Strona Główna Postal Site

Postal Forum Strona Główna
Największe na świecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Ogłoszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania się na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat użyj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Następny temat
Rangi Filmowiec i Namierzeni zostały usunięte
Autor Wiadomość
Tiquill 
Senior Admin
Krawiec Żył

Wysłany: 2017-04-30, 22:59   Rangi Filmowiec i Namierzeni zostały usunięte

Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają. Potrzeby i cele tego forum również ulegają zmianom. Co było perspektywą rozwoju lub sposobem na porządek a nie sprawdziło się - przestaje istnieć. To już ostatni etap zmian, jaki przeprowadzam na forum od 21 kwietnia 2017. Otóż:

Właśnie teraz zostały usunięte niepraktyczne już rangi/grupy: Filmowiec i Namierzony.

Popatrzcie sobie ostatni raz na te kolorki. ;) Można by mówić, że szkoda Filmowca. Ale tak naprawdę, to jego naczelne przeznaczenie nie było realizowane, czyli: Nie były tworzone filmy prezentujące nasze mody. Inne zadania i inni ludzie powiązani z tą grupą zaś - odeszli w niesławie. Pozostało dwóch, trzeci zgłaszał chęć... I bez tej grupy będą tu spełnieni. Ale rozwiewamy filmowe złudzenie, nie warto ich podgrzewać.

Zaś wszystkie inne działania powiązane z filmami i aktywnością na YouTube przejmie inna ranga, już istniejąca. Jaka to, spytacie? Wszystko się okaże. ;)

No i jeszcze ranga mająca pomóc nam w zaprowadzaniu porządku, Namierzeni. Bardzo przydatna i pomysłowa - ale w pewnej tylko czasoprzestrzeni forum. Dziś do sprawy trudnych użytkowników podchodzimy inaczej. Bez namierzania i odstrzału, bez ostrzegania. Od tego są warny. Co prawda otwarci jesteśmy na nowych użytkowników, i to nawet bardzo, ale nie na takich, którzy sprawiają problemy. Nie warto dla takich naszych zabiegów. Od selekcji niepoprawnych userów są warny i bany. To są sprawdzone podstawy porządku i - przy nich zostajemy.

Usunięta została też ranga Ciota. Może pasowała do Postala (każdy, kto czitował, słyszał to od samego Kolesia), może była śmieszna i skutecznie odstraszała szkodników - ale już nie pasuje do forum dnia dzisiejszego. Nie ma już.

I tak dotrwaliśmy do końca bieżących zmian na forum. I do zmian kolorów naszych Użytkowników. Znów jest inaczej. Teraz z przewagą odcieni żółtego. Pamiętacie najstarszą skórkę naszego forum? No, kolory podobne. Taki nawrót do dobrych czasów, tak przy okazji. :)

2017 rok trwa! Dalej! :salut:

Pan Szatan 
Joker

Wysłany: 2017-04-30, 23:00   

RIP Moja pierwsza ranga :(

Yossarian 
Grabarz
Just Monika

Wysłany: 2017-04-30, 23:07   

Moja też xD

Devi90 
Junior Modder
ReVTeam

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-04-30, 23:17   

COOOOO?!?!??! Krok w tył, namierzony jeszcze ok, taki ważny nie był, ale Filmowiec? Oj, nie ładnie nie ładnie

Radzik 
Administrator
CoOp&MP Servers Admin

Wysłany: 2017-04-30, 23:44   

Dobrze, że usunąłeś rangę Namierzony i Ciota, od dawna były to martwe rangi, i obecnie "nie patyczkujemy" się w przypadkach Osób spełniających ich kryteria, dlatego też nie miały sensu istnieć.
Kwestia usunięcia rangi Filmowiec jest dla Nas dyskusyjna, aczkolwiek w wypadku Osób, które ją straciły nie martwiłbym się tym, ponieważ zawsze istnieje szansa na to, że wróci :)

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: https://valid.x86.fr/3nq4iu

Zimny Radeon to nie Radeon :D

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec Żył

Wysłany: 2017-04-30, 23:54   

Devi90 napisał/a:
COOOOO?!?!??! Krok w tył, namierzony jeszcze ok, taki ważny nie był, ale Filmowiec? Oj, nie ładnie nie ładnie
Czekałeś, i się nie doczekałeś, przykro mi. Ale. Zlecania z nadania nie wyszły. Dobrowolne kręcenie filmów kiedy były okazje (a były) nie wyszły. Więc po co? Teraz pozostaje Wasza w pełni wolna i nieprzymuszona wola. Zrobisz - albo nie zrobisz. ;)

Radzik136 napisał/a:
nie martwiłbym się tym, ponieważ
Nie mam powodu zaprzeczać. ;)

Yossarian napisał/a:
Moja też xD
A co, byłeś Filmowcem? xD

Devi90 
Junior Modder
ReVTeam

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2017-05-01, 00:30   

Tiquill napisał/a:

Czekałeś, i się nie doczekałeś, przykro mi. Ale. Zlecania z nadania nie wyszły. Dobrowolne kręcenie filmów kiedy były okazje (a były) nie wyszły. Więc po co? Teraz pozostaje Wasza w pełni wolna i nieprzymuszona wola. Zrobisz - albo nie zrobisz. ;)
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale tu już nie chodzi o to, że ja czy tam Szaku chcieliśmy Filmowca. Usunięcie go to tak jak usunięcie V.I.Pa. Choć na razie może i było to "konieczne", bo byli w Filmowcach tylko Szatan i seebeek, a oni mają już wyższe rangi, ale kiedyś można było by ją przywrócić, jak np. było by parę osób chętnych na filmowca.

Tiquill napisał/a:
Yossarian napisał/a:
Moja też xD
A co, byłeś Filmowcem? xD

Namierzonym xD

Yossarian 
Grabarz
Just Monika

Wysłany: 2017-05-01, 01:59   

Tiquill napisał/a:
A co, byłeś Filmowcem?

Propostal dobrze napisał, byłem namierzonym xD

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec Żył

Wysłany: 2017-05-01, 02:13   

Yossarian napisał/a:
Propostal dobrze napisał, byłem namierzonym xD
Ja to wiem, ja to wiem. Ale pytanie paść musiało. xD

Devi90 napisał/a:
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale tu już nie chodzi o to, że ja czy tam Szaku chcieliśmy Filmowca.
Widzę rozczarowanie. To nawet dobrze. Rób swoje i rób to co lubisz. Nie dla nagród. ;)

ShaQ
Chwast

Ostrzeżeń:
 8/3/4
Wysłany: 2017-05-01, 08:29   

Pan Szatan napisał/a:
RIP Moja pierwsza ranga :(

Moja też :/
Ale trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej ;)

Dzienis 
Grabarz

Wysłany: 2017-05-01, 10:08   

Dobra decyzja.
Devi90 napisał/a:
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale tu już nie chodzi o to, że ja czy tam Szaku chcieliśmy Filmowca. Usunięcie go to tak jak usunięcie V.I.Pa.

No to skoro była dla ciebie prestiżowa, to rób dobre filmy o Postalu i może dostaniesz VIPa. ;)

Piroziom 
ServerΑdmin
Emerytowany pirotechnik

Wysłany: 2017-05-01, 21:39   

Przyszło mi na myśl aby się wtrącić: właściwie co z kanałem youtubowym PSI? Czy ktoś się tym zajmuje? Czy ktoś wrzuca tam jakieś filmy?

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec Żył

Wysłany: 2017-05-02, 13:44   

Piroziom napisał/a:
właściwie co z kanałem youtubowym PSI? Czy ktoś się tym zajmuje? Czy ktoś wrzuca tam jakieś filmy?
Nie ma na niego czasu. Choć ktoś się zaoferował. Kwestia czasu aż i to ruszy.

Odpowiedz do tematu