Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Postal Adrenaline a AVPC
Autor Wiadomo艣膰
Pangia 
V.I.P.

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 20 Lip 2009
Wys艂any: 2011-07-02, 21:32   Postal Adrenaline a AVPC

Pewnie wielu graczy nieco denerwuje efekt zm臋czenia po zbyt d艂ugim biegu w wersji 1420, a i rozleg艂o艣膰 i ilo艣膰 map powoduje, 偶e nieco nu偶膮ce mo偶e wydawa膰 si臋 to ci膮g艂e bieganie. I tak si臋 ostatnio zastanawiam, czy da艂oby si臋 zainstalowa膰 P2 Adrenaline i je艣li tak, to jak by dzia艂a艂 on dzia艂a艂 w AVPC. Ja si臋 nie bardzo znam na PostEDzie, a nie wiem, czy da艂oby si臋 "zaparkowa膰" na niekt贸rych mapach ot, cho膰by t臋 Toyot臋 Coroll臋 Rally.

Edek 
Modder

Pom贸g艂: 8 razy
Do艂膮czy艂: 30 Pa藕 2007
Sk膮d: Rapture
Wys艂any: 2011-07-02, 21:58   

Mod jest na STP wi臋c w AVPC b臋dzie dzia艂a膰.Niestety samochodem nie mo偶na podr贸偶owa膰 mi臋dzy mapami.Trzeba ustawia膰 pojazd na ka偶dej mapie ,co jest wed艂ug mnie bezsensowne.My艣l臋 偶e odpowiednio zmodyfikowany Prop Launcher (z AWPMod) za艂atwi艂by spraw臋.

EDIT : Spos贸b z Prop Launcherem jednak nie b臋dzie dzia艂a艂 ,gdy偶 samego pojazdu nie mo偶na chyba zespawnowa膰.Zosta艂 stworzony do tego specjalny spawner ,kt贸ry dodaje si臋 z poziomu UnrealEd.
Ostatnio zmieniony przez Edek 2011-07-02, 22:13, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2011-07-03, 02:50   

Pangia napisa艂/a:
P2 Adrenaline i je艣li tak, to jak by dzia艂a艂 on dzia艂a艂 w AVPC. Ja si臋 nie bardzo znam na PostEDzie, a nie wiem, czy da艂oby si臋 "zaparkowa膰" na niekt贸rych mapach ot, cho膰by t臋 Toyot臋 Coroll臋 Rally
Czy na pewno m贸wisz o modzie P2 Adrenaline? Mylisz mody, Pangia. Pochodzenie jednego od drugiego nie czyni obu tym samym modem.

Pangia 
V.I.P.

Wys艂any: 2011-07-03, 13:08   

Tiquill napisa艂/a:
Czy na pewno m贸wisz o modzie P2 Adrenaline? Mylisz mody, Pangia. Pochodzenie jednego od drugiego nie czyni obu tym samym modem.

Wiem wiem, p贸藕niej obczyta艂em to dok艂adniej, bo zacz臋艂o mi si臋 to wszystko myli膰 - 2 mody wysz艂y w podobnym czasie i nazwy pomyli艂em, ale ju偶 w miar臋 kojarz臋, kt贸ry jest kt贸ry.

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 25 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2011-07-03, 16:15   

Oba r贸偶ne, ale dzia艂aj膮 na podobnej zasadzie
Da si臋 je wystrzeli膰 z PropsLaunchera, ale nie mo偶na wtedy do nich wsi膮艣膰. Jestem ciekaw od czego to zale偶y?
Tak samo nie da si臋 przej艣膰 z nimi na inn膮 map臋, a szkoda, bo mapy AVPC s膮 na tyle obszerne, 偶e by艂oby to niez艂e urozmaicenie ;)

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2011-07-03, 19:48   

No to, panowie, to ju偶 mowa o trzech modach. A wi臋c pora wyja艣ni膰 tym, kt贸rzy si臋 mniej orientuj膮.

To jest Postal 2: Adrenaline mod najstarszy i 藕r贸d艂owy, kt贸ry zosta艂 tylko wydany w fazie beta, wielkie przedsi臋wzi臋cie na miar臋 ca艂kiem nowej gry. I jest on 藕r贸d艂em dla moda ADrenaline STP Mod, kt贸ry dodaje nam samochody do Postala 2 (na razie tylko dwa). I to o nim pisa艂 Pangia w kontek艣cie AVPC.

Za艣 Silver Dragon wspomnia艂 o trzecim modzie Project Marica, modzie kt贸rego autor jako pierwszy da艂 graczom mo偶liwo艣膰 jazdy samochodem w P2. I to tyle wyja艣nie艅.

rigstudio 
Modder
P2:UDK

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 03 Maj 2011
Sk膮d: Lublin
Wys艂any: 2011-07-04, 07:46   

Samoch贸d nie w艂膮cza "Triggers" :/ 偶adnego wi臋c nie w艂膮czy loadingu, Loader przenosi tylko Pawn :/ i dlatego nie przeniesie samochodu, a on jest jako KActor (obiekt z karm膮).
Jakby by艂y w tej grupie co powinny tak jak jest np. UT2004 lub Mobile Force to by by艂o wszystko OK :D

Pangia 
V.I.P.

Wys艂any: 2011-07-04, 12:56   

Aha, czyli trzeba poczeka膰, a偶 kto艣 przerobi kt贸rego艣 moda tak, 偶eby da艂o si臋 przejecha膰 mi臋dzy strefami loadingu. Kurde no, a tak fajnie by si臋 je藕dzi艂o :/ Zaparkowa艂oby si臋 auto ko艂o przyczepy Kolesia i jazda!

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: