Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Sekrety Ciekawostki itp.
Autor Wiadomo艣膰
postal0066
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂: 22 Sty 2009
Wys艂any: 2010-02-04, 00:49   

艂ufo :P

========EDIT========
Jak nazywa si臋 ta piosenka kt贸r膮 s艂ycha膰 na szczycie g贸ry w the woods?

[ Dodano: 2010-02-06, 15:46 ]
Kopuluj膮ca para:

Cyranka 
Wstydliwy morderca

Do艂膮czy艂a: 21 Sty 2011
Sk膮d: Krk
Wys艂any: 2011-01-21, 19:49   

cooles napisa艂/a:
OStatnio 艂a偶膮c sobie za swoimi sprawami i ciesz膮c sie bro艅mi z awp znalaz艂em 偶em sem jaki艣 ko艣ci贸艂ek do kt贸rego potrzeba klucza, wie kto艣 gdzie mo偶na ten klucz znalesc?

te偶 mam ten problem, tam ta艅czy jaka艣 dziewczyna, ale nie da si臋 tam wej艣膰 bez kucza :<

Mr Szychak 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 02 Pa藕 2010
Sk膮d: Wroc艂aw
Wys艂any: 2011-01-22, 16:17   

postal0066 napisa艂/a:

[ Dodano: 2010-02-06, 15:46 ]
Kopuluj膮ca para:

[url=http://img709.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://img508.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

Mo偶na zapyta膰 gdzie to jest???

"Ka偶dy ma gorszy dzie艅"
Ostatnio zmieniony przez Mr Szychak 2011-01-23, 15:21, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 25 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2011-01-30, 10:31   

Na mapie Downtown w kt贸rym艣 z domk贸w. Wchodzi si臋 chyba do niego po schodach.

Max King 
Zab贸jca na sterydach
MastaDJMax

Do艂膮czy艂: 12 Lis 2008
Sk膮d: Newcastle
Wys艂any: 2011-01-30, 11:54   

Mr Szychak, jezu, stary, tobie NAPRAWD臉 zale偶y na tym by ich zobaczy膰...

Dodam tylko, 偶e do samego domku nie wejdziesz, wi臋c na tr贸jk膮cik si臋 nie nastawiaj.

Mr Szychak 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 02 Pa藕 2010
Sk膮d: Wroc艂aw
Wys艂any: 2011-05-09, 18:57   

Max King napisa艂/a:
Mr Szychak, jezu, stary, tobie NAPRAWD臉 zale偶y na tym by ich zobaczy膰...

Dodam tylko, 偶e do samego domku nie wejdziesz, wi臋c na tr贸jk膮cik si臋 nie nastawiaj.

Wcale na to nie licz臋 ale chcem mie膰 wszystkie zagadki AVPC odkryte...

"Ka偶dy ma gorszy dzie艅"

Cziko 
Seryjny zab贸jca

Do艂膮czy艂a: 06 Cze 2011
Wys艂any: 2011-06-18, 13:00   

Max King napisa艂/a:
do samego domku nie wejdziesz

A gdyby tak wpisa膰 kod na prze艂a偶enie przez 艣ciany? Nie wiem czy w AVPC jest taki, bo nie mam tego, ale pomys艂 fajny

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2011-06-18, 14:03   

Olga napisa艂/a:
A gdyby tak wpisa膰 kod na prze艂a偶enie przez 艣ciany? Nie wiem czy w AVPC jest taki, bo nie mam tego, ale pomys艂 fajny

Szkoda fatygi. Wszystko co tam jest, jest widoczne przez okno. W sumie nic specjalnego
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2011-06-18, 14:07, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Cziko 
Seryjny zab贸jca

Wys艂any: 2011-06-28, 10:53   

Silver Dragon napisa艂/a:
W sumie nic specjalnego

Jak dla mnie to specjalnego :)

Znalaz艂am kolejny specyfik - nie艣mierteln膮 kobiet臋 w okularach. Ni偶ej dam obrazek. Najpierw pr贸bowa艂am jej rozwali膰 艂eb kijem bejsbolowym, ale tylko zacz臋艂a gl臋dzi膰 i posz艂a dalej. Pr贸bowa艂am ze strzelb膮, pistoletem, tym co si臋 kr臋ci (nie wiem jak si臋 nazywa), zrzuca膰 j膮 w w膮w贸z KarmaGunem - nic nie pomog艂o! W ko艅cu gdy j膮 w grze obsika艂am, zareagowa艂a, chcia艂a atakowa膰, potem pr贸bowa艂am j膮 przypieka膰 w ogniska (KarmaGunem trzyma艂am) a ona dalej jak sta艂a to sta艂a, nawet nieprzypieczona. Kto艣 spotka艂 co艣 podobnego?

Obrazek:

---
EDIT: Dzi臋ki Silver Dragon, ta posta膰 rzeczywi艣cie za mn膮 艂azi艂a, nawet przez strefy 艂adowania. Chocia偶 nie robi艂am tak jak tam by艂o, ale mi papu偶ka jak jest wypuszczona skacze po klawiaturze i r贸偶ne rzeczy si臋 naciskaj膮.
Ostatnio zmieniony przez Cziko 2011-06-28, 13:45, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2011-06-28, 12:20   

Olga napisa艂/a:
Znalaz艂am kolejny specyfik - nie艣mierteln膮 kobiet臋 w okularach. Ni偶ej dam obrazek. Najpierw pr贸bowa艂am jej rozwali膰 艂eb kijem bejsbolowym, ale tylko zacz臋艂a gl臋dzi膰 i posz艂a dalej. Pr贸bowa艂am ze strzelb膮, pistoletem, tym co si臋 kr臋ci (nie wiem jak si臋 nazywa), zrzuca膰 j膮 w w膮w贸z KarmaGunem - nic nie pomog艂o! W ko艅cu gdy j膮 w grze obsika艂am, zareagowa艂a, chcia艂a atakowa膰, potem pr贸bowa艂am j膮 przypieka膰 w ogniska (KarmaGunem trzyma艂am) a ona dalej jak sta艂a to sta艂a, nawet nieprzypieczona. Kto艣 spotka艂 co艣 podobnego?

Te laski w 偶贸艂tym kubraczku s膮 bardzo przydatne
http://forum.postalsite.i...00,45.htm#37420
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2011-06-28, 12:23, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Cziko 
Seryjny zab贸jca

Wys艂any: 2011-06-29, 17:53   

postal0066 napisa艂/a:
Kopuluj膮ca para: [i obrazki]

W jednym z dom贸w by艂a podobna scena, ale na telewizorze, w wykonaniu maskotek.

Obrazek:

[ Dodano: 2011-07-01, 16:25 ]
Jest jeszcze jedna dziwna rzecz, mianowicie 艣wiec膮ce cia艂a Arab贸w. Po zabiciu zacz臋艂a si臋 nad nimi unosi膰 jaka艣 mgie艂ka, siad艂o mi menu gry i nie da艂o si臋 wczyta膰 gry od nowa. Nacisn臋艂am bodaj偶e F6 i kamera przenios艂a si臋 nad t膮 kobiet臋 w 偶贸艂tym ubraniu a potem na wrog贸w. Oto obrazek z 'mgie艂k膮':

[ Dodano: 2011-07-25, 21:25 ]
A co do ludzi z Downtown, oni s膮 na mapie Eestates, nie mo偶na wej艣膰 oknem bo tam jest jaka艣 niewidzialna bry艂a. Za to ludzi mo偶emy sobie KarmaGunem przestawi膰 na ulic臋 :-P (kody na latanie przez sciany mi nie dzia艂aj膮)

[ Dodano: 2011-07-25, 21:26 ]
Aaha, ten facet okazalo sie, ze to ksi膮dz :-D

I Love Postal 2 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂a: 03 Gru 2010
Sk膮d: Cz臋stochowa
Wys艂any: 2011-08-24, 20:32   

Ja spotka艂am pana Big Foot'a ,kt贸ry przed kim艣 ucieka艂.Chyba przed ,,Z艂ym'' 艢wi臋tym Miko艂ajem.Znajduje si臋 na mapce ze Stonehenge w ,kt贸rym przylatywa艂o UFO.
UWAGA! Big Foot po chwili si臋 zespawnuje!
Spotka艂am te偶 ludzi ,kt贸rzy chcieli nakr臋ci膰 striptiz kobiety ale im przeszkodzi艂am :lol:

Cziko 
Seryjny zab贸jca

Wys艂any: 2011-08-25, 12:07   

A ja im nie przeszkodzi艂am, babka sobie ta艅czy艂a dalej a oni kr臋cili :D Ale 艣miesznie wygl膮da taka go艂a baba 艂a偶膮ca sobie zwyczajnie po 艣niegu, na boso... A w og贸le to szkoda 偶e tam ludzie tak niezimowo s膮 ubrani xD

A Big Foot'a i UFO jeszcze nie znalaz艂am ale znalaz艂am ba艂wana bez tekstury i wielkiego potworka w kopalni kt贸ry wyskoczy艂 po rozwaleniu 艣ciany.

Punisher napisa艂/a:
trabant kt贸ry si臋 ko艂ysze w prz贸d i w ty艂 poza tym s艂ycha膰 d藕wi臋ki jakby si臋 kto艣 tam.... zabawia艂 xD

To mapa Eestates i taki parking, a se kuc艂am ko艂o tego auta i mnie rozgniot艂o :D

Tu si臋 kto艣 pyta艂 o spos贸b, jak sprawdzi膰 na jakiej mapie si臋 jest. A jest spos贸b na w艂膮czenie konkretnej mapy z danego save'a???

VladKindorgo 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂: 06 Mar 2012
Sk膮d: Krak贸w
Wys艂any: 2012-03-10, 20:23   

W "Niez艂ym Dotyku" na 艣cianie na wprost wej艣cia jest mapa na kt贸rej w miejscu Afganistanu znajduje si臋 "Lake America" zaznaczone na niebiesko jak morze.

[ Dodano: 2012-03-12, 20:32 ]
Znalez艂em UFO, kt贸re wyl膮dowa艂o na niedost臋pnej g贸rce, wpisa艂em tryb Ghost i polecia艂em do niego. Wewn膮trz by艂y dooko艂a szafki ubraniowe, niestety jako duch nie mog艂em ich otwiera膰, a kody mi si臋 nie wy艂膮czj膮.
Nie wiem jak utworzy膰 obrazek ekranu, bo ch臋tnie bym co艣 takiego zamie艣ci艂, pr贸bowa艂em wciska膰 F9, ale bez efektu, no chyba 偶e nie wiem gdzie si臋 to zapisuje, lamer jestem. :/ Niech mi kto艣 ze starszyzny plemiennej podpowie jak to zrobi膰.
Kiedy UFO ju偶 odlecia艂o, pozosta艂o po nim w okr臋gu 7 p艂on膮cych u podstawy pali, mo偶e by艂y to drzewa pozbawione koron.
Dolecia艂em te偶 do tych or艂贸w, czy innego drobiu, z bliska wygl膮daj膮 jak latawce, wi臋c to chyba tylko obrazek na niebie, a szkoda, bo postrzela艂bym do ptactwa.. :mgun:

Daevoo 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 25 Lip 2013
Sk膮d: Ukryta przyczepa
Ostrze偶e艅:
 3/3/4
Wys艂any: 2013-08-12, 07:49   

No ufole narobi膮 ambaransu. Ja se tak ide a tu cutscenka ufo przylecia艂o co艣 rozjeba++ i polecia艂o xD a ja taki o lol wtf wo the fucq co jak gdzie xD xD xD narazie nie mam ss bo wtedy dopiero zaczyna艂em w to grac :D dam poteM

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: