Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
mapa i misje
Autor Wiadomo艣膰
Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 24 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry

Wys艂any: 2010-03-12, 23:19   

Raczej nie, bo AVPC z PX korzysta z innego pliku
A tak w og贸le, je偶eli to wersja pierwsza (v.1000) to nie wiem czy wszystkie poziomy istniej膮, z.B Seaside czy The Dome pojawi艂y si臋 dopiero w wersji 1300
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2010-03-12, 23:32, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Pangia 
V.I.P.

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 20 Lip 2009
Wys艂any: 2010-03-13, 11:24   

Lepsza taka mapa ni偶 偶adna, ale jak ma nie dzia艂a膰, to lepiej si臋 za to nie zabiera膰. M贸wi si臋 trudno. Ale robota 艣wietna.

Gienions 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂: 01 Lis 2009
Sk膮d: Nowy S膮cz
Wys艂any: 2010-11-01, 20:42   

Silver Dragon napisa艂/a:
I prosz臋 bardzo:

Screen
Obrazek

D/L

Wprawdzie bez strza艂ki, ale lepsze to ni偶 nic
Jak ju偶 wspomnia艂em wcze艣niej paru poziom贸w tutaj nie ma z racji tego, 偶e nie da艂o si臋 ich po艂膮czy膰, ale przej艣cia do nich na mapie s膮 (Poza baz膮 talib贸w >> To miejsce znajdziecie sami)

:diabe艂:

Super robota!

Mam pytanie ,czy posiada kto艣 mo偶e jeszcze plik ze zdj臋ciem mojej mapy bo mi gdzie艣 zgino艂 :cry:

Japonka93 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂a: 23 Lip 2011
Ostrze偶e艅:
 2/3/4
Wys艂any: 2011-07-30, 15:05   

M贸g艂 by艣 wstawi膰 jeszcze raz na jaki艣 server , poda膰 link i dac instkrukcje gdzie to wsadzic? :): ):)

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2011-07-30, 15:10   

Zerknij tu ;)

Japonka93 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂a: 23 Lip 2011
Ostrze偶e艅:
 2/3/4
Wys艂any: 2011-07-30, 15:58   

Dzi臋ki wielkie :)

EmmetSid 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 11 Maj 2010
Wys艂any: 2011-11-05, 15:28   

Gienions napisa艂/a:
Powiem osobi艣cie ,偶e faktycznie misje mo偶na zalicza膰 bez problemowo ale na mapie nie mo偶na polega膰 chyba 偶e sami sobie tak膮 sprawimy ale to mo偶e potrwa膰 za d艂ugo wi臋c si臋 odechcewa grania ,a szkoda bo nowych tekstur i miejsc na misje jest na prawde sporo ...
A偶 dziwne 偶e wydali t臋 gre jako niby bet臋, cho膰 b艂臋d贸w jest sporo to gra膰 mo偶na , no mo偶e poda jednym kiedy nas schwytaj膮 gliny to niby mamy i艣膰 do paki ale za to czeka nas wyj艣cie z gry.
Podejrzewam 偶e kiedy dostan臋 t膮 gr臋 w pe艂nej wersji to pierdykn臋 j膮 na p贸艂k臋 i niech si臋 idzie si臋 goni膰 za bardzo mnie wkurza niemoc .

A wi臋c nic na si艂臋 wszystko m艂otkiem i Dzie艅 1 zaliczony!
I co dalej , kolejny dzie艅 nie wiem jaki bo splash taki sam jak z dnia 1 niebieski bez napisu ,po za艂adowaniu jeste艣my w Wtorku w StP i jakby niby nic ci膮gniemy misje dalej .....szlag by to kurde faja!Rzucam to !!!

[ Dodano: 2009-11-29, 16:40 ]
Kombinuj臋 w艂asn膮 mape.... i dokonuje ciekawych odkry膰.
Ten kto projektowa艂 t膮 map臋 naprawd臋 by艂 solidnie nad藕gany albo nigdy w 偶yciu nie pozna艂 podstaw geometrii wykre艣lnej...a szkoda ,dlatego nam tak ci臋偶ko zachowa膰 orientacje na wi臋cej jak 6 mapek ..

[ Dodano: 2009-11-29, 21:12 ]
Silver Dragon napisa艂/a:
1. Dzia艂aj膮ca mapa pojawi艂a si臋 jedynie w wersji 1024. Jednak偶e patrz膮c na ow膮 map臋 i tak nie wiedzia艂e艣 gdzie si臋 znajdujesz. W tej kwestii musisz polega膰 na razie na w艂asnej orientacji w terenie.
2. Jest to p贸ki co wersja beta. W wersji finalnej na pewno b臋d膮 inne misje

Chyba kolego nie masz racji, mapa mimo 偶e jest to z niej nici to fa艂szywka.
Wygl膮da jak mapa ale nie przek艂ada si臋 na 艣wiat wirtualny 艣wi膮tecznego Postala, nie stety...
Chyba znam tajemnic臋 dlaczego ten mod nigdy nie ujrzy 艣wiat艂a dziennego jako gra z liniow膮
histori膮 naszego bohatera Kolesia ,tylko zawsze ju偶 pozostanie Bet膮 co艣 tam.....
Nie jest to tw贸r RWS , Fani RWS naprawd臋 si臋 popisali je偶eli chodzi o grafe miodno艣膰 itd.,ale .....no w艂a艣nie ale si臋 pogubili w cz臋艣ciach ca艂ej mapy topograficznej 艣wiata postalowego.
Kurde faja naprawd臋 szkoda ,teraz z艂o偶y膰 to w sensown膮 ca艂o艣膰 do艂o偶y膰 misje i przydzieli膰 je do kolejnych dni nie wchodz膮c sobie w kolizj臋 to po prostu nie mo偶liwe ....niestety!
I mam na to dowody ....
Jeszcze raz szkoda..... :/

[ Dodano: 2009-12-02, 13:45 ]
Oto link do zdj臋cia wysokiej rozdzielczo艣ci nie spakowanego :
http://hotfile.com/dl/192...X-Mass.JPG.html

jak zaliczy艂e艣 pierwszy dzie艅!?!? ja nie umiem 偶adnej misji wykona膰 w tym durnym AVPC

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2011-11-05, 20:22   

Uko艅czenie cho膰by pierwszego dnia jest jedynie teoretycznie mo偶liwe
Poniewa偶 misje s膮 p贸ki co z podstawy, pr贸bowa艂em swego czasu je wykona膰 i tak:
1. Mleko >> Kwiker Liquor Store
2. Czek >> Pizza Inn
3. Zrealizowa膰 czek >> Bank w Uptown (Niestety po jego zrealizowaniu wywala b艂膮d krytyczny >> dotyczy 1000000 iteracji, czy co艣 tak)

EmmetSid 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 11 Maj 2010
Wys艂any: 2011-11-10, 11:01   

Silver Dragon napisa艂/a:
Uko艅czenie cho膰by pierwszego dnia jest jedynie teoretycznie mo偶liwe
Poniewa偶 misje s膮 p贸ki co z podstawy, pr贸bowa艂em swego czasu je wykona膰 i tak:
1. Mleko >> Kwiker Liquor Store
2. Czek >> Pizza Inn
3. Zrealizowa膰 czek >> Bank w Uptown (Niestety po jego zrealizowaniu wywala b艂膮d krytyczny >> dotyczy 1000000 iteracji, czy co艣 tak)

wporz膮dku.a wiesz mo偶e czy da si臋 jako艣 wydosta膰 z podziemia browar贸w na pamie "The Park,Your Home"?Gdy stwierdzi艂em 偶e nie da si臋 uruchomi膰 kolejnego mostu,po wymordowaniu wszystkich redneck贸w,chcia艂em chocia偶 wind膮 z tamt膮d uciec. Niestety,jak pewnie ka偶dy wie winda zaczyna si臋 pali膰 odcinaj膮c nam mo偶liwos膰 wyjsia na powierzchnie.Kole艣 co艣 pomrukuje pod nosem 偶e winda jest rozwalona. Czy jest mo偶liwo艣膰 wyj艣cia z browar贸w,czy raczej jest to poziom nie uko艅czony?

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2011-11-10, 12:29   

Wiem gdzie jest wyj艣cie, nie mam poj臋cia czy si臋 da wyj艣膰. To miejsce jedynie zwiedza艂em, p贸艂 na p贸艂 z kodami. Z tego co jednak pami臋tam oba mosty mi si臋 uruchomi艂y. Musia艂e艣 pomin膮膰 kt贸r膮艣 z d藕wigni ;)
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2011-11-10, 12:31, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

VladKindorgo 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂: 06 Mar 2012
Sk膮d: Krak贸w
Wys艂any: 2012-03-09, 12:01   

Mia艂em taki przypadek: w Kwiker Liquor rozbi艂em lad臋, zabra艂em mleko podszed艂em do bankomatu, (chyba zap艂aci艂em albo napi艂em si臋 mleka), a kiedy policja mnie pa艂owa艂a to przenios艂o mnie do normalnego postala, niestaty wtorek zacz膮艂 si臋 w normalnej sceneri z Arizony. Czy to by艂 b艂膮d programu czy zamierzenie autor贸w?

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2012-03-09, 17:52   

Sekwencja aresztowania jest zabugowana... a tak w艂a艣ciwie to jej w og贸le nie ma, podzia艂u na dni p贸ki co te偶 nie ma. Mod ten jest niedoko艅czony, st膮d takie 'kwiatki' wychodz膮 (a je偶eli jeszcze u偶ywasz wersji z PX, to ju偶 w og贸le)

W przygotowaniu jest wersja finalna, kiedy jednak wyjdzie? >> brak danych
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2012-03-09, 17:53, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

qpa96
Wstydliwy morderca

Do艂膮czy艂: 26 Cze 2013
Wys艂any: 2013-06-27, 00:11   

Silver Dragon napisa艂/a:
1. Dzia艂aj膮ca mapa pojawi艂a si臋 jedynie w wersji 1024. Jednak偶e patrz膮c na ow膮 map臋 i tak nie wiedzia艂e艣 gdzie si臋 znajdujesz. W tej kwestii musisz polega膰 na razie na w艂asnej orientacji w terenie.
2. Jest to p贸ki co wersja beta. W wersji finalnej na pewno b臋d膮 inne misje
W tym modzie nie pojawiea si臋 dzia艂aj膮ca mapa tylko mapa z postala share the pain wi臋c niema s臋su pobiera膰 tego modu :/
Ostatnio zmieniony przez qpa96 2013-06-27, 00:12, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2013-06-27, 17:17   

qpa96 napisa艂/a:
W tym modzie nie pojawiea si臋 dzia艂aj膮ca mapa tylko mapa z postala share the pain wi臋c niema s臋su pobiera膰 tego modu :/

Rzeczywi艣cie 's臋su' na pewno nie ma :P

Dla mnie mod jest 艣wietny, mimo braku fabu艂y, A najnowsza wersja dzia艂aj膮cej mapy jest tu (je艣li posiadasz wersj臋 1420)
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2013-06-27, 22:01, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Collina 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂a: 06 Sie 2016
Wys艂any: 2017-07-29, 05:43   

Mod dobry, fajnie si臋 przy nim bawi, je艣li kto艣 lubi takie chodzenie, zwiedzanie i szukanie 艣miesznych rzeczy (mi si臋 to tam akurat podoba艂o i si臋 u艣mia艂am) ale sama si臋 pogubi艂am przy tych misjach, gdzie co jest, a mapa mi nie dzia艂a艂a, w sensie nie pojawia艂a si臋 na niej strza艂ka pokazuj膮ca gdzie jestem (pokaza艂a si臋 raz na chwil臋 w najdalszym rogu mapy) i ci臋偶ko by艂o cokolwiek z niej odczyta膰 je偶eli by ju偶 stwierdzi膰 偶e mo偶na na oko, no to w艂a艣nie nie bardzo mo偶na, a p贸藕niej za kt贸rym艣 razem gdy w艂膮czy艂am t膮 map臋 maj膮c nadziej臋, 偶e to chwilowe i si臋 naprawi... To mnie wywali艂o z gry. No kurde.
A poza zbugowan膮 map膮 to warto pogra膰. Ten tekst ,, to pewnie jest czyja艣 babcia" mnie zawsze rozbraja XD :mgun2:

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: