Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Co z tymi misjami?
Autor Wiadomo艣膰
Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2009-05-11, 19:23   Co z tymi misjami?

W艂a艣nie, co z tymi misjami w AVPC? Planu wci膮偶 nie ma, a od wersji v1300 jest info do艂膮czone do moda o takich misjach z ich list膮> Jak wi臋c je przej艣膰, znale藕膰 itd? Do tego tematu sprowokowa艂 mnie post tutaj, gdzie:
misioo napisa艂/a:
czy w wer. 1420 sa juz jakies misje?
S膮. Oto tre艣膰 readme do艂膮czonego do moda:
Cytat:
how to play

1 Get the eggnogg
2 Get the x-mass tree
3 get daves prisnt
4 get dave out of jail
5 give dave his prisnt
6 get bag of smoke from pizza inn / and pay cheak
7 give smoke to dave
8 find bad santa
9 frag bad santa
10 get job at Rws
You win !!!!
Mapy/planu nie ma, musisz sam poszuka膰, 艂a偶膮c w te i we wte. A kiedy b臋dzie plan? Nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony przez Tiquill 2009-05-12, 00:37, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 25 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry

Wys艂any: 2009-05-11, 23:58   

Poprawka. Misje s膮, ale w planach. Przeszed艂em ca艂e AVPC, wzd艂u偶 i wszerz i nic
Mam jednak podejrzenia gdzie mog膮 si臋 w przysz艂o艣ci znajdowa膰

AD 1
Miejsce: Cider Town
Wskaz贸wka: kury
Jest tam pickup butelki, po zebraniu kt贸rego dostajemy kawa艂ek pizzy, dziwne

AD 2
Miejsce: Jethro's tree emporyum (czy jako艣 tak)
Wskaz贸wka: Drogowskazy do choinki zaczynaj膮 si臋 na mapie The Woods
Sprawa podobna jak w STP, na ko艅cu nie ma jednak pickupa. Jednak偶e mamy zmasowany atak wsi贸r贸w. Co艣 tam b臋dzie

AD 3
Miejsce: Cider Town
Wskaz贸wka: Sklep 'Wild West...'
Dokonujemy zakupu

AD 4 i 5
Te dwie misje najprawdopodobniej b臋d膮 powi膮zane i b臋d膮 si臋 rozgrywa膰 na posterunku policji. W jakiej to b臋dzie formie, brak danych. W jednej z cel jest dziwna 艣cianka

AD 6
Miejsce: Pizza Inn
Wskaz贸wka: Dosta膰 si臋 najpro艣ciej od strony The Woods
Czek jest ale torby si臋 nie doszuka艂em. Zaraz po zabraniu czeku eksploduje talib. Ciekawe

AD 7
Miejsce: Compound
Wskaz贸wka: Namioty
W jednym z namiot贸w stoi Dave. By膰 mo偶e tu przyniesiemy torb臋 z misji 6

AD 8 i 9
Znalezienie tego fagasa zaj臋艂o mi troch臋 czasu. Wchodzimy od strony Cider Town przy kopalni. Na nast臋pnej mapie, jak zawali si臋 most, skacz膮c po beczkach dochodzimy do kolejnego punktu wczytania. Na kolejnej mapie powinien si臋 pojawi膰 i wtedy go CIACH :P

AD 10
Tu nie mam bladego poj臋cia, gdzie to mo偶e by膰
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2009-05-12, 00:03, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

prawdziwy 666 
Master of Dead & Hell

Pom贸g艂: 5 razy
Do艂膮czy艂: 30 Sie 2007
Sk膮d: Apocalyptic City
Wys艂any: 2009-05-12, 00:27   

chce zauwa偶y膰 偶e misja nr 4 jest ju偶 od pierwszej wersji (czyli V1000)

jak ja wykona膰??

idziemy na map臋 z policj膮 (ale nie przez danie si臋 aresztowa膰 tylko przez wej艣cie na ni膮)

nast臋pnie musimy wej艣膰 na pi臋tro kt贸rego艣 z budynk贸w (jaki艣 biurowiec nie pami臋tam co tam by艂o dok艂adnie) po wej艣ciu uruchamia si臋 cut scenka z uwolnieniem wuja

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2009-05-12, 00:27   

Ca艂ego 1420 nie przechodzi艂em. Chm, wi臋c to czortostwo nadal tylko w planach. S膮dzi艂em, 偶e skoro Oagh wskaza艂 misje, to one s膮.

A mo偶e to zale偶y od dnia? W poniedzia艂ek nie ma, a w taki pi膮tek jest. Kurna, trzeba by przeczesa膰 mapy w PostEd, mo偶e tam s膮 jakie艣 actorsy, kt贸re wyst臋puj膮 zale偶nie od dnia... :drapanie:

Robi臋 z powy偶szych post贸w oddzielny temat o misjach.

prawdziwy 666 
Master of Dead & Hell

Wys艂any: 2009-05-12, 00:33   

AVPC ma tylko jeden dzie艅 Tiq wiec to odpada

co do misji Oagh naprawd臋 potrzebuje kogo艣 od skrypt贸w do pomocy

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2009-05-12, 01:01   

Wci膮偶 jeden? Kurcz臋, a偶 musia艂em sprawdzi膰. Przejrza艂em kilka map - ten mod nie zna poj臋cia dni. Day 1 wy艣wietlany na splashu jest tylko dla ozdoby, nic wi臋cej. Mapy nie znaj膮 nawet poniedzia艂ku, nie m贸wi膮c o innych dniach. Chm, naprawd臋, modowi potrzeba kodera. :(

A mo偶e za艂o偶ymy u nas Zesp贸艂 Wsparcia dla AVPC, co? <szalony>

prawdziwy 666 
Master of Dead & Hell

Wys艂any: 2009-05-12, 01:43   

mam wra偶enie 偶e z za艂o偶enia akcja moda to tylko jeden bardzo szalony dzie艅

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2009-05-12, 01:55   

Bardzo prawdopodobne. A splash 'Day 1' nie sugeruje kolejnych dni, ale tylko... zabaw臋 na jeden dzie艅. Lecz wtedy pasowa艂oby bardziej tam da膰 'Only Day 1'. :D

eddie
Wytrenowany morderca

Do艂膮czy艂: 19 Kwi 2007
Sk膮d: Breslau
Wys艂any: 2009-05-12, 14:08   

Ja nawet nie zwiedzi艂em wszystkich map bo si臋 zgubi艂em i 艂azi艂em w k贸艂ko. Po paru rundkach da艂em sobie spok贸j. No i nie mog臋 naprawi膰 tego 艣niegu. Nie mam si艂y ju偶 kombinowa膰, bo podmienia艂em te pliki o kt贸rych pisali艣cie i nic. Mo偶e kiedy艣 to zrobi臋 i pogram jak trzeba

Nie pasuje mi ci膮g dalszy tego co jest w notce. SnakesArsenal w jail. Nie ma go tam, przynajmniej si臋 nie dokopa艂em do niego
Cytat:
mushrooms are undergownd
good gremlins are in jail, free and feed theam.

Nie wiem o co tu chodzi...

Gienions 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂: 01 Lis 2009
Sk膮d: Nowy S膮cz
Wys艂any: 2009-11-27, 09:18   

Bardzo ci臋偶ko ogarn膮膰 ca艂y plan na orientacj臋 , szczeg贸lnie 偶e przej艣cia pomi臋dzy mapami nieraz wyrzucaj膮 w ca艂kiem inna cz臋艣膰 ni偶 wskazuje kolejna mapa.Og贸lnie sajgon!
Ma kto艣 jeszcze jakie艣 pomys艂y?
Na pewno Krothy jest do odstrza艂u , w jednej skrzynce pocztowej znalaz艂em list do 艣wi臋tego z pro艣b膮 o zabawk臋 Kroczu艣.Po za艂atwieniu go艣cia tak ow膮 zabawk臋 dostajemy , kupi膰 nie ma szans. Wa偶na te偶 jest ilo艣膰 prezent贸w zakupionych.
Co ma by膰 z t膮 wielk膮 stop膮? Go艣膰 si臋 nas tak cykorzy 偶e a偶 to dziwne.

[ Dodano: 2009-11-27, 12:09 ]
A czo艂g to rekfirujemy binladenom kt贸rego potem u偶ywamy do wyci膮gni臋cia wujka Dejva,tylko gdy ma by膰 cut z filmikiem wywala b艂膮d loadu nowej mapy...

[ Dodano: 2009-11-28, 17:19 ]
Silver Dragon napisa艂/a:

AD 6
Miejsce: Pizza Inn
Czek jest ale torby si臋 nie doszuka艂em. Zaraz po zabraniu czeku eksploduje talib.

Powiedz mi prosz臋 gdzie ty widzia艂e艣 ten czek ?
Okre艣l to miejsce w mapce Pizza Inn , mleko za艂atwione , wiem gdzie zdeponuj臋 czek ale go nie widzia艂em po drodze ....
narazie uda艂o mi si臋 zapami臋ta膰 oko艂o 1/3 ca艂ej mapy na orientacj臋 ,narazie spoko ale czuj臋 偶e mo偶e mnie to znudzi膰 je偶eli dalej nic si臋 nie bedzie dzia艂o..... :@=:

[ Dodano: 2009-11-28, 17:28 ]
Tiquill napisa艂/a:
Bardzo prawdopodobne. A splash 'Day 1' nie sugeruje kolejnych dni, ale tylko... zabaw臋 na jeden dzie艅. Lecz wtedy pasowa艂oby bardziej tam da膰 'Only Day 1'. :D

I tu masz racj臋 podejrzewam ,偶e kiedy zalicz臋 misj臋 1 dnia po prostu mnie wyrzuci z gry...
Ale jak tego nie zrobi臋 to si臋 nie przekonam ;>

[ Dodano: 2009-11-29, 16:32 ]
no nie wyrzuci艂o....
Ostatnio zmieniony przez Gienions 2009-11-28, 17:20, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Snipere 
Wstydliwy morderca

Do艂膮czy艂: 10 Lip 2010
Sk膮d: z Aleksandrowa Kuj.
Wys艂any: 2010-07-10, 19:11   

tu macie czek

nekromanta94 
Wnerwiony urz臋das

Do艂膮czy艂: 06 Cze 2009
Wys艂any: 2010-10-06, 08:23   

Nie rozumiem w og贸le jak ta gra trafi艂a do sprzeda偶y w sklepach , jest bardzo zabugowana .Ma kto艣 info na temat nowej wersji tego modu ?? Ja nie wiem co jest z tym postalem . Dawno w to gra艂em ale z tego co si臋 orientuje w podziemiach atakowa艂y mnie takie dziwne zwierz膮tka i tam w wi臋zieniu by艂 niezniszczalny Ba艂wan <heh na serio> . Wiem , 偶e jak wszed艂em na taki s艂up elektryczny to tam do mnie jaki艣 ko艣ciotrup nawala艂 ! Pami臋tam r贸wnie偶 dziewczyn臋 przywi膮zan膮 do czego艣 krzycz膮c膮 " POMOCY!!! " Ale nie uda艂o mi si臋 rozgry藕膰 jak j膮 uratowa膰.
Na razie zdawa艂o mi si臋 , 偶e te wersje to by艂y jakie艣 bety . Nie maj膮 du偶o do roboty . Starczy , 偶e zmieni膮 g艂os z misjami na mapce oraz w miar臋 ogarn膮 mapki i niekt贸re b臋d膮 do odblokowania . Na koniec dodam , 偶e to by艂 najlepszy zimowy dodatek do gry , poniewa偶 opr贸cz 艣niegu , by艂y miejsca , oraz texturki przypominaj膮ce 艢wi臋ta .

PS. Je偶eli kto艣 ma info na temat nowych ods艂on tego modu prosz臋 o kontakt !

Pangia 
V.I.P.

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 20 Lip 2009
Wys艂any: 2010-10-06, 17:55   

Ja pierdole, sk膮d si臋 tacy ludzie bior膮?! TO FANOWSKI MOD, ROBI艁A GO JEDNA OSOBA I NIE MO呕NA DZIWI膯 SI臉 FAKTEM, 呕E JEST PE艁NO BUG脫W!!!
Sorry, ale mam dzi艣 kiepski dzie艅. Szko艂a, a teraz idiota, kt贸ry nie umie czyta膰.

Mr Minio 
V.I.P.
袚械薪邪

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 16 Wrz 2007
Sk膮d: Zielona G贸ra
Wys艂any: 2010-10-06, 19:57   

Pangia napisa艂/a:
Ja pierdole, sk膮d si臋 tacy ludzie bior膮?! TO FANOWSKI MOD, ROBI艁A GO JEDNA OSOBA I NIE MO呕NA DZIWI膯 SI臉 FAKTEM, 呕E JEST PE艁NO BUG脫W!!!

Kiedy艣 gry by艂y robione te偶 przez 1, w porywach 2-3 osoby i jako艣 bug贸w nie mia艂y, albo mia艂y ich ma艂o. Jednak to, 偶e AVPC jest tak zbugowane, nie jest do ko艅ca win膮 Oagha. Postal ju偶 sam w sobie jest gr膮 z wielk膮 ilo艣ci膮 bug贸w i crashy. Gdy kto艣 chce zrobi膰 jakiego艣 moda, a szczeg贸lnie jak w tym przypadku - totaln膮 konwersj臋, musi przej艣膰 przez wiele problem贸w. Sam o tym wiem, bo robi艂em swojego czasu mini-moda, ale szybko zrezygnowa艂em, bo po prostu silnik Postala jest mo偶e nie trudny, ale za to bardzo nieprzyjazny i zbugowany.
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."

EmmetSid 
Pocz膮tkuj膮cy morderca

Do艂膮czy艂: 11 Maj 2010
Wys艂any: 2010-11-17, 16:30   

autor da艂 fajny pomys艂...gdyby tak ekipa Ressurection ta od ED wzie艂a go w swoje r臋ce,my艣le 偶e posta艂aby zajebista gierka... .Koncepjca 艣wietna,gdyby chocia偶 dal jakiegos newsa co dalej z AWPC..

wo贸le umiecie wyj艣膰 z browar贸w?;] ja stana艂em nad tym jak drugi most uruchomic
Ostatnio zmieniony przez EmmetSid 2010-11-17, 20:18, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: