, do jasnej cholery, nie takie! :/

Co teraz s膮dz臋 o WO艢P? Przeszli do TVNiemieckiej, tej nie ogl膮dam wcale, wi臋c sama impreza przesz艂a niezauwa偶ona. A i na mie艣cie jako艣 nie widzia艂em i nie s艂ysza艂em. Zerkam teraz na wyniki finansowe zbi贸rki. Za rok 2017 jest to 105 570 801,49 z艂, czyli tendencja zwy偶kowa. I to bardzo nawet. Za ostatni膮 orkiestr臋 poznamy... za dwa dni. Czekam niecierpliwie na wyniki. Oby si臋 mu noga powin臋艂a, oby bardzo... Gardz臋! 8-)

Dzienis 
Grabarz

Wys艂any: 2018-03-06, 20:49   

Tiquill napisa艂/a:
Za rok 2017 jest to 105 570 801,49 z艂, czyli tendencja zwy偶kowa. I to bardzo nawet. Za ostatni膮 orkiestr臋 poznamy... za dwa dni. Czekam niecierpliwie na wyniki. Oby si臋 mu noga powin臋艂a, oby bardzo... Gardz臋!

Ale jednak ca艂kiem sporo z tej kasy idzie na sprz臋ty, nie wszystko na Woodstock, kt贸rego zreszt膮 nie mo偶na traktowa膰 zbyt powa偶nie. Ludzie tam jad膮 g艂贸wnie si臋 wyszale膰, jak na ka偶d膮 imprez臋. Pierwsze s艂ysz臋 o tych hid偶abach, ale s膮 tam te偶 wioski Kryszny i Przystanek Jezus, wi臋c to nie jest tak, 偶e krzewi膮 tylko kultur臋 muzu艂ma艅sk膮. Sam jestem przeciwny wszelkim religiom na festiwalach muzycznych (!), no ale widocznie chc膮, by nie by艂o to zbyt monotematyczne? Szczerze to wi臋cej nie mog臋 napisa膰, bo nie by艂em nigdy na Woodstocku, ale z relacji ludzi wiadomo, 偶e raczej zdecydowana wi臋kszo艣膰 chce tam si臋 zwyczajnie wyszumie膰, a nie szuka膰 jakiej艣 ideologii.
Natomiast wszelkie fundacje pobieraj膮 pieni膮dze na swe utrzymanie, niekt贸re bior膮 ich nawet zwyczajnie za du偶o, ale akurat gdyby Owsiak i WO艢P robi艂o ludzi w konia, to dawno by im to chyba udowodniono, skoro nawet nieprzychylny im przez ostatnie dwa lata rz膮d nic nie mo偶e zrobi膰, cho膰 bardzo by chcia艂.
Nie jestem ich fanatykiem, ale uwa偶am 偶e lepiej jednak zbiera膰 pieni膮dze na te dzieci ni偶 na jakie艣 g艂upoty. No i zawsze jest to jaka艣 ciekawa inicjatywa i wydarzenie w ponurym zimnym styczniu, nawet je艣li troch臋 na pokaz i na wyrost. Sporo ludzi 偶yje dzi臋ki tym urz膮dzeniom.

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2018-03-06, 21:08   

Woodstock do WO艢P to jak por贸wnywanie Malucha i Porsche

Woodstock mo偶e dla mnie w og贸le nie istnie膰, jest jak smog, kt贸ry, gdy wiatr zawieje, si臋 mo偶e szybko rozwia膰. Mam g艂臋boko gdzie艣 to co tam si臋 dzieje, kto w co wierzy, jaki ma stosunek do tego i tamtego
WO艢P natomiast zawsze b臋dzie dla mnie wielk膮 spraw膮, sporo 偶y膰 dzi臋ki tej inicjatywie zosta艂o uratowanych, a to 偶e obie imprezy 艂膮czy ta sama osoba, 偶e graj膮 w znienawidzonej przez wielu TV jest spraw膮 ca艂kowicie poboczn膮

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2018-03-07, 15:16   

Silver Dragon napisa艂/a:
Woodstock do WO艢P to jak por贸wnywanie Malucha i Porsche
No, tak. Ale jak w obu zamontowany jest ten sam silnik, to ju偶 r贸偶nice nie s膮 tak skrajne. A silnik obu jest ten sam, to pan Owsiak. Jak si臋 zacznie psu膰...

By膰 mo偶e Owsiak wie lepiej co robi, pewno i m膮drzejszy ode mnie. Pluralizm, mnogo艣膰 postaw i wybor贸w. 艢wiat jest tak wielki! To obok Jezusa znajdzie si臋 i baba w hid偶abie. Wolny 艣wiat, wolny wyb贸r, wolno艣膰 te偶 od... zagro偶e艅? No, nie. Z drugiej strony, co, ma uczy膰 jak zdziera膰 z g艂贸w te hid偶aby i jak t艂uc muslim贸w? Za du偶a 艣mia艂o艣膰, niefrasobliwo艣膰, przezorno艣膰, wrogo艣膰? Czy zwyk艂a kasa?

Co prawda, muzyka m艂odych to to wszystkie tematy, w tym religia, polityka. Agitka na samym festiwalu nie jest wi臋c ca艂kiem oderwana od rzeczywisto艣ci. Ale czy faktycznie potrzebna? Ani Owsiak ze sceny o hid偶abie, ani jezusowe pod scen膮 - pogoni艂bym ich wszystkich. Niech m艂odzi sami si臋 wyra偶aj膮 sobie, bez odg贸rnej pomocy tych... m膮drzejszych. Ale jest pewna r贸偶nica, zasadnicza. M贸wi艂a mi kiedy艣 pewna katolka: Tak bronisz Owsiaka, a jeszcze zobaczysz. No i faktycznie, zobaczy艂em. Nie pami臋tam, 偶ebym kiedykolwiek wobec osoby publicznej tak bardzo zmieni艂 zdanie i swoje podej艣cie, tak frontalnie.

Naruszy艂 granic臋, kt贸rej narusza膰 nie wolno. Do zdrowej tkanki nie aplikuje si臋 raka. Pod 偶adnym pozorem! Nawet gdy to tylko chusta islamskiej kobiety. To wr贸g. 艢miertelny.

Zaver 
Wytrenowany morderca

Do艂膮czy艂: 14 Lip 2012
Wys艂any: 2018-03-09, 12:55   

Co do nazwy w艂a艣nie b臋dzie m贸j pierwszy Woodstock, chocia偶 sama nazwa zosta艂a zmieniona na Pol'AndRock a festiwal zosta艂 nienaruszony. :)
Podobno naprawd臋 warto jecha膰, poniewa偶 wszyscy moi znajomi wybieraj膮 si臋 na ten festiwal, duch i pok贸j na ka偶dym kroku :D

Yossarian 
Grabarz
Ekstremalny gimbus

Do艂膮czy艂: 06 Sie 2008
Wys艂any: 2018-03-09, 13:39   

Zaver napisa艂/a:
Co do nazwy w艂a艣nie b臋dzie m贸j pierwszy Woodstock, chocia偶 sama nazwa zosta艂a zmieniona na Pol'AndRock a festiwal zosta艂 nienaruszony.

Bo nagle ci z Ameryki zacz臋li si臋 domaga膰 op艂aty za u偶ywanie nazwy. Bodaj偶e w艂a艣ciciel praw si臋 zmieni艂 czy co艣 takiego.
Zaver napisa艂/a:
Podobno naprawd臋 warto jecha膰, poniewa偶 wszyscy moi znajomi wybieraj膮 si臋 na ten festiwal, duch i pok贸j na ka偶dym kroku

Jak wr贸cisz daj zna膰, czy spotka艂e艣 Golluma albo Maga Smrodu xD

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2018-04-05, 00:36   

Yossarian napisa艂/a:
Bo nagle ci z Ameryki zacz臋li si臋 domaga膰 op艂aty za u偶ywanie nazwy. Bodaj偶e w艂a艣ciciel praw si臋 zmieni艂 czy co艣 takiego.
Ja si臋 od pocz膮tku tej imprezy dziwi艂em, 偶e oni u偶ywaj膮 tej nazwy. W ko艅cu przyszed艂, ten kt贸ry mia艂.

No a co do Orkiestry, w膮tek z sum膮 nale偶y zako艅czy膰. 126 373 804, 34 z艂 zebrane w roku 2018. Czyli - tendencja... zwy偶kowa! Przyznam, 偶e do chwili sprawdzenia tej sumy, pewny by艂em spadku. Wobec Owsiaka by艂aby to dla mnie satysfakcjonuj膮ce, ale - oczywi艣cie nie by艂oby tym偶e wobec samej akcji, bo to najwi臋ksza akcja charytatywna w Polsce i jedyna tak znana na 艣wiecie. Zaliczyliby艣my wszyscy wielk膮 strat臋. I z zaskoczeniem stwierdzam, 偶e Polacy wygrali z polityk膮. Odruch serca zwyci臋偶y艂. Brawo, Polacy!

Nigdy wi臋cej polityki w WO艢P! :/

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2018-04-05, 22:43   

Tiquill napisa艂/a:
Nigdy wi臋cej polityki w WO艢P! :/

Zgadza si臋. Serducho najwa偶niejsze :ok:

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu