Strona G艂贸wna Postal Site

Postal Forum Strona G艂贸wna
Najwi臋ksze na 艣wiecie forum o grach z serii Postal. U nas zawsze jest krwawo!

SzukajSzukaj  U偶ytkownicyU偶ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Og艂oszenie 
Zapraszamy wszystkich nowych do udzielania si臋 na naszym forum i do przeczytania Regulaminu.
Zanim napiszesz nowy temat u偶yj opcji szukaj!

Poprzedni temat «» Nast臋pny temat
(MOD) Lost Island (Remake)
Autor Wiadomo艣膰
Silver Dragon 
Administrator
Winged Fiery Beast

Pom贸g艂: 25 razy
Do艂膮czy艂: 11 Sie 2007
Sk膮d: East Mayberry
Wys艂any: 2017-03-05, 20:31   

Tchn膮艂e膰 偶ycie w tego moda
Genialnie to wygl膮da

Pan Szatan 
Joker
Good Boy

Pom贸g艂: 26 razy
Do艂膮czy艂: 05 Gru 2013
Sk膮d: Lost Paradise
Wys艂any: 2017-08-18, 14:18   

Zgaduj臋, 偶e odechcia艂o ci si臋 ju偶 robi膰 ten remake? Mo偶e udost臋pnisz to co tam mia艂e艣 bo 80% to i tak sporo a na screenach wygl膮da bardzo dobrze, a偶 chce si臋 gra膰.

seebeek17 
V.I.P.
Game Expansion Team

Pom贸g艂: 51 razy
Do艂膮czy艂: 10 Cze 2013
Sk膮d: Z Zewn膮trz
Wys艂any: 2017-08-18, 16:58   

LI Remake to to samo co zwyk艂e LI, tylko bardziej rozbudowane? Wydaje mi si臋, 偶e kiedy艣 ju偶 o to pyta艂em, ale jak nie przeszed艂em ca艂ego LI, to nic nie strac臋 jak zagram od razu w ca艂e LI Remake? :):
Znaczy misje te same, fabu艂a itp

Bo og贸lnie Lost Island jest strasznie biedne i nawet nie chcia艂oby mi si臋 tego w艂膮cza膰 i wol臋 od razu w Remake pogra膰.

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Pom贸g艂: 7 razy
Do艂膮czy艂: 27 Lis 2010
Sk膮d: Gdynia
Wys艂any: 2017-08-18, 20:24   

Pan Szatan napisa艂/a:
Zgaduj臋, 偶e odechcia艂o ci si臋 ju偶 robi膰 ten remake? Mo偶e udost臋pnisz to co tam mia艂e艣 bo 80% to i tak sporo a na screenach wygl膮da bardzo dobrze, a偶 chce si臋 gra膰.

Na razie wstrzyma艂em si臋 z tworzeniem remake'a LI, bo straci艂em wen臋 na doko艅czenie go, a od jakiego艣 czasu g艂贸wnie zajmuj臋 si臋 AWPF ;) Co nie zmienia faktu, 偶e moda nie porzuci艂em ca艂kowicie, bo mam zamiar go w ko艅cu doko艅czy膰 (a kiedy, to tego jeszcze nie wiem)

seebeek17 napisa艂/a:
LI Remake to to samo co zwyk艂e LI, tylko bardziej rozbudowane? Wydaje mi si臋, 偶e kiedy艣 ju偶 o to pyta艂em, ale jak nie przeszed艂em ca艂ego LI, to nic nie strac臋 jak zagram od razu w ca艂e LI Remake?
Znaczy misje te same, fabu艂a itp

Bo og贸lnie Lost Island jest strasznie biedne i nawet nie chcia艂oby mi si臋 tego w艂膮cza膰 i wol臋 od razu w Remake pogra膰.

Je偶eli nie gra艂e艣 w oryginalne LI, to nic nie straci艂e艣, bowiem jest to bardzo ubogi mod z marnymi 10 mapami, kt贸re s膮 puste, kr贸tkie i nudne, a samego moda mo偶na przej艣膰 w nieca艂e p贸艂 godziny nie spiesz膮c si臋 specjalnie. Nie mniej jednak graj膮c w LI b臋dziesz wiedzia艂 co Remake naprawi艂, przyni贸s艂 i zmieni艂 ;) Make your choice ;)

M贸j PC: http://www.userbenchmark.com/UserRun/7655688
Ostatnio zmieniony przez Dev4ever 2017-08-18, 20:25, w ca艂o艣ci zmieniany 1 raz  

Tiquill 
Senior Admin
Krawiec 呕y艂

Pom贸g艂: 57 razy
Do艂膮czy艂: 25 Sty 2007
Sk膮d: z naprzeciwka
Wys艂any: 2017-08-20, 19:51   

Dev4ever, to por贸wnanie jest najwymowniejsze, je艣li chodzi o r贸偶nice, dobry pomys艂. :ok:

Wetern P2 - m贸wisz. To ju偶 nie B贸g? Nie m贸w tak. ;)

Dev4ever napisa艂/a:
Na razie wstrzyma艂em si臋 z tworzeniem remake'a LI, bo straci艂em wen臋 na doko艅czenie go, a od jakiego艣 czasu g艂贸wnie zajmuj臋 si臋 AWPF ;) Co nie zmienia faktu, 偶e moda nie porzuci艂em ca艂kowicie, bo mam zamiar go w ko艅cu doko艅czy膰 (a kiedy, to tego jeszcze nie wiem)

Wiesz co. Wszystko co robisz jest d艂ugie i wymaga czasu. I od ciebie i od gracza. A zr贸b ty co艣 kr贸tkiego, co艣 fajnego, co da ci poczucie 艣wie偶o艣ci. Mapk臋 ma艂膮 do multi czy co, tak na odwyrtk臋. Zmiany s膮 konieczno艣ci膮, tym bardziej, gdy siedzisz w du偶ych projektach. Dobrze radz臋. ;)

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Wys艂any: 2017-08-20, 21:22   

Tiquill napisa艂/a:
Wiesz co. Wszystko co robisz jest d艂ugie i wymaga czasu. I od ciebie i od gracza. A zr贸b ty co艣 kr贸tkiego, co艣 fajnego, co da ci poczucie 艣wie偶o艣ci. Mapk臋 ma艂膮 do multi czy co, tak na odwyrtk臋. Zmiany s膮 konieczno艣ci膮, tym bardziej, gdy siedzisz w du偶ych projektach. Dobrze radz臋.

Tym poczuciem 艣wie偶o艣ci mia艂 by膰 w艂a艣nie Port AWP do P2C z kilkoma nieoficjalnymi przer贸bkami i rozwi膮zaniami i w sumie chyba nawet po cz臋艣ci mi wysz艂o (w ko艅cu projekt uda艂o mi si臋 wyda膰 w nieca艂e 3 miesi膮ce od momentu zacz臋cia). Map臋 do multi? Jako艣 nie przepadam za tym trybem, zawsze traktowa艂em P2 jako gr臋 G艂贸wnie SP, a multi uwa偶am jako tak膮 bardziej ciekawostk臋 (cho膰 nie powiem, czasem zdarzy艂o mi si臋 pogra膰 na MP, ale bardzo sporadycznie)

Tiquill napisa艂/a:
Wetern P2 - m贸wisz. To ju偶 nie B贸g? Nie m贸w tak.

Nie jestem ju偶 taki obeznany z Postalem i nowymi modami jak kiedy艣 ;)

Dzienis 
Grabarz
East Clintwood

Pom贸g艂: 2 razy
Do艂膮czy艂: 03 Lut 2012
Sk膮d: P艂aska Ziemia
Wys艂any: 2018-02-14, 11:57   

Dev4ever napisa艂/a:
Na razie wstrzyma艂em si臋 z tworzeniem remake'a LI, bo straci艂em wen臋 na doko艅czenie go, a od jakiego艣 czasu g艂贸wnie zajmuj臋 si臋 AWPF Co nie zmienia faktu, 偶e moda nie porzuci艂em ca艂kowicie, bo mam zamiar go w ko艅cu doko艅czy膰 (a kiedy, to tego jeszcze nie wiem)

Kurde szkoda, mam nadziej臋 偶e kiedy艣 wznowisz prace, zagra艂bym w to, bo w zwyk艂e LI nie mam ch臋ci skoro jest takie ubogie...

Dev4ever 
Moderator
Znawca P2

Wys艂any: 2018-02-14, 18:11   

Dzienis napisa艂/a:
Kurde szkoda, mam nadziej臋 偶e kiedy艣 wznowisz prace, zagra艂bym w to, bo w zwyk艂e LI nie mam ch臋ci skoro jest takie ubogie...

W sumie wypada艂oby mi go kiedy艣 sko艅czy膰, bo jest to projekt, nad kt贸rym siedzia艂em mn贸stwo czasu ale niestety w obecnej wersji nie jest w pe艂ni grywalna ze wzgl臋du na niedoko艅czone niekt贸re mapy, brak jakiego艣 sensownego zako艅czenia, liczne b艂臋dy w skryptach itp.. P贸ki co, mod jest wstrzymany, ale b臋d臋 chcia艂 do niego wr贸ci膰, jak tylko nabior臋 wi臋cej si艂 i ch臋ci do zabawy z PostED ;)

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo偶esz za艂膮cza膰 plik贸w na tym forum
Mo偶esz 艣ci膮ga膰 za艂膮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku