Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Mr Minio wzi膮艂 si臋 w ko艅cu za AVPC!
Autor Wiadomo艣膰
Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 16 Wrz 2007
Sk膮d: Zielona G贸ra
Wys艂any: 2012-12-20, 10:50   Mr Minio wzi膮艂 si臋 w ko艅cu za AVPC!

Gra艂em ju偶 wcze艣niej w AVPC, ale bardzo ma艂o. Zdecydowa艂em, 偶e skoro nadchodz膮 艣wi臋ta to jest to idealna okazja, aby lepiej pozna膰 zimow膮 modyfikacj臋. Przy okazji nakr臋ci艂em filmik z moim komentarzem po angielsku. Przynajmniej podszkol臋 j臋zyk, bo je艣li chodzi o pisowni臋 to nie mam problemu, ale z mow膮 jest tragedia.

We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."

Radzik 
Administrator
:)

Pom贸g艂: 7 razy
Do艂膮czy艂: 13 Gru 2008
Sk膮d: Warszafka
Wys艂any: 2012-12-20, 11:40   

Filmik wyszed艂 Ci nie藕le jedyna kwestia jakiej mo偶na si臋 czepia膰 to to, 偶e nie zachowujesz ci膮g艂o艣ci scen, robisz troch臋 dziwne przeskoki, i przez to w艂a艣nie czasami mo偶na si臋 ogarn膮膰 sensu owych dzia艂a艅.

A w艂a艣nie co si臋 sta艂o w 4:37? Ten Talib po prostu si臋 wysadzi艂?

Specyfikacja PC1: https://valid.x86.fr/qsm3q6
Specyfikacja PC2: http://www.userbenchmark.com/UserRun/8841727
Specyfikacja PC3: https://valid.x86.fr/5hxgw8

Zimny Radeon to nie Radeon :D

Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Wys艂any: 2012-12-20, 13:04   

Robi臋 ci臋cia, bo jest du偶o moment贸w, gdzie po prostu id臋 i nic nie m贸wi臋, a poza tym nie chc臋, aby filmik trwa艂 p贸艂 godziny. W 4:37 Talib si臋 wysadzi艂 a ja korzystaj膮c z okazji skrad艂em pizz臋. :P

Slayer 
Seryjny zab贸jca
snikerguova

Pom贸g艂: 1 raz
Do艂膮czy艂: 01 Lip 2009
Wys艂any: 2012-12-21, 19:30   

Ju偶 kilka razy pr贸bowa艂em przej艣膰 AVPC, lecz pami臋tam 偶e do艣膰 marnie mi to sz艂o. :p Mod jest mega niestabilny, mia艂em praktycznie na ka偶dej mapie errora, b膮d藕 艣mier膰 i dopiero errora :lol2: Ju偶 nawet nie wspominaj膮c o niedoci膮gni臋ciach typu niewidzialne 艣ciany, NPC z STP no i laaagi ( swoj膮 drog膮 co to za g艂upie powiedzenie przecie偶 wspomnia艂em o tym... ) Natomiast ok jest poziom trudno艣ci chocia偶 to pewnie nie zamierzony cel.

Zaver 
Wytrenowany morderca

Pom贸g艂: 24 razy
Do艂膮czy艂: 14 Lip 2012
Wys艂any: 2012-12-22, 00:45   

Filmik genialny. Akcentu nie ma si臋 co wstydzi膰. M贸j brat studiuje na filologii angielskiej i wymowa anglik贸w, to totalna pora偶ka. Pisz臋 to po to, 偶e szkoda czasu na fonetyk臋 (w艂a艣ciwie nie wiem jak to okre艣li膰, ale najlepiej si臋 nauczy膰 podstaw akcentu - o tak :) )
Ca艂kiem sporo pokaza艂e艣 tego AVPC (lepiej by by艂o pokaza膰 z v.1120), ale fajnie by by艂o, jakby艣 rozwali艂 par臋 kosmit贸w/elf贸w (czy tam grincz贸f), bad santa, twierdz臋 wie艣niak贸w i big foot'a :D
Ale og贸lnie filmik spoko i przyjemnie si臋 ogl膮da :P

Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Wys艂any: 2012-12-22, 10:45   

Dzi臋ki. ;) Pierw musz臋 ich znale藕膰. Bad Santa znalaz艂em w tym domku na ko艅cu filmiku, ale znikn膮艂. Chyba w tej fabryce Talib贸w go gdzie艣 przez lunet臋 widzia艂em, ale za du偶o by艂o tam przeciwnik贸w, aby si臋 przebi膰. Gdy kiedy艣 gra艂em, by艂em w jaskini gremlin贸w, ale teraz nie mog臋 jej znale藕膰. O twierdzy wie艣niak贸w nic nie wiem. Co do Big Foota to w lesie wsz臋dzie s膮 ostrze偶enia o nim, ale jeszcze go nie widzia艂em. Wiem, 偶e o wszystkim by艂o na Forum, ale wol臋 sam to odkrywa膰, gdy偶 wtedy moja reakcja b臋dzie realna. ;)

Zaver 
Wytrenowany morderca

Wys艂any: 2012-12-22, 13:31   

W艂a艣nie tajemniczo艣膰 Wielkiej Stopy jest zawalista. Nie藕le Oagh wzi膮艂 si臋 za AVPC. A co do Bad Santa, to b艂膮d jest w domku, chyba na przeciwko tego przedszkola ksi臋偶膮t. Bad Santa (gdy go zabijemy) respawn'uje si臋 po wej艣ciu na Triggera [przez nasze wej艣cie] (Wolve lub Oagh nie zaznaczy艂 bTriggerOnceOnly), i dlatego Pawn Spawner przywo艂ywa艂 go za ka偶dym razem (normalnie, to powinien zrespawn'owa膰 tylko na filmiku, a skoro by艂o po filmiku, on sobie sta艂 - w tym domu te偶 zabra艂 prezenty). Tak jak filmik u ciebie w domu, w normalnym AVPC ten sam b艂膮d wyst臋puj臋.
AVPC nosi w sobie wiele tajemnic. Dobre jest to, 偶e Krotchiego (kr贸la Kutapokalipsy :D ) zobaczymy w lesie Big Foot'a razem z Grinch'em (czy tam gremlinami - ale to w AVPC ze Stevens Mod). Jeszcze dziwniejsze, 偶e wog贸le (nigdzie) nie ma animacji Big Foota, nawet mesha :D

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 25 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2012-12-22, 13:58   

Slayer napisa艂/a:
Ju偶 kilka razy pr贸bowa艂em przej艣膰 AVPC, lecz pami臋tam 偶e do艣膰 marnie mi to sz艂o.

AVPC p贸ki co nie da si臋 przej艣膰. Znalaz艂em cz臋艣膰 miejsc dot. misji STP, wykona艂em nawet praktycznie ca艂y poniedzia艂ek, przy realizacji czeku niestety wywala b艂膮d (1000000 iteracji czy co艣 tak)

Mr Minio napisa艂/a:
Dzi臋ki. ;) Pierw musz臋 ich znale藕膰. Bad Santa znalaz艂em w tym domku na ko艅cu filmiku, ale znikn膮艂. Chyba w tej fabryce Talib贸w go gdzie艣 przez lunet臋 widzia艂em, ale za du偶o by艂o tam przeciwnik贸w, aby si臋 przebi膰. Gdy kiedy艣 gra艂em, by艂em w jaskini gremlin贸w, ale teraz nie mog臋 jej znale藕膰. O twierdzy wie艣niak贸w nic nie wiem. Co do Big Foota to w lesie wsz臋dzie s膮 ostrze偶enia o nim, ale jeszcze go nie widzia艂em. Wiem, 偶e o wszystkim by艂o na Forum, ale wol臋 sam to odkrywa膰, gdy偶 wtedy moja reakcja b臋dzie realna. ;)

M贸g艂bym poda膰, gdzie co si臋 mniej wi臋cej znajduje, ale nie b臋d臋 zabija艂 przyjemno艣ci penetracji tych map. Dla u艂atwienia zainstaluj sobie to

Co do filmiku, przyjemnie si臋 ogl膮da艂o. Musisz jednak popracowa膰 troszk臋 nad akcentem wymowy angielskiej. Mo偶na by te偶 zastosowa膰 jaki艣 kr贸tki efekt przej艣cia mi臋dzy scenami ;)

Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Wys艂any: 2012-12-22, 16:19   

Postalowe polowanie na Wielk膮 Stop臋!

Zaver 
Wytrenowany morderca

Wys艂any: 2012-12-22, 18:16   

Genialnie, jaki艣 kole艣 zwyk艂y, i tekstura Big Foot'a :D
Ale mogli zrobi膰 co艣 dobrego :D
Dobry filmik, u艣mia艂em si臋 (dobre masz teksty i robisz niez艂e akcj臋 :D )

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: