Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Rangi Filmowiec i Namierzeni zosta艂y usuni臋te
Autor Wiadomo艣膰
Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2017-04-30, 23:59   Rangi Filmowiec i Namierzeni zosta艂y usuni臋te

Czasy si臋 zmieniaj膮, ludzie si臋 zmieniaj膮. Potrzeby i cele tego forum r贸wnie偶 ulegaj膮 zmianom. Co by艂o perspektyw膮 rozwoju lub sposobem na porz膮dek a nie sprawdzi艂o si臋 - przestaje istnie膰. To ju偶 ostatni etap zmian, jaki przeprowadzam na forum od 21 kwietnia 2017. Ot贸偶:

W艂a艣nie teraz zosta艂y usuni臋te niepraktyczne ju偶 rangi/grupy: Filmowiec i Namierzony.

Popatrzcie sobie ostatni raz na te kolorki. ;) Mo偶na by m贸wi膰, 偶e szkoda Filmowca. Ale tak naprawd臋, to jego naczelne przeznaczenie nie by艂o realizowane, czyli: Nie by艂y tworzone filmy prezentuj膮ce nasze mody. Inne zadania i inni ludzie powi膮zani z t膮 grup膮 za艣 - odeszli w nies艂awie. Pozosta艂o dw贸ch, trzeci zg艂asza艂 ch臋膰... I bez tej grupy b臋d膮 tu spe艂nieni. Ale rozwiewamy filmowe z艂udzenie, nie warto ich podgrzewa膰.

Za艣 wszystkie inne dzia艂ania powi膮zane z filmami i aktywno艣ci膮 na YouTube przejmie inna ranga, ju偶 istniej膮ca. Jaka to, spytacie? Wszystko si臋 oka偶e. ;)

No i jeszcze ranga maj膮ca pom贸c nam w zaprowadzaniu porz膮dku, Namierzeni. Bardzo przydatna i pomys艂owa - ale w pewnej tylko czasoprzestrzeni forum. Dzi艣 do sprawy trudnych u偶ytkownik贸w podchodzimy inaczej. Bez namierzania i odstrza艂u, bez ostrzegania. Od tego s膮 warny. Co prawda otwarci jeste艣my na nowych u偶ytkownik贸w, i to nawet bardzo, ale nie na takich, kt贸rzy sprawiaj膮 problemy. Nie warto dla takich naszych zabieg贸w. Od selekcji niepoprawnych user贸w s膮 warny i bany. To s膮 sprawdzone podstawy porz膮dku i - przy nich zostajemy.

Usuni臋ta zosta艂a te偶 ranga Ciota. Mo偶e pasowa艂a do Postala (ka偶dy, kto czitowa艂, s艂ysza艂 to od samego Kolesia), mo偶e by艂a 艣mieszna i skutecznie odstrasza艂a szkodnik贸w - ale ju偶 nie pasuje do forum dnia dzisiejszego. Nie ma ju偶.

I tak dotrwali艣my do ko艅ca bie偶膮cych zmian na forum. I do zmian kolor贸w naszych U偶ytkownik贸w. Zn贸w jest inaczej. Teraz z przewag膮 odcieni 偶贸艂tego. Pami臋tacie najstarsz膮 sk贸rk臋 naszego forum? No, kolory podobne. Taki nawr贸t do dobrych czas贸w, tak przy okazji. :)

2017 rok trwa! Dalej! :salut:

Pan Szatan 
Joker

Do艂膮czy艂: 05 Gru 2013
Wys艂any: 2017-05-01, 00:00   

RIP Moja pierwsza ranga :(

Yossarian 
Grabarz
Ekstremalny gimbus

Do艂膮czy艂: 06 Sie 2008
Wys艂any: 2017-05-01, 00:07   

Moja te偶 xD

Devi90 
Junior Modder
ReVTeam

Do艂膮czy艂: 22 Cze 2014
Sk膮d: Galaktyka Kurvix
Ostrze偶e艅:
 2/3/4
Wys艂any: 2017-05-01, 00:17   

COOOOO?!?!??! Krok w ty艂, namierzony jeszcze ok, taki wa偶ny nie by艂, ale Filmowiec? Oj, nie 艂adnie nie 艂adnie

Radzik 
Administrator
Wy偶szy poziom oboj臋tno艣ci

Do艂膮czy艂: 13 Gru 2008
Sk膮d: Warszafka
Wys艂any: 2017-05-01, 00:44   

Dobrze, 偶e usun膮艂e艣 rang臋 Namierzony i Ciota, od dawna by艂y to martwe rangi, i obecnie "nie patyczkujemy" si臋 w przypadkach Os贸b spe艂niaj膮cych ich kryteria, dlatego te偶 nie mia艂y sensu istnie膰.
Kwestia usuni臋cia rangi Filmowiec jest dla Nas dyskusyjna, aczkolwiek w wypadku Os贸b, kt贸re j膮 straci艂y nie martwi艂bym si臋 tym, poniewa偶 zawsze istnieje szansa na to, 偶e wr贸ci :)

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: https://valid.x86.fr/3nq4iu

Zimny Radeon to nie Radeon :D

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2017-05-01, 00:54   

Devi90 napisa艂/a:
COOOOO?!?!??! Krok w ty艂, namierzony jeszcze ok, taki wa偶ny nie by艂, ale Filmowiec? Oj, nie 艂adnie nie 艂adnie
Czeka艂e艣, i si臋 nie doczeka艂e艣, przykro mi. Ale. Zlecania z nadania nie wysz艂y. Dobrowolne kr臋cenie film贸w kiedy by艂y okazje (a by艂y) nie wysz艂y. Wi臋c po co? Teraz pozostaje Wasza w pe艂ni wolna i nieprzymuszona wola. Zrobisz - albo nie zrobisz. ;)

Radzik136 napisa艂/a:
nie martwi艂bym si臋 tym, poniewa偶
Nie mam powodu zaprzecza膰. ;)

Yossarian napisa艂/a:
Moja te偶 xD
A co, by艂e艣 Filmowcem? xD

Devi90 
Junior Modder
ReVTeam

Do艂膮czy艂: 22 Cze 2014
Sk膮d: Galaktyka Kurvix
Ostrze偶e艅:
 2/3/4
Wys艂any: 2017-05-01, 01:30   

Tiquill napisa艂/a:

Czeka艂e艣, i si臋 nie doczeka艂e艣, przykro mi. Ale. Zlecania z nadania nie wysz艂y. Dobrowolne kr臋cenie film贸w kiedy by艂y okazje (a by艂y) nie wysz艂y. Wi臋c po co? Teraz pozostaje Wasza w pe艂ni wolna i nieprzymuszona wola. Zrobisz - albo nie zrobisz. ;)
Nie wiem, czy dobrze zrozumia艂em, ale tu ju偶 nie chodzi o to, 偶e ja czy tam Szaku chcieli艣my Filmowca. Usuni臋cie go to tak jak usuni臋cie V.I.Pa. Cho膰 na razie mo偶e i by艂o to "konieczne", bo byli w Filmowcach tylko Szatan i seebeek, a oni maj膮 ju偶 wy偶sze rangi, ale kiedy艣 mo偶na by艂o by j膮 przywr贸ci膰, jak np. by艂o by par臋 os贸b ch臋tnych na filmowca.

Tiquill napisa艂/a:
Yossarian napisa艂/a:
Moja te偶 xD
A co, by艂e艣 Filmowcem? xD

Namierzonym xD

Yossarian 
Grabarz
Ekstremalny gimbus

Do艂膮czy艂: 06 Sie 2008
Wys艂any: 2017-05-01, 02:59   

Tiquill napisa艂/a:
A co, by艂e艣 Filmowcem?

Propostal dobrze napisa艂, by艂em namierzonym xD

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2017-05-01, 03:13   

Yossarian napisa艂/a:
Propostal dobrze napisa艂, by艂em namierzonym xD
Ja to wiem, ja to wiem. Ale pytanie pa艣膰 musia艂o. xD

Devi90 napisa艂/a:
Nie wiem, czy dobrze zrozumia艂em, ale tu ju偶 nie chodzi o to, 偶e ja czy tam Szaku chcieli艣my Filmowca.
Widz臋 rozczarowanie. To nawet dobrze. R贸b swoje i r贸b to co lubisz. Nie dla nagr贸d. ;)

ShaQ
Chwast

Do艂膮czy艂: 25 Mar 2016
Ostrze偶e艅:
 8/3/4
Wys艂any: 2017-05-01, 09:29   

Pan Szatan napisa艂/a:
RIP Moja pierwsza ranga :(

Moja te偶 :/
Ale trzeba si臋 z tym pogodzi膰 i 偶y膰 dalej ;)

Dzienis 
Grabarz

Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Wys艂any: 2017-05-01, 11:08   

Dobra decyzja.
Devi90 napisa艂/a:
Nie wiem, czy dobrze zrozumia艂em, ale tu ju偶 nie chodzi o to, 偶e ja czy tam Szaku chcieli艣my Filmowca. Usuni臋cie go to tak jak usuni臋cie V.I.Pa.

No to skoro by艂a dla ciebie presti偶owa, to r贸b dobre filmy o Postalu i mo偶e dostaniesz VIPa. ;)

Piroziom 
ServerΑdmin
Emerytowany pirotechnik

Do艂膮czy艂: 23 Mar 2012
Sk膮d: Pomorskie
Wys艂any: 2017-05-01, 22:39   

Przysz艂o mi na my艣l aby si臋 wtr膮ci膰: w艂a艣ciwie co z kana艂em youtubowym PSI? Czy kto艣 si臋 tym zajmuje? Czy kto艣 wrzuca tam jakie艣 filmy?

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2017-05-02, 14:44   

Piroziom napisa艂/a:
w艂a艣ciwie co z kana艂em youtubowym PSI? Czy kto艣 si臋 tym zajmuje? Czy kto艣 wrzuca tam jakie艣 filmy?
Nie ma na niego czasu. Cho膰 kto艣 si臋 zaoferowa艂. Kwestia czasu a偶 i to ruszy.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: