Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
Co z tymi misjami?
Autor Wiadomo艣膰
Radek10010 
Wstydliwy morderca

Do艂膮czy艂: 05 Sty 2011
Wys艂any: 2011-01-06, 09:34   

Ja wy偶艂em z budynku lecz by艂o jeszcze gorzej Muzu艂manie :( :mgun2:

P.S Jak przeczyta艂em list i wesz艂am do chaty do 艢w.Miko艂aj ukrad艂 prezenty :) Ciekawe co ?
Ostatnio zmieniony przez Radek10010 2011-01-06, 11:57, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Cziko 
Seryjny zab贸jca

Do艂膮czy艂a: 06 Cze 2011
Wys艂any: 2011-07-03, 15:30   

Sorry 偶e odkopuj臋 temat ale nie mog臋 si臋 powstrzyma膰.

nekromanta94 napisa艂/a:
tam w wi臋zieniu by艂 niezniszczalny Ba艂wan <heh na serio>

Ba艂wanka mo偶emy sobie obejrze膰 w edytorze i zachowuje si臋 jak ludzie (tak my艣l臋).

nekromanta94 napisa艂/a:
Pami臋tam r贸wnie偶 dziewczyn臋 przywi膮zan膮 do czego艣 krzycz膮c膮 " POMOCY!!! ". Ale nie uda艂o mi si臋 rozgry藕膰 jak j膮 uratowa膰.

My艣l臋, 偶e by艂oby dobrze KarmaGun'em.

eddie napisa艂/a:
Ja nawet nie zwiedzi艂em wszystkich map bo si臋 zgubi艂em i 艂azi艂em w k贸艂ko. Po paru rundkach da艂em sobie spok贸j.
.

Te偶 si臋 zgubi艂am, najpierw zaw臋drowa艂am na lotnisko i komputer nie wytrzyma艂 tylu Arab贸w (znalaz艂am tam co艣 ciekawego ale to jest w temacie gdzie powinno by膰). Teraz zgubi艂am si臋 na mapie Dark Woods, a komputer ci膮gle wy艂膮cza bo znalaz艂am kos臋 i ona mnie strasznie kusi. A poza tym 艂a偶臋 tam w k贸艂ko i nie wiem gdzie jestem. mo偶e si臋 odnajd臋.

Moim zdaniem tych misji nie powinno by膰 albo powinny by膰 bardziej dopracowane. Wol臋 sobie zwiedza膰 i ogl膮da膰 i zbiera膰 wszystko, co tam jest. Bo otoczenie jest rzeczywi艣cie 艣liczne, zw艂aszcza wn臋trza domk贸w. A ten splash 'Day 1' to moim zdaniem tylko denerwuje graczy i przed艂u偶a 艂adowanie.

------------------
EDIT: (odpowied藕 do SD)

Silver Dragon napisa艂/a:
Dosta膰 si臋 tam mo偶na skacz膮c w wir za jednym z dom贸w na mapie Uptown (Z mapy testowej nie ma powrotu, trzeba wczyta膰 poprzedni zapis)

Wiem, ale nie wiedzia艂am co tam jest, ale dzi臋ki, 偶e艣 mi napisa艂 :) Chocia偶 AVPC tnie mi si臋 jak... tnie si臋 strasznie, ale da艂am ju偶 minimalne ustawienia i ma艂e okno. A twoj膮 map臋 ju偶 sobie zapisa艂am wcze艣niej, bardzo mi si臋 podoba. A w ekploracji teren贸w za艣nie偶onych przeszkadza mi papu偶ka niestety, teraz wpie*dziela moje ciasteczka :( Id臋 patrze膰 na temat o zacinaniu.
Ostatnio zmieniony przez Cziko 2011-07-03, 16:36, w ca艂o艣ci zmieniany 2 razy  

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 25 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2011-07-03, 16:20   

Olga napisa艂/a:
Ba艂wanka mo偶emy sobie obejrze膰 w edytorze i zachowuje si臋 jak ludzie (tak my艣l臋).

Na mapie testowej mo偶na zauwa偶y膰 wi臋cej interesuj膮cych rzeczy. Dosta膰 si臋 tam mo偶na skacz膮c w wir za jednym z dom贸w na mapie Uptown (Z mapy testowej nie ma powrotu, trzeba wczyta膰 poprzedni zapis)

Olga napisa艂/a:
Te偶 si臋 zgubi艂am, najpierw zaw臋drowa艂am na lotnisko i komputer nie wytrzyma艂 tylu Arab贸w (znalaz艂am tam co艣 ciekawego ale to jest w temacie gdzie powinno by膰). Teraz zgubi艂am si臋 na mapie Dark Woods, a komputer ci膮gle wy艂膮cza bo znalaz艂am kos臋 i ona mnie strasznie kusi. A poza tym 艂a偶臋 tam w k贸艂ko i nie wiem gdzie jestem. mo偶e si臋 odnajd臋.

Moim zdaniem tych misji nie powinno by膰 albo powinny by膰 bardziej dopracowane. Wol臋 sobie zwiedza膰 i ogl膮da膰 i zbiera膰 wszystko, co tam jest. Bo otoczenie jest rzeczywi艣cie 艣liczne, zw艂aszcza wn臋trza domk贸w. A ten splash 'Day 1' to moim zdaniem tylko denerwuje graczy i przed艂u偶a 艂adowanie.

To ci mo偶e pom贸c w ekploracji teren贸w za艣nie偶onych ;)
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2011-07-03, 16:23, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2011-07-03, 19:26   

O tej dziewczynie na krzy偶u szerzej jest w innym temacie.

Radek10010 napisa艂/a:
ak przeczyta艂em list i wesz艂am do chaty do 艢w.Miko艂aj ukrad艂 prezenty
Ja nadal ca艂ego AVPC nie przeszed艂em. Jaka jest w艂a艣ciwie rola tego Miko艂aja? Zapraszam do tego tematu, piszcie tam.

BTW. Nie mog臋 sobie darowa膰 offopa. ;)
Olga napisa艂/a:
A w eksploracji teren贸w za艣nie偶onych przeszkadza mi papu偶ka niestety, teraz wpie*dziela moje ciasteczka
Jak ty jej pszenic臋, tak ona tobie ciasteczka. :):

Pangia 
V.I.P.

Pom贸g艂: 12 razy
Do艂膮czy艂: 20 Lip 2009
Wys艂any: 2011-07-03, 20:58   

Tiquill napisa艂/a:
Jak ty jej pszenic臋, tak ona tobie ciasteczka.

Owies, nie pszenic臋, o ile pami臋tam :)
Tiquill napisa艂/a:
Jaka jest w艂a艣ciwie rola tego Miko艂aja?

Z pliku "how to play.txt":
Cytat:
8 find bad santa
9 frag bad santa

A to przecie偶 jest z艂y Miko艂aj, no bo przecie偶 kradnie prezenty. Przecie偶 SD nawet w tym temacie powiedzia艂, gdzie go znalaz艂; dziwne, 偶e nie zauwa偶y艂e艣.
A swoj膮 drog膮, dlaczego w kopalni kryszta艂贸w gdy podnosi艂em te kryszta艂y to teraz nie mam forsy w jednym kawa艂ku, tylko mam raz $1200, raz $40 i chyba z 10 razy po $20? Utrudnia to dostanie si臋 do grzybk贸w spowalniaj膮cych czas i "Miracle Spring Water", kt贸rego gra nie traktuje jak przedmiot do leczenia i po wci艣ni臋ciu szybkiego leczenia wywala, 偶e nie mam si臋 czym uzdrowi膰.

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2011-07-03, 21:40   

Pangia napisa艂/a:
Przecie偶 SD nawet w tym temacie powiedzia艂, gdzie go znalaz艂; dziwne, 偶e nie zauwa偶y艂e艣.
C贸偶, sam dawa艂em to find i frag Bad Santa. I je艣li on tylko po to jest by go dorwa膰, to bogato si臋 nie reprezentuje. Ale jednak widzimy jak okrada dom z prezentu pod choink膮. Nie wiem jednak, czy po jego zabiciu ten prezent odzyskujemy. Tote偶 o takie i inne szczeg贸艂y o nim g艂贸wnie mi chodzi. Jak i o innych bohaterach. Mod nie sko艅czony, ale co艣 tam jest. ;)

Pangia napisa艂/a:
A swoj膮 drog膮, dlaczego w kopalni kryszta艂贸w gdy podnosi艂em te kryszta艂y to teraz nie mam forsy w jednym kawa艂ku, tylko mam raz $1200, raz $40 i chyba z 10 razy po $20?
B艂膮d z pickupami dodanymi na map臋, czasem tak bywa. Wyrzu膰 je wszystkie, a nast臋pnie zn贸w pozbieraj. Powinny by膰 ju偶 jako jeden item.

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2011-07-03, 22:21   

Tiquill napisa艂/a:
Pangia napisa艂/a:
A swoj膮 drog膮, dlaczego w kopalni kryszta艂贸w gdy podnosi艂em te kryszta艂y to teraz nie mam forsy w jednym kawa艂ku, tylko mam raz $1200, raz $40 i chyba z 10 razy po $20?
B艂膮d z pickupami dodanymi na map臋, czasem tak bywa. Wyrzu膰 je wszystkie, a nast臋pnie zn贸w pozbieraj. Powinny by膰 ju偶 jako jeden item.

Wszystko zale偶y od koloru kryszta艂u. Ka偶dy kolor jest grupowany oddzielnie, st膮d ten podzia艂 ;)

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2011-07-04, 00:58   

Acha, tak to jest. Tak, jak gadasz o czym艣, w co nie gra艂e艣 - bo w kopalni nie by艂em. :D

Ale nie lepiej, by to by艂a jedna klasa, pickupy daj膮 r贸偶n膮 warto艣膰, ale sumuj膮 si臋 w jedno. Czy ich rozdzielenie ma w grze jaki艣 pow贸d na potem, zanosimy to gdzie艣, gdzie ka偶dy kolor liczony jest oddzielnie? Tylko tak t艂umaczy艂oby to potrzeb臋 sta艂ego rozdzielenia tych kamieni.

Pangia 
V.I.P.

Wys艂any: 2011-07-04, 13:09   

Silver Dragon napisa艂/a:
Wszystko zale偶y od koloru kryszta艂u. Ka偶dy kolor jest grupowany oddzielnie, st膮d ten podzia艂 ;)

:zdziw: To dlaczego mam podzielon膮 fors臋 na chyba 20 kawa艂k贸w, skoro kolory by艂y 3 lub 4?
Cytat:

Wypr贸buj臋, mo偶e przynajmniej nieco ogranicz臋 ilo艣膰 tych "kawa艂k贸w" forsy, bo nie idzie niczego wybra膰. No, ewentualnie p贸jd臋 do jakiego艣 sklepu i kupi臋 tyle rzeczy, a偶 zostanie mi tylko to $1200.
Aha, i o co chodzi z tymi gremlinami? Uwolni艂em je (sorry, uwolni艂em GO, bo by艂 jeden), rzuci艂em psi przysmak i nic, chwil臋 po艂azi艂 za mn膮, a jak dalej odbieg艂em, to przez moment pojawi艂y si臋 3. P贸藕niej polecia艂em do kopalni kryszta艂贸w, w kt贸rej zab艂膮dzi艂em (i nie dziwi臋 si臋, bo 1szy raz tam by艂em, a na mapie SD jej nie ma), a jak uda艂o mi si臋 wreszcie wyj艣膰, to wypad艂y te same 3 gremliny i zacz臋艂y mnie atakowa膰. Nasuwa mi si臋 tylko jedno na usta: WTF?
Tiquill napisa艂/a:
Czy ich rozdzielenie ma w grze jaki艣 pow贸d na potem, zanosimy to gdzie艣, gdzie ka偶dy kolor liczony jest oddzielnie? Tylko tak t艂umaczy艂oby to potrzeb臋 sta艂ego rozdzielenia tych kamieni.

Mo偶e do banku? A mo偶e w kasynie mia艂yby one wi臋ksz膮 warto艣膰, cholera wie.
A tak swoj膮 drog膮, SD, czego tak strasznie s艂abo na Twojej mapie wida膰 nazwy dzielnic (Downtown, The Woods)? To prawie bia艂y kolor na bia艂ym tle, a 偶eby co艣 widzie膰, musia艂bym za ka偶dym razem zmniejsza膰 kontrast w monitorze :/

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Wys艂any: 2011-07-04, 17:22   

Pangia napisa艂/a:
Mo偶e do banku? A mo偶e w kasynie mia艂yby one wi臋ksz膮 warto艣膰, cholera wie.
Tam s膮 przeliczane na kas臋, wi臋c od razu u gracza mog艂yby by膰 sumowane.
Pangia napisa艂/a:
P贸藕niej polecia艂em do kopalni kryszta艂贸w, w kt贸rej zab艂膮dzi艂em (...), a jak uda艂o mi si臋 wreszcie wyj艣膰, to wypad艂y te same 3 gremliny i zacz臋艂y mnie atakowa膰
3 kolory, 3 gremliny. Mo偶臋 to im trzeba to da膰, one s膮 tymi kolekcjonerami kryszta艂贸w? St膮d podzia艂 na oddzielne pickupy. Ka偶demu jego kolor.

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2011-07-04, 18:49   

Pangia napisa艂/a:
:zdziw: To dlaczego mam podzielon膮 fors臋 na chyba 20 kawa艂k贸w, skoro kolory by艂y 3 lub 4?

Od czas贸w wersji 1300 nie zwraca艂em na to uwagi. Rzeczywi艣cie podzia艂 wyst臋puje
Rada Tiq'a dzia艂a ca艂a forsa sk艂ada si臋 do kupy

Pangia napisa艂/a:
Aha, i o co chodzi z tymi gremlinami? Uwolni艂em je (sorry, uwolni艂em GO, bo by艂 jeden), rzuci艂em psi przysmak i nic, chwil臋 po艂azi艂 za mn膮, a jak dalej odbieg艂em, to przez moment pojawi艂y si臋 3.

Jak mi si臋 uda艂o nakarmi膰 gremlina poza jaskini膮, nie mog艂em si臋 od niego odczepi膰. 艁azi艂 za mn膮 wsz臋dzie, p贸ki go nie zabili. Dwa, kt贸re powsta艂y w wyniku nadmiaru 偶arcia, s膮 neutralne, wi臋c jak im podpadniesz, b臋d膮 atakowa膰, ale jak je nakarmisz b臋d膮 po twojej stronie. Jak dasz za du偶o 偶arcia powstan膮 kolejne itd.

Pangia napisa艂/a:
P贸藕niej polecia艂em do kopalni kryszta艂贸w, w kt贸rej zab艂膮dzi艂em (i nie dziwi臋 si臋, bo 1szy raz tam by艂em, a na mapie SD jej nie ma), a jak uda艂o mi si臋 wreszcie wyj艣膰, to wypad艂y te same 3 gremliny i zacz臋艂y mnie atakowa膰. Nasuwa mi si臋 tylko jedno na usta: WTF?

W kopalni, co do gremlin贸w, panuje wolna amerykanka. Wszystkie s膮 dzikie i b臋d膮 ci臋 atakowa膰. Nie zrobisz z nich 'pieska'. Po wyj艣ciu z kopalni par臋 z nich mog艂o przej艣膰 razem z tob膮 na inn膮 map臋.

Pangia napisa艂/a:
A tak swoj膮 drog膮, SD, czego tak strasznie s艂abo na Twojej mapie wida膰 nazwy dzielnic (Downtown, The Woods)? To prawie bia艂y kolor na bia艂ym tle, a 偶eby co艣 widzie膰, musia艂bym za ka偶dym razem zmniejsza膰 kontrast w monitorze :/

Z pocz膮tku mia艂a to by膰 jedynie mapa pogl膮dowa do wydrukowania. Poza tym w oryginale jest trzy razy wi臋ksza. Wydaje mi si臋 r贸wnie偶, 偶e po kompresji DDS kolory odrobink臋 wyblak艂y. Mo偶e, jak znajd臋 czas wyostrz臋 par臋 rzeczy ;)
BTW: W wersji 1442 Wolve zadeklarowa艂 strza艂k臋 do niej
Ostatnio zmieniony przez Silver Dragon 2011-07-04, 18:50, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Pangia 
V.I.P.

Wys艂any: 2011-07-05, 11:28   

Silver Dragon napisa艂/a:
Po wyj艣ciu z kopalni par臋 z nich mog艂o przej艣膰 razem z tob膮 na inn膮 map臋.

Nie, bo wybieg艂y od strony ko艣cio艂a
Silver Dragon napisa艂/a:
艁azi艂 za mn膮 wsz臋dzie, p贸ki go nie zabili. Dwa, kt贸re powsta艂y w wyniku nadmiaru 偶arcia, s膮 neutralne, wi臋c jak im podpadniesz, b臋d膮 atakowa膰, ale jak je nakarmisz b臋d膮 po twojej stronie. Jak dasz za du偶o 偶arcia powstan膮 kolejne itd.

Ja rzuci艂em tylko 1 psi przysmak. Wcze艣niej rzuci艂em wi臋cej, ale potem wczytywa艂em jeszcze raz gr臋, bo nie wiedzie膰 czemu, jak przejd臋 przez punkt wczytania z broni膮 w r臋ku, to ju偶 nie mog臋 p贸藕niej wybra膰 偶adnej broni.
Tiquill napisa艂/a:
Mo偶臋 to im trzeba to da膰, one s膮 tymi kolekcjonerami kryszta艂贸w?

Nie, bo po wyrzuceniu wypada plik banknot贸w.
Silver Dragon napisa艂/a:
W kopalni, co do gremlin贸w, panuje wolna amerykanka. Wszystkie s膮 dzikie i b臋d膮 ci臋 atakowa膰.

Najfajniejszy spos贸b to wzi膮膰 kanister z benzyn膮 i polewa膰 i rzuca膰 zapa艂k膮, a偶 zacznie si臋 jara膰. Wtedy jeszcze duchowni przylec膮 i te偶 si臋 zajm膮 ogniem :) W pewnym momencie, patrz膮c z boku, pozby艂em si臋 chyba z 40 wrog贸w.
Silver Dragon napisa艂/a:
BTW: W wersji 1442 Wolve zadeklarowa艂 strza艂k臋 do niej

Pytanie tylko, kiedy wyjdzie ta wersja (lub gdzie jest, je艣li jestem op贸藕niony z informacjami).

Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Wys艂any: 2011-07-05, 22:51   

Cytat:
Pytanie tylko, kiedy wyjdzie ta wersja (lub gdzie jest, je艣li jestem op贸藕niony z informacjami).

Pewnie na 艣wi臋ta. Fajny by艂by prezent pod choink臋 ;)

Cziko 
Seryjny zab贸jca

Do艂膮czy艂a: 06 Cze 2011
Wys艂any: 2013-05-18, 13:30   

Cytat:
Wskaz贸wka: Drogowskazy do choinki zaczynaj膮 si臋 na mapie The Woods

Pickup choinki znajduje si臋 w Evidence Room na mapie z policj膮 (albo plotacite.fuk albo police.fuk, nie wiem, kt贸ra wersja jest w grze). Czy da si臋 go podnie艣膰 w grze nie wiem, znalaz艂am to w edytorze jako pickup.

Cytat:
AD 10
Tu nie mam bladego poj臋cia, gdzie to mo偶e by膰

Nie pami臋tam, ma kt贸rej mapie by艂 ma艂y domek z dwoma pracownikami RWS'u, komputerem i pude艂kami od Fudge Pack i Postala 1. Jednak nie da艂o si臋 wej艣膰 z nimi w 偶adn膮 interakcj臋.

Co do tego, 偶e jest tylko jeden dzie艅: Gra jest rozplanowana na wi臋cej. Mapa The Dome ma dwie wersje. W jednej Sunny Hills jest zamkni臋te (mo偶na w edytorze zaznaczy膰, 偶e drzwi maj膮 by膰 otwarte, ale nic ciekawego tam nie ma), w drugiej jest otwarte, s膮 transparenty i parada na zewn膮trz. Screen: http://zapodaj.net/b7eece8ca0a9f.jpg.html

Cytat:
W jednej z cel jest dziwna 艣cianka

O ile dobrze pami臋tam rozwala j膮 czo艂g stoj膮cy niedaleko od posterunku. Jednak w tej celi nie ma wspomnianego w misji wujka Dave'a na 偶adnej z map z policj膮. 艢cianka jest chyba po to, 偶e po rozwaleniu mo偶emy p贸j艣膰 do Evidence Roomu (gdzie jest prezent dla wujka) i pokoju z ekwipunkiem, bo normalnie drzwi, przez kt贸re wejdziemy na korytarz nie otwieraj膮 si臋 w obie strony.

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: